FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019

+14
iraklis_athens
mos
Coleman10
Behind the curtain
rafael nadal
lll
Big bad wolf
teo
AntiGrinias
Knack
Γαλαζιος Ηρωας
iraklarauk
Margasv10
Iraklaras07
18 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 2 Empty Απ: Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από Margasv10 23/9/2018, 13:14

Αν υπάρχει άνθρωπος διατεθειμένος να ρίξει σοβαρό χρήμα στο μπάσκετ του Ηρακλή τότε ΟΚ, να εξετάσουμε το ενδεχόμενο αλλαγής διοίκησης κι εγώ μαζί σας σ' αυτό. Ως τότε όμως, παρά το κακό χθεσινό αποτέλεσμα, και παρά και το ενδεχόμενο να μην ανέβουμε ούτε φέτος, θα επαναλάβω το "τον Δρακόπουλο και τα μάτια μας". Προσωπικά στηρίζω. Αναγνωρίζω ότι οι πιθανότητες ανόδου ίσως δεν είναι με το μέρος μας. Αναγνωρίζω όμως ότι φέτος έγινε καλή προσπάθεια τουλάχιστον οργανωτικά και κυρίως σε επίπεδο ακαδημιών. Αυτό το θεωρώ πως είναι το πιο σημαντικό σήμερα στο ελληνικό μπάσκετ, καθώς μόνο με ανάδειξη μεγάλων ταλέντων από τα σπλάχνα του μπορεί να έχει κάποια αξιόλογη προοπτική ο Ηρακλής. Αν δεν βγάλουμε νέο Χ"βρέττα, Διαμαντίδη, Παπαδόπουλο κλπ δεν θα μπορέσουμε να κάνουμε ποτέ κάτι σοβαρό στο άθλημα. Επομένως, ορθά δίνεται προτεραιότητα στις ακαδημίες. Αυτό πρέπει να ενταθεί με κάθε τρόπο και στο μέλλον. Με ακόμη καλύτερους προπονητές, νέες τεχνικές και μεθόδους προπόνησης, με συμμετοχές των ακαδημιών σε σοβαρά καμπς, με χρησιμοποίηση των πιο έτοιμων παικτών και στο ανδρικό σταδιακά κλπ. Θυμίζω πως φέτος ο Δρακόπουλος πήρε 4 σπουδαία ταλέντα της Βορείου Ελλάδος που είναι και μέλη της Εθνικής, εκ των οποίων οι 2 έκαναν πραγματικά παπάδες πέρσι και θεωρούνται από τους πιο ανερχόμενους στην χώρα. Ε λοιπόν, προσωπικά μόνο με τέτοιες κινήσεις μπορώ να έχω μια αισιοδοξία για το μπάσκετ. Έτσι όπως έχουν διαμορφωθεί οι συνθήκες της Α1 τα τελευταία χρόνια, μια άνοδος από μόνη της δεν μου λέει απολύτως τίποτα. Όλα τα παραπάνω δεν σημαίνει πως δεν πρέπει να στοχεύουμε στην άνοδο φυσικά.

Margasv10

Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 2 Empty Απ: Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από Iraklaras07 23/9/2018, 14:21

μόνο για τις διχαστικές του τοποθετήσεις και για την συνεχόμενη κοροϊδία πρέπει να πάρει άμεσα τον μπούλο.
Δεν μιλάω για αυτά που λένε οι κακές οι γλώσσες για ανατροπές και τέτοια γιατί δεν έχω αποδείξεις.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5791
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 2 Empty Απ: Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από Big bad wolf 23/9/2018, 14:23

Με δυο ανθρώπους που μίλησα, που νοιώθουν από μπάσκετ και ο ένας έχει προπονήσει μέχρι και Α1, μου είπαν ότι ο Χ'κυριακίδης δεν το έχει καθόλου. Καλό Ηρακλάκι αλλά τι να το κάνεις αν δεν μπορεί. 

Ο άλλος που ασχολείται πολλά χρόνια και έχει δουλέψει πολύ και στα camp του Ροδόπουλου και Μαντουλίδη και στους μικρούς του ΠΑΟΚ κλπ μου είπε ότι από αυτούς τους πιτσιρικάδες που πήραμε μόνο ο ένας είναι σοβαρά εξελίξημος, ένα τριάρι με μακρυά χέρια. Οι άλλοι δεν έχουν σωματοδομή για να παίξουν σοβαρό μπάσκετ. Ονόματα δεν θυμάμαι.

Παρεπιπτόντως αυτός ο Κόκκαλης όπου μας βρίσκει μας γλεντάει.
Big bad wolf
Big bad wolf

Αριθμός μηνυμάτων : 1346
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 2 Empty Απ: Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από Knack 23/9/2018, 17:01

Σε γενικες γραμμες συμφωνω με τους προλαλήσαντες.
Με Τζουγκαρακη Μπενα στο 5αρι δεν κανεις πρωταθλητισμο.
Ο ενας μας ηρθε απο ομαδα που σωθηκε στο τσακ και ο αλλος ειναι ταβερνιαρης.
Για τον Σεσκους δεν μπορω να πω τιποτε διοτι δεν τον εχω δει να παιζει. Αρμοδιος ειναι ο προπονητης που τον επελεξε. Θα δειξει.
Για τον Δρακο να σημειωσω οτι τελικα φαινεται πως η διοικηση του δεν εχει τεχνογνωσια για να ανεβει. Και αυτο φαινεται πως καθε χρονο (Πανιωνιος Φαρος Περιστερι φετος ο Ιωνικος και ο Δρυοκολαπτης που μας απεκλεισε) υπαρχει καποιος πιο ικανος και πιο πολυ μεσα στα πραματα απο εμας.
Αυτο ομως μεχρι να του πεις μπουλο παει πολυ. Ο τελευταιος Ηρακληδεας που χωνει λεφτα και θα του πεις μπουλο; Οχι ρε φιλε. Και να αναλαβει ποιος; ο καφετζης του Ιβανωφειου; η ο Σαρλης και η παρεα του; Μπρρρρρρρρρρρρρρρρρ!!!!!!
Ισως η λυση για το καλο του Ηρακλη ειναι να ψαξει συμπαικτη. Ιδιως τωρα που το ποδοσφαιρο εχει χοσαδα καλο θατανε να αφησουν ολοι τους εγωισμους και αυτοι που βοηθουσαν το ποδοσφαιρο να βοηθησουνε το μπασκετακι να ανεβει. Θα γινει με πολυ μικροτερα ποσα. Να προσεγγισουνε κανεναν παλιο μπασκετανθρωπο Ηρακληδεα (Τσουμης Καρατζουλιδης Πιλαφιδης Κακιουσης) να βοηθησουνε κι αυτοι.
Επισης για τον προπονητη συμφωνω κι εγω πως ειναι Ηρακλακι αλλα μυρωδιας. Δεν εχουμε ελπιδα.
Βεβαια δεν ξερω τι περιθωρια εχουμε φετος για βελτιωση της ομαδας περα απο αντικατασταση κοινοτικου και αλλαγη προπονητου. Παντως τα πραματα φαινονται πολυ στριμοκωλα.
Αν σε κερδιζει αερα ο Δρυοκολαπτης που ηρθε απο το πουθενα (εσενα τον Ηρακλη των 110 χρονων) γαμησετα φιλαρακι. Τσιγκινο σωβρακο και τοιχο τοιχο.

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 2 Empty Απ: Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από AntiGrinias 23/9/2018, 18:07

Καποιος τον ειπε οτι μπάσκετ παίζεται απο την περιφερεια με σκορερ γκαρντ και γιαυτο δε δίνει καθόλου βάση στο 5 χρονια τωρα
Απο την αλλη δεν ξερω τι κάνει με τις ακαδημίες αλλα είναι ο μόνος πρόεδρος που δε ζητά ελεημοσύνη για το μπατζετ και τα εξοδα γενικότερα.
Η μαλακια του ειναι οτι ενω βλεπει οτι εχει κάπου ταβάνι δεν καταφερε να προσεγγίσει συμπαίκτες που θα έκαναν την υπερβαση σε ολα για να παρει τρένο η ομαδα την άνοδο στην α1 και παραλληλα να εχει πλατες στην α1 για να μη γινει ασανσέρ.

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1864
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 2 Empty Απ: Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από Iraklaras07 23/9/2018, 18:30

Κακό είναι να σπέρνεις διχόνοια στον σύλλογο, κακό είναι να κοροϊδεύεις τον κόσμο, κακό είναι να φτιάχνεις ΚΑΕ μόνο και μόνο για να μην μπορεί να σε κουνήσει κανείς.
Δυστυχώς μπλέξαμε στο μπάσκετ με τον συγκεκριμένο. Όσο βοήθησε το τμήμα στην αρχή άλλο τόσο κακό έχει κάνει και θα κάνει(γενικότερα στον σύλλογο) στη συνέχεια επειδή δυστυχώς δεν μπορεί να τον διώξει κανείς.Απλά σκεφτείτε ότι αν τον ακούγαμε τώρα ο Ηρακλής δεν υπήρχε πουθενά στο ποδόσφαιρο.
Η λογική του είναι αφού δεν μπορώ εγώ Α1 καλύτερα να είμαι εγώ Α2 παρά οτιδήποτε άλλο.
Αφού δεν μπορώ εγώ Β και Γ εθνική καλύτερα στα τοπικά να κάνω και τον παράγοντα.
Σταματήστε να πιστεύετε (όσοι το πιστεύετε) ότι κοροϊδεύουν τον Δρακόπουλο οι μάνατζερς και οι παρατρεχάμενοι. Αυτός κοροϊδεύει εμάς.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5791
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 2 Empty Απ: Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από Iraklaras07 23/9/2018, 18:31

Αν είχε λεφτά τον Σέσκους θα έφερνε για κοινοτικό; Και χωρίς αυτόν πάλι Α2 θα είσαι.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5791
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 2 Empty Απ: Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από AntiGrinias 23/9/2018, 19:04

Βαρια λόγια φιλε και δε νομιζω οτι αντικατοπτρίζουν την πραγματικότητα οκ δικαίωμα σου να πιστευεις οτι νομιζεις
Ο δρακο δε καταφερε να παιξει με καποιον γιατι τοσα χρονια ολοι στο ποδόσφαιρο εδιναν βαση
Θεωρω οτι εφτασε ο χρονος να βοηθήσουν απο την οικογενεια και το μπασκετακι να παρει τα πανω του

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1864
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 2 Empty Απ: Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από Knack 23/9/2018, 20:17

Αυτη ειναι η διχονοια και η ταση για μπουλους που βασιζεται στο "μου ειπε  ο ταδε που εχει πηγη στην ΠΑΕ , ακουσα , τογραψε ο ταδε πουστοτουρκος κτλ" που μας κατεστρεψε σαν συλλογο μας απογυμνωσε απο διοικητικους φραγκατους και μας κρατα ανυπαρκτους παντου.
Ελεγξε τις πηγες σου αδερφε γιατι κι εγω  δεν εχω αυτη την εικονα για το Δρακο.
Απλα ισχυει αυτο που λεει ο ντοκτορας απο παν.
Εχει ταβανι και η δεν το πηρε ειδηση η δεν μπορεσε να βρει συμπαικτη γιατι ολοι χωναν οτι ειχαν για τη μπαλα.
Τωρα ομως ηρθε η ωρα να ψαχτει για συμπαικτη.

ΥΓ. Το αφηγημα του κακου Δρακο που ηθελε να καταβαραθρωσει τον Ηρακλη στα τοπικα για να ειναι παραγοντας και να διαλυσει τον ΓΣ εκπορευεται απο Αριστοτελους μερια απο τα 30 κοπροσκυλα που σας εχω μιλησει σε αλλα ποστ μου.
Στο παρελθον κι αλλοι παραγοντες μπξκαν στο κλεισιοσκοπιο της συγκεκριμενης στοας  τους φαγανε και δεν περνανε τωρα ουτε απ εξω.
Ετσι ξεμειναμε απο παραγοντες.
Αν ο αντιδρακο θα ειναι ο Σαρλης η κανενας ομοιος του βλεπω το μπασκετ στα τοπικα.

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 2 Empty Απ: Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από Margasv10 24/9/2018, 14:41

Φίλε Iraklaras07 κι εγώ θα διαφωνήσω μαζί σου στα όσα λες για τον Δρακόπουλο. Δεν έχω παρατηρήσει ποτέ ως τώρα ο ίδιος να παίζει το παιχνίδι της διχόνοιας, ίσα ίσα μάλιστα, το αντίθετο, παραμένει ενωτικός σε κάθε του δήλωση αλλά και πρακτική. Άλλοι είναι που σπέρνουν διχόνοιες στον Ηρακλή, ας κοιτάξουμε (επιτέλους!) την πραγματικότητα ορθά κι ας μην εθελοτυφλούμε. Άλλοι έχουν μικρύνει τον Ηρακλή! Όχι ο Δρακόπουλος ο οποίος μπαίνει "μέσα" όλα αυτά τα χρόνια. Ναι, έχει αποτύχει ως τώρα αλλά αυτό δεν σημαίνει προφανώς ότι αποτυγχάνει επίτηδες!! Θέλει υποστήριξη και ενίσχυση ο Δρακό κι όχι μπούλους. Συμφωνώ φουλ με τον Knack σε όσα είπε παραπάνω.

Margasv10

Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 2 Empty Απ: Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από Iraklaras07 24/9/2018, 15:51

Τι λέτε ρε παιδιά που δεν διχάζει ο δρακόπουλος...
Δεν είχε βγει στο ραδιόφωνο,πριν λίγους μήνες , και τον πείραξε μέχρι και η(υποτιθέμενη τελικά) χορηγία από την τιπ μπετ αφήνοντας υπονοούμενα ότι θα στήνονται παιχνίδια; Mέχρι και τον Πασά έκραζε στο φατσοβιβλίο και έλεγε ότι παίζει με βύσμα. Αυτά τα λέω και εγώ αλλά αύριο μεθαύριο ο πασάς μπορεί να έρθει στην έδρα σου να δει ματς με την ομάδα. Πως θα τον κοιτάξεις στα μάτια;.
Και άλλα πολλά γράφει αλλά δεν είναι δουλεία μου να τα γράφω εδώ. Ψάξτε βρείτε τα. Κάπου το έχει χάσει ο Δρακό από τότε που δεν γίναμε αμπελόκηποι.
Μπορεί βέβαια εγώ να είμαι ο κακός της υπόθεσης. Μακάρι σε 3 χρόνια ο Ηρακλής να πρωταγωνιστεί στην Α1 με τον Δρακόπουλο μεγαλομέτοχο.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5791
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 2 Empty Απ: Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από Iraklaras07 24/9/2018, 15:56

έχει κάνει χοντρά επικοινωνιακά λάθη και ο μόνος τρόπος να αναστρέψει την κατάσταση είναι να φτιάξει σοβαρή ομάδα. Δεν το κάνει όμως γιατί και δεν μπορεί και δεν θέλει.
Βαρύ το κλίμα και ασήκωτο.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5791
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 2 Empty Απ: Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από Margasv10 24/9/2018, 16:00

OK δεν έχω γνώση αυτών που αναφέρεις για δηλώσεις/σχόλια στο φβ, μιας και, όπως έχω ξαναγράψει, δεν τα κοιτάω, δεν τα ψάχνω και γενικά, προσωπικά, έχει πολύ καιρό που ελαττώνω όλο και περισσότερο την χρήση φβ. Αν ισχύουν αυτά που λες φυσικά είναι λάθος του. Εκεί θα έπρεπε κάποιος να τον συμβουλεύσει. Πρέπει να είμαστε μαζί με τους παράγοντες που βάζουν τα λεφτά τους στον Σύλλογο κι όχι απέναντί τους. Απέναντί τους μόνο όταν δούμε ότι κάνουν κακό στην ομάδα ή δεν την βοηθούν να πάει καλύτερα. Αν λοιπόν υπάρχει κάποιος άλλος ενδιαφερόμενος να βάλει λεφτά, να γίνει μεγαλομέτοχος και να φτιάξει ομάδα ανόδου με σοβαρές βάσεις για το μέλλον, τότε να έρθει και να αναλάβει. Θα είμαι μαζί σας αν είναι να έρθει κάποιος καλύτερος. Αν είναι να μπούμε στην λογική των "μπούλων" χωρίς να έχει βρεθεί προηγουμένως σοβαρή εναλλακτική, θα είναι ένα ακόμη λάθος από τα πολλά που έχουμε κάνει από το 2000 ως σήμερα.

Margasv10

Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 2 Empty Απ: Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από Iraklaras07 24/9/2018, 16:10

όταν μιλάει έτσι για τον ποδοσφαιρικό Ηρακλή ο μεγαλομέτοχος της ΚΑΕ δεν κάνει κακό στο σύλλογο;
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5791
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 2 Empty Απ: Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από Margasv10 24/9/2018, 17:27

Ναι, είναι λάθος αυτό.

Margasv10

Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 2 Empty Απ: Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από teo 24/9/2018, 17:41

ΚΟΡΟΪΔΙΑ ΤΕΛΟΣ!
Το περασμένο Σάββατο γίναμε μάρτυρες άλλης μιας τραγικής ήττας για τον μπασκετικό ΗΡΑΚΛΗ!
Προφανώς η διοίκηση, το τεχνικό τιμ και οι παίκτες της ομάδας δεν έχουν αντιληφθεί σε ποια ομάδα βρίσκονται με αποτέλεσμα η κάθε ομάδα που δεν υπήρχε στον χάρτη μέχρι χθες, να αποκτάει υπόσταση πάνω στο πτώμα του ΗΡΑΚΛΗ!
Κι επειδή ¨το ψάρι βρωμάει πάντα από το κεφάλι¨ και η υπομονή μας έχει προ πολλού εξαντληθεί ήρθε η ώρα να τοποθετηθούμε:
Πρόεδρε του ΗΡΑΚΛΗ, όπως αντιλαμβάνεται η συντριπτική πλειοψηφία των οπαδών και φιλάθλων, οδεύουμε ολοταχώς προς μια παταγώδη αποτυχία για άλλη μια χρονιά!
Για άλλη μια χρονιά δε θα πετύχεις τον στόχο της ανόδου τον οποίο ΕΣΥ είχες θέσει και τις προηγούμενες χρονιές!
Παράγοντες και προπονητές δεν είμαστε αλλά ας μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας και σπάζοντας το ταμπού της κριτικής οφείλουμε να σου πούμε πως με τις μεταγραφικές επιλογές σου δεν πας πουθενά!
Έχεις κρατήσει έναν προπονητή, ο οποίος είναι μεν ένας εξαιρετικός άνθρωπος και χαρακτήρας και τον σεβόμαστε γι αυτό (κάποιοι από μας τυγχάνει να τον γνωρίζουμε προσωπικά εδώ και πολλά χρόνια), αλλά δυστυχώς δεν έχει ακόμα το εκτόπισμα που απαιτεί η κατηγορία και η βαριά φανέλα του τεράστιου συλλόγου για να επιτύχει!
Πρόεδρε του ΗΡΑΚΛΗ, αν δεν έχεις τη δυνατότητα ή δε θέλεις να προχωρήσεις στις απαραίτητες κινήσεις για να επιστρέψει η ομάδα εκεί που ανήκει και μόνο σε καλούμε να βγεις να το πεις δημόσια και να προβείς σε όλες τις απαραίτητες ενέργειες για τη διασφάλιση της ομαλής μετάβασης σε κάποιο άλλο σχήμα που θα μπορεί να ικανοποιήσει αυτόν τον χιλιοταλαιπωρημένο κόσμο που γεμίζει όλα γήπεδα του συλλόγου!
Αν πάλι θέλεις και μπορείς πρέπει το κάνεις ΧΘΕΣ γιατί ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΕΛΟΣ!!!
Από την πλευρά μας δηλώνουμε πως το IRAKLIS ATHENS CLUB θα απέχει από τα γήπεδα που αγωνίζεται ο μπασκετικός ΗΡΑΚΛΗΣ στα προσεχή παιχνίδια και θα επιστρέψουμε μόλις δούμε την πραγματική διάθεση ανατροπής αυτής της άρρωστης κατάστασης! 
Ελπίζουμε η αποχή αυτή να μη θεωρηθεί αδυναμία...


Υ.Γ. Πρόεδρε του ΗΡΑΚΛΗ, μάλλον θα πρέπει να αντιληφθείς τον θεσμικό σου ρόλο και το βάρος που κουβαλάς! Πλέον δεν είσαι μόνο ο οπαδός του ΗΡΑΚΛΗ που ήσουν και είναι αδιανόητο να συμμετέχεις σε καφενειακού τύπου συζητήσεις, να σχολιάζεις στα social media και ιδιαίτερα σε σελίδες αμφίβολων συμφερόντων ασκώντας κριτική σε άλλα τμήματα του συλλόγου!


Μετά τιμής,
IRAKLIS ATHENS CLUB
est. 2008

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12756
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 2 Empty Απ: Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από lll 1/10/2018, 22:00

Αυτό το Δρακόπουλο έχω αρχίσει και το λυπάμαι,δεν ξέρω αν τον συμβουλευουν ή όλα αυτά τα σκέφτεται μόνος του.Στην άρχή μου φαινόταν ότι ήξερε τι έκανε πλέον οι κινήσεις του είναι σπασμωδικές και δεν ξέρει πως να ανεβάσει την ομάδα.Εννοειται οτι δεν δέχομαι με τίποτα οτι κάνει κάτι επιτηδες ,το πρόβλημα μάλλον είναι οτι δεν διαλέγει τα καταλληλα άτομα.Ας ρώτησει ποιος είναι ο Μυροφορίδης του μπάσκετ να τελειώνουμε!!!

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 832
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 2 Empty Απ: Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από rafael nadal 1/10/2018, 22:55

Οι 4 κινησεις που εκανε σημερα (Πολυταρχου,Ρουτκαουσκας,Γουντς,Μιλοσεβιτς) ειναι προφανως προς τη σωστη κατευθυνση..το ερωτημα ειναι γιατι δεν εγιναν εξαρχης αυτες οι κινησεις και υπηρχε η ψευδαισθηση οτι με ενα τοσο αδειο ροστερ θα πας για ανοδο

υ.γ Μυροφοριδης του μπασκετ λεγεται χρημα Wink Wink

rafael nadal

Αριθμός μηνυμάτων : 319
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 2 Empty Απ: Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από Margasv10 13/10/2018, 14:02

Ο Δρακόπουλος, έστω και καθυστερημένα, έφερε ακόμη 2 παίκτες στο Ιβανώφειο και έδειξε και πάλι πως προσπαθεί με τις δυνάμεις που διαθέτει να ανεβάσει την ομάδα. Με τα λάθη του και τα σωστά του. Πιστεύω στην φετινή προσπάθεια και νομίζω πως έχει έρθει πια η ώρα μας. Βέβαια όλα μένουν να αποδειχθούν στα παρκέ και μόνο εκεί. Αξίζει της στήριξής μας η ομάδα, οι παίκτες και η διοίκηση. Δυστυχώς προσωπικά είμαι άρρωστος από χθες και δεν μπορώ να είμαι στο γήπεδο αλλά τουλάχιστον θα το παρακολουθήσω στο live streaming. Όσοι μπορείτε ενισχύστε το μπάσκετ με την παρουσία σας, θα είναι σημαντικό να κάνουμε το 2/2 απέναντι σε μία καλή ομάδα.

Margasv10

Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 2 Empty Απ: Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από Iraklaras07 13/10/2018, 19:35

Η απολυτη κακοποιηση του αθληματος. Και απο τις ομαδες και απο τους διαιτητές. Ξερναω απο τα ματια
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5791
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 2 Empty Απ: Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από lll 13/10/2018, 19:37

Μυρωδιάς η προπονητάρα μας...έχω αρχίσει και πιστεύω πως οτι και να φέρει ο Δρακο αν δεν αλλάξει προπονητή δεν θα ξανακάνουμε τίποτα.

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 832
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 2 Empty Απ: Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από Iraklaras07 13/10/2018, 19:51

Σημερα οι δικοι μας ειναι σαν να βλέπουν πρωτη φορα την μπαλα του μπασκετ. Ευτυχώς τρολλαρει και η καρδιτσα και μάλλον το πηραμε το ματς
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5791
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 2 Empty Απ: Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από lll 13/10/2018, 19:51

Αυτοι στην άμυνα ένα block out για rebound δεν έχουν δουλέψει;Με μπουνιές σπρώχνουν τη μπάλα και οτι γίνει ...ευτυχώς και η καρδίτσα καλά ταγάρια είναι,εντωμετξύ επιθετικά συστημα πλημμύρα ...

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 832
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 2 Empty Απ: Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από Iraklaras07 13/10/2018, 20:04

Τρολ παιχνίδι. Δεν χωρανε κριτικές
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5791
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 2 Empty Απ: Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από AntiGrinias 13/10/2018, 22:50

όταν τα βασικά σου ατού κακαρούδης(σε 3 δεκάέπτα) σοκ(που είναι καλός παικτης), πολυτάρχου και ρουκαουσκας τα χάνουν μονοι τους και αβίαστα τι να σου κάνει ο προπονητής να τους τραβήξει το αυτί? μπορεί δε ξέρω.. απλώς πιστεύω οτι και σε ενδεχόμενη αλλαγή εάν δεν φέρει αποτέλεσμα τι θα λεμε..?
οι νίκες φτιάχνουν πρωταθλητές, ας περιμένουμε 5 αγωνιστικές να δούμε τις δυνατότητες του ροστερ τώρα όπως σε κάθε αρχή απαιτείται ψυχολογία 
το μεγαθήριο πάτρα έχει 2 ήττες σε διαδοχικούς αγώνες     

τον αλεξ ακερ όμως ο δρακό μιας που τον έταξε(ας μην τον έταζε) επιβαλλόταν να τον φέρει διότι είναι ο σίλβα κλέιτον του μπασκετ και βάλε 
δεν τον κακιώνω αλλά αν πας να διορθώσεις "κακώς κείμενα" ρισκάρεις και λίγο, ο πολυτάρχου καλός παίκτης(καλύτερος απο τον περσινό τότσιο) αλλά δεν τον αντικαθιστά   

ο φίλιος καλό παικτάκη ωραία κίνηση νομίζω αν πάρει βήματα θα παίξει και θα δώσει

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1864
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης