Iraklaras07
AntiGrinias
21 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 40 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 4 Empty Απ: Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από AntiGrinias Δευ Οκτ 15, 2018 5:54 pm

όντως ψήνεται να γίνει καλό πρωτάθλημα με δυνατά χωριά εε ομάδες ήθελα να πω  Very Happy θα γίνει σαφάρι με πολλές εμβόλιμες αγωνιστικές
να ξεκινήσει το ρδελο για να ψηθεί ο κόσμος. Απο φιλικό με τον απολλωνα τι να δει.. φέρε κανα ευρωπαικό αντίπαλο να δούμε πως είναι να παιζεις με αντιπάλους ξένους, η τελευταία ομάδα που θυμάμαι ήταν η βίσλα

Δημοσίευση από Iraklaras07 Δευ Οκτ 15, 2018 7:19 pm

Ο ΜΠυρος με τον τροπο που λειτουργει μου φαινεται πως γενικα δεν θελει να ανεβει η ομαδα του. Ενα σταδιο πανω απο τον πλεξιδα ειναι μην νομίζετε.

Παντως οσοι εχετε κονε με ανθρωπους του ποδοσφαίρου μπορείτε να ρωτήσετε και να μας πείτε πως βλεπουν την Β Εθνική. Εγω φοβαμαι τον Βολο κυρίως
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5795
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Δημοσίευση από AntiGrinias Δευ Οκτ 15, 2018 7:31 pm

Ο Βόλος με τον ολυμπιακο επι πρωτης θητειας θ.παπαδοπουλου που χασαμε απο παναιτωλικό την ανοδο ειχε την καλύτερη ομαδα οπως και την επόμενη χρονια δεν ανέβηκε γιατι οι ακρες να βγαλει λεφτα(παράνομα που ηταν περισσοτερα απο τα τηλεοπτικα της 'α)
Ενδεχωμενως και αλλοι παράγοντες να παρατείνουν για χ λογους την παραμονή τους εκεί

Μακαρι τελικα να τελειωσει με ανοδο.
Αυριο πρωτο ματς εντος με τον Ηρόδοτο που επιβάλλεται να νικήσουμε.Χωρίς τηλεοπτική κάλυψη δυστυχώς.

Btw, ξερει κανεις γιατι ο οπαπ δεν εχει β εθνικη;
Iraklaras07
Iraklaras07

Δημοσίευση από Margasv10 Σαβ Οκτ 27, 2018 1:41 pm

Άντε ξεκινάμε για γήπεδο επιτέλους!!! Ήρθε η μεγάλη μέρα...

Margasv10

Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2016

Δημοσίευση από Iraklaras07 Σαβ Οκτ 27, 2018 6:48 pm

Στον επομενο αγωνα θα στοιχίσουν τα δυο κανονικα γκολ που ακυρώθηκαν και τα πεναλτι που δεν δόθηκαν. Να το δει ο Τομ.
Iraklaras07
Iraklaras07

Δημοσίευση από teo Σαβ Οκτ 27, 2018 7:32 pm

Να έχουν κουτί με μπακλαβαδες μαζί στην αποστολή.

πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Δημοσίευση από natsinas75 Κυρ Οκτ 28, 2018 7:00 pm

Κατα τα αλλα, ο Μπεος εριξε 7αρα, ο Μπυρος νικησε εκτος τα Τρικαλα, η Κερκυρα εχασε απο καποιον Απολλωνα Λαρισας και η Πατρα με τα χιλια ζορια εφερε Χ με το Αιγινιο...

Ηρακλης και στην Καταλονία
natsinas75
natsinas75

Αριθμός μηνυμάτων : 336
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013

Δημοσίευση από Behind the curtain Κυρ Οκτ 28, 2018 7:07 pm

Ο Μπέος έπαιζε με ομάδα του Ιβάν. Άρα κάτι θα έβγαλε με 7 γκολ.
Η Κέρκυρα και η Πάτρα για τα μπάζα, ο Αήτητος της πλάκας έχασε και αυτός.
Σοβαρότητα και σφιχτή άμυνα θέλουμε.
Όλοι οι άλλοι θα σφαχτούνε μεταξύ τους.

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2015

Δημοσίευση από Iraklaras07 Κυρ Οκτ 28, 2018 7:10 pm

H κερκυρα ειχε διαιτητες του ιβαν μου κανει εντύπωση που έχασε. Μηπως το παιξαν και αυτο οι Ρώσοι; γιατι το χθεσινο του βολου ηταν σίγουρα...
Iraklaras07
Iraklaras07

Δημοσίευση από Iraklaras07 Κυρ Οκτ 28, 2018 7:12 pm

Η παναχαικη ηταν κάκιστη. Επαιζε με ομαδα επιπέδου Ηρόδοτου και εφερε χ απο καθαρη τυχη ενω κατάφερε να φαει και 2 γκολ.
Iraklaras07
Iraklaras07

Δημοσίευση από AntiGrinias Κυρ Οκτ 28, 2018 7:35 pm

Παλι τα ιδια θα γινουν με τον μπεο δεν θα αφησουν αυτικινητα με σαλονικιωτικες πινακιδες να περασουν τα τουνελ των Τεμπών. Standard. Το 7-0 ειναι ξεφωνημενο σκορ με ολες τις υποψιες πιθανες.Δε νομιζω στο τελος οτι θα θελησει να ανεβει φετος σε σχεση παντα με την γνώριμη συμπεριφορα του με τον ολ.βολου.
Ο τρικαλινος προεδρος το εχει πει στα ισα οτι βαζει στοίχημα, η κερκυρα νομιζω εχει παράγοντα αρκετα μικρότερης εμβέλειας του τομ, παιζει μονο ως δορυφόρος με τα δανεικά, τα κοπελια τελης παλτανιας επειδη ειναι στην φουλ διαπλεκόμενη πολιτικά κρητη μπορει να ειναι έκπληξη της κατηγορίας. Ο μπυρος δε ξερουμε ακομη αν θελει να ανέβει.

AntiGrinias
AntiGrinias

Δημοσίευση από teo Κυρ Νοε 04, 2018 11:46 am

αντε γαμηστε το παραρτημα σημερα να αλλαξει το κλιμα..

teo
teo

Δημοσίευση από Iraklaras07 Κυρ Νοε 04, 2018 12:15 pm

15:00 ET3 για όποιον δεν το έχει πάρει χαμπάρι. Στο μυαλό μου είμαστε μεγάλο φαβορί αλλά βλέπω οι στοιχηματικές ενώ άνοιξαν με εμάς φαβορί τώρα έχουν ρίξει την απόδοση του 1 και ανέβασαν το 2.
Αλλά τι ξέρουν αυτοί εγώ ξέρω καλύτερα. Το ματς ξεκινάει από 0-2 και τελειώνει στο 0-4 όπως νίκη θα ήταν και το ματς με ατρόμητο αν είχαμε κανονικό τερματοφύλακα.

Λογικά η ενδεκάδα είναι ίδια με τον Ηρόδοτο. Ίσως ο Χιντζίδης ξεκινήσει αριστερά και ίσως ξεκινήσει ο Ρόβας αντί του Περόνε.

Διπλό πιστεύω θα πάρει και ο Βόλος μέσα στη Δράμα.
Iraklaras07
Iraklaras07

Δημοσίευση από teo Κυρ Νοε 04, 2018 1:07 pm

Ναι το ξέρω είναι στο ετ3 το ματς.

Εμείς για να αποφύγουμε τα κομπιούτερ και τους συνδιασμούς αποτελεσμάτων πρέπει όλους τους αγώνες να τους κερδιζουμε, και στους δύσκολους με Βόλο και δράμα βλεπουμε.
Αλλά στους υπόλοιπους πρεπει να κερδίζουμε για να έχει και ψυχολογία η ομάδα και να μην είναι η ουρά στην βαθμολογία και κυνηγάει μόνιμα τον πρώτο η τον δεύτερο.
Που πιστεύω ότι δεν θα υπάρξει τέτοια περίπτωση, θα βγούμε πρώτοι, απλά να συνέλθουμε από το προηγούμενο σοκ πρεπει από σήμερα κιολας.

Αλλιώς wtf τι πήραμε τον μυροφοριδη.
Ας κεράσουν όλα τα χωριά σπανακόπιτα να ανέβουμε

teo
teo

Δημοσίευση από Behind the curtain Κυρ Νοε 04, 2018 1:23 pm

Εγώ σήμερα θέλω νίκη με μισό - μηδέν ή ισοπαλία. Και χ στη δράμα.
Όσο η κέρκυρα είναι στη μοιρασιά με πλατανιά, δράμα και βόλο, δημιουργεί πρόβλημα στον πιστολέρο.
Αν δεν χάνουμε σε αυτούς, τα άλλα λίγο πολύ είτε στα ίσα είτε με φοντάν θα τα παίρνουμε.

Και κάτι τελευταίο. Αν εξαιρέσεις τα γκολ δώρο του Αμπάρη, η ομάδα δεν ήταν κακή με τον Ατρόμητο. Παρά το ροτέισον.

Δημοσίευση από teo Κυρ Νοε 04, 2018 1:45 pm

Ναι ρε συ ο αμπαρης δλδ ήταν τραγικός.
Οκ είπαμε τροχονόμος αλλά ούτε για αυτό δεν κάνει.
Σαν κώνος κάτω από την εστία ήταν.

teo
teo

Δημοσίευση από Iraklaras07 Κυρ Νοε 04, 2018 1:55 pm

Οι διαιτητες σημερα ειναι απο αττικη. Ο πρωτος απο ανατολικη αττικη. Εκει νομιζω ειναι του μελισανιδη. Αν μας σφαξουν και σημερα τοτε εχουμε ζορια γιατι σημαινει οτι δεν μας θελει κανεις.
Iraklaras07
Iraklaras07

Δημοσίευση από Behind the curtain Κυρ Νοε 04, 2018 2:21 pm

Ο μελισσανίδης θέλει Παναχαϊκή και Αήττητο. Αλλά δεν πήγαν καλά και οι δ΄το.
Ίσως να μην ασχολείται.

Δημοσίευση από Iraklaras07 Κυρ Νοε 04, 2018 2:36 pm

Παντως νομιζω η κουλα εχει τον πρωτο λογο στην κεδ και στην β εθνικη
Iraklaras07
Iraklaras07

Δημοσίευση από Iraklaras07 Κυρ Νοε 04, 2018 2:38 pm

Ο αηττητος και εγω πιστευα ειναι επικίνδυνος αλλα ολοι οι γνωστες της κατηγορίας δεν τον εχουν σε καμια εκτίμηση