FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΝΕΟ ΕΜΒΛΗΜΑ

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Σας άρεσε το νέο σήμα του Γ.Σ Ηρακλής;;

Ναι
 
Οχι
 
 
 
Επισκόπηση αποτελεσμάτων

ΝΕΟ ΕΜΒΛΗΜΑ Empty ΝΕΟ ΕΜΒΛΗΜΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 16/12/2017, 18:48

Εμένα προσωπικά μου άρεσε αν και η αλήθεια είναι ότι φέρνει πιο πολύ σε έμβλημα ποδοσφαιρικής ομάδας. Πάντως είναι μοντέρνο δεν έχω παράπονο.

Κάτι που δεν μου άρεσε στην συνεντευξη τύπου ήταν η αναφορά του Θέου(αυτός μιλούσε; ) στον ποδοσφαιρκό Ηρακλή. Αυτά καλό είναι να μην γίνονται γιατί ρέμοι και λοιποί πουθενάδες παραμονεύουν.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5791
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ ΕΜΒΛΗΜΑ Empty Απ: ΝΕΟ ΕΜΒΛΗΜΑ

Δημοσίευση από AntiGrinias 16/12/2017, 19:33

Απο οτι παρατηρώ έφυγε το "Θεσσαλονίκης" δεν ξερω εαν σημαίνει κατι σε σχεση με τις επερχομενες καποια στιγμη εξελίξεις.
Εγω ως παλιομοδιτης προτιμώ το κλασσικο ονομα με την παραδοση και κληρονομιά αιώνα

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1864
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ ΕΜΒΛΗΜΑ Empty Απ: ΝΕΟ ΕΜΒΛΗΜΑ

Δημοσίευση από georgeapostolo 16/12/2017, 21:14

Ωραίο το νέο σήμα, συνήθως οι αλλαγές μας ξενίζουν αλλά νομίζω πως αυτή είναι μια καλή αλλαγή. Ξέρουμε αν θα αλλάξει το σήμα και στα τμήματα του συλλόγου ή η αλλαγή αφορά μόνο τον ΓΣ;

Edit: Όσο το βλέπω, τόσο πιο πολύ μου αρέσει. Μπράβο στους υπεύθυνους για την έμπνευση τους και στον γραφίστα για τον τρόπο που το απέδωσε.
georgeapostolo
georgeapostolo

Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ ΕΜΒΛΗΜΑ Empty Απ: ΝΕΟ ΕΜΒΛΗΜΑ

Δημοσίευση από teo 16/12/2017, 23:48

μακαρι το νεο εμβλημα να φερει νεες ιδεες, νεα μυαλα και απεμπλοκη του συλλογου απο τα βασανα.

ντοκτορα ρε φιλε, δεν βλεπω καμια εξελιξη ουτε σε μπαλα ουτε στον ΓΣ.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12756
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ ΕΜΒΛΗΜΑ Empty Απ: ΝΕΟ ΕΜΒΛΗΜΑ

Δημοσίευση από AntiGrinias 17/12/2017, 10:20

χέσε το ποδόσφαιρο εκεί είναι δεδομένα τα πράγματα η θα πάρεις τα χρέη του παπαθανασάκη ή όχι θα δείξει το καλοκαίρι... 

ο ΓΣ είναι το θέμα και εγώ θεωρώ κάτι θα γίνει εκτιμώ προς ζημία μας και όχι προς όφελος μας ή τέλος πάντων προς αμοιβαίο συμβιβασμό χωρίς να σφαχτεί η ακίνητη περιουσία του συλλόγου. Και αυτό διότι τα 500εκ(γελοίο νούμερο)  απο τις προσαυξήσεις της εφορίας που δεν έχει καμία σχέση με την πραγματικότητα δείχνει σκοπιμότητα διότι το κεφάλαιο είναι στα 10εκ κάτι υποδηλώνει αυτό για να μένει ετσι απο το '11.
Ενω παράλληλα προσαυξήσεις δεν έχουμε στον ΑΣ αρη που έχει αντίστοιχο άνοιγμα 10εκ δεν τους έχουν κλειστούς και φυσικά συνεχίζουν να λαμβάνουν τις επιχορηγίες του κράτους για να τρέξουν τα αθλήματα τους και φυσικά ούτε λόγος σε κανέναν για τους αυτοκράτορες των χρεών ΠΟΚ. 

Οπότε γιαυτό λέω δε ξέρω τι παίζει με το όνομα του σήματος εντάξει σα γράφημα καλό είναι τι παίζει απο πίσω είναι το θέμα. Και φυσικά αυτοί που μπήκαν προσωρινά μέσα μπήκαν για να το παλέψουν να τρέξουν εξελίξεις.Μακάρι να καταφέρουν προς το καλό του συλλόγου

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1864
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΟ ΕΜΒΛΗΜΑ Empty Απ: ΝΕΟ ΕΜΒΛΗΜΑ

Δημοσίευση από Bezyr 17/12/2017, 16:25

Ειμαι υπερ του Η, απο κει και περα ουτε κρυο ουτε ζεστη.
Α, που ενεπλακη ο ΓΣ στο ποδοσφαιρο ρε?
Μας δουλευουν ολοι, μας δουλευει κι ο Θέος.
Ας μην υπηρχε ο ιδρυτικος να δηλωθει η ομαδα....
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης