FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Σταύρος Ψωμιάδης

+6
DIMSAV
Bezyr
xibalba
κατακρεουργημενος
garba
10 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Σταύρος Ψωμιάδης - Σελίδα 2 Empty Απ: Σταύρος Ψωμιάδης

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 6/7/2011, 19:19

τις ιδιες υποψιες εχουμε ολοι μας! γιατι πολυ απλα ολοι ξερουμε τι ανθρωπος ειναι ο μακης πανω κατω!

αλλα αμα δεν περασεις ο καιρος δεν θα μαθουμε ποτε ποια ηταν η πραγματικη του θεση στο ολο θεμα!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σταύρος Ψωμιάδης - Σελίδα 2 Empty Απ: Σταύρος Ψωμιάδης

Δημοσίευση από DIMSAV 6/7/2011, 19:22

Δεν ξερω τι λες ρικο διοτι ειμαι καινουριος στο κολπο μολις ηλθα χθες απο καβαλα και εκανα εγγραφη με το nick που ειχα εκει δηλαδη LOLA αλλα επειδη παρεξηγηθηκα με κατι βλαχους αγορασα τα δικαιωματα και εβαλα καινουριο nick και ειναι το DIMSAV.ΗΡΑ ΛΑΙΜΑΙ. Very Happy Very Happy Very Happy
DIMSAV
DIMSAV

Αριθμός μηνυμάτων : 819
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σταύρος Ψωμιάδης - Σελίδα 2 Empty Απ: Σταύρος Ψωμιάδης

Δημοσίευση από 3φ 6/7/2011, 19:22

Μοχλος πιεσης ο Ηρακλης? Μιλαμε για τον Μακη... Με το ετσι θελω δεν μπορουσε να κανει οτι γουσταρει στο γηπεδο και να το παρει με πιο ευνοικους ορους? Στα καλα του καθουμενου δεν τον εχω ικανο να σηκωνει την ομαδα και να την φερνει στην Σαλονικη για να κανει παιχνιδια εξουσιας με τον δημαρχο της Καβαλας...
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σταύρος Ψωμιάδης - Σελίδα 2 Empty Απ: Σταύρος Ψωμιάδης

Δημοσίευση από Bezyr 6/7/2011, 21:03

Κι εμενα μου βρωμαει η ολη φαση με τον γκαγκστερ.
Ε ρε και να ανατραπει το σκηνικο και να μας κρατησουν στην βρρρρωμολιγκα.
Τοτε τι γινεται μαγκες?
Καινουριος Τακαρος?
Θα φωναξουμε τον Παντελα και θα του πουμε συγνωμη λαθος?
Θα κανουμε καινουριο ντηλ με το Μακαρο, με νεο προεδρο την κορακλα του?
Αυτος ρε μαγκες ερχεται για να κονομησει.Πιθανον απο την εκμεταλλευση της περιουσιας μας.Υποθετουμε.
Αν ειναι ετσι θα πανε οι δικοι μας οι ανικανοι σε νεα ανακοινωση εκδηλωσης ενδιαφεροντος ή θα πανε σε νεο ντηλ με τον γκαγκστερ?
Αλλαζουν τα κοζια, και ολα θα εξαρτηθουν απο τα ποσα χρειαζονται για την σαιζον.
Ξερω, τραβηγμενα απ' τα μαλλια ολα αυτα, αλλα πλεκει το μυαλο σεναρια ασουμε οπως θα λεγε και ο Οτσαλαν. drunken
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σταύρος Ψωμιάδης - Σελίδα 2 Empty Απ: Σταύρος Ψωμιάδης

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 6/7/2011, 21:15

ο μακαρος αμα ειναι μαγκας θα παρει και 2η ομαδα εμας και θα μας στησει καλυτερα!
αν απλα ηθελε να πουλησει τρελα θα φανει ειτε μεινουμε νομικα ειτε οχι!
τωρα απο οτι ξερω τα οικοπεδα ανηκουν στον ΓΣ και οχι στην ΠΑΕ

αρα περι περιουσιας μου φαινονται καπως!

καινουριος τακαρος δεν παιζει γιαι εισαι φαλιμεντο εταιρια


αρα πιστευω η μακαρος η Δ
εκτος αμα κανουμε μαγκια με την επανωμη!
αυτα απο μενα!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σταύρος Ψωμιάδης - Σελίδα 2 Empty Απ: Σταύρος Ψωμιάδης

Δημοσίευση από Iolaos 6/7/2011, 21:28

Σημερα εκαναν προπονηση με μπλουζακια που ειχαν τυπωμενο το προσωπο του Δημαρχου Καβαλας κι εγραφαν
"Ο Δημαρχος μας εδιωξε απο την πολη μας".
Iolaos
Iolaos

Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σταύρος Ψωμιάδης - Σελίδα 2 Empty Απ: Σταύρος Ψωμιάδης

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 6/7/2011, 21:31

λογικο το να γινει κατι τετοιο! απο την στιγμη που δεν εχει ξεκαθαρισει το θεμα μαζι μας , και για ειρωνια στο προσωπο του δημαρχου καβαλας!


εντιτ!

Την προπόνηση παρακολούθησε ο Σταύρος Ψωμιάδης, ο οποίος έκανε δηλώσεις στους δημοσιογράφους.

"Η ομάδα θα αγωνίζεται στην Θεσσαλονίκη. Εχω έρθει σε προφορική συμφωνία να παίζει στο γήπεδο του Μακεδονικού. Αυτός είναι ο μόνος λόγος που είμαστε εδώ. Για δεύτερη έδρα θα δούμε. Θα συνομιλήσω με τους ανθρώπους της ΕΠΟ να δούμε ποια γήπεδα στην Θεσσαλονίκη πληρούν τις προϋποθέσεις. Ο Δήμαρχος Καβάλας κάθε χρόνο λεει θα τα βρούμε και μετά αλλάζει άποψη. Οι Αμπντούν, Ντουγκλάο και Ονουάτσι είναι σε διαπραγμάτευση για την μεταγραφή τους. Ο προπονητής θα έχει κλείσει κατά πάσα πιθανότητα, μέχρι το τέλος της εβδομάδας και θα είναι ξένος. Η ΠΑΕ είναι πρόθυμη να μεταφέρει δωρεάν τον κόσμο της Καβάλας κάθε Κυριακή στην Θεσσαλονίκη. Το μόνο που θα κοστίσει στους φιλάθλους είναι λίγο χρόνο. Καμία αίτηση στο επιμελητήριο δεν έγινε από μένα για την ΠΑΕ Καβάλα. Θα γίνει γενική συνέλευση για το εάν θα αλλάξει το όνομα του συλλόγου. Εγώ σας μέτοχος και η αδερφή μου δεν έχουμε ακόμη αποφασίσει εάν θα γίνει κάτι τέτοιο. Με τιμά το ενδιαφέρον του Ηρακλή, όπως και άλλων ομάδωνΔεν υπάρχει αλλαγή ονομασίας, το μόνο που υπάρχει αυτή την στιγμή είναι αλλαγή έδρας"


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σταύρος Ψωμιάδης - Σελίδα 2 Empty Απ: Σταύρος Ψωμιάδης

Δημοσίευση από gimo 6/7/2011, 21:51

Εγώ ξέρω ότι με όλα αυτά που διαβάζω, τις δηλώσεις κλπ κλπ, έχουν πονέσει τα μυαλά μου! Δεν ξέρω πια τί να πιστέψω και τί όχι.
Έτσι και όλα αυτά ήταν παιχνιδάκι του ΜΨ για δικό του όφελος, νομίζω ότι θα έχουμε γίνει ρόμπες σε όλο το Πανελλήνιο και το μόνο που μας σώζει θα είναι η Δ' Εθνική, ένα restart ρε γαμώτο! Το θέμα είναι βέβαια ότι πέφτοντας στα τάρταρα της Δ' έχεις εξαφανιστεί απο το χάρτη, έχεις χάσει κι αυτούς τους λίγους που έχουν απομείνει. Και λυπάμαι που το λέω, αλλά η ομάδα ΠΛΕΟΝ δεν έχει την δυναμική να ανέβει αέρα 3 κατηγορίες. Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι θα αλωνίζουμε στα χωριά περισσότερο απ'όσο θα φανταζόμασταν...
Ελπίζω και εύχομαι όλα αυτά να είναι ένα επικοινωνιακό παιχνίδι και μια μέρα να ανακοινωθεί το deal με κάθε επισημότητα και επιτέλους να μπορέσουμε να ασχολήθουμε και λίγο με τη ρημάδα τη μπαλίτσα που μου έχει λείψει τόσο μα τόσο πολύ...
gimo
gimo

Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 47
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σταύρος Ψωμιάδης - Σελίδα 2 Empty Απ: Σταύρος Ψωμιάδης

Δημοσίευση από portorikanos 6/7/2011, 22:07

bezyr ξεχναμε τον παντελη.
ανελαβε μια κυπριακη ομαδα.

portorikanos

Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σταύρος Ψωμιάδης - Σελίδα 2 Empty Απ: Σταύρος Ψωμιάδης

Δημοσίευση από DIMSAV 6/7/2011, 22:14

Τον εθνικο αχνας και δεν θα βγαλει αχνα αλλα αμα δεν μπορει ο μακαρος θα βρουμε νεο λαμογιο μπορει και κανενα δικο μας κανα γουιλι πχ που ειναι και ηρακλακι απο τα γενοφασκια του.ΗΡΑ ΛΑΙΜΑΙ.Τωρα που πηραμε το κολαι!!!βαλαμε μυαλο θελουμε τυπο σκοτεινο.ΗΡΑ ΛΑΙΜΑΙ
DIMSAV
DIMSAV

Αριθμός μηνυμάτων : 819
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σταύρος Ψωμιάδης - Σελίδα 2 Empty Απ: Σταύρος Ψωμιάδης

Δημοσίευση από 3φ 10/7/2011, 21:41

Σταυρακα τι θα γινει? Θα μας πεις τελικα αν θα ερθεις εδω ή αν μονο εκανες επικοινωνιακο παιχνιδι?
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σταύρος Ψωμιάδης - Σελίδα 2 Empty Απ: Σταύρος Ψωμιάδης

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 14/7/2011, 15:06

αντε, παρτε και λιγο κουτσομπολιο!
Τράκαρε ο Ψωμιάδης!
Το όνομά του πρωταγωνιστεί σχεδόν καθημερινά στις εφημερίδες, ενώ πλέον… φιλοξενείται και στις σελίδες του… αστυνομικού ρεπορτάζ.Ο λόγος για τον Σταύρο Ψωμιάδη, ο οποίος ενεπλάκη σε σοβαρότατο αυτοκινητιστικό ατύχημα, δίχως όμως να υποστεί το παραμικρό. Αντίθετα, σημαντικές ζημιές υπέστη το αυτοκίνητό του.Ο πρόεδρος της Καβάλας ήταν τυχερός μέσα στην ατυχία του καθώς παρότι το πολυτελές αυτοκίνητό του καταστράφηκε ολοσχερώς, ο ίδιος φαίνεται πως είχε την τύχη με το μέρος του, έστω κι αν τελευταία δεν διανύει και την πιο εύκολη φάση της ζωής του.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

παντως το αυτοκινητο του δεν θα το κλαψει! ταχα λεφτα να παρει αλλο δεν εχει? Razz
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σταύρος Ψωμιάδης - Σελίδα 2 Empty Απ: Σταύρος Ψωμιάδης

Δημοσίευση από teo 14/7/2011, 17:48

Τι αμαξι οδηγουσε?
τρακαρε ή ''τρακαρε''?
οπως λεμε ''τον αυτοκτονησαν'' Laughing
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σταύρος Ψωμιάδης - Σελίδα 2 Empty Απ: Σταύρος Ψωμιάδης

Δημοσίευση από 3φ 14/7/2011, 17:51

Νταξει μεχρι να τελειωσει οριστικα το θεμα,θα εχουμε και αλλα τετοια ομορφα,μιας και οι Αρδαρες μας δεν εχουν τιποτα να καλυψουν και αναλωνονται σε μαλακιες (οπως παντα αλλωστε κανουν,αλλα τσπ...).
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σταύρος Ψωμιάδης - Σελίδα 2 Empty Απ: Σταύρος Ψωμιάδης

Δημοσίευση από teo 22/7/2011, 11:42

O Γωγακος ξαναχτυπα και μπινελικιαζει και δημοσιογραφους...

Ο Ηρακλής είναι… τσιφλίκι μας
Οι παράγοντες του Ηρακλή εκτός από ανεπαρκείς, αρχίζουν να γίνονται και επικίνδυνοι για το «Γηραιό». Με τις πράξεις και κυρίως με τις συμπεριφορές τους, δείχνουν ότι έχουν χάσει την επαφή με την πραγματικότητα.

Ενας εξ΄ αυτών -και ίσως αυτό το διάστημα ο σημαντικότερος-, ο Κωνσταντίνος Γωγάκος. Ο πρόεδρος του Ερασιτέχνη εμφανίζεται να είναι αυτός που κινεί τα νήματα κι ενώ ο χρόνος για τον ιστορικό σύλλογο κοντεύει να τελειώσει, ο ίδιος (εξακολουθεί να) αντιμετωπίζει τον Ηρακλή σα να είναι ιδιοκτησία του. Την ώρα που ο Ηρακλής μοιάζει με τον πνιγμένο που προσπαθεί απεγνωσμένα να βρει μια σανίδα σωτηρίας και η ΠΑΕ έχει έρθει σε προφορική συμφωνία με τον Ανδρέα Παντελή προκειμένου η ομάδα να αποφύγει τη Δ' Εθνική, ο πρόεδρος του Ερασιτέχνη δεν «αναγνωρίζει» τον Κύπριο επιχειρηματία κι από το πουθενά λέει ότι έχει (ακόμη) επαφές με τον καταζητούμενο από την Αστυνομία, Μάκη Ψωμιάδη. Οπως μόνο ο Μωυσής (κατά την εκδοχή της Παλαιάς Διαθήκης) είχε επαφή με το Θεό, έτσι και ο κ. Γωγάκος είναι ο μοναδικός άνθρωπος στην Ελλάδα που έχει επαφές με τον Ψωμιάδη.

Το «sday.gr» επικοινώνησε με τον κ. Γωγάκο, με σκοπό να διαπιστώσει τις προθέσεις του για το αύριο του Ηρακλή και τα συμπεράσματα… δικά σας.

-Κύριε Γωγάκο, καλησπέρα, Χρήστος Μουτσάκης.

«Ναι, παρακαλώ, τι θέλετε;».

«Για το θέμα της ΠΑΕ κ. πρόεδρε, θα σας θέσω ευθέως το ερώτημα: επιθυμείτε τον υποβιβασμό του Ηρακλή στη Δ' Εθνική;


«Οχι, δεν επιθυμώ κανένα υποβιβασμό στη Δ' Εθνική».

- Τότε γιατί εμφανίζεται ξανά τον κ. Ψωμιάδη ως ενδιαφερόμενο;


«Εχω μιλήσει μαζί του και μου έχει πει ότι ενδιαφέρεται ακόμη».

- Με την υπόθεση Ψωμιάδη ο Ηρακλής έχει χάσει 1,5 μήνα, σήμερα τέλη Ιουλίου βρίσκεται χωρίς παίκτες. προπονητή και διοίκηση και ουσιαστικά κινδυνεύει με διάλυση και λέτε ότι ακόμα ενδιαφέρεται;


«Εγώ πρόσφατα μίλησα με τον κ. Ψωμιάδη και μου είπε ότι ενδιαφέρεται για τον Ηρακλή. Εσάς ποιος σας είπε ότι θέλω τον ρίξω στη Δ' Εθνική;».

- Η συμπεριφορά, η στάση και κυρίως οι αποφάσεις σας μπορεί από κάποιους να θεωρηθούν ύποπτες. Εσείς τι λέτε;


«Εσείς ως τι ρωτάτε; Ως οπαδός ή ως δημοσιογράφος;».

- Σας είπα εξ αρχής ποιος είμαι. Ρωτώ ως δημοσιογράφος.


«Εγώ δε μιλάω σε αλήτες, ρουφιάνους, δημοσιογράφους».

Να σημειωθεί ότι ο κ. Γωγάκος έχει τιμωρηθεί από την Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΟ με πρόστιμο και δίμηνη απαγόρευση ενασχόλησης με το ποδόσφαιρο για ανάρμοστη συμπεριφορά και συκοφαντικές δηλώσεις, ποινή που δεν φαίνεται να τον πτοεί, επιμένοντας σε ένα σχέδιο που ευνοεί μόνο όσους θέλουν να δουν τον Ηρακλή στο περιφερειακό πρωτάθλημα.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σταύρος Ψωμιάδης - Σελίδα 2 Empty Απ: Σταύρος Ψωμιάδης

Δημοσίευση από 3φ 22/7/2011, 12:20

Η τελευταία φράση όλα τα λεφτά.Επιτέλους κάποιος το είπε.
Για τα άλλα ουδέν σχόλιο,μυαλό έχουμε όλοι μας βλέπουμε τι γίνεται....
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σταύρος Ψωμιάδης - Σελίδα 2 Empty Απ: Σταύρος Ψωμιάδης

Δημοσίευση από teo 22/7/2011, 12:24

Λενε απο μικρο και απο τρελο μαθαινεις την αληθεια...και ετσι την αρπαξε την ατακα του ο Μουτσάκης για τους αρδ.για τα υπολοιπα συμφωνω 3φ ουδεν σχολιο...
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σταύρος Ψωμιάδης - Σελίδα 2 Empty Απ: Σταύρος Ψωμιάδης

Δημοσίευση από portorikanos 23/7/2011, 01:40

Laughing Laughing Laughing
εγραψε ο γωγακος!

portorikanos

Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σταύρος Ψωμιάδης - Σελίδα 2 Empty Απ: Σταύρος Ψωμιάδης

Δημοσίευση από Bezyr 29/7/2011, 14:06

Νεα δεδομενα.

Τα φρεσκα νεα λενε για υποβιβασμο του Βολου και της Καβαλας.
Παρ ' ολα' αυτα εμας μας εχουν χεσμενους βεβαια, και συνεχιζουμε τον γολγοθα μας.
Μπορει ο Καραογλου να λεει οτι συνεχιζουμε τον αγωνα ησυχα και αποτελεσματικα. αλλα τα κοζια αλλαζουν και μαλιστα δραματικα.
Η δη ακουμε και διαβαζουμε για καποιους περιργους, που με μπροσταρη καποιον συνταξιουχο και απο πισω ..λεφταδες θελουν την ομαδα.
Ο τραγουδιστης προκειμενου να μην πληρωνει μια ειναι ετοιμος να μας "ξεπουλησει" κανονικα.
Κι εκει που αρχισαμε να μιλαμε παλι για μπαλα και να κανουμε σχεδια, εστω φτωχα, φτου και παλι απο την αρχη.
Εχει καταντησει αηδια πλεον.
Απο την αλλη, η Καβαλα με τον φουντο, παει στα -4 με 5 μυρια.
Και την λυση του Σταυρου Ψωμιαδη δεν θα την απεκλεια επ ουδενι.
Μιλαω βεβαιαμ για αγορα της ΠΑΕ μας.
Για πολλους ρομαντικους, μετα την πτωση της Καβαλας,το ονομα Ψωμιαδης αποτελει κατι σαν το ονομα του Σατανα.
Για μενα, αποτελει μια εναλλακτικη λυση, καθως τωρα με την πτωση των αλλων και μετα απο οσα εχουν συμβει,( θυμαστε που του λεγανε παρατα την ομαδα και κανε την?) ειναι ευκολοτερο να τους αφησει.
Θυμιζω η αποφαση μιλαει για τον Μακη Ψωμιαδη,αν διαβασα σωστα δηλαδη.Αν ο λογος για τον Σταυρο, γραψτε ακυρο.
Αν ομως ο Σταυρος την κανει κατσικα, εγω τον προτιμω σαν τον επομενο επενδυτη μας.
Χιλιες φορες να ερθει καποιος με πατερα αυτον με το γνωστο ιστορικο, παρα ενας συνταξιουχος των ΕΛΤΑ κι αρχιδια μεντολες με επενδυτες φαντομαδες απο πισω.
Χιλιες φορες Σταυρος Ψωμιαδης, απο Ηρακλακια με καλες προθεσεις.
Μενδιαφερει ΜΟΝΟ το συμφερον του Ηρακλη.
Και για μενα, χρειαζεται επενδυτης γνωστης και φραγκατος.
Και αο Παντελας ειναι γνωστης.Οποτε ερχεται δευτερος.

Στο αλλο φορουμ, ηδη θα με ειχαν διαγραψει ως μεγα εχθρο του Ηρακλη.
Εδω, θα δεχτω τις οποιες αντιρρησεις, υπενθυμιζοντας απο πριν, οτι μεχρι να αρχισει το πρωταθλημα, δεν αποκλειω τιποτε.Και αν δω καμμια κινηση απο κεινη τη μερια, δεν θα με εκπληξει ουδολως.Θα εκπληξει πολλους ρομαντικους. What a Face
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σταύρος Ψωμιάδης - Σελίδα 2 Empty Απ: Σταύρος Ψωμιάδης

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 29/7/2011, 16:36

οτι ειναι μια καλη επιλογη καθως εχει χρημα και αρκετοι παικτες της καβαλας θα μετακινηθουν στον Ηρακλη, ειναι!
αλλα πριν γινει οτι γινει θα πρεπει να εχουμε ασφαλιστικες δικλειδες μηπως παει να κανει την ιδια ομορφια με εμας, οπως πηγε να γινει με την καβαλα!
δηλαδη ειναι μια λυση που δεν τον βαζουμε να υπογραψει και τελος! αλλα θελει τουλαχιστον 3-4 μερες σοβαρες συζητησεις και στρατιγικο παιχνιδι! ποιος μπορει να το κανει ομως? εχουμε τοσο χρονο?
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης