FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

+13
Behind the curtain
Margasv10
mos
Iraklaras07
steliospsi
Bezyr
Γαλαζιος Ηρωας
AntiGrinias
Knack
dimitris
milano
teo
Big bad wolf
17 απαντήσεις

Σελίδα 19 από 21 Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 19 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από Margasv10 9/6/2017, 15:19

Μπράβο Bezyr και σε όσους ασχολείστε ήδη. Στηρίζουμε φυσικά και ελπίζω να μπορέσουμε κι οι υπόλοιποι όποτε δοθεί κάλεσμα να ενισχύσουμε με όποιον τρόπο. Κι εγώ δεν έχω κάνει εγγραφή ακόμη, αλλά θα κάνω. Πρέπει όντως η προσπάθεια αυτή να αναδειχθεί μέσω των σάιτς και των σελίδων του Ηρακλή στα σόσιαλ μεδια για να την μάθει περισσότερος κόσμος, αλλιώς δεν θα έχει πιο πολυπληθή απήχηση.

Margasv10

Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 19 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από teo 9/6/2017, 16:17

εγω Βεζυρη θα προτεινα την ενημερωση του κοσμου και αφου οπως και εσυ παρατηρεις ο κοσμος ειναι στην κοσμαρα του και προτιμα να ενημερωνετε απο το φβ απο εκει τοτε πρεπει να του ερθει η ενημερωση και η πιεση αν θες (με την καλη εννοια) οτι αυτος ο δρομος ειναι ο σωστος μπας και αρχιζουν να κινουνται προς τον ερασιτεχνη.

αρα θα πρεπει πολλοι απο τους προσωπικους τους λογαριασμου να ασχοληθουν και με αυτο στις σελιδες του Ηρακλη.
οπου εκει για να πιασεις λιγο τον παλμο εχει:
πατριωτες, συριζαιους, νεοδημοκρατες, φασιστες, αναρχικους ατομα που κραζουν τους παντες, ατομα που κραζουν αλλα ατομα και ατομα που δεν ξερουν τι ειναι ο ιδρυτικος συλλογος.
για να καταλαβεις τι εννοω, γραψε απλα γαμιεται ο παοκ και η τουρκια. Like:200 σχολια 54 κοινοποιησεις 8.

γραψε γινετε μελη στον ιδρυτικο και θα κλαψεις. 
καλως η κακος ολοι μ αυτο εχουν/με παρε δωσε, τουλαχιστον το μεγαλυτερο ποσοστο.
αρα διαλεξτε ενα Σημα για τον ιδρυτικο που να εχει αμεση σχεση με τον Ηρακλη, γραψτε το καταστατικο του Συλλογου να μπορει να το διαβασει η καθε γρια και καντε μια σελιδα ή μια ομαδα ακομα καλυτερα στο φβ, αφου εκει παιζεται το παιχνιδι.

με λιγο καθημερινη ενημερωση, που μπορει να γινει απο τον οποιονδηποτε εννοω να ανεβαινουν γνωμες αρθρα κτλ μια χαρα θα μπει η γρια στο τρυπακι και θα πειστει.
αυτα μπορουν να γινουν σαν βοηθητικα μετρα πιστευω.

επισης πρεπει αυτα τα 2 σαιτ μας να εχουνε μονιμο αν γινετε αρθρο banner δεν ξερω πως σκατα το λενε διαφημιση ισως που να παραπεμπει ή να ειναι λινκ για τον ιδρυτικο πχ στο φβ.


δεν γινετε η σελιδα κυανολευκοι οπαδοι να εχει 4100 μελη και να ειμαστε γραμμενοι στον ιδρυτικο λιγα ατομα.

επισης απο εμενα, αν και ειμαι κομοτηνη, οπου μπορω να βοηθησω πες μου να το κανω, η εγγραφη για μενα δεν αρκει.

για τον ολλανδο, δεν τον ξερω προσωπικα, αλλα ειναι σαν να διαβαζε τα ποστ μας εδω και 2-3 χρονια που γραφουμε στο φορουμ αν θυμαστε με καταμετρηση κοσμου κτλ.
οποτε πανω σ αυτο, Βεζυρη εισαι ενα βημα μπροστα και μπορεις να ριχνεις ιδεες αβερτα.
καλο κουραγιο απο εμενα και αμα μπορω να βοηθησω καπου πεστο μου.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12756
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 19 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από natsinas75 9/6/2017, 17:37

Αυτος ο Ολλανδος ποιος ειναι, πειτε και σε μας που δεν ξερουμε

_________________
Ηρακλης και στην Καταλονία
natsinas75
natsinas75

Αριθμός μηνυμάτων : 336
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 19 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από Margasv10 9/6/2017, 18:48

Συμφωνώ και με τον teo. Ακόμη κανείς σχεδόν δεν γνωρίζει το τι ακριβώς προσπαθεί να κάνει ο Ιδρυτικός, ούτε καλά καλά εμείς που υποτίθεται είμαστε πιο "ψαγμένοι" για τα του Συλλόγου. Θέλει ενημέρωση και με κατεύθυνση, όπως είπε ο τέο, σε πιο πλατιά μάζα του κόσμου. 

natsinas75, o Ολλανδός είναι γνωστός Ηρακληδεύς, πεταλίσιος, έγραφε παλαιότερα πολύ συχνά και στο αλησμόνητο φόρουμ Bluefans, ενώ πέρσι εμφανιζόταν στην τηλεοπτική εκπομπή Ραπτόπουλου και έπαιρνε καθημερινά τηλέφωνο στην ραδιοφωνική του εκπομπή. Προσωπικά τον εκτιμώ ως προς τις απόψεις του και συμφωνώ 100% μαζί του εδώ και χρόνια, είναι τίμιος και σωστός. Ωστόσο αναφορικά με τις τηλεοπτικές του εμφανίσεις δεν μ άφηνε καθόλου καλή εικόνα, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα. Το θέμα είναι το τώρα και μπράβο του που βγήκε μπροστά. Είναι αξιόπιστος.

Margasv10

Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 19 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από natsinas75 9/6/2017, 21:19

Thanks. Δεν τον ηξερα γιατι εχω να δω ελληνικη τηλεοραση και ραδιο απ το 2008. Γλυτωσα. Απ το μπλουφανς τον θυμαμαι

_________________
Ηρακλης και στην Καταλονία
natsinas75
natsinas75

Αριθμός μηνυμάτων : 336
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 19 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από teo 9/6/2017, 23:16

μπηκε δυνατα και ορεξατα ειναι η αληθεια.
λιγο οι εγγραφες αν στρωσουν, οταν θα συναντιεται με τον μπουταρη και τον καθε ενα θα δειχνουμε και θα ειμαστε πολυ δυνατοτεροι και συσπειρωμενοι.
κινησεις αυτονοητες κανει μεχρι στιγμης που οι διοικησεις του ΓΣ απεφευγαν να κανουν.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12756
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 19 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από teo 10/6/2017, 00:40

μιλησα με 8 γριες ηλικιας 18-30 και μονο 3 ηξεραν οτι υπαρχει ο ΓΣ ΑΕ Ηρακλης 1908 κ δεν ειχαν γραφτει γιατι δεν ηξεραν τι παιζεικαι φυσικα οτι ειναι δωρεαν.
τους ενημερωσα και εστειλαν στοιχεια.
οι υπολοιποι ενημερωθηκαν αλλα δεν ξερω τι θα κανουν.
μιλαμε για ατομα απο κοζανη εως αλεξανδρουπολη και σουηδια χρηστες του φβ καθημερινα.

ενημερωση πρεπει να παιχτει.
οτιδηποτε βοηθεια θελετε πειτε μουαμα μπορω κατι να κανω.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12756
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 19 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από Bezyr 10/6/2017, 14:08

Θα τρεξει ιστοσελιδα νεα, και φυσικα νεα στο φου μπου
Ολα εν αναμονη της αδειοδοτησης
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 19 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από milano 11/6/2017, 18:07

Προς Βεζύρη: 

Μήπως μετά τα ρεπορτάζ που θέλουν την Σούπερ Λίγκα να "μαγειρεύει" αναρμοδιότητα του Διαιτητικού της ΕΠΟ για το θέμα της αδειοδότησης, να μπει στο πρόγραμμα των συναντήσεων των ανθρώπων του Ηρακλή και η πλευρά των ΕΠΟ, FIFA προκειμένου να αναγκαστούν να εκτεθούν με την άποψη τους πρόσωπα κοινής αποδοχής τύπου Βρύζα, Κουτσοκούμνη και να προειδοποιήσουν την Λίγκα να μην παραβιάσει τη νομιμότητα.

milano

Αριθμός μηνυμάτων : 568
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 19 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από Bezyr 13/6/2017, 22:33

Εχουν προσεγγιστει αυτοι που πρεπει.
Κατα 99 τσι εκατο παιζουμε α
Αν γινει στραβη θα μαθουμε τι παιχτηκε αλλα προς το παρον δεν πεφτουμε.
Αλλου ειναι το προβλημα.Θα τα πουμε.
Κατα τα αλλα, σημερα μιλησαμε με τον Σαββα Κωφιδη για τις ακαδημιες.
Καλα ε, εκει γινεται το ελα να δεις.
Προσωπικα, εθεσα το θεμα, αν παιξουμε α και βρεθει επενδυτης (οι εξελιξεις θα παιξουν ρολο) να αλλαξει ολο το πλανο των ακαδημιων, αλλα ετσι ωστε ο ιδρυτικος να εχει λογο πια.
Ειναι σημαντικο να γινουμε πολλοι και να προσελκυθουν ατομα με ειδικο βαρος.
1000 φορες μια καλη ιδεα να προωθηθει απο τον Λακη π.χ και ας ειναι δικη μας, παρα να την φαει το μαυρο σκοταδι επειδη εγινε απο καποιον αγνωστο οπως ειμαστε τωρα...
Εχει δρομο..
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 19 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από Iraklaras07 13/6/2017, 22:53

Μιλατε και με επενδυτές;
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5791
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 19 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από AntiGrinias 13/6/2017, 23:08

Ακριβως! Εχει νοημα να πλαισιωθεί η προσπάθεια απο ατομα με ειδικο βαρος οι noname είμεθα για πορείες διαμαρτυρίας και μονο 
Αυτο που γίνεται τωρα με την επιτροπή δειχνει οτι στοχεύει συγκεκριμένα με πλανο βαδιζει προς ανθρώπους κλειδιά και επιδιώκει συγκεκριμένο αποτέλεσμα και οχι αοριστα οπως τοτε που πηγαίναμε αθηνα για να μιλήσουμε στο κοινο έρεισμα μεσω της ερα σπορ 

Για τις ακαδημίες ενδιαφερόμενος πατέρας του ειπαν στον ΗΡΑ 500 ευρω μπαμπινι και τα επομενα οταν για τα ιδια του βαζελου της θεσσαλονικης 300.αναλογιστείτε των διαφορών

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1864
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 19 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από Knack 14/6/2017, 10:04

Γιατρε να ευχηθω κι εγω με τη σειρα μου καλη επιτυχια ναχετε δυναμη και γερο στομαχι διοτι θα δειτε πολλα εντος και εκτος Ηρακλη.
Σε κοβω αισιοδοξο για την κομποτιαδα και μακαρι να βγεις σωστος.
Εμενα θα μου επιτρεψεις να κρατω μικρο καλαθι και να μην εχω εμπιστοσυνη σε πολιτικαντηδες η ατομα που το παιζουν συστημικοι και στην πραγματικοτητα ειναι σκερβελεδες και θα σου συνιστουσα κι εσυ να μην ανοιγεσαι πολυ διοτι θα δεις πολλα.
Απο τη θεση σου περασα καμποσα χρονια πριν και πλεον δεν θελω να τους βλεπω ουτε ζωγραφιστους (ατομα και μεσα και εξω απο τον Ηρακλη)
Ελπιζω η παρουσια ενος καθαρου σωματειου οπως ειναι ο ασ ποντιος και η παρουσια επωνυμων σαν το Λακη να δωσει την ωθηση που πρεπει πρωτα για την ΠΑΕ αλλα κυριως για να δοθει λυση στο ΓΣ και να ξαναζωντανεψει η μαμα του λοχου συσπειρωνωντας την μαζα των Ηρακληδεων που απεχουν εδω και χρονια οχι μονον απο τα κοινα αλλα και απο τα γηπεδα.
Και παλι ευχομαι καλη δυναμη και να πηγαινετε τοιχο τοιχο μεσα στον Ηρακλη διοτι κυκλοφορουν και φιδια εκει μεσα.Λιγα λογια, πολλη δουλεια, ειλικρινεια και διαφανεια και να ξερετε οτι αν φανουν τα πρωτα αποτελεσματα ο κοσμος σιγα σιγα θα στηριξει  διοτι κουραστηκε απο τις μαλακιες και τα εσωτερικα φαγωματα.

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 19 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από milano 14/6/2017, 11:43

Ας δεχτώ ότι θα δικαιωθούμε στο Διαιτητικό, το θέμα είναι τι κάνουμε σε περίπτωση που το βγάλουν αναρμόδιο είτε πριν είτε μετά την απόφαση...

milano

Αριθμός μηνυμάτων : 568
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 19 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από Behind the curtain 14/6/2017, 12:12

Καλή δύναμη. Και γω πέρασα από αυτά πριν 15 χρόνια, άντεξα 6 μήνες και έφυγα για να μη σιχαθώ την ομάδα.
Φοβού τους μπαστακωμένους Ηρακληδείς τριγύρω από το Ιβανώφειο.
Παρόλα αυτά, όπου μπορώ να βοηθήσω θα είμαι στη διάθεσή σας.
Γι'αυτό κάποια στιγμή μετά τη φουρτούνα, να βρεθούμε για να γνωριστούε και να δούμε τι μπορεί να προσφέρει ο καθένας μας.
Behind the curtain
Behind the curtain

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 19 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από AntiGrinias 14/6/2017, 14:53

να σημειωθεί οτι ο καναδός κάθετε αραχτός εκμεταλλεύεται για ιδίων όφελος τις κινήσεις απο την οικογένεια (είναι αμφίβολο αν κίνησε κάποια διαδικασία εκτός της γλάστρας να παρίσταται θεσμικά στα δικαστήρια) και επειδή δεν έχει καμία τσίπα θα εμφανιστεί στο τέλος οτι αυτός ήταν ο βασικός μοχλός πίεσης που έδωσε τον υπέρμαχο αγώνα και μπλα μπλα

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1864
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 19 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από Iraklaras07 14/6/2017, 22:14

Δηλαδη βεζυρη κακώς είμαστε απαισιόδοξοι;;
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5791
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 19 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από milano 15/6/2017, 17:14

Tο βάζω και σε αυτό το τόπικ μήπως συνεισφέρω (μέσω Βεζύρη) στους προβληματιμούς, στις σκέψεις και στις ενέργειες των παιδιών που παλεύουν για την δικαίωση και για την επόμενη μέρα

Η καθυστέρηση των αποφάσεων από Σούπερ Λίγκα και όσους έπονται δικαστικά δημιουργεί εκ των πραγμάτων ζημιά στην ήδη διαλυμένη από τον Καναδό ΠΑΕ και νομίζω σε αυτό ποντάρει και εσκεμμένα κωλυσιεργεί ο συνεταιρισμός των λαμογιών. Τα ίδια ακριβώς με το 2011. Ποντάρουν στην οικονομική εξουθένωση μας και στην οριστική διάλυση του... διαλυμένου. Γι αυτό και είμαι απαισιόδοξος. Νομίζω ότι η τελεσίδικη απόφαση θα καθυστερήσει τόσο όσο δεν πάει προκειμένου είτε να εγκαταλείψουμε είτε να είμαστε ουσιαστικά υποβιβασμένοι πριν ξεκινήσει καν το πρωτάθλημα. Νομίζω η κατάληξη θα είναι ακριβώς η ίδια με το 11. Ελπίζω τα παιδιά που παλεύουν να ξέρουν κάτι παραπάνω και να είμαι λάθος. Πάντως έχουμε 15 Ιουνίου και νομίζω ότι ένα υποτυπώδες έστω ρόστερ ομάδας από κάποια άλλη διοίκηση, θα πρέπει να αρχίσει προετοιμασία γύρω στις 5 με 6 Ιουλίου αν δεν κάνω λάθος. Θεωρείτε ότι είναι εφικτό; Θα υπάρχει οριστική απόφαση μέχρι τότε; Εδώ ακούστηκε από τον Κούγια και για Cas! Μακάρι να έχω λάθος

EDIT: Και για να συμπληρώσω τη σκέψη μου, θεωρώ ότι η Λίγκα θέλει αν δεν καταφέρει να μας ρίξει τώρα, να έχει στην χειρότερη περίπτωση έναν ήδη υποβιβασμένο από τους 4 που θα πέσουν του χρόνου. Προλαβαίνουμε να πάρουμε αντίστοιχους έλληνες δανεικούς με τους Δωνη, Τζάνε, Μπαστακό, Γροντή, Αργυρόπουλο, γιατί θέλουμε 4-5 παραπάνω τώρα, ενώ δεν θα έχουμε καν την πολυτέλεια της ύπαρξης έμπειρων και καλών 3-4 ξένων που είχαμε πέρσι (Χουαν, Μπαρτο, Περόνε, Λεοζίνιο, Μοντέιρο)??? Θα μας λείπει επίσης και ένας αξιοσέβαστος κορμός τύπου Ζιαμπα, Σαραμαντά και ίσως Ιντζόγλου, Στάμου και λοιπά. Δεν ξέρω για πόσο μπορούν να κάνουν υπομονή ακόμη και οι τελευταίοι συμπληρωματικοί τύπου Πασσά. Δηλαδή μιλάμε για ένα ρόστερ από το μηδέν και με αναγκαστικά πολλούς δανεικούς που θα πρέπει να ζητήσουμε από τα συνεταιράκια του 9-2...

milano

Αριθμός μηνυμάτων : 568
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 19 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 15/6/2017, 20:14

milano η λυση ειναι απλη να μπλοκαριστει η επικυρωση της βαθμολογιας ωστε να μην μπορεσουν να παιξουν οι ελληνικες ομαδες στην ευρωπη.

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 19 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από teo 15/6/2017, 21:00

παιδες ελειπα απο την κυριακη και ψιλοεχασα την μπαλα.
εχουμε καποια εξελιξη?

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12756
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 19 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από teo 15/6/2017, 21:06

εγω οσο αναφορα τις κινησεις του ιδρυτικου μεχρι στιγμης τις βρισκω μια χαρα, καλυτερα δλδ δεν θα μπορουσε να γινει κατι δεδομενου οτι ολα εγιναν ταχυτατα.
βεβαια το οτι ολα εγιναν γρηγορα εχει και καποια αρνητικα που αφορουν πχ την προβολη του ιδρυτικου, τυχον ιστοσελιδες κτλ αλλα ολα αυτα νομιζω γρηγορα θα ξεπεραστουν. ευτυχως σαν δευτερη λυση υπαρχει και το φβ.
επισης μπορω να πω οτι εξ αρχης η ιδεα της δωρεαν εγγραφης στην ουσια της καταμετρησης μας με βρισκει 1000% συμφωνο και επειδη ειναι και ο βεζυρης στο κολπα πλεον ξερω οτι οσο ειναι εκει, θα προσπαθησει να κανει πραξη οτι λεγαμε τοσα χρονια εδω σε ποστ, αν ο βεζυρης φυγει θα ξερω οτι κατι δεν παει καλα.

βεζυρη ειχες πει οτι θα παιξουμε 99% Α αλλα αλλου ειναι το προβλημα.
που ειναι δλδ? τι παιζει?

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12756
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 19 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από milano 17/6/2017, 22:34

Εξώδικο στη Super League για τα πρακτικά της συνεδρίασης που «έριξε» τον Ηρακλή

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

milano

Αριθμός μηνυμάτων : 568
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 19 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από Margasv10 18/6/2017, 15:15

καλή κίνηση!

Margasv10

Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 19 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από Surgeon 21/6/2017, 15:00

Γραφω μετα απο παρα πολυ καιρο... Κατεβηκα Αθηνα για δουλεια μετα απο καιρο κ μιλησα με ατομα που γνωριζουν καταστασεις...
Μου ειπαν οτι το σχεδιο ειναι να ανεβει ο ΟΦΗ!!!
Πεφτει ο λεβαδαικος λογω βαθμολογιας, εμεις λογω αδειοδοτησης κ ο αρης δεν παιρνει αδειοδοτηση κ τελικα ανεβαινει ο ΟΦΗ!!!!

Surgeon

Αριθμός μηνυμάτων : 162
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 19 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από Iraklaras07 21/6/2017, 16:40

Το γραφει και η μπλουαρενα. Οποιον και να ρωτησεις καταδικασμένο τον έχει τον Ηρακλή. Μάλλον έτσι θα είναι...
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5791
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 19 από 21 Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης