FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

+17
ira east
iraklis_athens
uphercules
DIMSAV
Γαλαζιος Ηρωας
Behind the curtain
Big bad wolf
AntiGrinias
Knack
Margasv10
lll
milano
santater
mos
teo
Iraklaras07
antonievic
21 απαντήσεις

Σελίδα 9 από 40 Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 9 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από Iraklaras07 Τρι 20 Νοε 2018 - 13:32

κατάλαβε κανείς ποιοι είναι οι παίκτες πρώτης γραμμής που θέλει να διώξει η διοίκηση;
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5795
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 9 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από mos Τρι 20 Νοε 2018 - 14:57

Άμα του ρίξει μπούλο ο Τομ, θα είναι πρώτος μάγκας. Έτσι κι αλλιώς, δεν προσφέρει τίποτα. Είχε την εμπιστοσύνη όλων από το καλοκαίρι και τα μάμησε τη μάνα. Στο καλό και ας πάει να μανατζάρει κανένα κεφαλοχώρι.

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 9 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από teo Τρι 20 Νοε 2018 - 15:32

παιχτης πρωτης γραμμης ή παιχτης με ακριβο συμβολαιο?

υποψιαζομαι πολυ τον κλειτον. μετα τον μουμιν. και αυτο γιατι και στις 3 θεσεις πηραν αυτοι φανελα βασικου ενω απο πισω εχουμε παιχτες.
θα ελεγα και περονε αλλα εχουμε απο πισω μονο ροβα και ειναι πολυ κακο να μεινουμε με ενα φορ μονο, και κοντο φορ.

παντως ο μυρο πηρε εν λευκο την ομαδα να κανει οτι μεταγραφες θελει, και μονο για πρωταθλημα δεν παει η ομαδα. λογικο να του τριξουν τα δοντια, ειδικα, οταν βγαζει και γλωσσα.
επισης λαθος ειναι να αποχωρεις, οπως διαβασα απο συμβουλιο της παε.
θα κατσεις να ακουσεις οτι εχει να πει ο καθενας ακομα και μαλακιες να ειναι, και θα στηριξεις την αποψη σου γιατι εχεις κοινο στοχο.
μεγαλο λαθος να αποχωρεις σαν μικρο παιδι που δεν του κανουν τα κεφια, προσβαλεις του υπολοιπους.

επισης αν θες να φυγεις, φευγεις δεν απειλεις ουτε μπλοφαρεις, δεν παιζουμε ποκερ.

σοβαροτητα χρειαζεται, η διοικηση καθετε να μιλησει με ολους.

αν πεσεις στα δοντια αλλης διοικησης, βλεπε κανενα τυπου πλεξιδα, θα φας σουτ χωρις να σε ακουσει καν.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 9 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από teo Τρι 20 Νοε 2018 - 15:42

Συγνώμη ξέχασα και τον Μενδρινό.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 9 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από Iraklaras07 Τρι 20 Νοε 2018 - 16:22

Λογικα υπαρχει πρόβλημα και στα αποδυτήρια. Δεν νομιζω σταμου και καλτσας να χαίρονται που δεν παιζουν καθολου ,ειδικα απο τη στιγμή που ο μουμιν ειναι μετριοτατος. Το ιδιο μπορει να ισχυει και για άλλους παίκτες.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5795
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 9 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από Iraklaras07 Τρι 20 Νοε 2018 - 16:29

Εγω πιστεύω είναι ο Μενδρινός. Ο Κλέιτον δεν ειναι και τοσο κακός. Ασε που πιστεύω περιμένουν να ανεβάσει απόδοση...
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5795
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 9 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από Iraklaras07 Τρι 20 Νοε 2018 - 16:35

Επίσης με άνθρωπο που σηκώνεται και φεύγει οταν δεν γίνεται το δικο του,σαν εφταχρονο κακομαθημένο,δεν μπορείς να συνεργαστείς.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5795
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 9 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από Iraklaras07 Τρι 20 Νοε 2018 - 18:45

κάποιοι που γράφουν ότι αν φύγει ο μύρο θα φύγει και ο τομ πάπας είναι εντελώς ηλίθιοι ή τρολάρουν; Αυτό είναι το μεγάλο ερώτημα των ημερών.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5795
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 9 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από lll Τρι 20 Νοε 2018 - 19:29

Ο παπαδοπουλος είναι επιχειρηματιας που εχει βάλει πεντε φραγκα και μεχρι να τα παρει πισω συν την αποδοση της επενδυσης που εκανε δεν θα παει πουθενα.Εαν ισχυουν αυτα περι φυγης του Μυροφορίδη απο τη συναντηση χανει ποντους απο τον επαγγελματισμο που εδειχνε εως τωρα.Το μεσημερι στο αυτοκινητο ακουγα μετροπολις εναν ελεεινο δημοσιογραφο που δεν ξερω καν ποιος είναι ,ο οποιος εβγαλε στον αερα τον Υψηλαντη να μιλησει για το επεισοδιο.Ουτε λιγο ουτε πολυ εβαλε χερι στον Υψηλαντη για το οτι ο Τουτζιάρης πηγε στη συναντηση αντι του Θεοδωριδη και σχεδον ζητουσε τα ρεστα για το ποιος ειναι ο Τουτζιαρης να μιλαει για το ροστερ στο Μυροφοριδη.Εφριξα...ξαφνικα νομιζα οτι ο δημοσιγραφισκος ειναι ο προεδρος του Ηρακλη και ο Μυροφοριδης χρυσος κληρονομος του.Αυτα τα λιγα που ακουσα δυο υποθεσεις κανω α)το π@θσταριο ο δημοσιογραφος πηρε γραμμή να μας κάνει πιο μπουρδελο β)ο Μυροφοριδης εχει ακρες στα media της πολης.Οταν  μαλιστα ο Υψηλαντης πηγε να υπερασπιστει την παρουσια του Τουτζιαρη ο μπ@σταρδος ειρωνευοταν κιόλας οτι ο Τουτζιαρης τι ειναι; Παλιος παιχτης του Ηρακλη...Αν τυχον ακουσε και κανεις αλλος θελω τη γνωμη του !

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 832
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 9 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από mos Τρι 20 Νοε 2018 - 20:14

Εγώ ξέρω ότι ο μπαγλαμάς δεν στέριωσε πουθενά. Έχει χάσει την μπάλα γενικότερα και καλό είναι να μας αδειάζει τη γωνιά, μπας και συμμαζευτεί το μπουρδέλο που κατά κύριο λόγο αυτός έχει την ευθύνη για την δημιουργία του.

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 9 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από teo Τρι 20 Νοε 2018 - 20:40

Συμφωνώ με ΙΙΙ.
αν έχει βάλει έστω και ένα ευρώ θα μείνει ο Παπαδόπουλος μέχρι να πάρει πίσω 1+ το κέρδος του.
Άσχετα τι θα κάνει ο μυροφοριδης.

Ο μυροφοριδης ήρθε γιατί έχει καλό προηγούμενο με ομάδες β Εθνικής και είχε κάνει και καλή δουλειά και σε εμάς. Τώρα αν αποτύχει η όχι, δεν ξέρω, ίσως σωθεί η χρόνια αλλά αν φύγει με τον τρόπο που κατάλαβα, κακό σ αυτόν θα κάνει. Που δε νομίζω να φύγει, απλά απειλεί παίζοντας το χαρτί του, ότι ξέρει καλύτερα από όλους την Β. Οπότε σου λέει για να μεινω εγώ ο έμπειρος δεν κουνάτε τους παίχτες που έφερα, είναι και θέμα εγωισμού φυσικά.

Τέλος, ράδιο δεν ακούω ΑΛΛΑ διαβάζω ότι ακούτε στο ράδιο. Από πού; Από το μπλου αρένα.
Το μπλου αρένα αν ήταν λίγο σοβαρό δεν θα δημοσίευε τις δηλώσεις του καθενα που έκανε στο ράδιο, αλλά θα επερναν οι ίδιοι ένα τηλέφωνο, και θα έθεταν τα δικά τους ερωτήματα χωρίς να κοροϊδεύουν όπως οι υπόλοιποι.
Αλλά μάλλον δεν έχουν σταθερό τηλέφωνο εκεί.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 9 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από mos Τρι 20 Νοε 2018 - 20:47

Εντάξει, ο μπαγλαμάς έκανε το κονέ με τον Τομ αλλά αν είναι ο Τομ να θέτει ως απαραίτητο την παρουσία του Μυροφορίδη και για την δική του παρουσία, ε τι να τον κάνω και τον Τομ.
Αν όντως τον πιστεύει ας τον κρατήσει, αλλά ο ίδιος δεν βλέπει ότι ο Μυροφορίδης τα μάμησε την μάνα και το κυριότερο ότι χάλασε την εικόνα του και τη σχέση του με τον κόσμο; Αυτό πώς διορθώνεται, με την στάση που κρατάει κιόλας ο Μυροφορίδης απέναντι στον κόσμο;

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 9 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από teo Τρι 20 Νοε 2018 - 20:55

Αν απλά αλλάξει η στάση του μυροφοριδη γενικά, δλδ ως προς τον κόσμο και ως προς την ΠΑΕ , δλδ ξεκαβαλισει το καλάμι σε απλα ελληνικά, μια χαρά θα επιβιώσει στην ΠΑΕ.
Αν όχι, ο ίδιος τότε γίνεται το πρόβλημα κάνεις άλλος. Ποιος θέλει ένα μαλακα στα πόδια του που να χαλάει το προφίλ της ΠΑΕ προς τον κόσμο;

Και σιγά μην κρίνεται η παραμονή του Παπαδόπουλου από τον μυροφοριδη, είναι τόσο μικρός επενδυτης δηλαδή; Δε νομίζω, απλα στην ΠΑΕ ο αμέσως επόμενος εμπειρος σ αυτά τα θέματα λέγετε Θεοδωρίδης, για αυτό και τοποθετήθηκε καπέλο στον μυροφοριδη, άσχετα να λένε ότι ο μυροφοριδης θα κινείται ανεξάρτητα, παπαριές. Τον καπελωσαν έσφιξε πιο πολύ μ αυτό παρά με το αν φύγει κάποιος παίχτης.
Γιατί ήδη πρέπει να αρχίσουν να ψάχνουν ποιος θα φύγει ΚΑΙ ποιος θα έρθει, δλδ ποιος θα φάει ψωμάκι στον Ηρακλή
Και αλλιώς είναι ανεξέλεγκτος ο μυροφοριδης και αλλιώς καπελομενος.
Έτσι το καταλαβαίνω εγώ.

Τεσπά, στο μυαλό μου τουλάχιστον δεν έχω συνδεμένο τον μυροφοριδη με τον Παπαδόπουλο.
Ο ένας είναι επενδυτής και ο άλλος υπάλληλος

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 9 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από AntiGrinias Τρι 20 Νοε 2018 - 21:19

το άκουσα ήμουν στο αυτοκίνητο, ο κανελάκης ήταν 
ρωτούσε με τι θεσμικό πόστο μετέφερε αυτά που μετέφερε ο τουτζιάρης στους υπεύθυνους του αγωνιστικού 
Δεν τον γουστάρω αλλά είχε 100% δίκιο.

Να σας πω την άποψη μου για το συμβάν 


Κόσμος: 
Απο την εξάρα και μετά αλλάξαν όλα και όλοι... μίρλα με το παραμικρό, υστερία οτι χάνουμε την άνοδο συνεπώς πίεση για άμεση άνοδο με όποιο κόστος, αποδέκτης της πίεσης η άπειρη και νεα διοίκηση διαιωνίζοντας το κακό.


Διοίκηση:  
Πάνω στην πίεση απο την πορεία της ομάδας αλλά και απο την μίρλα του κόσμου έχασε την μπάλα πολύ νωρίς και κάνει σπασμωδικές κινήσεις. Δεν γίνεται ως τώρα δίκαιος τομ παπας να στέλνει τον τουτζιάρη ως εκτελεστικό όργανο της διοίκησης όμως με καμία θεσμική νομιμότητα να μεταφέρει κακά μαντάτα και πιθανόν με αυστηρότητα σε αυτούς που έχουν πέσει τα περισσότερα φώτα πάνω, στους πρωταγωνιστές.
Η διοίκηση και ο ιδιοκτήτης οφείλουν να είναι οι πιο ψύχραιμοι να εμπιστεύονται αυτούς που καθόρισαν σε πόστα και να τους ελέγχει σε κάποιο βαθμό. Θα πρέπει να καθορίσουν στον Μυρο σε ποιόν θα αναφέρεται γιατί έως τώρα δεν είναι αποσαφηνισμένο και είναι ευθύνη της διοίκησης. Η ευθύνη για τον κακό συντονισμό είναι δική τους και το αναφέρω για να βελτιωθούν. 

Μυρο: 
Σήμερα είχε τα δίκια του,  όμως.. απαράδεκτες τέτοιου είδους συμπεριφορές είναι επαγγελματίας και θα πρέπει να είναι ψύχραιμος. Στραβοστωμιές και εγωισμοί δεν αναβαθμίζουν το αγωνιστικό της ομάδος όσες επιτυχημένες ανόδους και να έχει. 

Ελε:   
Δουλεύει με την δική του τακτική και θέλει να αξιολογήσει το δυναμικό της ομάδας για να έχει λόγο. Ειναι λογικό γιαυτό και παρεξηγήθηκε και έχει δίκιο και αυτός απο το συμβάν.Στα υπόψη ο Ελε φράγκα όπως ακούγεται έχει δεν καίγεται για να κάτσει να φάει "σκατά" και ιδεολογικά είναι πιο κοντά στον κωφίδη, ελέυθερη ψυχή, συνεπώς είναι τίμιος μας ταιριάζει σαν φιλοσοφία ας πάρει την φιλοξενία που θα έπρεπε απο την ομάδα για να αποδώσει.     
  
Κάτι ακόμη σχετικά με τον μυρο, παρατηρώ μια στροφή σε χαρακτηρισμούς μπούλα κλπ δεν έχει πολύ καιρό αν ανατρέξετε στα νήματα πίσω που "πεινατε νερό" στο όνομα του. Πρεπει να σεβαστούμε ότι δουλεύει για την ομάδα μας και πρέπει να υποστηριχτεί για να μπορέσουμε να παρουμε ότι καλύτερο μπορούμε απο τις υπηρεσίες του.        

Το συμβάν πρέπει να λήξει να μην ξανασυμβεί ακόμη και εάν στραβώσουν και τα 2 επόμενα παιχνίδια 


Πιστεύω το πρόβλημα μας στο αγωνιστικό είναι οτι η ομάδα είναι αδούλευτη και δε έχει να κάνει με την ηλικία του ρόστερ αλλα με τον προπονητή βοσνιάδη, δεν τον κακιώνω είναι η άποψη μου θεωρώ οτι δεν δούλεψε (δεν μπόρεσε)στο χρονικό που είχε την ομάδα δεν έβγαλε προσανατολισμό δεν έβγαλε 11δα δεν έβγαλε τίποτα παρα ένα μπέρδεμα που καλούμαστε να διαχειριστούμε. Και θα φανεί εάν είναι ικανό το ρόστερ μέσα στην χρονιά.

Τώρα πρέπει διοίκηση και κόσμος να υποδεχτεί αυτό το δεδομένο αυτό το στραμπούλιγμα και μέσα απο την υποστήριξη τους χωρίς άλλη γκρίνια να ξαναδώσει εμπιστοσύνη στο αγωνιστικό να ξεπεράσουν την ρακώδη ψιλολογία οι παικτες για να ξαναγίνουν πρωταθλητές    

Τα παραδείγματα είναι πολλά, το κοντινότερο ο οφης πέρσι πήρε πρωτάθλημα τον δεύτερο γύρο, ας αφήσουμε πίσω τις λιγοψυχίες

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1864
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 9 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από mos Τρι 20 Νοε 2018 - 22:08

Ποτέ δεν ήπια νερό στο όνομα του Μυροφορίδη, τον εμπιστεύτηκα και αν και δεν μου άρεσαν πολλές από τις επιλογές του, τουμπεκιάστηκα και πήρα κανονικά το εισιτηριάκι μου χωρίς πολλά πολλά.
Το πρόβλημα μου είναι ότι με πέρασε για μαλάκα. Δεν πήρε τερματοφύλακα για να προωθήσει έναν που δεν αξίζει, στην καμπούρα του Ηρακλή. Και τον προστάτεψε αφήνοντας τον Ηρακλή απροστάτευτο να φάει 6 και να ξεφτυλιστεί. Και έχει κάνει το ίδιο και σε άλλες περιπτώσεις.
Δεν γουστάρω άλλους παπαστεριαννούς και παπαζαχαρίες. Αν μπορούσε να προωθήσει τους άμπαλους χωρίς να την πληρώσει ο Ηρακλής, να του βγάλουμε το καπέλο και να πίνουμε στο όνομα του. Με αυτά τα χάλια όμως τι περίμενε; Ότι θα του χαϊδεύαμε και τ'αρχιδια;

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 9 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από Iraklaras07 Τρι 20 Νοε 2018 - 22:12

Εδω μεσα κανεις δεν επινε νερο στο ονομα του
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5795
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 9 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από teo Τρι 20 Νοε 2018 - 23:26

Εγώ θα πω κάτι απλο.
Τώρα δεν εξυπηρετεί τίποτα να φύγει ο οποιοσδήποτε. Ίσα ίσα οποίος πηδήξει τώρα από το καράβι βγάζει την ουρά του απ' έξω.

Η ευθύνη του αγωνιστικού τμήματος ανήκει στον μυροφοριδη; Οι μεταγραφές το ίδιο; Άρα τον αφήνεις και κανείς ταμείο τέλος της χρονιάς στηρίζοντας όχι πυροβολώντας την προσπάθεια.

Ο Χ μυροφοριδης εξυπηρετείται τώρα απίστευτα με τους μπουλους αν σκεφτεί πονηρά και θελήσει να πηδήξει απ' το καράβι γιατί ΤΩΡΑ δεν φεύγει σαν αποτυχημένος.
Το καλοκαίρι όμως αν η ομάδα δεν ανέβει χρεώνεται την αποτυχία.
Το να φύγει τώρα δλδ θα φέρει νίκες στην ομάδα; Αναγκαστικά ο ελε θα βάλει όποιον νιώθει πλέον , το διάβασα νομίζω εχθές η σημερα.

Ηρεμία χρειάζεται και όλοι θέλουν να ανέβει η ομάδα.
Κανείς δεν θέλει το κακό του Ηρακλή από την διοίκηση ούτε τον κόσμο.
Λίγο να χαλαρώσουμε με τους μπουλους, ας είμαστε λίγο έξυπνοι.
Μυροφοριδη κόψε το κεφάλι σου και ανεβασε την ομάδα πρέπει να είναι η απαίτηση όχι φύγε.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 9 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από Behind the curtain Τετ 21 Νοε 2018 - 11:40

Ο Μυρο έκανε πολλά το Καλοκαίρι για την ομάδα. Τόσα, που κανένας από όσους γράφουν ό,τι νάναι, ούτε σκέφτηκε να κάνει.
Είναι εγωιστής αλλά θέλει να κάνει δουλειά.
Τον παρακαλέσαμε (κυριολεκτικά) να έρθει όταν στον Ηρακλή δεν ερχόταν κανείς και τίποτα.
Τον Αύγουστο δεν είχαμε μαντήλι να κλάψουμε.
Έχει μια απόλυτα επιτυχημένη πορεία στη Β'.
Έτσι θα έφευγε πέρυσι από τον Άρη γιατί διαφωνούσε με τον Καρυπίδη.
Ωστόσο, τον κράτησαν και ανέβηκαν.
Ας τον αφήσουμε λοιπόν να δουλέψει και τον κρίνουμε στο τέλος.
Φτάνει πια με τη μιζέρια.
Behind the curtain
Behind the curtain

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 9 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από Iraklaras07 Τετ 21 Νοε 2018 - 14:16

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
περόνε μενδρινός λοιπόν. Αλλά δεν κατάλαβα ποιος είναι ο λόγος; Δεν είναι το αγωνιστικό; Γιατί μέχρι τώρα και οι δύο είναι κάκιστοι.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5795
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 9 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από teo Τετ 21 Νοε 2018 - 14:46

Το αρχικό δημοσίευμα είναι εδώ:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Εγώ για ότι διαβάζω κρατάω πάντως μια πισινή μήπως μας βάζουν απλά φυτίλια. Οκ η ομάδα δεν παίζει καλά, αλλά τώρα το πάνε αλλού.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 9 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από Iraklaras07 Τετ 21 Νοε 2018 - 15:00

Δηλαδη τους πληρώνουν μαύρα ; και αυτοι φοβούνται μην δεν τα παρουν ποτε; Αν βέβαια ισχύουν όλα αυτά...
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5795
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 9 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από teo Τετ 21 Νοε 2018 - 15:05

Τι να σε πω δεν ξέρω αν τους πληρώνουν μαύρα άσπρα κτλ από την στιγμή που μπαίνουν στο γήπεδο πρέπει να παίζουν μπάλα, όχι να κοροϊδεύουν.

Αν ισχύουν αυτά, γιατί εγώ λέω μήπως μας βαζουν απλά φυτίλια

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 9 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από Iraklaras07 Τετ 21 Νοε 2018 - 15:06

Πως γίνεται να μην τους εχουν ασφαλίσει αφου ειναι επαγγελματίες; δεν ειναι υποχρεωτικό ;
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5795
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 9 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από Iraklaras07 Τετ 21 Νοε 2018 - 15:07

Για αυτο λεω μηπως γράφει παπαριες το άρθρο.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5795
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 9 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από teo Τετ 21 Νοε 2018 - 15:10

Υποχρεωτικό είναι να ασφαλιστούν ρε συ, με τον βασικό μισθό ποδοσφαιριστή, που δεν ξέρω πόσο είναι το ποσό.
Αλλά όλα αυτά τα χαρτιά νομίζω τα δίνουν μαζί με τα δελτία αλλιώς λογικά δεν μπορούν να παίξουν κιόλας στην ομάδα.
Τώρα αν κάποιος συμφωνήσει παραπάνω χρήματα συνήθης τακτική είναι να δίνονται με ιδιωτικό συμφωνητικό έχω ακούσει δεν ξέρω με σιγουρια.
Ούτε ξέρω τι ισχύει σε εμάς και φυσικά το άρθρο δεν το πιστεύω κιόλας.

Ξαφνικά μας θυμήθηκαν οι κακοπροαιρετοι..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 9 από 40 Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης