FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Στημμενα-αλλος κανεις?

+14
κατακρεουργημενος
sakoulas74
bluedevil
dr. drake ramore
mos
tolisblue
DIMSAV
teo
Knack
Bezyr
garba
Blue Overdose
xibalba
18 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 11 Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Στημμενα-αλλος κανεις? - Σελίδα 3 Empty Απ: Στημμενα-αλλος κανεις?

Δημοσίευση από garba 26/12/2011, 08:45

Στημμενα-αλλος κανεις.&_
garba
garba

Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στημμενα-αλλος κανεις? - Σελίδα 3 Empty Απ: Στημμενα-αλλος κανεις?

Δημοσίευση από teo 2/6/2012, 15:09

Κι εσύ Βαγγέλη, τον Ηρακλή...Γραμμένο τον έχεις
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

τι αλλο θα δουμε ρε γ@μωτο... εμας αδικησαν αυτους ανεβαζουν στην Α.
θα μου πεις μας συμφερει να ανεβουμε στην Α με την παλια παε?μπα...
αντε καντε ομαδα στην Γ να ανεβουμε..... που θα παει θα βρεθουμε ρε ουστρακια καπου...
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στημμενα-αλλος κανεις? - Σελίδα 3 Empty Απ: Στημμενα-αλλος κανεις?

Δημοσίευση από teo 14/6/2012, 15:12

Aφέθηκε ελεύθερος ο Μπέος!
Έπειτα από ομόφωνη απόφαση του Συμβουλίου Εφετών, ο Αχιλλέας Μπέος αφέθηκε ελεύθερος με περιοριστικούς όρους.

Ο πρώην μεγαλομέτοχος του Ολυμπιακού Βόλου είχε προφυλακιστεί για την εμπλοκή του στο σκάνδαλο με τους στημένους αγώνες.

Πλέον αναμένεται να οριστεί δικάσιμος, ενδεχομένως εντός του 2013.

Ο Αχιλλέας Μπέος θα πρέπει να πληρώσει 300.000 ευρώ ως εγγύηση, ενώ του απαγορεύεται η έξοδος από τη χώρα και η ενασχόληση με οποιαδήποτε αθλητική δραστηριότητα. Αντίθετα, ο Γιώργος Τσακογιάννης και ο Βασίλης Καρακούλιας, παραμένουν προφυλακισμένοι για την ίδια υπόθεση, κάτι που θα διαρκέσει το πολύ έως το τέλος του Δεκεμβρίου 2012, οπότε και συμπληρώνεται το 18μηνο.

Ο τέταρτος προφυλακισμένος Μάκης Ψωμιάδης θα απολογηθεί στον ειδικό εφέτη ανακριτή, Γιώργο Καλόφωνο, τον προσεχή Σεπτέμβρη και τουλάχιστον μέχρι τότε θα παραμείνει έγκλειστος. Στο τέλος του καλοκαιριού (και παρά τις προσδοκίες για γρήγορες διαδικασίες) θα κληθούν σε απολογία και οι υπόλοιποι 68 ποινικά διωκόμενοι (εκτός των Μποροβήλου, Μπάκου που ήδη απολογήθηκαν).
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
αντε να δουμε θα δικαστει ή θα αναλαβει τον ολο στην Α?
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στημμενα-αλλος κανεις? - Σελίδα 3 Empty Απ: Στημμενα-αλλος κανεις?

Δημοσίευση από Bezyr 19/3/2014, 00:13

Η ΟΥΕΦΑ έστειλε  φακέλους για τρία νέα παιχνίδια στην ΕΠΟ, με Ολυμπιακό και Παναθηναϊκό να συμμετέχουν στα δύο εξ αυτών.

Τα  τρία νέα παιχνίδια που η ευρωπαϊκή ομοσπονδοία θεωρεί ύποπτα προς χειραγώγηση για στοιχηματικούς λόγους έφτασαν τα εννέα, καθώς προστέθηκαν τα εξής:
Καλλονή Παναθηναϊκός 0-4 (14η αγ. – 8 Δεκεμβρίου)
Καλλονή-Αστέρας Τρίπολης 0-2 (22η αγ. – 2 Φεβρουαρίου)
Βέροια-Ολυμπιακός 0-5 (24 αγ. – 8 Φεβρουαρίου)
Ενώ τα υπόλοιπα έξι παιχνίδια είναι: Βέροια-ΠΑΣ (2-2), Παναθηναϊκός-ΠΑΣ (3-1), ΠΑΣ-ΠΑΟΚ (0-2), Ολυμπιακός-Εργοτέλης (3-0), Καλλονή-ΠΑΟΚ (2-5) και ΟΦΗ-Καλλονή (0-1).
Οι νέοι φάκελοι βρίσκονται στα χέρια του εισαγγελέα και έχουν σταλεί για μετάφραση. Στη συνέχεια θα αποφασιστεί από τη δικαιοσύνη αν τα στοιχεία που περιέχουν είναι επαρκή  Razz  Razz  Razz  για περαιτέρω διερεύνηση.
 Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy 

Αθήνα
Πειθαρχικές διώξεις κατά των ΠΑΕ ΠΑΟΚ και Ξάνθη άσκησε ο ποδοσφαιρικός εισαγγελέας, με αφορμή τις ανακοινώσεις τους στο ματς με τον Άρη και με τον Παναιτωλικό αντίστοιχα.

Ο Παναγιώτης Καρράς άσκησε πειθαρχικές διώξεις σε βάρος των δύο ομάδων επειδή προκαλούν «στο κοινό και στην εν γένει κοινή γνώμη αίσθημα απαξίωσης και αποστροφής προς το ποδόσφαιρο, με συνέπεια την άρνηση, εκ μέρους του κοινού, παρακολούθησης των αγώνων ποδοσφαίρου και προσέλευσης στα γήπεδα».


Ρε τι διαβαζουμε.Στηνεται το συμπαν και τον κοσμο τον διωχνουν οι ανακοινωσεις.Δεν υπαρχει λαιμαι...
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στημμενα-αλλος κανεις? - Σελίδα 3 Empty Απ: Στημμενα-αλλος κανεις?

Δημοσίευση από teo 19/3/2014, 00:53

γαμησετα..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στημμενα-αλλος κανεις? - Σελίδα 3 Empty Απ: Στημμενα-αλλος κανεις?

Δημοσίευση από sakoulas74 19/3/2014, 09:54

Μα ειναι προφανες οτι οι ανακοινωσεις φταινε που ο κοσμος απομακρυνεται απο τα γηπεδα. Σοβαρευτειτε λιγο...
 Shocked

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στημμενα-αλλος κανεις? - Σελίδα 3 Empty Απ: Στημμενα-αλλος κανεις?

Δημοσίευση από teo 19/3/2014, 11:31

ε ναι ρε συ..το οτι σφυρανε οτι θελουν τα κορακια δεν επηρεαζει τον κοσμο..

ετσι οπως κανανε την Α ας την λουστουν. ειναι ο γαυρος και τα παραμαγαζα του.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στημμενα-αλλος κανεις? - Σελίδα 3 Empty Απ: Στημμενα-αλλος κανεις?

Δημοσίευση από Bezyr 11/7/2014, 18:18

Βγηκε ο Κουγιας και τα ριχνει χοντρα.Αδικο εχει?
Γιατι δεν βγαζει ανακοινωση υποστηριξης ο ΗΡΑΚΛΗΣ?
Αμεσα, οι οργανωμενοι μας αφου εχουν ευαισθησιες, ΑΜΕΣΑ να στηριξουν τους φιλους οσων ομαδων αδικηθηκαν.
Για ΠΑΕ δεν το συζηταμε βεβαια...

''''Λέγεται, ότι το προσεχές Σάββατο, στα “Παραπολιτικά”, εφημερίδα εβδομαδιαία συμφερόντων Μαρινάκη, θα γίνουν αποκαλύψεις για άνθρωπο του πρωθυπουργού που είναι μπλεγμένος σε μπίζνες με βενζινάδικα σε βαλκανική χώρα.""

Ε ρε γλεντια!! Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στημμενα-αλλος κανεις? - Σελίδα 3 Empty Απ: Στημμενα-αλλος κανεις?

Δημοσίευση από teo 11/7/2014, 18:41

ποια γλεντια?

ΟΛΟΙ κανουν τουμπεκα.

ο χοντρος δεν ειναι απλα κατεστημενο, εχει γαμησει τα παντα. επο? ποδοσφιαρο? α,β,γ,δ,ω εθνικη.
μπατσοι? στο κολπο. επεφταν διορισμοι. πολιτικοι? και αυτοι μεσα.
ΟΛΟΙ ηξεραν και τα αφησαν να γινουν. αν ηθελαν του εκοβαν τον αερα νωρις νωρις.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στημμενα-αλλος κανεις? - Σελίδα 3 Empty Απ: Στημμενα-αλλος κανεις?

Δημοσίευση από Bezyr 11/7/2014, 18:58

Οντως ολοι τουμπεκι κανουν.
Αλλα παντα το νομισμα εχει δυο οψεις.Και οι εκλογες δεν θα βγαζουν αιωνιως τους ιδιους....
Τοτε ΕΛΠΙΖΩ ολοι αυτοι να πληρωσουν.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στημμενα-αλλος κανεις? - Σελίδα 3 Empty Απ: Στημμενα-αλλος κανεις?

Δημοσίευση από teo 11/7/2014, 21:12

ειναι ΚΑΙ αυτοι το πολιτικο συστημα και ισως και το κατι παραπανω...

αυτοι δεν θα την πληρωσουν ποτε φιλε..κανενα θυμα παρατρεχαμενος τους ισως..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στημμενα-αλλος κανεις? - Σελίδα 3 Empty Απ: Στημμενα-αλλος κανεις?

Δημοσίευση από Bezyr 4/9/2014, 16:35

Καπό: "Στην Ελλάδα κάνει κουμάντο η μαφία"

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Ο άλλος πρώην διεθνής μέσος του Λεβαδειακού, σε συνέντευξη που παραχώρησε στο SoFoot.com, περιγράφει με γλαφυρό τρόπο περιστατικά που φέρεται να έζησε από τη θητεία του στη Βοιωτία και καταφέρεται εναντίον της πρώην ομάδας του και παραγόντων της.

Μόνο δύο ομάδες στην Ελλάδα, τα γήπεδα όλα άδεια
"Πήγα στην Ελλάδα, παρασυρόμενος μετά τη θετική εμπειρία που είχε ο Τζιμπρίλ Σισέ στον Παναθηναϊκό και είπα στον εαυτό μου μου, γιατί να μη δοκιμάσω και εγώ αυτή την περιπέτεια. Αλλά δεν είχα την ίδια επιτυχία, όπως αυτός.  Το επίπεδο του πρωταθλήματος είναι αρκετά χαμηλό. Υπάρχουν μόνο δύο μεγάλες ομάδες, ο Ολυμπιακός και ο Παναθηναϊκός και οι οποίες είναι αληθινά πολύ μακριά από τις υπόλοιπες.  Όλοι οι υπόλοιποι είναι στο ίδιο επίπεδο. Επίσης, η Ελλάδα είναι γνωστή για τους οπαδούς της. Δεν είχα ποτέ πρόβλημα ούτε σε επίπεδο ρατσισμού, ούτε σε κάτι άλλο. Να είμαι ειλικρινής, όταν έπαιζα στην ομάδα μου δεν είχαμε ποτέ φιλάθλους στο γήπεδο. Τα γήπεδα ήταν σχεδόν άδεια."

Παντού διαφθορά. Ένας βαθμός εκτός έδρας, αλλά 9η θέση
"Τα πάντα είναι διεφθαρμένα. Υπήρχαν τεράστια προβλήματα και στο Λεβαδειακό. Για να σας δώσω μια ιδέα, από τα 18 εκτός έδρας παιχνίδια της περυσινής χρονιάς πήραμε ένα βαθμό, ωστόσο τερματίσαμε στην ένατη θέση. Εγώ, αυτό δεν το καταλαβαίνω. Σε ποιο άλλο πρωτάθλημα το έχετε δει; Μια ομάδα που έχει μόνο αρνητικά αποτελέσματα εκτός έδρας, να τερματίζει πάνω από το πρώτο μισό του πρωταθλήματος. Μερικά παιχνίδια παίζονται μέχρι το 99ο λεπτό."

Η UEFA  δεν έχει πάρει χαμπάρι
"Είναι απίθανο. Παίζονται πολλά σε επίπεδο συναντήσεων. Παιχνίδια αγοράζονται για λόγους στοιχηματικούς. Η UEFA  δεν προσέχει τι γίνεται στην Ελλάδα.  Τα παιχνίδια δε μεταδίδονται σε άλλη χώρα, άντε στην Τουρκία. Δεν ενδιαφέρεται κανείς. Η UEFA επίσης δεν ενδιαφέρεται, είναι καταστάσεις που δεν πρέπει να υπάρχουν στο ποδόσφαιρο. Συμπαίκτες μου έχουν στείλει επιστολές στην ευρωπαϊκή ομοσπονδία, αλλά ok... δεν έγινε τίποτα.

Γιατί μου φαίνεται σύμφωνα με το νόμο, όταν ένας ποδοσφαιριστής δεν πληρώνεται μετά από 90 ημέρες δραστηριότητας, είναι ελεύθερος και μπορεί να κάνει καταγγελία στην UEFA. Και όταν ο πρόεδρος λαμβάνει μία ειδοποίηση από την UEFA, τότε πρέπει να του πληρώσει ένα μήνα, για να μην τιμωρηθεί. Και κάνει αυτό, κάθε φορά Και όταν πας να παραπονεθείς, οι διοικούντες σου λένε ότι θα ψευδομαρτυρήσουν, στο λένε κατάμουτρα. Οι ατζέντηδες δε δουλεύουν για τους παίκτες, αλλά για τους συλλόγους.

Τα παιχνίδια συναλλάσσονται, αλλά και τα συμβόλαια επίσης. Πολλά συμβόλαια είναι μαύρα, και όταν πηγαίνεις στους αρμόδιους θεσμούς να πάρεις τα δεδουλευμένα σου λένε δεν υπάρχει κάποιο συμβόλαιο. Μετά παίρνεις το 1/3 αυτών και προσπαθούν σε απομονώσουν και να σε εξαντλήσουν το ταχύτερο δυνατό. Κατά τη γνώμη μου, μόνο ο Ολυμπιακός και ο Παναθηναϊκός είναι αξιόπιστοι. Για τις υπόλοιπες ομάδες, μερικές φορές υπάρχει καθυστέρηση τεσσάρων ή πέντε μηνών στην καταβολή των μισθών.
Σωματοφύλακες και τρόμος στα αποδυτήρια
Και ο πρόεδρος της ομάδας μου, δε νοιαζόταν γι΄αυτά.  Νομίζω τιμωρήθηκε για τρία χρόνια για συναλλαγή παιχνιδιών, δε ξέρω καν αν μπήκε φυλακή καθόλου. Έχει σωματοφύλακες, πιστεύετε είναι σοβαρά πράγματα αυτά ; Δηλαδή ο πρόεδρος της Λυών έχει σωματοφύλακες όταν περπατά;  Μερικές φορές οπλοφορεί. Κάνει συναντήσεις έναν με έναν με τους ποδοσφαιριστές. Όλοι στα αποδυτήρια τρέμαμε να του μιλήσουμε.

Όσον αφορά τους μισθούς, αποφασίζει πάντα ένας άνθρωπος, ο πρόεδρος. Ο σύλλογος λειτουργεί σα μαφία. Δε θέλω βεντέτα, απλά να στείλω ένα σημάδι κινδύνου. Στο τέλος κουράστηκα, δεν πήρα όλα τα χρήματα, ήθελα μόνο να φύγω από τη χώρα.

Εγώ επειδή έχω αγωνιστεί στην εθνική Γαλλίας, ήμουν λίγο πιο άνετος. Συμπαίκτες έπαιρναν για τα Χριστούγεννα μόνο 100 ευρώ. 100 ευρώ για τρεις μήνες. Μερικές φορές όταν κάποιοι τραυματίζονταν και δεν έπαιζαν, δεν πληρωνόνταν. Άλλοι αναγκάστηκαν να σπάσουν το συμβόλαιό τους και να μην παίζουν. Ο πρόεδρος της ομάδας είναι μαφία. Πολλοί ποδοσφαιριστές της ομάδας, απειλήθηκαν. Και εμένα με απείλησε πολλές φορές προσωπικά. Απειλές θανάτου."

"Πάρε κόκκινη στο επόμενο παιχνίδι"
"Πριν από ένα παιχνίδι, δέχτηκα κόσμο στο σπίτι μου και γείτονες μου ζητούσαν να πάρω κόκκινη κάρτα επειδή το είχαν ποντάρει στο στοίχημα  και μου υποσχέθηκαν να μου έδιναν μέρος από τα κέρδη. Την επόμενη ημέρα με πήρε τηλέφωνο ο πρόεδρος να μου πει εάν δέχτηκα την πρόταση.

Του είπα ότι εγώ είμαι άνθρωπος νομοταγής , δεν κάνω τέτοια και εάν ήθελε ένα παιχνίδι να είναι διεφθαρμένο, θα μπορούσε να ρθει να μου ζητήσει να εγκαταλείψω την ομάδα. Μου είπε: "Δε θα πας πουθενά. Θα σε σκοτώσω μαζί τα παιδιά σου και τη γυναίκα σου. Δε θα ξαναδείς την οικογένειά σου." . Αλλά στο τέλος έπαιξα, χάσαμε το παιχνίδι και γύρισα σπίτι μου. Σκέφτομαι ότι θέλει να τεστάρει τους ποδοσφαιριστές, θέλει να τους προκαλεί φόβο. Είναι δραματικό. Δείχνει για το τι είναι ικανοί, δεν είναι ποδόσφαιρο αυτό.

Δεν έχει καμία σχέση με το γεγονός, ότι έχω αγωνιστεί σε Αγγλία και Γαλλία. Ακόμη και η Αφρική είναι σε καλύτερη μοίρα από την Ελλάδα, όσον αφορά το ποδόσφαιρο. Συνάντησα πολλούς ανθρώπους που ήταν σε συζητήσεις με ομάδες από την Ελλάδα. Προσπαθώ να τους προειδοποιήσω.

Έλυσα το συμβόλαιό μου χάρη σε ένα καταπληκτικό δικηγόρο, χάρη στη βοήθειά του. Θέλω να πω σε όλα τα νέα παιδιά, αλλά και σε όσους είναι ελεύθεροι, να μην παίξουν εκεί."

Μουχαχα
Αλλος ενας λογος για να ξαναψηφισουμε την λαοπροβλητη κυβερνηση. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Ωριστε, δεν εχει σχεση η κυβερνηση?
Και ΠΟΙΟΣ ΔΙΟΙΚΕΙ ΤΗΝ ΕΠΟ?
Ο Χοντρος?

Αντε να ξυπνησουμε λιγο παιδια.
Στην Αγγλια μια συγχωρεμενη αλλα σκυλα, απαγορεψε καποτε τις κωλοομαδες τους να παιζουν ευρωπη--και τι ομαδες!-- και η Πρεμιερ Σηπ ειναι σημερα δακτυλοδεικτουμενη
Και ξερετε τι σημαινει στοιχημα στην Αγγλια ε?
Μεχρι και ποσα συννεφα θα βγαλει την επομενη στοιχηματιζουν.

Λοιπον,οσοι θελετε, συνεχιστε να πιστευετε οτι διοικει ο Χοντρος και οχι ενα συνεταιρακι της κυβερνησης.

Καποτε ο Ορφανος πηγε να τους βαλει χερι και εκανε 10 χρονια να ξαναδει κυβερνητικη θεση.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στημμενα-αλλος κανεις? - Σελίδα 3 Empty Απ: Στημμενα-αλλος κανεις?

Δημοσίευση από Επισκέπτης 5/9/2014, 01:46

Καλα, οι κωλοδημοσιογραφοι κανουν σαν μυξοπαρθενες. Που ηταν γαμω τα @@@τια τους οταν η π@@@τανα ο Κομποτης και οι αλλοι μας ριχνανε

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στημμενα-αλλος κανεις? - Σελίδα 3 Empty Απ: Στημμενα-αλλος κανεις?

Δημοσίευση από teo 5/9/2014, 06:29

Ετσι.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στημμενα-αλλος κανεις? - Σελίδα 3 Empty Απ: Στημμενα-αλλος κανεις?

Δημοσίευση από sakoulas74 5/9/2014, 10:01

Καποιοι ανακαλυψαν οτι ο ουρανος εχει συννεφα ξαφνικα με αυτα που ειπε ο καπο. Ηθελα να 'ξερα, αραγες επεσαν απο τις καρεκλες τους, ή καταφεραν να βρουν ισορροπια;

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στημμενα-αλλος κανεις? - Σελίδα 3 Empty Απ: Στημμενα-αλλος κανεις?

Δημοσίευση από Bezyr 12/9/2014, 16:35

Ανοιξε συζητηση διπλα για το ποιοι φταιγανε για την πτωση μας, αλλα δεν γουσταρω πλεον να γραφω ιδιαιτερα διπλα.
Και αν καποιοι λενε οτι φταιγαμε εμεις, αλλοι οτι μας ριξανε, ας πω κι εγω την παπαρια μου.
Οχι βεβαια για το τι εγινε.
Εχω γραψει προ πολλου για το ποιος εφερε τον Τακαρο, το σχεδιο Ψωμιαδη που δεν ολοκληρωθηκε λογω ανοιγματος των στημενων εκεινο το καλοκαιρι κλπ κλπ.
Απλα, μακρια πλεον απο εκεινα τα γεγονοτα, τα συμπερασματα που βγαινουν ειναι μεγαλα.
Και ξερετε τι τα κανει μεγαλα?
Η ΠΤΩΣΗ ΤΗΣ ΑΕΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΡΗ.
Μπορει να επεσαν αγωνιστικα, αλλα αυτο ηταν αποτελεσμα των δυσβαταχτων χρεων τους.
ΝΟΜΟΤΕΛΙΑΚΑ ΕΚΕΙ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ.
Ειτε μας ριξανε, ειτε δικοι μας ριξανε την ομαδα, ακκουσια ή ακκουσια, ειτε ισχυουν και τα δυο...
Τι σημασια εχει?
Σημασια εχει, οτι σε καθε περιπτωση ειμασταν οι πρωτοι που την φαγαμε, καναμε το κολπο γκροσο με την συγχωνευση, ανεβηκαμε αβαβα κατηγορια, και ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΜΕ ΥΠΑΙΤΙΟΤΗΤΑΣ ΜΑΣ να ανεβουμε στην σουπα λιγκα και σημερα να ειμαστε πρωτοι μαγκες.
Χωρις χρεη και ΘΥΜΑΤΑ.
Κοινως, αν καποιοι δικοι μας βλεποντας τι ερχεται λογω χρεων, αποφασισαν να "συνεργαστουν" με ΕΠΟ για να πεσουμε ή να το πω καλυτερα, κανανε τα στραβα ματια ΑΝΕΧΟΜΕΝΟΙ τις παρανομιες της ΕΠΟ  γιατι μας συνεφερε,είτε η ΕΠΟ μας εριξε λογω δικων μας αδυναμιων, πολυ λιγη σημασια εχει πλεον μετα τα οσα επακολουθησαν.
Γιατι αν η αδυναμια τοτε ηταν σοβαρη, η αδυναμια μας να μην ειμαστε ΗΔΗ στην σουπερ λιγκα ειναι ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΗ.
Τρεχαμε τοτε στις πορειες, αλλα δεν ξεραμε τι θα γινοταν τα επομενα χρονια με την κριση.Που οσοι ειχαν σοβαρο οικονομικο θεμα και οχι επενδυτη θα την πληρωνανε ακριβα.
Ποιοι ειναι σε καλυτερη κατασταση τωρα, εμεις ή ο αρης?
Και σε τι κατασταση θα ειμασταν αν απο την πρωτη χρονια ειχαμε στο τιμονι εναν Παπαθανασακη?
Καταλαβαινετε γιατι ολα ειναι σχετικα?
Δυστηχως δεν μπορω να πω διπλα οτι η οποιαδηποτε συζητηση ειναι πλεον εντελως αστοχη και ακαιρη.Καθως, ακομα και μαλακια να εγινε, ακομα και να μας κυνηγησαν, αν εμεις ειμασταν λιγο ικανοτεροι θα μας εβγαινε πολλαπλως σε καλο...
Τα φρεσκα κουλουρια καινε, οχι εκεινα πλεον.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στημμενα-αλλος κανεις? - Σελίδα 3 Empty Απ: Στημμενα-αλλος κανεις?

Δημοσίευση από sakoulas74 13/9/2014, 09:35

Πιστευω πως διπλα ειναι αρκετοι που το ξερουν αυτο, ειδικα οι παλαιοτεροι. Το γιατι ομως γραφουν καποια χαζα που διαβαζω, θεωρω πως μαλλον το κανουν για να υπαρχει χουλιαμας στο φορουμ.
Επισκεψιμοτητα δηλαδης...

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στημμενα-αλλος κανεις? - Σελίδα 3 Empty Απ: Στημμενα-αλλος κανεις?

Δημοσίευση από Επισκέπτης 13/9/2014, 13:21

αυτό που συμβαίνει είναι καθαρά θέμα αντίληψης κουλτούρας και τρόπου ζωής, υπάρχουν 2 πλευρές

όσοι είναι σύμφωνοι με τις απόψεις και την στάση της μπροστάρας ΑΘ10 οργανωμένων ανοργάνωτων οπαδών.

και οι απόψεις των υπολοίπων που προτείνουν να τηρείται η νομοτέλεια και νοικοκυροσύνη στο οτι να μη δίνουμε άλλα δικαιώματα για να μη συνεχίζει να μας συμπεριφέρεται η μαφία με τον ίδιο τρόπο κοινώς να γίνουμε "καλα" παιδιά
λοιπών έχετε και παίρνετε πανω κάτω


εγώ λέω οτι η αλήθεια κρύβεται στους sex pistols
υ.σ. πρόταση δίκη μου ακούστε τους νέους

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στημμενα-αλλος κανεις? - Σελίδα 3 Empty Απ: Στημμενα-αλλος κανεις?

Δημοσίευση από Επισκέπτης 16/9/2014, 23:32

Γ@@ώ τις κολοομάδες που τους πληρώνουν.
Όλοι οι ΑΡΔ σήμερα λένε για τις τριάντα ομάδες και τα 50 πλαστά πιστοποιητικά, και κανένας δέν λέει οτι ο Ηρακλής καταστράφηκε από αυτό.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στημμενα-αλλος κανεις? - Σελίδα 3 Empty Απ: Στημμενα-αλλος κανεις?

Δημοσίευση από Knack 18/9/2014, 12:16

Απο αυτα που λεγονται στους διπλα για το θεμα θα σημειωσω οτι αυτα που γραφει το παληκαρι της ΑΘ10 ειναι απλα ΕΠΙΚΑ (εκπληκτικη αναλυση γεγονοτων απο ανθρωπο που γνωριζει πολλα) και αντκατοπτριζουν κατα 99% την αληθεια απο τη σωστη οπτικη γωνια (με μια ισως εξαιρεση για το ρολο των Σωτηρ- Τακη για εκεινη την ιστορια οπου ισως και δικαιολογημενα θελει να εξωραισει την εικονα της ΑΘ10 στην οποια υπαρχουν κι εκει σταγονιδια που χαλανε τον αγωνα που κανει για το συλλογο)
Ειναι αυτα που σας περιγραφω εγω εδω και καιρο αλλα ολοι δυσπιστουν.
Οι απειλες που δεχονται ολοι οσοι πανε να εμπλακουν ειναι μια πραγματικοτητα (αναφορα και στον Θανασακη, εγω θα συμπληρωσω κατι που γνωριζω απο πρωτο χερι οτι μεχρι και ο Παντελος δεχτηκε απειλες)
Ποιοι ειναι αυτοι που απειλουν και μαλιστα πολλες φορες ανωνυμα τηλ. και απο που πληρωνωνται;
Γιατι ο ΣΔΟΕ κανει εφοδο σε καθε εναν που εμπλεκεται; (και μη μου πειτε για τα πλαστα του ΓΣ και μπλα μπλα μπλα ...)
Γιατι η ΠΑΕ δεν μπορει να σταυρωσει μιση χορηγια απο εποχή Τακη και μετα; (θυμαστε την ηδη κλεισμενη και ανακοινωμενη απο τον Τακη χορηγια απο Μανδυλα κτλ που χαλασε; μηπως εμπλεκονται κυβερνητικοι στην υποθεση?)
Γνωριζει κανεις τη χορηγια που σχεδον ειχε κλεισει για το βολλευ απο την Turkish airlines το 2011 και χαλασε με παρεμβαση ανωθεν; (απο που αραγε; μηπως κι εδω χωσανε μυτη οι κυβερνητικοι?)
Γιατι ολοι οσοι ασχολουνται με το καραβι διοικητικα το παρατανε ακυβερνητο στα τελευταια τους; (Πολυκαρπος Παπ ενδεικτικα... μηπως δεν ειναι απλως λαμογια η ανικανοι;
Μηπως το κυνηγι των παρακρατικων της ασφαλειας προς την ΑΘ10 δεν εχει μονη αιτιολογια την  αθλητικη βια αλλα κατι πιο βαθυ;
Να θυμισω τις συλληψεις (σε διαφορες φασεις της ιστοριας) μη οργανωμενων Ηρακληδεων (πορειες, Αγιονερι κτλ) το κυνηγι αυτονομιτων στα σπιτια τους προσφατα χωρις κατηγοριες και το κυνηγι οσων παρκαραν τα αμαξια τους στα Τεμπη το 2010;
Γιατι τον Ιανουαριο 2011 ο Γωγακος κρατησε στο συρταρι ενδιαφερον Ιταλικης κατασκευαστικης για τα χωραφια;
Ποιος εκρινε μη σοβαρη προταση Αγγλων προσφατα (επι Παπ) για την ΠΑΕ;
Γιατι δεν εκκαθαριζει την παλια ΠΑΕ ο Ρεμας;
Γιατι δεν εκκαθαριζεται η τελευταια ΚΑΕ αφου περασαμε (ξανα) απο ερασιτεχνικη κατηγορια;
Γιατι στα ΜΜΕ ο συλλογος αναφερεται αποκλειστικα και μονον για κακες ειδησεις;
(προσφυγες, χρεη, απατες απο ΓΣ, Γουιλι επεισοδια δικες κτλ)  ενω οι μισοι Τουρκοι ειτε ειναι φυλακη ειτε υποδικοι για θεματα που δεν βγηκαν στην επιφανεια και δεν πηρε χαμπαρι κανεις (αφηνω εξω την υποθεση Σαχπαζιδη Τσοχατζο  και τα εκατομυρια μαυρα ευρω που ξεπλυθηκαν στην ΠΑΕ τουρκος) Εδω το ΣΔΟΕ σφυριζει αδιαφορα...
Ποιος χαλασε τη δουλεια με τον ΑΣΘ και ποιος παραπληροφορει σχετικα με το θεμα;
Ποιος χωνει τη μυτη του σε ολες αυτες τις υποθεσεις και τα γαμαει τη μανα; 

Κατα τα αλλα μονοι μας πεσαμε.
Καλα φατε κιαλλο παπα οσοι εξακολουθειτε να το χαφτετε αμασητο.
Ακομα κι αυτο κατευθυνομενο ειναι.
Οι διπλα που το πιστευουν αυτο και το διακυρησουν με παθος ειναι δυο κατηγοριων:
Η μια ειναι απλως βλακες.

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στημμενα-αλλος κανεις? - Σελίδα 3 Empty Απ: Στημμενα-αλλος κανεις?

Δημοσίευση από Bezyr 18/9/2014, 15:08

Ας ανεβει το σεντονι.
Ο Antinet 10 δεν αμφισβητειται.
Ειναι φανερο οτι υπαρχουν παρεμβασεις που βρισκονται απεναντι μας.
Αυτα που αναφερονται ειναι γεγονοτα φυσικα τα οποια δεν αμφισβητουνται.
Μεχρι τωρα ομως, εκτος απο τις ομιλιες του Βαγγελα που γινεται λογος για τις προσφυγες παικτων μας, δεν εχουμε τιποτε που να μας λεει ποιος και γιατι μας κυνηγα.
Και αν ηταν οι πολιτικοι, αν ηταν ο Βαγγελας ή η Χαϊδω, αποκλειω μεχρι τωρα ΕΣΤΩ ΕΝΑΣ να μην εβγαινε και ελεγε στους φιλους του βρε αδερφε, ξερεις μας κυνηγα ανοιχτα ο Ταδε....Το θεωρω αδυνατο να μην διερρεε τοσα χρονια.
Εμενα η παγια αποψη μου και την εχω εκφρασει, ειναι οτι ΔΕΝ μπορει, ειναι απιθανο να γινονται ορισμενα πραγματα χωρις την βοηθεια εκ των εσω.
Οσο για την πτωση, θεωρω επισης απιθανο να μην βαλανε το χερι τους και δικοι μας.Αδυνατον.
Και δεν ειναι αποψη αυτο.Αυτο δειχνουν τα γεγονοτα της αντιδρασης μας τοτε.
Οπως φυσικα και ειναι αδυνατον να ριξαμε εμεις την ομαδα αν δεν ειχαμε αυτο το ανηλεες κυνηγητο που βιωνει ο συλλογος σε ολα τα επιπεδα.
Το ερωτημα που γενναται ειναι αν η βοηθεια των "δικων μας" εγινε εκουσια ή ακουσια.
Ε, εδω υπαρχει μεγαλο θεμα συζητησης.Απο το ποιους εννοουμε δικους μας, τι ρολο ειχαν και με ποιον τροπο "βοηθησαν"
Π.χ. Βοηθεια εκκουσια ηταν το καρφωμα για την πλαστη ενημεροτητα που καταθεσαμε, αλλα βοηθεια ηταν και η αντιδρασεις Τακη στο ολο σκηνικο.
Στο θεμα Τακη ειδικα, διαφωνω πληρως οτι ηταν απο την πλευρα μας.Εμενα ολες του οι κινησεις, μου φαινονται υπαγορευμενες και οχι ακκουσιες.
Η βοηθεια των δικων μας ποντικων δεν ειναι μονο ταμπου να συζητιεται, αλλα κανει και κακο στον συλλογο.Το καταλαβαινω αυτο.Οπως καταλαβαινω την απολυτα λαθος αποψη οτι μονο οι δικοι μας ειναι υπευθυνοι για την πτωση.
Καποτε ομως οσοι γνωριζουν ΓΕΓΟΝΟΤΑ  θα επρεπε να πληροφορησουν τον κοσμο ποια πραγματα εγιναν απο αγνοια και ηλιθιοτητα και ποια εκ του πονηρου.
Μιλαμε συνεχως με ενδειξεις, και η διχονοια κανει κακο.Στα χθεσινα μεταξυ Αντινετ και υπολοιπων ειμαι με τον Αντινετ τον οποιο τον ξερω προσωπικα και πιστευω καθε του λεξη καθως τον θεωρω πολυ αξιολογο ατομο.Και τα οσα αναφερει εχουν ως στοχο  την νοοτροπια καποιων διπλα που μας εχει κανει να απομακρυνθουμε απο το φορουμ.
Η λογικη ομως των διπλα στηριχθηκε σε καποια γεγονοτα τα οποια δεν μπορουμε να κλεινουμε τα ματια.Το λεει και ο αντινετ.Ηταν τεραστια τα διοικητικα λαθη.Ε εκει ειναι το ζουμι.Οι διπλα θεωρουν οτι τα λαθη ηταν εκκουσια και αποκλειστικα αιτιες της πτωσης μας.Εγω πιστευω οτι οταν το πραγμα εφταε στο απροχωρητο, δεν εγιναν εκεινες οι κινησεις που θα μας εξασφαλιζαν πιθανοτητες αλλαγης της καταστασης.Αν τωρα αυτο εγινε εκ του πονηρου ή απλα παρατηθηκε η υποθεση γιατι θεωρηθηκε χαμενη ειναι αλλου παπα ευαγγελιο.Ισως στο μελλον να μαθουμε.Μεχρι τοτε, και εδω ειναι που διαφωνω με τους διπλα, ειναι οτι δεν χρειαζεται αλλο να το ανασκαλευουμε.Δεν συμφερει την ομαδα.Και αν κανουν λαθος και απλα υπηρξε μονο διοικητικη ηλιθιοτης, τοτε βαζουμε τα χερακια μας και βγαζουμε τα ματακια μας εμεις οι ιδιοι.Αυτο ειναι ανεπιτρεπτο και σοβαρος λογος και μονο ως πιθανοτητα να κανει ολους να σταματησουν τις υποθεσεις και τις αποψεις περι του θεματος.
Προχθες δεν πηραμε ενημεροτητα.Τι σοϊ λαθος ειναι αυτο?
Ακομη και σημερα που υποτιθεται οτι εχουμε καποιον που πληρωνει βλεπουμε να γινονται εγκληματα.
Και καποιοι σαν τον Μπεζα να στεκονται ακομη!!
Αμα βγει λοιπον καποιος και πει, μας κυνηγα ο Βαγγελας μια ζωη και ο νεος δικος του ειναι, αποδειξη οτι συνεχιζουμε με το δεξι χερι του Ψευταρα, αντε ας βγει καποιος και ας πει οτι κανει λαθος.
Τι θα πεις δηλ, οτι ο Σωτηρης δεν...καταλαβαινει? Τοσο βλακας ειναι?
Με τα οσα γινονται καλλιστα καποιος λεει οτι ο Μπεζας ή τον κρατα απ τ αρχιδια τον Σωτο, ή ο Σωτος τον εχει αναγκη.Τι σοϊ αναγκη ομως ειναι αυτη?
Μονο την στιγμη που θα τον απολυσει θα αρχισει να φθινει αυτη η αποψη.Μεχρι τοτε ομως θα υπαρχει ακομη ενα θεμα να μην κοιμομαστε ησυχοι.
Πότε θα ηρεμησουμε δεν ξερω.

(εντιτ: πρωτα εγραψα την σεντοναρα και μετα πηγα διπλα και διαβασα τους νεους διαλογους μεταξυ Αντι και Κορτου Κολβ.Μηπως το θεμα τους επικεντρωθηκε στην εφημεριδα περισσοτερο?
Ετσι μου φαινεται,
Για το πώς πραγματικά ηρθε ο Τακης, και γιατι συνπεριφερθηκαμε ετσι για την υποθεση του υποβιβασμου μας δεν ακουστηκε τιποτε.ψηφισε τον χοντρο, ε και?)
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στημμενα-αλλος κανεις? - Σελίδα 3 Empty Απ: Στημμενα-αλλος κανεις?

Δημοσίευση από Knack 18/9/2014, 15:54

Bezyr έγραψε:Ε, εδω υπαρχει μεγαλο θεμα συζητησης.Απο το ποιους εννοουμε δικους μας, τι ρολο ειχαν και με ποιον τροπο "βοηθησαν"
Oλοι μας εχουμε μια τιμη γιατρε.
Αλλοι τιμουν την τιμη τους και αλλοι εξαγοραζονται.
Ολοι οι "δικοι μας" που εδρασαν κατα του συλλογου ειχαν μια "τιμη"
Ολα τα καστρα εξ αλλου πεφτουν απο μεσα.
Μην αυταπατασαι... σε ριξανε γιατι απλα δεν ησουνα "δικος τους"
Και το δεν ησουνα δικος τους οφειλεται με τον αλφα η το βητα τροπο στα φυσικα προσωπα.
Αν ηταν τωρα απο ανικανοτητα η απο προδοσια δεν το ξερω.
Παντως ειμαι σιγουρος οτι υπηρξαν κυριως ανικανοι αλλα την καταλληλη στιγμη σε καταλληλες θεσεις υπηρξαν και προδοτες που υπηρξαν μαλιστα και "φτηνοι".
Μην ξεχνας για το φαξ που ειχε στα χερια του ο Κομποτης για τα οικονομικα στοιχεια της ΠΑΕ και ειχε σταλει απο τη Μικρα.
Αλλα οι εξωτερικοι εχθροι ειναι πολυ πιο μεγαλοι απο τον μεγαλυτερο Ηρακληδεα.
Γιαυτο ανθρωποι σαν τον Χαλβα που μιλανε στο κινητο με πρωθυπουργο και υπουργους δεν κουνανε το δαχτυλακι τους ενω μπορουν.
Δεν κανουν τιποτε γιατι ΞΕΡΟΥΝ.
Ξερουν οτι ολο το σκηνικο ειναι σχεδιασμενο απ΄εξω και εκτελειται με τη βοηθεια Ηρακληδεων και μη που ειναι μεσα στο συλλογο και επηρεαζουν καταστασεις.
Οσον αφορα το Βαγγελα δεν ειναι σιγουρο οτι αυτος ειναι πισω απο ολο αυτο το σκηνιικο κυνηγιου του συλλογου.
Εγω πιστευω πως δεν ειναι αυτος και πιοθανολογω οτι δεν ειναι ενας η ενα κεντρο αποφασεων.
Η υποθεση ειναι συνθετη και εχει βαθια πολιτικοοικονομικα πλοκαμια.
Ειμαστε πολυ μικροι ο καθενας μας ξεχωριστα για να ξερουμε η να φανταστουμε το πως ποιοι και γιατι.
Και η ιστορια ξεκινα απο πολυ παλια πριν απο το πανηγυρι στον ΓΣ απο εποχης περουκα ο οποιος μαζι με τους κολητους του πασοκανθρωπους (Κουλουρη, Βαλυρακη, Σταθη κτλ) τα κονομησε στερωντας τιτλους απο την καλυτερη ομαδα ολων των εποχων στην Ελλάδα

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στημμενα-αλλος κανεις? - Σελίδα 3 Empty Απ: Στημμενα-αλλος κανεις?

Δημοσίευση από Bezyr 18/9/2014, 17:04

Φαινεται οτι οι αποψεις ολων μας συγκλινουν, οχι εδω, μιλαω και για διπλα αλλα και σε ολους τους χωρους οπου υπαρχουν γριες.Τουλαχιστον για τους μη βαλτους.Δυστηχως ομως υπαρχει μια συνεχης κοντρα, πολυτελης κοντρα, που συχνα μας κανει να αναλωνομαστε στα ησσονος σημασιας και οχι σε θεμελιακα θεματα της ομαδος.
Εφ οσων αντιλαμβανομαστε ολοι οτι ειμαστε μονοι,ολη μας η ενεργεια θα επρεπε να πηγαινει στη λυση των βασικων.
Θα ηταν ευκαιρια να αρχισω παλι τις πιπες μου για οργανωση του κοσμου αλλα δεν με συμφερει προς το παρον καθως Shocked Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes Very Happy   η κοινωνια μελων του αρουλη δεν τον βοηθησε και πολυ.Τι και αν εμεις θα ειμσταν κατι αλλο? Και το κοβω εδω.
Παντως, σε καθε περιπτωση για να υπαρξει μαζικοτερη αντιδραση, πρεπει να προηγηθει με καθε τροπο μαζικοτερη πληροφορηση.
Και αφου οι δημοσιογραφοι μας ειναι για τον που%$ο, ο κληρος πεφτει στον γενναιο.Η μαλλον στη γενναια.
Που ομως βλεπουμε απο τους τελευταιους διαλογους πολυ λιγοι ειναι γνωστες αρκετων.Και οσο ο κοσμος που ΔΕΝ εμπλεκεται με την ομαδα εκτος Κυριακης ειναι στο σκοταδι, δυστηχως θα μιλαμε για σπασμωδικες κινησεις και συνεχεις αποτυχιες παντου.Και ομως, μια ηλεκτρονικη εφημεριδα σε αντικατασταση της παλιας κλασσικης θα ελυνε πολλα προβληματα στο θεμα αυτο.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στημμενα-αλλος κανεις? - Σελίδα 3 Empty Απ: Στημμενα-αλλος κανεις?

Δημοσίευση από teo 18/9/2014, 18:55

αναλωνομαστε και δεν μπορουμε να ξεχωρισουμε τι μας συμφερει και τι οχι (αυτο για την αδικη πτωση μας).
αντι να γινουμε οι γραφικοι που θα πεταγονται σαν ΠΟΥΤΣΕΣ να θυμιζουν την αδικια, η εσωστρεφεια, το κεφαλι κατω και το "εσυ φταις" παει να περαστει μεσα απο ποσταρισματα σοφων.
δεν λεω οτι δεν φταιμε ΑΛΛΑ δεν γινετε για το ιδιο αδικημα αλλος να την πληρωνει και αλλος οχι. ε οχι δεν γινετε και δεν γινετε να ανεχομαι να τα διαβαζω αυτα απο γριες. ελεος.

οσο για το τι γινετε μεσα στην ομαδα?
μαλλον τα οργανα ποτε δεν σταματησαν να παιζουν. απλα εκαναν μια παυση το καλοκαιρι (τα μπανια του λαου).
φετος νωρις νωρις αρχισαμε.

τωρα παμε πρακτικα.
παμε στον μπεζα. ποιος εισηγηθηκε να μεινει? και ποιος θα εισηγηθει τον αντικαταστατη του?
αυτος που θα το κανει, αυτος κατα πασα πιθανοτητα ειναι το τρωκτικο.
αν ο καναδος εισηγηθει τοτε δεν ειναι καθαρος.&- και ξερει πολυ παραπανω για τον ΗΡΑ, απ οτι του ειπε ο αλλος ελληνοκαναδος που μοιαζει τον σταροβα.

ας ξεχωρισουμε αρχη αρχη τι γινετε και ας ζητηθουν ευθυνες στην πρωτη στραβη.
οχι απ τον ΓΣ, ουτε απ την ΠΑΛΗ (ζουνε?), απ τον κοσμο συνολικα.

για τους αρδ. αρχιδακια εσας σας αξιζει μεγαλο κακο. ειστε ο δουρειος ιππος , ο εφιαλτης του ΗΡΑΚΛΗ. παλιορουφιανοι, πλατες κανετε ακομα και στον μπεζα.
εγω πολλα πολλα εκ των εσω δεν ξερω παιδες βλεπω αντιδρασεις και κινησεις μονο.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στημμενα-αλλος κανεις? - Σελίδα 3 Empty Απ: Στημμενα-αλλος κανεις?

Δημοσίευση από Bezyr 18/9/2014, 19:11

Οντως, δικιο εχεις.
Να προσπερασουμε _οχι φυσικα να ξεχασουμε_ να προσπερασουμε τα οποια παλια και να δουμε πλεον τι μας συμφερει και να πραξουμε.
Και αυτο που ειπε διπλα ο Αντι και το λες κι εσυ, μου ακουγεται πολυ ασχημο.
Εμενα αν και γνωστο, στ αρκ@#ια μου πως λεγεται ο προεδρος και τι λεφτα ριχνει.
Εγω γρια ειμαι.Και αν φανει οτι και αυτος παει να μας γαμ%$σει, θα θα τα βαλω με τον καθε μαλακα που κλεινει τα ματια "για το καλο της ομαδος"
Ας μην βιαζομαστε ομως.
Ας δουμε πρωτα τι θα γινει.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 11 Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης