FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ

+9
rafael nadal
Γαλαζιος Ηρωας
teo
Margasv10
AntiGrinias
lll
Knack
iraklis_athens
Iraklaras07
13 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ Empty ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ

Δημοσίευση από Iraklaras07 8/5/2018, 16:17

Λοιπόν καθώς φαίνεται η ομάδα ανεβαίνει και ήρθε η ώρα για αποφάσεις. Εδώ γράφουμε ποιοι φεύγουν και ποιοι μένουν  για το ρόστερ της επόμενης χρονιάς.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5801
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ

Δημοσίευση από iraklis_athens 8/5/2018, 16:37

ολοι.. εκτος ται ροβα καζναφερη.

καιρος για παικτες Α εθνικης. 

οπως ειδαμε μια χαρα προλαβαινει να φτιαχτει και να δεσει κ ολας η ομαδα αμα εχει καλους παικτες.

αυτοι ηταν καλοι για τη Γ. χωρις να θελω να αδικησω κανεναν

iraklis_athens

Αριθμός μηνυμάτων : 449
Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2017

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ

Δημοσίευση από Knack 8/5/2018, 16:52

Εκτος απο τους αποπαν στη β στεκονται και οι Ρεβυθοπουλος Γιανιτσης Κωστουλας Καραντασιαδης.
Επιστροφη Χουαν αμεσα!!!!
Απο τους γνωστους θα ηθελα πισω Ζιαμπα, Μπουκου, Μπαρτο, Γροντη και Μπαστακο.
Απο το 6 και περα θα ηθελα Αεθνικατους ποιοτικους για να δουμε και λιγο μπαλιτσα.
Παντως ειναι ακομα πολυ νωρις ακομα πριν δουμε που θα κατσει η μπιλια για το διοικητικο και το οικονομικο στατους της νεας ΠΑΕ.
Και να δουμε τι χρεη του καναδου θα φορτωθει η νεα ΠΑΕ

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ

Δημοσίευση από lll 8/5/2018, 17:19

Εγώ μια μεταγραφή θελω μόνο αυτή του Μυροφορίδη και χώρις να ξέρω τίποτα η τελευταία του εμφάνιση στο Καυτατζόγλειο δεν μου φαίνεται και τόσο τυχαία.Πάντως στα σκουλήκια ακουγεται ήδη οτι δεν θα συνεχίσει.

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 832
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ

Δημοσίευση από AntiGrinias 8/5/2018, 17:37

ο μυροφορίδης είναι καλός, λαμογάκος με διασυνδέσεις και έχει συνεχόμενες ανόδους, αλλά εκτιμώ οτι εαν τρέξουν οι παλαίμαχοι και του χρόνου δεν θα τον βάλουν στο παιχνίδι. 
Αφετέρου πιστεύω οτι θα έχουμε επιστροφές παικτών απο την περσινή παε έναντι αποφυγής προσφυγών, δε είναι τυχαίο το timing κάποιων που προσφύγανε τώρα και όχι το περασμένο Σεπτέμβριο.   
Πολλά θα εξαρτηθούν από το τι θα κάνουν (αν θα κάνουν δεν είμαι αισιόδοξος) οι πολιτικοί με αυτά που έταξαν στην παρούσα διοίκηση για την εκκαθάριση
Αν δε βοηθήσουν θα κυνηγήσουμε ότι ελπίδες έχουμε στα δικαστήρια για τις τελευταίες αποφάσεις αδειοδοτήσεων.

Είναι πολλά τα "Αν" γιατί εάν τρέξει η αναδιάρθρωση απο του χρόνου θα πρέπει να πιέσουμε να παίξουμε Α2

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1871
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ

Δημοσίευση από Margasv10 8/5/2018, 17:47

Η αναδιάρθρωση δεν θα τρέξει τώρα, αλλά το νωρίτερο το '19-'20, αν και ελπίζω ότι δεν θα υλοποιηθεί ποτέ, τουλάχιστον με τον τρόπο που ακούγεται γιατί θεωρώ καταστροφική μια τέτοια εξέλιξη για το ελληνικό ποδόσφαιρο προσωπικά. 

Την παρούσα συζήτηση την βρίσκω λίγο πρόωρη αλλά ας είναι... Ο Μυροφορίδης, κι εγώ δεν πιστεύω ότι θα επιστρέψει φέτος στον Ηρακλή. Επίσης, δεν βλέπω με τόσο καλό μάτι προσωπικά την μαζική επιστροφή παιχτών μας από το παρελθόν. Δηλ ακούγεται για Περόνε, Λεοζίνιο, Χουάντερσον, Μπαρτολίνι... τι να τους κάνουμε; Να τους μαζέψουμε για την σύνταξη; όλοι αυτοί είναι 36+ πια... Και περιπτώσεις όπως Ζιαμπάρη, Μπούκου, Γροντή, Μπαστακού... όλοι τους είχαν καθοδική πορεία μετά την φυγή τους από τον Ηρακλή. δεν ξέρω... φυσικά τους εκτιμώ όλους για την προσφορά τους και στεναχωρέθηκαν όταν έφευγαν αλλά... πρέπει να χτίσουμε νέα ομάδα, με νέους ηλικιακά παίχτες, με σοβαρές φιλοδοξίες, να είναι ανταγωνιστικοί, διψασμένοι για εξέλιξη και διάκριση. Να έρθει ΜΟΝΟ όποιος αξίζει στο σήμερα κι όχι για άλλους λόγους.

Margasv10

Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ

Δημοσίευση από teo 8/5/2018, 18:17

Ανάλογα με το τι στόχους έχεις διώχνεις κ παίρνεις παίχτες.

Το ερώτημα είναι αν θα γίνει άνοιγμα για άνοδο ή αν θα μείνουμε στην Β . Τεράστια διαφορά και στις μεταγραφές και στις ανανεώσεις.

Ο μυροφοριδης για να σε ανεβάσει στην Α είναι μανουλα.
Δουλειά του είναι, το έχει αποδειξει
Θα προτιμούσα την σιγουριά μυροφοριδη από κάποιον άλλο.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 8/5/2018, 18:45

teo έγραψε:Ανάλογα με το τι στόχους έχεις διώχνεις κ παίρνεις παίχτες.

Το ερώτημα είναι αν θα γίνει άνοιγμα για άνοδο ή αν θα μείνουμε στην Β . Τεράστια διαφορά και στις μεταγραφές και στις ανανεώσεις.

Ο μυροφοριδης για να σε ανεβάσει στην Α είναι μανουλα.
Δουλειά του είναι, το έχει αποδειξει
Θα προτιμούσα την σιγουριά μυροφοριδη από κάποιον άλλο.
Συμφωνω οτι ειναι καλος στην δουλεια του αλλα παιρνει μιζα για καθε παικτη που φερνει και ετσι φουσκωνει τα συμβολαια.Δεν ξερω εαν μπορουμε οικονομικα.

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ

Δημοσίευση από teo 8/5/2018, 21:34

Ποιος δεν παίρνει μιζα;
Τουλαχιστον να πάρει μίζα αλλά να ανεβάσει την ομάδα.
Έχει συνταγή που αποδιδει.

Προσωπικά αν ήταν να διαλέξω ανάμεσα σ αυτον και σε οποιονδήποτε άλλο για την Β εθνική συγκεκριμένα θα διάλεγα με κλειστά μάτια μυροφοριδη φίλε.

Πειράματα πολλά πολλά δεν μας παίρνει να κάνουμε.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ

Δημοσίευση από Iraklaras07 8/5/2018, 21:37

Margasv10 έγραψε: Δηλ ακούγεται για Περόνε, Λεοζίνιο, Χουάντερσον, Μπαρτολίνι... τι να τους κάνουμε; Να τους μαζέψουμε για την σύνταξη; όλοι αυτοί είναι 36+ πια... Και περιπτώσεις όπως Ζιαμπάρη, Μπούκου, Γροντή, Μπαστακού... όλοι τους είχαν καθοδική πορεία μετά την φυγή τους από τον Ηρακλή. δεν ξέρω... φυσικά τους εκτιμώ όλους για την προσφορά τους και στεναχωρέθηκαν όταν έφευγαν αλλά... πρέπει να χτίσουμε νέα ομάδα
Περόνε , Χουάντερσον , Λεοζίνιο μπορούν να βοηθήσουν στην Β εθνική πιστεύω. Ο Χουάντερσον είναι τερματοφύλακας καλός και αξιόλογος για επίπεδο Α εθνικής ακόμα και στα 34. Ο Λεοζίνιο για Β εθνική δίδυμο με Τάι να παίζει μια ο ένας μία ο άλλος θα ήταν εξαιρετικός.Ο Περόνες δεν χρειάζεται συστάσεις εξαιρετικό δεύτερο 9άρι αλλά κατά την γνώμη μου αυτό τον ρόλο θα τον έχει ο Ρόβας. Ο Μπαρτολίνι συμφωνώ πως δεν μπορεί να βοηθήσει. Μια σημείωση βέβαια ότι όλοι αυτοί θα θέλουν και μεγάλα σχετικά συμβόλαια.

Από τους άλλους που γράφεις θα ήθελα Μπαστακό , Γρόντη. 
Εννοείται Μπουκουβάλα αλλά δεν νομίζω να αγωνιστεί Β εθνική και λογικά θα θέλει αρκετά λεφτά που θα τα βρει στην Σούπερ Λιγκ.
Για τον Ζιαμπάρη έχουν ακουστεί πολύ κακά πράγματα  και έχει πέσει και ως ποδοσφαιριστής οπότε πιστεύω δεν χρειάζεται να επιστρέψει.
Ένας πρώην που δεν θέλω να δω καθόλου είναι ο φίλους μου ο Γιάννης ο Πασάς. Το παλικάρι δεν σκοράρει ούτε με αίτηση στην Ελληνική Διαστημική Υπηρεσία. Πέρυσι παραλίγο να υποβιβαστούμε αγωνιστικά  εξαιτίας του.Ας κάτσει στον άρη να τραβάνε εκεί τα μαλλιά τους.Άσε που θα θέλει και μεγάλο συμβόλαιο. 

Θα συμφωνήσω με τα παιδιά για τον Μυροφορίδη. Ούτε εγώ τον πολυγουστάρω. Τα τελευταία χρόνια όποιες ομάδες έχει ανεβάσει είχαν αρκετά μεγάλο μπάτζετ, και εγώ νομίζω ότι παίρνει "μίζες" και ότι φέρνει τους δικούς τους. Μην ξεχνάμε και το παιχνίδι με την Λάρισα με το πέναλτυ του Περόνε.Ασε που αν δεν κάνω λάθος είναι γενικός αρχηγός άρα παίρνει του θέση του Κατσαμπή τον οποίο και γουστάρω.

Μερικοί προσεχώς ελεύθεροι :
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.](Καλό εξάρι. Δεν είχε ρόλο στον Ατρόμητο δεν νομίζω να συνεχίσει)
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.](Παίζει να έχει κλείσει Λαμία)
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] (έχει συμβόλαιο αλλά λογικά μένει ελεύθερος. Πιστεύω μπορεί να βοηθήσει)
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] (μεγάλο πουλέν)


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Iraklaras07 στις 8/5/2018, 21:47, 1 φορά
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5801
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ

Δημοσίευση από teo 8/5/2018, 21:46

Ο τεχνικός διευθυντής που θα αναλάβει αν αναλάβει και ανάλογα με τον στόχο θα φέρει και τους κατάλληλους παίχτες.

Δεν γινεται ρε γαμωτο να ξέρουμε ότι παιχτακι υπάρχει καλό σε Β-Γ και τοπικό που θα μπορούσε να βοηθήσει.

Η ευθύνη σ αυτόν που θα αναλάβει να φέρει τους παίχτες ανάλογα με τον στόχο που προυποθετει φυσικά και το αν θα υπάρχει επενδυτής η όχι.

Φυσικά για να υπάρχει ΠΑΕ πρέπει να πέσουν και 300.000€ που δεν υπάρχουν.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ

Δημοσίευση από Iraklaras07 8/5/2018, 21:49

teo έγραψε:Ο τεχνικός διευθυντής που θα αναλάβει αν αναλάβει και ανάλογα με τον στόχο θα φέρει και τους κατάλληλους παίχτες.

Δεν γινεται ρε γαμωτο να ξέρουμε ότι παιχτακι υπάρχει καλό σε Β-Γ και τοπικό που θα μπορούσε να βοηθήσει.

Η ευθύνη σ αυτόν που θα αναλάβει να φέρει τους παίχτες ανάλογα με τον στόχο που προυποθετει φυσικά και το αν θα υπάρχει επενδυτής η όχι.

Φυσικά για να υπάρχει ΠΑΕ πρέπει να πέσουν και 300.000€ που δεν υπάρχουν.
Εννοείται πως δεν έχουμε τις γνώσεις εδώ μέσα να γίνουμε τεχνικοί διευθυντές. Εμείς ξέρουμε 5-10 παίκτες αυτούς γράφουμε. Ο τεχνικός διευθυντής θα σου φέρει και ένα παιδί από Β που έχει ξεχωρίσει, ένα παιδί από Γ που εσύ δεν ξέρεις καν το όνομα του. Εμείς εδώ πιο πολύ γράφουμε για να γράφουμε.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5801
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ

Δημοσίευση από teo 8/5/2018, 22:03

Συμφωνω, πέρασε η εποχή που παίρναμε γνωστούς καλούς παίχτες τώρα θέλουμε απλά εργαλεία να γίνει η δουλειά μας.
Δεν το λέω υποτιμητικά αυτό, πρέπει να δουλέψουμε και με νέους παίχτες αν θέλουμε μέλλον.

Στην Α με επενδυτή μπορούμε να γράφουμε ώρες για παίχτες και να βάζουμε λινκ από το τρανσφερμαρκτ.

Πάντως όλα κρίνονται από τα λεφτά (γνωστό).
Ας περιμένουμε να δούμε αν υπάρξει επενδυτής και τι σκοπό έχει.

Ο Τσακίρης που βάλατε εχθές αν υσχυει το άρθρο προτιμά να δώσει 9 εκ για ομάδα στην Ρουμανία , πολύ καλή ομολογουμένως παρά να ασχοληθεί με ομάδα εγχώρια .
Λέει κατι και αυτό για το περιβάλλον των επενδυτών στην Ελλάδα.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ

Δημοσίευση από teo 8/5/2018, 22:04

Και δυστυχώς οι βουλευτές εδώ και χρόνια ( και τώρα που μιλάμε) σουλατσαρουν στους χορτατζηδες και δεν βοηθάνε να έρθει ένας επενδυτής.

Η ίδια κυβέρνηση πάντως έσωσε τον βαζελο και τον έφερε και επενδυτή απ' ότι φαίνεται.

Λέει κάτι ΚΑΙ αυτό.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ

Δημοσίευση από lll 16/5/2018, 18:45

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Παει το σεντερφορακι...

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 832
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ

Δημοσίευση από Margasv10 17/5/2018, 14:11

ΚΛΑΙΝ ΜΑΙΝ

Margasv10

Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ

Δημοσίευση από rafael nadal 7/6/2018, 15:51

Μαζι με τον Μυροφοριδη φερτε πακετακι και τον Κυριακιδη μολις εφυγε απο τον Ατρομητο Very Happy Very Happy

rafael nadal

Αριθμός μηνυμάτων : 319
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ

Δημοσίευση από Iraklaras07 7/6/2018, 16:11

Δυο παίχτες που ΔΕΝ θέλω να δω ποτέ ξανά με τα κυανόλευκα είναι ο Κυριακίδης και ο Πασάς. 
Δεν θέλουμε άμπαλους στον Ηρακλή.
Από τους πρώην θα ήθελα πολύ Κούρο αλλά πιστεύω δεν υπάρχει καμία περίπτωση για επιστροφή.

Μου έχει δοθεί   η εντύπωση ότι η τρέχουσα διοίκηση δεν θέλει τον Μυροφορίδη και μου φαίνεται λογικό. Και τα χρήματα να βρεθούν ο ρόλος του στα αποδυτήρια θα πέφτει πάνω στον Κατσαμπή και επειδή η μισή διοίκηση είναι πρώην ποδοσφαιριστές αποκλείεται να μην παρεμβαίνουν και σε μεταγραφικά ζητήματα. Ο Μυροφορίδης θέλει να είναι το απόλυτο αφεντικό και αυτό δεν πρόκειται να συμβεί.

Τώρα για το ρόστερ . Εγώ πιστεύω δεν μπορείς να διεκδικήσεις άνοδο με βασικό δεκάρι τον Τάι. Ποια είναι η γνώμη σας για αυτό; Ήταν εξαιρετικός και κατά τη γνώμη μου ο ΜVP στα playoffs αλλά δεν νομίζω ότι μπορεί να έχει αυτή τη φόρμα για μια ολόκληρη σεζόν.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5801
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ

Δημοσίευση από teo 7/6/2018, 16:27

αμα εχεις μυαλο κανεις τουμπεκα και αφηνεις τον καραφλα να ανεβασει την ομαδα.
με λιγα λεφτα γινεται.
αμα ξηνεται ο κωλος μας να μεινουμε για πρακτικη στην Β τοτε ας κανει ο καθενας το κομματι του.
ειδικα αν γινει και πολυμετοχικοτητα?
εκει θα εχει λογο ο καθε ενας..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ

Δημοσίευση από Iraklaras07 7/6/2018, 16:34

H λογική πολυμετοχικότητα μέχρι να βρεθεί κάποιος σοβαρός μου αρέσει. Το θέμα είναι πρακτικά τι γίνεται.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5801
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ

Δημοσίευση από teo 7/6/2018, 18:12

Η λογική πολυμετοχικοτητα επειδή θα είναι κάτι περιορισμενο οικονομικά μια χαρά της κάθεται ο μυροφοριδης άμα έχουν μυαλό.
Με μικροτερο κόστος θα φέρει κάποιους παίχτες και άμα δεν του σπάσεις τα αρχιδια σε ανεβάζει.

Και εσύ κερδίζεις ότι ανέβασες την ομάδα ΚΑΙ πολυμετοχικός αυτόνομος κτλ κτλ.

Ίσα ίσα τώρα είναι που συμφέρει.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ

Δημοσίευση από Iraklaras07 7/6/2018, 19:11

Nαι συμφωνώ με αυτά που λες. Αυτά που γράφω είναι δικές μου εικασίες από τις δηλώσεις που έχω διαβάσει μέχρι σήμερα.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5801
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ

Δημοσίευση από Behind the curtain 7/6/2018, 21:46

Με τον Μυροφορίδη θα ανεβουμε. Όπως και νάχει
Behind the curtain
Behind the curtain

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ

Δημοσίευση από teo 8/6/2018, 14:38

Ο μυροφοριδης μας περιμενει.
Αν όλα γίνουν όπως πρέπει να γίνουν με την παε θα έρθει, περιμένει δλδ.

Το καλύτερο είναι να γίνουν το δυνατόν γρηγορότερα για να γίνουν κ οι επιλογές παιχτών..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 17-18. ΠΟΙΟΙ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΙΟΙ ΦΕΥΓΟΥΝ

Δημοσίευση από teo 8/6/2018, 14:44

Έπεσε και στην αντίληψη μου αυτό

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Φωτογραφία εμείς είμαστε στο άρθρο..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης