FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

+17
ira east
iraklis_athens
uphercules
DIMSAV
Γαλαζιος Ηρωας
Behind the curtain
Big bad wolf
AntiGrinias
Knack
Margasv10
lll
milano
santater
mos
teo
Iraklaras07
antonievic
21 απαντήσεις

Σελίδα 25 από 40 Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 25 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από lll Πεμ Μαρ 14, 2019 5:44 pm

Οσο θυμάμαι στην αρχή της χρονιας που ο Τομ πριν αναλαβει το παιζε χοσαδας και ελεγε οτι και να μην ειναι αυτος που θα παρει την ομαδα θα χαριζε οσα ειχε βαλει μεχρι εκεινη τη στιγμη....δεν ξερω αν πρεπει να κλαψω ή να γελάσω..ΕΝΑΣ που να μην ειναι τουλαχιστον καραγκιοζης δεν μπορει να βρεθει;Να το βουλωνει τουλαχιστον ,να μην ακουμε για Σακιεβιτς  για δουλειες που δεν ξερει η μανα τους για γηπεδα σε μακετα...ΚΡΟΣΙΑ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΜΑΣ κι ουτε θελω να παω τα παιδια μου στις ακαδημιες του ΓΣ γιατι απο τα λιγα που βλεπω και μαθαινω απο ανθρωπους που τα πηγαιναν(εννοειται την κοπανησαν),θα με κάνουν εμένα να μισησω την όμαδα.Καλύτερα απο μακρία να γλυτωσουμε και τις τριβες!!

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 832
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 25 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από Blue Grotesque Πεμ Μαρ 14, 2019 5:46 pm

Έχω να συνδεθώ με το account μου πενταετία και βάλε αλλά σας διαβάζω κάθε μέρα ανελλιπώς. Δεν πάω πια γήπεδο, τέλος. Είμαι στα 47 και ένας καρκίνος πραγματικός που πάλεψα μου φτάνει, δεν χρειάζεται η ζωή μου δεύτερο. Έχω 3 αγόρια. Τον μεγάλο μου, στα 13 πια τον βαφτισα Ηρακλή. Τον έβαλα στους ώμους μου σηκωμένο 3 χρονών πρώτη φορά στο εκτός στην Κομοτηνή πάνε σχεδον 10 χρόνια. Τέλος ολα. Στην επαρχία μένω και ούτε αντέχει η τσέπη οικογενειακές εξορμήσεις να δούμε Ηρακλή, τον γνήσιο του ΓΣ Η λύση είναι απλή. Απαξιώνω καθημερινά, ευκολάκι, το απαξιωμένο ποδόσφαιρο μας. Με το σκάκι ασχολούνται τα παιδιά. Πιο ποδόσφαιρο;;; Του Σαββίδη, του Σύριζα, της ΝΔ που περιμένει στην απέξω, του Στοιχήματος, των λαμογιων και των πουθεναδων;; Τι λέτε ρε συνάδελφοι;; Τα αγαπάω τα παιδιά μου. Πιο πολύ από την ομάδα μου στην τελική.

Blue Grotesque

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 01/12/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 25 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από teo Πεμ Μαρ 14, 2019 5:47 pm

mos έγραψε:Για τι ποσό μιλάμε;

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it

Βάζω στοίχημα 50.000€

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 25 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από teo Πεμ Μαρ 14, 2019 5:59 pm

Blue Grotesque εύχομαι φίλε υγεία, να μην ξαναταλαιπωρηθεις ποτέ στην ζωή σου έτσι.

Εγώ έχω τον γιο μου 2 μηνών. Θέλω πάρα πολύ να ασχοληθεί με κάποιο άθλημα, αν θα θελήσει και αυτός. Τώρα αν θα είναι Ηρακλής;
Μακάρι, πάντως αν είναι να τον "κάψω" προτιμώ να μην ασχολείται καν με το ελληνικό ποδόσφαιρο, δεν θα τον βάλω να υποστηρίζει κάτι με το ζόρι, ούτε θέλω να βλέπω να στεναχωριεται το παιδί όπως εγώ.
Ένας στεναχωρεμενος φτάνει δεν χρειάζεται δύο το σπίτι.

Η ομάδα ΑΝ θέλει να υπάρχει θα φροντίσει η ίδια τα νέα παιδιά να μην είναι στεναχωρεμενα.
Δεν θα εγκλωβίσει κάνεις τα παιδιά του στην πραγματικότητα του Ηρακλή, που είναι "νίκη" να πάρεις μια εγγυητική, αλλά δεν υπάρχεις ΠΟΥΘΕΝΑ.
Από την ερτ1 στα στιγμιότυπα της μπάλας ούτε στον περιπτερα ούτε σε ένα μαρκαδόρο στα Τζάμπο.
Και κάτσε εξήγαγε στο παιδί γιατί παίζεις μπάλα με την κρύα Βρύση.

Όσο για την εγγυητική, τώρα που την πήραν να την βάλουν στον πάτο τους.
είναι επικίνδυνοι, ανύπαρκτοι, ψεύτες και δεν πιστεύω ότι θα τηρήσουν ούτε καν τις δόσεις που περιμένουν χάρη από το συριζα.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 25 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από mos Πεμ Μαρ 14, 2019 6:02 pm

Η οικογένεια είναι πάνω από τον Ηρακλή, συμφωνώ απόλυτα φίλε.

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 25 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από Iraklaras07 Πεμ Μαρ 14, 2019 6:06 pm

Πολλοί "ηρακληδείς" όταν παίζουμε στα χωριά δεν ξέρουν ούτε 3 παίκτες από το ρόστερ. Για αυτό και λέω ότι πλέον ασχολούμαστε 5χιλ άτομα μαξ με την ομάδα.Οι άλλοι περιμένουν να βγούμε σουπερ λιγκ ή κάτι τέτοιο.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5795
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 25 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από lll Πεμ Μαρ 14, 2019 6:07 pm

Blue Grotesque έγραψε:Έχω να συνδεθώ με το account μου πενταετία και βάλε αλλά σας διαβάζω κάθε μέρα ανελλιπώς.   Δεν πάω πια γήπεδο,  τέλος.   Είμαι στα 47 και ένας καρκίνος πραγματικός που πάλεψα μου φτάνει,  δεν χρειάζεται η ζωή μου δεύτερο.   Έχω 3 αγόρια.   Τον μεγάλο μου,  στα 13 πια τον βαφτισα Ηρακλή.   Τον έβαλα στους ώμους μου σηκωμένο 3 χρονών πρώτη φορά στο εκτός στην Κομοτηνή πάνε σχεδον 10 χρόνια.   Τέλος ολα.   Στην επαρχία μένω και ούτε αντέχει η τσέπη οικογενειακές εξορμήσεις να δούμε Ηρακλή,  τον γνήσιο του ΓΣ   Η λύση είναι απλή.   Απαξιώνω καθημερινά,  ευκολάκι,  το απαξιωμένο ποδόσφαιρο μας.   Με το σκάκι ασχολούνται τα παιδιά.   Πιο ποδόσφαιρο;;;  Του Σαββίδη,  του Σύριζα,  της ΝΔ που περιμένει στην  απέξω,  του Στοιχήματος,  των λαμογιων και των πουθεναδων;;  Τι λέτε ρε συνάδελφοι;; Τα αγαπάω τα παιδιά μου.   Πιο πολύ από την ομάδα μου στην τελική.
Φιλε μου καλως ηρθες αν και οπως ειπες εισαι εδω καιρο ...εσενα τουλαχιστον μαλλον τα παιδια σου δεν ενδιαφερονται για ποδοσφαιρο και εισαι τυχερος που την βρηκαν στο σκακι,εμενα ο μικρος ειδικοτερα που παιζει και ποδοσφαιρο με ρωταει αν ο Ηρακλης υπαρχει περιπτωση να παξει Α εθνικη και αν οταν παιξει να βγει champion league ;Αντιλαμβανεσαι οτι αυτο που περασε απο του παιδου το μυαλο (να παιξουμε chl) εμένα δεν μου περναει ουτε στον υπνο μου σουρωμενος,βαλε και οτι στο σχολειο με πρωταθλητη παοκ να γινεται χαμος ειναι σαν το παιδι να ειναι απο μια αλλη εποχή που περιμενει το τιποτα.

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 832
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 25 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από mos Πεμ Μαρ 14, 2019 6:08 pm

Τέο να είναι γερός και καλότυχος ο λεβέντης σου!
Συμφωνώ με αυτά που λες και απλά να προσθέσω ότι αυτά έχουν ξαναγίνει και σε άλλες ομάδες, όπως ο Εθνικός. Για να καταλάβουμε όλοι ότι δίνουμε αγώνα επιβίωσης, και χρόνο με τον χρόνο χάνουμε όλο και περισσότερες μάχες.

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 25 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από teo Πεμ Μαρ 14, 2019 6:16 pm

Mos σ ευχαριστώ πολύ αδερφέ.
Θα σου φανεί χαζό, αλλά μέσα σε όλα τα πρόβληματα που σκέφτομαι ότι θα αντιμετωπίσω, είναι και αυτό της ομάδας το σοβαρό.
Φαντάσου τώρα να πει είμαι γαύρος ή Τούρκος.
Τι κίνητρο θα δώσω στο παιδί να είναι ΗΡΑΚΛΉΣ;
Ντέρμπι με το αγιονερι;
Δλδ οκ εμείς καλά τα λέμε αλλά είμαστε ενήλικες και μιλάμε πως θα πλασαρουμε σε ένα μικρό παιδί να υποστηρίζει κάτι...απλά για να το υποστηρίζει.
Που με μαθηματική ακρίβεια θα τον πικράνει.
Αυτό μπορεί να το αλλάξει ο σύλλογος;
Το εύχομαι

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 25 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από Iraklaras07 Πεμ Μαρ 14, 2019 6:51 pm

δεν θα ήθελε να άγεται και να φέρεται ο γιος μου.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5795
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 25 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από mos Πεμ Μαρ 14, 2019 8:23 pm

Έτσι είναι Τέο, και εγώ το σκέφτομαι γιατί σιγά σιγά ο μικρός μεγαλώνει και θα αρχίσουν τα δύσκολα...

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 25 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από AntiGrinias Πεμ Μαρ 14, 2019 10:24 pm

Ωπαα! Παλια καλα χρονια υπηρχε ενα τοπικ στο bluefans(ναι ρε φιλε αλλες εποχες οταν έγραφαν καθημερινά τουλαχιστο 250 μελη και παρακολουθούσαν 1500) new kids on the block και εκει έπαιρναν τα συγχαρητήρια για το εν δυνάμει Ηρακλακι..!
Ποσα χρονια πέρασαν απο την τελευταία φορα στη Κομοτηνή ποτε πρόλαβες..! Οπως και αν εχει καλοριζικος να τον καμαρώνεις όπως αυτος γουστάρει! 
Να τους χαίρεστε και οι υπόλοιποι.

Τους δικους μου δεν τους κατεύθεινω γιατι οτι  φοβαμαι τα αντιθετα αποτελέσματα. Απλως ολοι οσοι με ξερουν για αθλητικές δραστηριότητες περιστρέφομαι γύρω απο τα αθλήματα του ΓΣ, καλο κάνεις στην ύπαρξη του συλλόγου, ειναι απο τους ταπεινούς σε οικονομικες συνεισφορές συλλόγους, εχει καλες εγκαταστάσεις και καλους και φιλότιμους γυμναστές 

Το ποδόσφαιρο απο το 2011 και μετα ειναι πληγή, διασύρομαστε, δεν μπορουμε να εχουμε ομαδα σουπερλιγδ για να τρέφει νεους φιλάθλους.
Ο γσ ειναι η μανα των αθλημάτων και ο γνήσιος Ηρακλης και εκεί πρεπει imho να στρεψουμε τα φωτα μας.

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1864
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 25 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από mos Πεμ Μαρ 14, 2019 11:03 pm

Μια που το έφερε η κουβέντα, το μπλουφανς γιατί έκλεισε έτσι ξαφνικά, έμαθε κανείς;

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 25 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από AntiGrinias Πεμ Μαρ 14, 2019 11:07 pm

mos έγραψε:Μια που το έφερε η κουβέντα, το μπλουφανς γιατί έκλεισε έτσι ξαφνικά, έμαθε κανείς;

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
Τελος εποχής, παρακμή σε καποια μελη, μιζερια κλπ κλπ
Ομως σε σχεση με το σημερα τοτε ηταν παράδεισος, να θυμίσω οτι εκλεισε το '12

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1864
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 25 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από mos Πεμ Μαρ 14, 2019 11:15 pm

Από συμμετοχή ναι, ήταν πολύ καλύτερα τα πράγματα. Είχε άλλα στραβά εκεί όμως, η ειρωνία και το ομαδικό πέσιμο πήγαινε σύννεφο.
Εδώ είμαστε λίγοι αλλά συζητάμε με καλύτερους όρους.
Αυτό πάντως που δεν κατάλαβα ποτέ είναι το πώς όταν έκλεισε εκείνο το φόρουμ, οι 250 που έγραφαν καθημερινά δεν μετακόμισαν εδώ και ξέκοψαν μαχαίρι τη συνήθεια...

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 25 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας Πεμ Μαρ 14, 2019 11:20 pm

Λοιπον η θα δουμε πλεον το ζητημα κυνικα η το διαλυουμε.Το καλοκαιρι ειτε με διοικηση Τομ ειτε με διοικηση Θεοδωριδη ειτε με διοικηση ερασιτεχνη το μονο ζητημα που υπαρχει στον Ηρακλη ειναι τα χρεη και πως θα πληρωθουν.Τροπολογιες,ανοδους και τα συναφη τα ξεχναμε.Δεν θελω να ακουσω τιποτα αλλο ουτε να συζητησω τιποτε αλλο.
Επιτελους ας διωξουμε την μιζερια ((των περασμενων μεγαλειων)) και τις ((ιστορικοτητας της ομαδας)).Ας σταματησουμε να κλαψουριζουμε παριστανοντας τους μονιμα αδικημενους η τους μονιμα επαναστατες.
Υ.Γ.Δεχομαι ακομα και παιχνιδια να στησουν αρκει τα χρηματα να πηγαινουν για τα χρεη στην σαπιλα του Ελληνικου ποδοσφαιρου το να παριστανω τον αγιο δεν εχει νοημα πλεον.

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 25 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από AntiGrinias Πεμ Μαρ 14, 2019 11:25 pm

Φαγαν τον πρόλογο του φεισμπουκ φτιάχνοντας μια παρεα πιο προσωποποιημένη αλλα δε γνωριζαν οτι μετα απο 5 χρονια ειναι μακράν  (απο ότι λενε οσοι εχουν μπει στα γκρουπακια του φειςμπουκ) η πιο ξεκατινιστικη κοινότητα. Εκατοντάδες φορες χειρότερη απο του bluefans

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1864
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 25 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από mos Πεμ Μαρ 14, 2019 11:25 pm

Τα χρέη μπορούν να πληρωθούν μόνο από κάποιον "επενδυτή". Από εμάς τους απλούς οπαδούς και τους παράγοντες που έχουμε δεν μπορεί να γίνει αυτό, γιατί εμείς είμαστε απελπιστικά λίγοι και οι παράγοντες μας είναι μικροί οικονομικά.

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 25 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από teo Πεμ Μαρ 14, 2019 11:35 pm

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τον μικρό, ντοκτορα θυμήθηκα και εγώ το τοπικ στο παλιό φόρουμ, βέβαια καπάκια θυμήθηκα και όλα τα υπόλοιπα περί ειρωνίας κτλ και θόλωσα.

Όσο αναφορά την ομάδα, το βάρος των χρεών είναι του Τομ ξεκάθαρα, ήξερε που μπήκε.
Να πούμε πάνω σε αυτό τι ακριβώς; Μήπως να του τα πληρώσουμε εμείς;
Να του στελεχωσουμε μήπως εμείς την ομάδα;
Από την συνέντευξη και μετά είδε κανείς να γίνεται ΜΙΑ κίνηση διοικητικά; Δεν λέω φέρε 10 εκατομμύρια, αλλα ΜΙΑ κίνηση.
Απλά διάψευση για όλα, αγαπάνε τον ρόκα τελικά και πετραδάκι πετραδάκι η τροπολογία.

Και δεν βλέπω κανένα να γκρινιάζει για το σύστημα, μόνο ο Βασιλειάδης κρέμασε τον Τομ.
Κυνικα εντελως, αν είναι επενδυτής και όχι ψιλικατζης, ας ρυθμίσει τις οφειλές χωρίς τις 120 δοσεις.

Αλλά αυτοί φοράνε τα παντελόνια γιατί κρυώνουν, αρχιδια δεν έχουν.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 25 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από uphercules Παρ Μαρ 15, 2019 12:13 am

Και εμένα ο γιος μου δεν έχει σχέση με την μπάλα ούτε και με την ιδέα του Ηρακλή. Δεν λυπάμαι για αυτό γιατί Ηρακλάκια γίνονταν και θα γίνονται. Αρκεί να βρεθούν άνθρωποι της προκοπής στην διοίκηση, με όραμα και αρχές.
Αν η ομάδα φτάσει ακόμα και στα επίπεδα της δεκαετίας του 90, το πράγμα θα κινήσει μόνο του. Το θέμα είναι που θα τους βρούμε.
Όσο και να ζούμε σε μια σαπίλα, όσο και να έχουμε πόλεμο από το σύστημα, αν δεν βγάζουμε τα μάτια μας μόνοι μας όλα θα φτιάξουν. Κάποιοι λίγοι άνθρωποι με όρεξη, αντε και λίγα χρήματα χρειάζονται.
Για εμένα αυτό που έκανε πέρυσι ο Βαφειάδης (ούτε που τον ήξερα πριν αναλάβει) τα λέει όλα.
Υπάρχει πίσω ένας λαός πιστός που με όλα αυτά που έχουν γίνει έχει κρυφτεί.
Μόλις κάποιος δώσει λίγη ώθηση είναι έτοιμοι.
uphercules
uphercules

Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2017

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 25 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από kostakis Παρ Μαρ 15, 2019 12:15 am

Το θέμα της οπαδικής γενοκτονίας είναι τεράστιο. Ούτε θέλω να σκέφτομαι ότι σε λίγες εβδομάδες θα πάρουν το πρωτάθλημα οι πουσταράδες και θα μας σπάσουν τα αρχίδια.
Το ζήτημα με τα μικρά παιδιά είναι πως θέλουν να δούνε καμία επιτυχία για να κολλήσουν το μικρόβιο του Ηρακλή και όχι να τους κοροϊδεύουν στο σχολείο για το ότι η ομάδα τους είναι στις μικρές κατηγορίες και ξεφτιλίζεται ακόμη κι εκεί.
Καλύτερα να μην ασχολούνται καθόλου με το ελληνικό ποδόσφαιρο, παρά να βιώνουν αυτόν τον διασυρμό.

kostakis

Αριθμός μηνυμάτων : 379
Ημερομηνία εγγραφής : 14/12/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 25 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από Iraklaras07 Παρ Μαρ 15, 2019 11:23 am

Διαβάζω περνάει η τροπολογία την Τρίτη που μας έρχεται. Έχει ήδη κατατεθεί.
Χαίρομαι πολύ που διαψεύστηκαν οι φοβίες μας. 
Εγώ πάντως συνεχίζω να πιστεύω ότι ο Τομ Πάπας δεν θα είναι στην ομάδα του χρόνου.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5795
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 25 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από mos Παρ Μαρ 15, 2019 1:09 pm

Σόρυ αλλά δεν το καταλαβαίνω. Ποια χρέη τελικά θα γλιτώσει ο Τομ;

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 25 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από teo Παρ Μαρ 15, 2019 2:32 pm

Η νέα ΠΑΕ καλείται να αποδώσει το 100% των χρεών προς το Ελληνικό Δημόσιο και το 50% των ποδοσφαιρικών οφειλών, οι οποίες αφορούν σε ποδοσφαιριστές, ατζέντηδες και μέλη τεχνικού επιτελείου (όπως άλλωστε ήδη έχει προβλεφθεί από την ΕΠΟ, μέσω του νέου Κανονισμού Αδειοδότησης, αναφορικά με το σκέλος των ποδοσφαιρικών οφειλών).

Επίσης απενεργοποιείται κάθε πρωτοβουλία των ανυπόμονων και επιθετικών πιστωτών του Παπαθανασάκη, οι οποίοι θα πρέπει να αναμένουν την ολοκλήρωση της διαδικασίας της ειδικής εκκαθάρισης, όπως και τη διαδικασία απόδοσης των χρεών στον φυσικό δημιουργό τους (Παπαθανασάκης).

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Βέβαια κράτα μικρό καλάθι, γιατί αυτά τα λέει η μπλου αρένα, εγώ λέω να διαβάσουμε το ίδιο το νομοσχέδιο αφού βγει στην δημοσιότητα

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 25 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από mos Παρ Μαρ 15, 2019 6:02 pm

Παρακάτω λέει η φαρίνα ότι το άλλο (μάλλον) 50%, αν οι παίκτες δεν μπορέσουν να το πάρουν από τον παπασάκη, τότε μπορούν να το διεκδικήσουν από τη νέα ΠΑΕ.
Άρα το μόνο που κερδίζουμε είναι χρόνος;

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 25 από 40 Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης