FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας.

+14
natsinas75
xibalba
Admin
teo
DIMSAV
Ιολαος
pashalis10
Bezyr
sakoulas74
Knack
ΜΠΛΕ ΠΑΡΑΝΟΙΑ
downfoot1
goku
18 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας.

Δημοσίευση από Knack 8/11/2014, 13:30

doctoras9 έγραψε:πάντως για το αρχείο του για τα χρόνια παρουσίας και για την ενασχόληση μερικών χιλιάδών γριων δεν του αξίζει τέτοιο κλείσιμο...
ελπίζω να δημιουργηθεί κάτι με καλύτερες βάσεις με περισσότερη ομοφωνία από όλους τους οπαδούς για την συμπεριφορά πανω σε αυτό το μέσο

κακα τα ψέματα τα τελευταία χρόνια η παρακμή είχε ξεπεράσει κάθε όριο
Συμφωνω απολυτα.
Αποψη μου συμφωνωντας απολυτα με καποιο παληκαρι της ΑΘ10 που τους τα αχωνε συχνα πυκνα ειναι οτι τα τελευταια χρονια εκανε κακο στο συλλογο φυσικα οχι σαν φορουμ αλλα 5-6 δερβισηδες που το παιζαν καπεταναιοι εκει μεσα διαμορφωνωντας κλιμα μεσα απο ακαταληπτες υβρεολογικες φωτοβολιδες εναντιον Ηρακληδεων με διαφορετικη αποψη αλλα πολλες φορες και εναντιον του συλλογου κυριως απο τον συγκεκριμενο κρετινο που κατειχε και αρχηγικη θεση ακολουθουμενος σε αμεση χρονικη αντιδραση απο τα υπολοιπα προβατα κολλητους του.
Καλα θα κανει να κλεισει και να εμφανιστει κατι αλλο.
Ισως και απο εδω (απο το "βεζυροφορουμ" οπως τολεγε ενας απο τους 5-6 γραφικους καραγκιοζακους απο διπλα) ισως και απο καπου αλλου αρκει να ενεργοποιηθουν υγιως σκεπτομενοι Ηρακλειδεις και να πλαισιωσουν την προσπαθεια.
Θεωρω πως απο εδω ειναι μια ευκαιρια για κατι καινουριο υγιες.

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας.

Δημοσίευση από Bezyr 8/11/2014, 14:10

Κριμα ρε γμτ.
Εγω στεναχωρεθηκα που εκλεισε.
Οπως και να το κανουμε, ηταν σημειο αναφορας.
Μακαρι να ξανανοιξει σε αλλον σερβερ.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4961
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας.

Δημοσίευση από teo 8/11/2014, 16:45

Εκλεισε τελειωτικα δηλαδη;
Ε ισως καποιος βρεθει και το ξαναλειτουργησει. 
Παντως και εδω μια χαρα μπορουμε να τα λεμε.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας.

Δημοσίευση από Knack 8/11/2014, 19:02

Bezyr έγραψε:Εγω στεναχωρεθηκα που εκλεισε.
Εγω καθολου.
Οτι κανει κακο στο συλλογο να παει στα γαμιδια...
και ακομη παραπερα.
Ο Τεο καλα τα λεει.
Μπορουμε να τα λεμε εδω μια χαρα και να διαφωνουμε χωρις να βριζομαστε. 
Στο κατω κατω εχουμε πολλα περισσοτερα που μας ενωνουν παρα που μας χωριζουν.
Ο καθενας μας ας βαλει απο εναν δυο μεσα και θα γινουμε πολλοι σιγα σιγα.

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας.

Δημοσίευση από teo 8/11/2014, 21:30

Πολλες φορες παρατηρουσα οτι τα πολιτικα μπλεκονταν με τον ΗΡΑ και υπηρχε μια πουτανα προκαταλειψη εναντια σε οπαδους του ΗΡΑΚΛΗ ενω οι ιδιοι οι οπαδοι δεν μιλουσαν πολιτικα. 
Αυτο ειναι μια γενικη παρατηρηση μου για το τι γινοταν με περιστασιακους χρηστες. 
Απο την αλλοι συγκεκριμενοι χρηστες, οι προφεσορες, τα ακουγαν ασχημα γιατι σε αλλες εποχες ελεγαν μαζι σας προχωρατε, αλλα τωρα εβγαλαν την ουρα τους απ εξω. 
Αυτο που μ αρεσει στο συγκεκριμενο φορουμ ειναι οτι ασχετα με το ειναι ο καθενας πολιτικα μιλαμε για τον ΗΡΑΚΛΗ. αυτο μας ενωνει γι αυτο ειμαστε εδω. Οσο για τα γενικα, με τα πολιτικα κτλ, ανετα μπορουμε να σχολιαζουμε και να συζηταμε αρκει (για μενα) να μην θιγεται η προσωπικοτητα κανενος και να ειμαστε στα πλαισια της λογικης. 
Ε και οσο να πεις τα πολιτικα (μιας και στο αλλο φορουμ υπηρχε συγκεκριμενος χωρος) δεν ειναι και κατι που ειναι να μαλωνεις. 
Παντως και εδω αν θελετε διαμορφωνουμε και τον χωρο οπως μας εξυπηρετει με την αδεια του διαχειρηστη

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας.

Δημοσίευση από Bezyr 8/11/2014, 22:52

Α, ορεξη να υπαρχει και κανουμε ο,τι γουσταρετε.Εσεις δηλ  Very Happy.
Βασικα μια καλη ιδεα για τα εκτος εδρας ματς ειναι καθως τα βλεπουμε στο trifasiko π.χ να μπαινουμε στο τσατ εδω μεσα κατω κατω και να σχολιαζουμε.
Μπουρδολογιας το αναγνωσμα, τζερτζελες δηλ
Ολα θελουν συμμετοχη βεβαια.Και ισως να παει λιγο καλα η ομαδα.....
Εδω και φωνητικο τσατ εχουμε και web σταθμακο εχουμε, απλα δεν ειχαμε συμμετοχη.Τεσπα, αν μεγαλωσουμε και θελησει ο κοσμος πολλα ωραια γινονται....
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4961
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας.

Δημοσίευση από teo 8/11/2014, 23:19

Ανετα σχολιαζουμε στο τσατ εδω (οχι στο3φασικο εφαγα μπαν  Razz) την ομαδα. 
Για φωνητικα κτλ εχουμε καιρο να τα χρησιμοποιησουμε και ξεχασα και τον τροπο. 
Anyway κατι μερες που η βαρεμαρα φτανει σε σημειο να μην γραφεις καν το γυρναμε σε φωνητικο.
Ισως και αν καθιερωθει συγεκριμενες μερες και ωρες να πετυχει παραπανω. Ειμαι μεσα σε ολα αρεκι να μην λειπω (δουλεια κτλ).
Και τοπικ για αγωνιστικες οποιος γουσταρει ας ανοιγει και οτι θελετε. Εγω απλα δεν ασχοληθηκα ιδιαιτερα διοτι ειμασταν λιγοι συγκεκριμενοι χρηστες. 
Βεζυρη μπορει να παιξει ο admin με χρωμα κτλ στο φορουμ; αντεχει τετοιες αλλαγες;

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας.

Δημοσίευση από sakoulas74 9/11/2014, 10:25

Ρε αρχοντα τεο, πως καταφερες και εφαγες μπαν στο τριφασικο; Βομβα τους εβαλες;

Για το φωνητικο, θελει διαδικασια εγγραφης; Δεν το εψαξα ποτε μου (μαλακια μου). Νταξ, τα ωραρια μου ειναι γελοιωδως τραγικα, αλλα μπορει να προκυψει μερα που να εχω ελευθερια κινησεων, οποτε...

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας.

Δημοσίευση από teo 9/11/2014, 10:37

sakoulas74 έγραψε:Ρε αρχοντα τεο, πως καταφερες και εφαγες μπαν στο τριφασικο; Βομβα τους εβαλες:
ρε συ εμπαινα να δω αγωνες. εβλεπα το τσατ διπλα, λεω μην ασχολεισαι, μην ασχολεισαι ε στο τελος κολλησα.
ο ενας ποντιοι, κωλογριες ο αλλος , 1,2,3
τους αρχισα τα πουστροτουρκοι κτλ και με μπαναραν Very Happy
δεν με νοιαζει κιολας παντως. να βλεπω ΗΡΑ θελω οταν ειμαι μακρια.

για το φωνητικο απ οσο θυμαμαι κατεβαζεις το προγραμματακι και κανεις ενα λογαριασμο. απλα πραγματα δεν ειναι κατι ζορικο.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας.

Δημοσίευση από sakoulas74 9/11/2014, 10:49

Που το βρισκω (σε λαιω) το προγραμματακι;

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας.

Δημοσίευση από teo 9/11/2014, 10:53

στην 1η σελιδα του τοπικ εχει αναλυτικα τα βηματα και απο που το κατεβαζεις.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
ειναι το paltalk.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας.

Δημοσίευση από sakoulas74 9/11/2014, 11:11

Νταξ, το εγκατεστησα, αν καταφερω και βρισκω ευκαιριες οταν μαζευεστε, θα μπαινω.

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας.

Δημοσίευση από teo 9/11/2014, 11:50

καλη φαση. για βραδακι το κοβω βολικοτερο για ολους. και καμια ψοφια καθημερινη. εγω ειχα κανει φορματ το pc και πρεπει να το ξαναβαλω σε καποια φαση.
btw εχει και τσατ και με ομιλια και γραπτως.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας.

Δημοσίευση από Bezyr 9/11/2014, 14:13

Το φωνητικο τσατ ειναι μεγαλη κ@υλα
Καλα, σε ωρα ματς ειναι σαν να το βλεπουμε ολοι μαζι
αλλα επειδη εχω τετοια εμπειρια απο την καλη εποχη του χρηματιστηριου, σας λεω οτι ειναι σκετη πυρκαϊα.Δηλ απλα να μπουν καμμια 25αρια 30 για αρχη.Μετα αν γινει γνωστο θα γινεται της φουτανας.Ουσιαστικα ειναι ενα τεραστιο φορουμ οπου ο καθενας συζητα με ολους και γινεται Ο ΤΖΕΡΤΖΕΛΕΣ.
Παλιοτερα ειχα προτεινει στον αντμιν των μπλουφανς γιατι εκει ΗΔΗ υπηρχε μεγαλη συμμετοχη (τοτε) να κανουμε ενα τετοιο ρουμ.Δεν ηθελαν.Γενικα πιστευω οτι οποια ιδεα δεν επεφτε απο το παρεακι δεν την  θελανε.Μπορει να κανω και λαθος.
Anyway, ολα αυτα θελουν μια σπιθα αρχικα, μια μαγια και ενημερωση fb και λοιπα.Μετα θα γινει πανικος.
Γενικα ομως δεν ειμαι αισιοδοξος αν η ομαδα δεν παει καλα.Θελει δηλ και τις καταλληλες συνθηκεςς για βα βρεις "ζεστους" χρηστες.Παραμονες ανοδου ισως πετυχαινε κατι τετοιο.Μολις γινει γνωστο, απογειωθηκε.
Α, και μην αποκλειετε να μας "κλεψουν"  την ιδεα καποιοι και να το κανουν αυτοι πρωτοι.
Ας πετυχει και ας το κανει οποιος θελει....

ΠΡΟΤΑΣΗ: ας κανει καποιος ενα νεο τοπικ οπου καθε χρηστης ή οχι θα δηλωνει αν θελει να κανουμε το πρωτο φωνητικο τσατ για γριες.Αν δηλωσουν 50 το ανοιγω αυριο κι ολας  Laughing....
Μετα θα βγει στο fb και να δεις....
Το καλο ειναι οτι μπορεις να κανεις ο,τι θελεις και να ΑΚΟΥΣ.Επι εποχης χρηματιστηριου ειχαμε κανει καφενε με 300-400 που μπαινανε....
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4961
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας.

Δημοσίευση από DIMSAV 9/11/2014, 22:41

εγω δηλωνω αμεσα. φιλια βεζυρη να 'σαι καλα.
DIMSAV
DIMSAV

Αριθμός μηνυμάτων : 819
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας.

Δημοσίευση από Bezyr 10/11/2014, 00:08

DIMSAV έγραψε:εγω δηλωνω αμεσα. φιλια βεζυρη να 'σαι καλα.

χαθηκαμε ρε Μητσαρα
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4961
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας.

Δημοσίευση από DIMSAV 10/11/2014, 02:28

Τραβηξα χοντρο κουπι με τον ομιλο μη νομιζεις οτι και οι αλλες ομοσπονδιες γουσταρουν την θεσσαλονικη....αλλα τωρα επιστρεφω και θα αρχισουμε τα ΗΡΑ ΛΑΙΜΑΙ.
DIMSAV
DIMSAV

Αριθμός μηνυμάτων : 819
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας.

Δημοσίευση από sakoulas74 10/11/2014, 09:22

Οπως προειπα, τραγικων ωραριων θελοντος βεβαιως, count me in...

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας.

Δημοσίευση από Επισκέπτης 10/11/2014, 09:35

κι εγώ μέσα είμαι

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας.

Δημοσίευση από Ιολαος 12/11/2014, 19:32

Καλησπερα κι απο μενα!! Πανω που αρχισαν οι σπασμοι λογω της στερηση των Bluefan θυμηθηκα οτι ειχα λογαριασμο κι εδω. Αλλα δεν ειχα ιδεα αν υπαρχει ακομα το φορουμ  και φυσικα ουτε καν τον κωδικο μου. Αφου εκανα εγγραφη και το Iolaos μου το εβγαζε πιασμενο! Τεσπα μπηκα ως Ιολαος. Σεβαστα τα οσα λεγονται για τους μπλουφαν . Ο καθενας καταθετει την αποψη του και την πραγματικοτητα που βιωνε εκει μεσα. Εγω το παρακολουθουσα συνεχως το φορουμ αν και ειχα μηνες ισως χρονια να γραψω συστηματικα. Ακομα και οι αποτομοι τροποι που υπαρχαν εκει μεσα απο καποιους δεν με χαλουσαν ιδιως επειδη πολλες φορες συνοδευονταν απο τεκμηριωμενες αποψεις. 

Στο εδω φορουμ γραφηκα μετα απο την ευγενικη προσκληση του Βεζυρη και μαλιστα συμμετειχα και σε καποιες προσπαθειες φωνητικου τσατ, ως ακροατης μονο (απαντουσα γραπτα, δεν ειχα μικροφωνο). 

Το αφησα αυτο το φορουμ γτ δεν ειχα χρονο να ειμαι σε δυο και επελεξα το αλλο λογω οικειοτητας με το περιβαλλον αλλα κυριως λογω μεγαλυτερης συμμετοχης.

Ελπιζω σιγα σιγα τα χαρμανια, οπως εγω εδω και τοσες μερες,να βρουνε το συγκεκριμενο φορουμ και να διαμορφωθει εδω το νεο μας ιντερνετικο στεκι

Ιολαος

Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 12/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας.

Δημοσίευση από teo 12/11/2014, 19:41

καλως ηρθες!
το περιβαλλον για μενα δεν ηταν τοσο θεμα, διατηρουσα λογαριασμο και εδω και στο bluefans, πολλες φορες προτιμουσα να γραφω εδω παρα στο blue fans.
οι χρηστες εδω λιγοτεροι αλλα γλιτωνα αλλα προβληματα οπως καταλαβαινεις.

παντως αν και μαζευεται κοσμος εδω ειτε γραφουμε ειτε οχι, ειτε λιγο ειτε πολυ, ισως μπορουμε να κανουμε καποιες προτασεις για την διαμορφωση του φορουμ. να ανοιγει τοπικ σε καθε αγωνα, οτιδηποτε τοπικ βασικα, κουβεντα να γινετε, ακομα και για το αν υπαρχει δυνατοτητα να αλλαξει οπτικα το φορουμ, να γινει ακομα πιο οικειο και ευχρηστο σε ολους.
για το bluefanas πολυ ξαφνικα εκλεισε ειναι η αληθεια.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας.

Δημοσίευση από Επισκέπτης 12/11/2014, 20:15

Eγώ έμπαινα κατά 99% στο bluefans γιατί εκεί υπήρχε μεγαλύτερη συμμετοχή, αλλά δεν έγραφα γιατί να πώ την αλήθεια, φοβόμουν το πέσιμο.Δέν είχα πρόβλημα με το φόρουμ αλλα με το οτι πάντα όλα καταλήγανε στα πολιτικά.Εδώ αυτό το βρήκα τυχαία.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας.

Δημοσίευση από DIMSAV 12/11/2014, 20:39

Εδω γραφε ελευθερα δεν εχει πεσιμο...αφου το ζητουμενο ειναι να ΛΑΙΜΑΙ ΗΡΑ
DIMSAV
DIMSAV

Αριθμός μηνυμάτων : 819
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας.

Δημοσίευση από Επισκέπτης 12/11/2014, 22:17

Το θεμα ειναι εφόσον αρχίζουν σιγά σιγά και ενσωματώνονται μέλη να γίνει αναβάθμιση στο παρόν φόρουμ για να γίνει πιο εύκολο και επίσης να φτιαχτεί κάτι για mobile οπως το tapatalk η κάτι αντίστοιχο για να μη καιγομαστε στο zoom in
Επίσης τα πρόσφατα θέματα να παρουσιάζονται,  σταθερά και όχι τρέχουμενα σε κεντρικό σημείο σε πρώτο φόντο 
θέλει δουλίτσα για να γίνει εύχρηστο

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας. - Σελίδα 4 Empty Απ: Προτασεις αναβαθμισης του φορουμ μας.

Δημοσίευση από DIMSAV 12/11/2014, 22:27

Σωστος δοκτορα τα εχω πει κι'εγω στον βεζυρη....οτι ενας λογος που δεν ειχε κινηση μεχρι στιγμης ειναι η συνηθεια του χρηστη που αλλαζει ριζικα.
DIMSAV
DIMSAV

Αριθμός μηνυμάτων : 819
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης