FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γραφεται για μας

+32
lll
Behind the curtain
Margasv10
AntiGrinias
Γαλαζιος Ηρωας
Big bad wolf
rafael nadal
dr. drake ramore
natsinas75
Iraklaras07
milano
teo
Hood
Bezyr
antonievic
Mirlas1908
tolisblue
bluedevil
ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ
Ιολαος
mos
maglin
Coleman10
χιλια χρονια ηρα
DIMSAV
ΜΠΛΕ ΠΑΡΑΝΟΙΑ
Blue Overdose
Knack
sakoulas74
κατακρεουργημενος
xibalba
36 απαντήσεις

Σελίδα 13 από 23 Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Γραφεται για μας - Σελίδα 13 Empty Απ: Γραφεται για μας

Δημοσίευση από Bezyr 19/11/2014, 20:40

Ντοκτορα μου,το θεμα εχει μερικες απλες παραμετρους.
Βασικη οτι εχουμε εν δυναμει περιουσιακα στοιχεια.Τα οποια απο δικη μας ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΕΥΘΥΝΗ δεν αξιοποιησαμε.
Αυτο, δεν μπορει να αμφισβητηθει απο κανεναν και με τιποτε.
Ποιο Ταιπεδ μου λεει η γιαγιακα.Παρεπιπτοντως την ξερω και προσωπικα.Ελεος!!!!
Το ταιπεδ βγηκε ΤΩΡΑ, 40 χρονια δεν υπηρχε κανενα ταιπεδ.
Εγω, οπως κι εσυ φυσικα, αναφερομαι συχνα πυκνα στους ΠΡΟΔΟΤΕΣ που μας κυβερνουν.Και προσυπογραφω αυτα που αναφερεις.
Αλλα εντοπιζω και στο το παρτυ που εγινε στον συλλογο.
Και ειναι παντα χαρακτηριστικο μου, οταν γινεται η στραβη, να ξεκιναω πρωτα απο την αυτοκριτικη.
Γι αυτο και αναφερω για τα λαμογια που κατεστρεψαν τον συλλογο.
Οι περισσοτεροι Ηρακληδεις λενε ΜΑΣ ΚΥΝΗΓΟΥΝ.Κι εγω αυτο λεω.Μας κυνηγουν.Γιατι? Γιατι φαινεται οτι μπορουν.Και εχουμε κατι που τους ενδιαφερει.Την μαρμιτα των στρεματων.Τον νιονιο τον τουρκο τον αρουλη κλπ κλπ να τους παρουν τι?
Αλλα θα ηθελα να υπηρχαν πολλοι περισσοτεροι που αναγνωριζουν ΚΑΙ τις δικες μας εθυνες.Τουλαχιστον να μην τις επαναλαβουμε.Γιατι το πλιατσικο που εγινε πριν την κριση, τους εδωσε το δικαιωμα να θελουν να μας τα παρουν ολα.
Εδω ρε παιδια διελυσαν το συμπαν, τον Ηρακλη θα αφηναν εκτος?
Ενα μαμημενο γιαπι να ειχαμε ξεκινησει στη Μικρα τα παπαρια μας θα παιρνανε τωρα...Γιατι δεν ξεκινησε?
Η γιαγια μιλαει για αθλητισμο παιδιων και δικαιο το 2014 μεσω κρισης με κυβερνηση Σαμαρα?
Το ΜΟΝΟ που μετραει λεγεται ΚΟΣΤΟΣ.
Αν πηδωντας μας θα εχουν κοστος, ισως τη γλιτωσουμε.Αλλιως...
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4963
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γραφεται για μας - Σελίδα 13 Empty Απ: Γραφεται για μας

Δημοσίευση από Επισκέπτης 21/11/2014, 09:51

επειδή γίνεται λίγο της ποτάνας με το θέμα..μια διαφορετική οπτική γιατρέ και επειδή διαβάζουν αρκετοί, που θέλω να σταθώ.. δε λέω να γίνουμε πρόβατα, λέω με την αυτοκριτική συμπεριφορά που έχουμε παραδοσιακά(σε αξεπέραστο επίπεδο καλογραιοσύνης).. τι έχουμε καταλάβει? Μήπως να είμαστε το εξιλαστήριο θύμα σε κάθε παράνομη αντισυνταγματική πολιτική πράξη υπο σκοπιμότητα.

οι δράσεις που μπορούμε να κάνουμε ίσως σήμερα να περιορίζονται, όμως αυτό που οφείλουμε για την ιστορία αυτού του συλλόγου είναι να πετάξουμε αυτή την γαμημένη συμπεριφορά τουλάχιστο στο μεταξύ μας....
'Εξω αλλοξεκωλιάζονται, βρωμάει ποδαρίλα χρόνια τώρα, μαφίες με κατάργηση δικαιωμάτων καταπίνουν τα πάντα....ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ... ακόμη λέμε τι μαλάκας είναι ο τακης ο μάκης ο σάκης και αυτός φταίει που δε πάμε μπροστά

το γήπεδο δεν θέλαν να το κάνουν γιατί ήμασταν και είμαστε βολικοί...γιατι δεν απαιτούσαμε, την ίδια στιγμή που μέχρι το '70 η ανύπαρκτη σμπάουγκ δεν υπήρχε και ξεκίνησαν οι τοπικοί φορείς να τους κάνουν "μεγάλη"ομάδα(σαν την μεγάλη αλβανία ένα πράμα)...
Μη ξεχνάτε, οτι είμαστε μια απο τις μεγάλες 5 ομάδες που φιλοξένησε οπαδούς απο 2 διαφορετικές ομάδες σε ένα αγώνα λες και ήταν φιλικό προετοιμασίας τουρνουά...με επεισόδια κλπ κλπ 

Σίγουρα θα υπάρχει μερίδα φιλάθλων που θα λένε οτι μας κυνηγούν με την φορεσιά του κλισεδιάρικου κοινωνικού φαινομένου που παράλληλα πιστεύει οτι μας ψεκάζουν κιόλα, δεν μιλάμε όμως γιαυτή την μερίδα, μιλάμε για τους αρρώστους. 

Το θέμα είναι η αντίληψη και πως αντιλαμβανόμαστε τα πράγματα, φυσικά και φάγώθηκαν πολλά λεφτά, λένε οτι υπάρχουν εικονικά τιμολογια, πουθενά δε βλέπω τις 152εταιρίες που τα αρπάξαν και αυτές ενώ ήταν συνένοχες να καταδικάζονται, ΦΥΣΙΚΑ τα κάναν αυτά με την πλάτη των πολιτικών και των φορέων,ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΑΝ και άλλοι ερασιτέχνες που έκαναν πρωταθλητισμό(διότι αδυνατώ να πιστέψω οτι μονο εμείς είχαμε  τα μεγαλύτερα γατόνια και δεν τα εκμεταλλευτήκαμε και προς άλλες κατευθύνσεις).
Για να τιμωρηθεί ο ερασιτέχνης ΗΡΑΚΛΗΣ θα πρέπει να μπεί χεράκλα και να γίνει το ίδιο και στους μεγαλύτερης οικονομικής δημοσιονομικής χορήγησης συλλόγους
Και επειδή το κάνουν μόνο εδώ, βρομάει ψαροοκουνουπιδίλα...Συνεπώς σε ένα τέτοιο "σχέδιο" τα media μπορούν να σου προσάψουν οτι γουστάρουν..ΕΣΕΙΣ ΜΗ ΤΡΩΤΕ

Και όσο ελαφρά και να το πάρεις για αυτά τα οικόπεδα, κάποιοι ματώσαν, είναι η παρακαταθήκη υποδομών για να μπορείς να πρωταγωνιστείς και μη ξεχνάμε ακόμη και με τόσα εμπόδια ο ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ είναι πρωταγωνιστής. Έχει την πλουσιότερη τροποιοθήκη στην β.ελλάδα και νούμερο 3ή4 πανελληνίως! ενώ το Βόλλευ στο νούμερο 2 (το ένα δε πιάνεται είναι η χούντα)!

Την πλερώσαμε στο ποδόσφαιρο, κάναμε και την αυτοκριτική μας επειδή είμαστε και καλά ψαγμένοι και όχι πρόβατα(sic) βιώνοντας μια απο την μεγαλύτερης σε έκταση συντέλεια αδικίας που έχει γινει ποτέ, με την κοινή γνώμη στα @@ της. 

Για να καταλήξω, ακολουθήστε τους νεότερους, η θέση για τα δρώμενα των μελών της Αυτόνομης θύρας 10 είναι η ουσιαστικότερη εκδοχή. Είναι η πιο ζεστή γωνιά αυτού του κατακρεουργημένου συλλόγου.

Χρόνια πολλά τσακάλια να τα 'κατοστήσουμε!!! Ένα εκατομμύριο χρόνια ΗΡΑΚΛΑΡΑ! cheers


*τέο αυτό που έγραψες το λαμβάνω οτι κάνεις χιούμορ, έτσι Wink ?

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γραφεται για μας - Σελίδα 13 Empty Απ: Γραφεται για μας

Δημοσίευση από teo 21/11/2014, 12:26

teo1908 έγραψε:Εγω βλεπω ολοι λενε λενε για το θεμα των εκτασεων αλλα ακρη δεν βγαινει. Δημιουργειται μια κκρυφη ελπιδα και λες ρε μπας και; αλλα στην ουσια μεχρι στιγμης δεν φαινεται να εχει γινει κατι η για να μην τους αδικω αθελα μου, δεν φαινεται να εγινε κατο οργανωμενο.
αυτο?
δεν ειναι χιουμορ. εγω δεν τα ξερω απο μεσα κτλ, δεν εχω εσωτερικες πληροφοριες συνεχεια για το τι και πως. βλεπω τι λενε και τι κανουν διαφοροι και προσπαθω να καταλαβω.
μεχρι στιγμης εχουμε ενα καναδο που η λογικη μου λεει οτι ασχολειται με τον ΗΡΑΚΛΗ γιατι καποιος του ειπε για τις εκτασεις. αλλιως δεν υπαρχει λογος.
ομως γυρω γυρω βλεπω να μιλανε να μιλανε να μιλανε για τα οικοπεδα αλλα κανεις να μην παιρνει την αποφαση να γινει κατι ουσιαστηκο. δλδ καλα τα λενε οτι ειναι αδικια, καλα λενε οτι εχουν ονομα τα χρεη (μιλαω για πολιτικους, περιφερεια κτλ) αλλα ρε μαγκες οκ, απο κει και περα ουσιαστηκα αφου ντεμεκ σας νοιαζει δεν θα επρεπε με ενα ξεκαθαρο τροπο θεσμικα να παρετε θεση και να μην μεινετε στις δηλωσεις. γιατι εγω βλεπω οτι απο την μια λενε ετσι απο την αλλη η ιδια η πολη δεν βοηθα (να μην πω δεν σε θελει).

το θεμα του ΓΣ παρουσιαζεται τεραστιο και με τετοιο τροπο ωστε να φανει οτι δεν υπαρχει σωτηρια. η δικια μου αληθεια ειναι οτι υπαρχει λυση ευκολη και γρηγορη αν ειχαμε την ιδια αντιμετωπιση με τον σμαπουγκ.
δυστυχως (φταιμε και εμεις που δεν διεκδικουμε) και που περιμενουμε καποιοι να πεσει το λουκετο, καποιοι να ερθει η λυση απο μονη και καποιοι το εχουν σαν χαμενη ιστορια. βεβαια το βαρος δεν πεφτει μονο πανω μας, αναλογικα ειναι πολυ μικρο, απλα σιγουρα δεν ειναι αυτο που παρουσιαζουν, τα χρεη πραγματικα ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ να ειναι αυτα που λενε και φυσικα λυση ΥΠΑΡΧΕΙ. αλλα εκει μπαινει το κρατος που ειδαμε πως λειτουργει προσφατα με την επο κτλ που σου χτυπα φιλικα την πλατη γιατι δεν απαιτησες και περασε αυτο στην λογικη τους για τον ΗΡΑ.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γραφεται για μας - Σελίδα 13 Empty Απ: Γραφεται για μας

Δημοσίευση από Bezyr 21/11/2014, 12:31

Doc, τωρα το εθεσες στην πληρη και σωστη του βαση τι εννοεις και δεν απεχουν οι αποψεις μας.
Στο ποδοσφαιρο ας πουμε, εγω τονιζω με γνωμονα τα λαθη του παρελθοντος αφου εχουμε μια σωστη διοικηση να μην παμε παλι σε καταστασεις που θα μας γυρισουν πισω, καταδικαζοντας ολους οσους εκκουσια ή ακκουσια εβλαψαν το συλλογο, και ιδιαιτερα, ΤΙΣ ΤΑΚΤΙΚΕΣ ΤΟΥΣ.
Παραλληλα συμφωνω απολυτα οτι πρεπει να γινουμε  επιθετικοι και να επιμεινουμε στην διεκδικηση των συμφεροντων μας.Τη στιγμη μαλιστα που αλλοι με αναλογες αταθαλιες ετυχαν ευνοϊκης μεταχειρισης.Αν σκεφτεις δε, οτι ο συλογος μας εκτος απο αθλητικος αντιπροσωπευει και μια σταση κοινωνικη, τοτε το να προσεχεις περισσοτερο απο τους αλλους και να μην τους δινεις πατηματα να σε κυνηγουν αποτελει αναγκαιοτητα.Δεν βρισκεις?
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4963
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γραφεται για μας - Σελίδα 13 Empty Απ: Γραφεται για μας

Δημοσίευση από Επισκέπτης 21/11/2014, 14:29

teo1908 έγραψε:
teo1908 έγραψε:Εγω βλεπω ολοι λενε λενε για το θεμα των εκτασεων αλλα ακρη δεν βγαινει. Δημιουργειται μια κκρυφη ελπιδα και λες ρε μπας και; αλλα στην ουσια μεχρι στιγμης δεν φαινεται να εχει γινει κατι η για να μην τους αδικω αθελα μου, δεν φαινεται να εγινε κατο οργανωμενο.
αυτο?
δεν ειναι χιουμορ. εγω δεν τα ξερω απο μεσα κτλ, δεν εχω εσωτερικες πληροφοριες συνεχεια για το τι και πως. βλεπω τι λενε και τι κανουν διαφοροι και προσπαθω να καταλαβω.
μεχρι στιγμης εχουμε ενα καναδο που η λογικη μου λεει οτι ασχολειται με τον ΗΡΑΚΛΗ γιατι καποιος του ειπε για τις εκτασεις. αλλιως δεν υπαρχει λογος.
ομως γυρω γυρω βλεπω να μιλανε να μιλανε να μιλανε για τα οικοπεδα αλλα κανεις να μην παιρνει την αποφαση να γινει κατι ουσιαστηκο. δλδ καλα τα λενε οτι ειναι αδικια, καλα λενε οτι εχουν ονομα τα χρεη (μιλαω για πολιτικους, περιφερεια κτλ) αλλα ρε μαγκες οκ, απο κει και περα ουσιαστηκα αφου ντεμεκ σας νοιαζει δεν θα επρεπε με ενα ξεκαθαρο τροπο θεσμικα να παρετε θεση και να μην μεινετε στις δηλωσεις. γιατι εγω βλεπω οτι απο την μια λενε ετσι απο την αλλη η ιδια η πολη δεν βοηθα (να μην πω δεν σε θελει).

το θεμα του ΓΣ παρουσιαζεται τεραστιο και με τετοιο τροπο ωστε να φανει οτι δεν υπαρχει σωτηρια. η δικια μου αληθεια ειναι οτι υπαρχει λυση ευκολη και γρηγορη αν ειχαμε την ιδια αντιμετωπιση με τον σμαπουγκ.
δυστυχως (φταιμε και εμεις που δεν διεκδικουμε) και που περιμενουμε καποιοι να πεσει το λουκετο, καποιοι να ερθει η λυση απο μονη και καποιοι το εχουν σαν χαμενη ιστορια. βεβαια το βαρος δεν πεφτει μονο πανω μας, αναλογικα ειναι πολυ μικρο, απλα σιγουρα δεν ειναι αυτο που παρουσιαζουν, τα χρεη πραγματικα ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ να ειναι αυτα που λενε και φυσικα λυση ΥΠΑΡΧΕΙ. αλλα εκει μπαινει το κρατος που ειδαμε πως λειτουργει προσφατα με την επο κτλ που σου χτυπα φιλικα την πλατη γιατι δεν απαιτησες και περασε αυτο στην λογικη τους για τον ΗΡΑ.

παλικάρι μου το πόσες μπορεί να είναι οι εκδοχές για την ενασχόληση του σπυρου,πολλές φαντάζομαι, να προσθέσω και εγώ μια, αποπροσανατολισμός. Να ανεβεί δηλαδή το ποδόσφαιρο να δει μπάλα η γριά! αλλα να φαγωθούν τα χωράφια...
Όμως επειδή είμαστε καλοπροαίρετοι και ικανοποιημένοι με την μέχρι τώρα πορεία  σκεφτόμαστε θετικά μέχρι όμως να αποδειχθεί κάτι περίεργο...

τώρα για το ότι κινούνται εμπακτος με επιστολές χαρτιά επίσημα! Με όλους του φορείς ενωμένους ενάντια του ερασιτέχνη, ειναι πραγματικότητα. Δεν είναι νεφελίμ που θεωρούσαμε πριν 10 χρόνια. το ότι γιατί δεν τα καταφέραν μέχρι τώρα είναι γιατί σαφώς και εμείς "παίζουμε μπάλα" και δίκαιο έχουμε αλλά και γιατί βρίσκονται σε εξέλιξη...

Μη ξεχνάτε ότι όλα αυτά τα χρόνια που δε κάναμε γήπεδα δεν είναι γιατί είμαστε άχρηστοι, είναι γιατί το κράτος ήταν άκαμπτο σε πολλά πράγματα όπως με τους συντελεστές δόμησης, ενώ επίσης παρασκηνιακά κινήθηκαν διάφοροι(τόσο επιχειρηματικά όσο και πολιτικά) για να μη τα καταφέρουμε...και αυτή είναι και η τεράστια διαφορά μας απο την χαριτωμένη γιούφτσα μπαουγκ 

Bezyr έγραψε:Doc, τωρα το εθεσες στην πληρη και σωστη του βαση τι εννοεις και δεν απεχουν οι αποψεις μας.
Στο ποδοσφαιρο ας πουμε, εγω τονιζω με γνωμονα τα λαθη του παρελθοντος αφου εχουμε μια σωστη διοικηση να μην παμε παλι σε καταστασεις που θα μας γυρισουν πισω, καταδικαζοντας ολους οσους εκκουσια ή ακκουσια εβλαψαν το συλλογο, και ιδιαιτερα, ΤΙΣ ΤΑΚΤΙΚΕΣ ΤΟΥΣ.
Παραλληλα συμφωνω απολυτα οτι πρεπει να γινουμε  επιθετικοι και να επιμεινουμε στην διεκδικηση των συμφεροντων μας.Τη στιγμη μαλιστα που αλλοι με αναλογες αταθαλιες ετυχαν ευνοϊκης μεταχειρισης.Αν σκεφτεις δε, οτι ο συλογος μας εκτος απο αθλητικος αντιπροσωπευει και μια σταση κοινωνικη, τοτε το να προσεχεις περισσοτερο απο τους αλλους και να μην τους δινεις πατηματα να σε κυνηγουν αποτελει αναγκαιοτητα.Δεν βρισκεις?
όσοι είναι ενεργοί φυσικά και δε γίνεται να απέχουν οι απόψεις τους, αφού όπως και να τα βάλεις με αυτό τον παρονομαστή βγαίνουν τα πράματα...

ένα ακόμη παράδειγμα, δικάσαν λέει τον παναγόπουλο πρόσφατα για μισό χαρτί πλαστά τιμολογια η ποινή ειναι 4χρόνια εξαγοράσιμη φυλακή προς 5 ευρώ ανα ημέρα δηλαδή βγαίνει 7500χιλιάρικα..και καθάρισε,  ενώ παράλληλα σου παρουσιάζουν χρέει 285εκ προσαυξήσεις και πλαστά τιμολόγια. Τι προσδίδει αυτο ρε παιδιά? μηπως συνοχή της πολιτείας μαγειρέματα εφοριών σδόε κλπ κλπ?
ο ΑΣ ρούλης έχει κεφάλαιο χρέη παραπάνω απο εμάς κανα15αρι ακούγεται εκεί γιατί δεν έχει προσαυξήσεις?μήπως πληρώνουν?  ή μήπως αυτοί την δεκαετία των παχιών αγελάδων δεν συνεργαζόντουσαν με εταιρίες και χορηγίες? που δε γινόντουσαν υπερτιμολογήσεις?   

εμένα αυτό που με κουράζει και με απογοητεύει είναι να βγάζουμε μεταξύ μας συμπεράσματα επηρεασμένοι απο τους ΑΡΔ τύπου: εε τώρα όπως τα κάναμε θα γίνει το μοιραίο. ΟΧΙ δε τα κάναμε τα έκαναν κάποια λαμόγια είτε επιχειρηματίες είτε ψιλικατζήδες με την συνοχή και μερτικό των πολιτικών και λοιπών φορέων, να γαμηθούν μεταξύ τους. ο ερασιτέχνης πρέπει να τρέχει υγιής και χορηγημένος όσο οι υπόλοιποι.     
φυσικά και θα θέλαμε να λάμψει η δικαιοσύνη(γέλια) και όσοι τα άρπαξαν να πάνε μέσα, το θέμα είναι ότι όχι απλά ΔΕΝ υπάρχει δικαιοσύνη, ειναι σκευασμένη προς την κατεύθυνση που θέλουν

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γραφεται για μας - Σελίδα 13 Empty Απ: Γραφεται για μας

Δημοσίευση από teo 22/11/2014, 08:43

οντως παιζει ο αποπροσανατολισμος. δεν ειναι τελειως απιθανο αυτο. αν και πρεπει να εχουμε ξεχωριστα στο μυαλο μας το θεμα του ΓΣ απ την κατηγορια που παιζει η ομαδα.


_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γραφεται για μας - Σελίδα 13 Empty Απ: Γραφεται για μας

Δημοσίευση από DIMSAV 26/11/2014, 21:17

Δεν πρεπει να εχουν παραπονο οι φιλοι του ΗΡΑΚΛΗ δηλωσε ο μονος+πανος προχθες στον σαγωνια.....αυτος ειναι τελειως σαλταρισμενος...τι εγινε;;επεσε απο την κουνια οταν ηταν μικρος;;
DIMSAV
DIMSAV

Αριθμός μηνυμάτων : 819
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γραφεται για μας - Σελίδα 13 Empty Απ: Γραφεται για μας

Δημοσίευση από teo 16/1/2015, 21:53

Η Πολιτεία έχει ένα χρέος προς τον Ηρακλή

Στο bluenews μίλησε η υποψήφια βουλευτής  του ΣΥΡΙΖΑ στην Α΄ εκλογική περιφέρεια Θεσσαλονίκης Δέσποινα Χαραλαμπίδου.
Η κυρία Χαραλαμπιδου είχε ενδιαφερθεί και στο παρελθόν για το θέμα του Ερασιτέχνη Ηρακλή και είχε δώσει το δικό της στίγμα στην κρίσιμη στιγμή όπου πήγε να κλείσει ο Γ.Σ Ηρακλής, όπως και άλλοι συνάδερφοι της από το ΣΥΡΙΖΑ.
(σχετ. παραπομπή στο άρθρο της http://bluearena.gr/%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%83%CE%B9%CF%84%CE%AD%CF%87%CE%BD%CE%B7%CF%82/desmefsi-siriza-gia-tin-periousia-tou-g-s-iraklis/)
 
Αναλυτικά η τοποθέτηση της κ. Δέσποινας Χαραλαμπίδου.
Για το πρόβλημα που αντιμετωπίζει ο Ερασιτέχνης Ηρακλής να χάσει την περιουσία του;
Σε καμία περίπτωση η ακίνητη περιουσία που διαθέτει ο Ερασιτέχνης Ηρακλής δεν πρέπει να χαθεί. Πάνω σε αυτό το θέμα έχουμε τοποθετηθεί επανειλημμένα και ως ΣΥΡΙΖΑ και εγώ προσωπικά ως επικεφαλής της περιφερειακής παράταξης Ριζοσπαστική Αριστερή Ενότητα.
Αν το κράτος είναι συνεργός σε αυτό που πήγε να γίνει τον Νοέμβριο του 2013 με την απόφαση να κλείσει ο Γ.Σ Ηρακλής;
Από τη στιγμή που οι Γυμναστικοί Σύλλογοι τελούν υπό την αιγίδα τόσο της Γενικής Γραμματείας Αθλητισμού όσο και της Περιφερειακής Αυτοδιοίκησης οι κρατικές ευθύνες είναι μεγάλες. Τα προβλήματα ήταν από καιρό γνωστά και η Πολιτεία όφειλε να είχε παρέμβει όταν προέκυπταν.
Ο Ηρακλής πληρώνει εδώ και πάρα πολλά χρόνια τον Καυτανζόγλειο που είναι Εθνικό Στάδιο.  Και βέβαια για τον κόσμο αποτελεί ένα όνειρο να δει το δικό του γήπεδο.
Επιτρέψτε μου να πω ότι στη συνείδηση του κόσμου ο Ηρακλής είναι συνδεδεμένος με το Καυταντζόγλειο, δεν είναι απλός ενοικιαστής. Κάθε ομάδα βέβαια επιθυμεί να έχει το δικό της ιδιόκτητο στάδιο και αυτό είναι κατανοητό. Η περίπτωση του Ηρακλή έχει μία ιδιαιτερότητα. Ο ΓΣ Ηρακλής είχε δική του ιδιόκτητη έκταση, την οποία κάποτε παραχώρησε στο Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης και αποτελεί πλέον μέρος της πανεπιστημιούπολης. Η κοινωνική προσφορά αυτή δεν αναγνωρίστηκε ως όφειλε. Κατά τη γνώμη μου η Πολιτεία έχει ένα χρέος προς την ομάδα.
Εφόσον παρουσιαστεί ένας επιχειρηματίας και θέλει να φτιάξει το γήπεδο του Ηρακλή  τι θα του λέγατε σαν παράταξη;
Ο Ηρακλής, καθώς και πολλά σωματεία στην Ελλάδα, κακά τα ψέματα, έχουν χορτάσει από επιχειρηματίες μεσσίες. Εμείς ως ΣΥΡΙΖΑ είμαστε υπέρ του μαζικού αθλητισμού, των αθλητικών ενώσεων, των συλλόγων, όχι των Α.Ε. και των μεγαλοπαραγόντων του αθλητισμού. Αν θέλετε την προσωπική μου γνώμη ο Ηρακλής θα πρέπει να αποφύγει εξαρτήσεις τέτοιου είδους.
 
Θα δώσετε λύση στο ΑΦΜ  όπου είναι μπλοκαρισμένο λόγω του χρέους;
Για το ζήτημα του χρέους και τη σύνδεσή του με το ΑΦΜ έχουμε επίσης τοποθετηθεί επανειλημμένως. Χρειάζεται πλήρης διερεύνηση της υπόθεσης της δημιουργίας του. Να αναζητηθούν και να αποδοθούν οι ευθύνες και στα φυσικά πρόσωπα που άσκησαν διοίκηση και σε πολιτικά πρόσωπα. Σε αυτή τη διαδικασία πρέπει να προστατευθεί η υγιής λειτουργία και η συνέχεια της ομάδας.
Για να κλείσουμε την συζήτηση, υπάρχει κάποιο πλάνο ώστε να μην κλείσει ο Ερασιτέχνης Ηρακλής που έχει εκατοντάδες παιδιά που αθλούνται στα τμήματα του;
Κοιτάξτε ο Ηρακλής είναι ένα ιστορικό σωματείο με μεγάλη προσφορά στην πόλη και μία μεγάλη μερίδα κόσμου και αθλητών που τον στηρίζει. Ο κόσμος αυτός είναι που πρέπει να βρίσκεται στην πρώτη γραμμή και να δίνει τις λύσεις στα προβλήματα που προκύπτουν. Η Πολιτεία ασφαλώς δεν πρέπει να κοιτάζει αδιάφορη αλλά να λειτουργεί ουσιαστικά υποστηρικτικά σε τέτοιου είδους πλάνα.
Επιμέλεια: Γρηγόρης Παπαγιαννάκης
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γραφεται για μας - Σελίδα 13 Empty Απ: Γραφεται για μας

Δημοσίευση από Επισκέπτης 16/1/2015, 22:38

Σας έκανα μια ερώτηση Τεο στο Facebook εσένα και τον Βεζίρη. Απάντηση δεν πήρα.
Την έδωσε όμως η κυρία Χαραλαμπιδου. Καλά τα λέει και αυτή......

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γραφεται για μας - Σελίδα 13 Empty Απ: Γραφεται για μας

Δημοσίευση από teo 16/1/2015, 22:51

στο facebook???
α..μιλας για 3 μερες πριν σε αναρτηση του φορουμ.
τι να σου πω ρε φιλε, δεν ξερω τι σκατα θα εκανε και ο συριζα. μαλλον ειναι κατα του οτι πει η νδ, γι αυτο και παμε σε εκλογες και καλα κανουμε για μενα.

φυσικα την απαντηση δεν θα την παρουμε προεκλογικα αλλα μετεκλογικα. αν πει οτι βοηθαω τον ΓΣ να ξαναλειτουργησει αυτοματα σημαινει οτι μπορεις να κανεις ΚΑΙ γηπεδο αλλα μπορεις να λειτουργησεις (οσο γινετε) κανονικα.
το θεμα του γηπεδου προβαλεται καπως περιεργα. δεν πιστευω οτι ειναι το μονο εμποδιο το αφμ για να χτισεις γηπεδο. το αφμ αυτη τη στιγμη γαμαει τον συλλογο ολοκληρο οχι ενα γηπεδο που ισως κανεις καποτε αν σ αφησει το κρατος, αν βρεις επενδυτη, αν σ αφησει ο δημος καλαμαριας αν αν αν.

οποτε απαντηση γκαραντε αν ο συριζα θελει επενδυσεις δεν μπορω να εχω, απ τη στιγμη που πολιτικα και κομματικα στην ελλαδα κυριαρχει η κοντρα και οχι η λογικη.
με τον σαμαρα παντως ξεκαθαρα δεν χτιζουμε. παμε παρακατω.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γραφεται για μας - Σελίδα 13 Empty Απ: Γραφεται για μας

Δημοσίευση από Bezyr 17/1/2015, 00:11

papin έγραψε:Σας έκανα μια ερώτηση Τεο στο Facebook εσένα  και τον Βεζίρη. Απάντηση δεν πήρα.
Την έδωσε όμως η κυρία Χαραλαμπιδου. Καλά τα λέει και αυτή......

Ελα, νομιζα οτι εκανες πλακα.
Ποιες επενδυσεις ρε φιλε εννοεις.Μια και μοναδικη εγινε αυτης της Cosco στο λιμανι του Πειραια.
Μια αλλη της ΔΕΠΑ και ΔΕΣΦΑ πηγε να γινει και μολις επεσε το μπιλιετο απο Αντλαντικο τα γαμησαν τη μανα με τους Ρωσσους.
Το θεμα των επενδυσεων με Αντωνακη ειναι σκοινι στο σπιτι του κρεμασμενου.
Εκλεχθηκε πριν απο 2,5 χρονια με κυρηγμα την αναπτυξη, και μονο πηδημα χωρις σαλιο ειδαμε.
Τι ειναι οι επενδυσεις να ερθουν.
Χρειαζεται αναπτυξιακος νομος, σταθερο φορολογικο συστημα, παταξη γραφειοκρατιας.
Ειδαμε καποια προοδο στα θεματα αυτα?
Το Τσιπρα εχει αλλη φιλοσοφια.Και ειναι τοσο το μενος του κοσμου για οσους κατεκλεψαν τη χωρα και δεν τους ακουμπανε
οι προδοτες που θα τον κανουν και προθυπουργο.Για να καταλαβεις που μας καταντησαν.
Δεν ξερω που θα παμε με Τσιπρα.Αλλα με τον ψευτη σιγουρα δεν πηγαινουμε πουθενα.
Εκτος και αν πιστευεις στην βιωσιμοτητα του χρεους.Αν ναι δεν χρειαζεται να συζηταμε.
Τωρα οσον αφορα στο θεμα το δικο μας και το τι μπορει να κανει ο Συριζα.
Σοβαρα, ξερεις ποιος ειναι αυτος που ρωταει? Και ποια αυτη που απανταει?
Τι ειδικο βαρος ναχουν οι απαντησεις της μανταμιτσας? Very Happy Very Happy
Ασε και το αλλο.Θα πεσει κωλοτουμπα....
Θυμιζω, οτι το Τσιπρα ξεκινησε με το θα σκισουμε το μνημονιο με εναν νομο (κι ενα καλσον) και μη σου πω οτι μεχρι που πει οτι νταξ και ενα εξαμηνο ακομη δεν ειναι τιποτε...
Τι να πει και η χαζη μωρε που δεν εμπιστευεται και τους οικονομικους παραγοντες...
Ας ριξει ο αλλος ρευστο και πολυ που θα τη ρωτησουν.
Εκει ειναι το μυστικο.Τι ρευστο θα παρουσιασει ο Παπαθανασης και τι σχεδιο αποπληρωμης χρεων για τον ΓΣ θα εχει ΑΝ  θελει να εχει.Ολα τ αλλα, χωρις μπακιρι, λογια του λοκου απ ολες τις μεριες λεω.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4963
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γραφεται για μας - Σελίδα 13 Empty Απ: Γραφεται για μας

Δημοσίευση από Επισκέπτης 17/1/2015, 11:35

Βεζύρη, δεν έκανα καθόλου πλάκα. έγραψες ότι ο Παπαθανασάκης έπρεπε να παει σε αυτους που έρχονται και όχι σε αυτούς που φεύγουν. Και εγώ σου είπα πες μου μια ιδιωτική επένδυση που επέτρεψε να γίνει ο Σύριζα. Με λίγα λόγια ξέχνα το, και σου το είπε ξεκάθαρα η Χαραλαμπίδου μία μέρα μετα.
Μην ξεχνάς ότι αν ξεκινήσουν εργασίες στην Μίκρα, θα ενοχληθούν τα ψαρια στο καραμπουρνάκη και τα σκουλήκια στο ρέμα του φοίνικα........
Και μιλάω για τον Ηρακλή και τίποτα άλλο πολιτικό.
Πολιτικά εδώ δεν ξαναγράφω τίποτα, γιατί αν σου πώ ότι πρέπει να ξεχωρίσεις ότι άλλο το χρέος, άλλο οι αγορές και αλλο ο δανεισμός, θα παρεξηγηθούμε και δεν λεει geek geek geek

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γραφεται για μας - Σελίδα 13 Empty Απ: Γραφεται για μας

Δημοσίευση από Bezyr 17/1/2015, 16:57

Ελα, τωρα διαβασα το ποστ σου.Ναι ρε φιλε καταλαβα.
Απλα, ρωτησες κατι κι εγω σου απαντησα οτι δεν εγιναν επενδυσεις επι Αντωνη για να πεις αν επετρεψαν ή οχι οι Συριζαιοι να γινουν.
Ο Συριζα εναντιωθηκε σε επενδυσεις που ειχαν σχεση με το δημοσιο.Στην Κοσκο και το λιμανι ασουμε.Και πολυ σωστα σε επενδυσεις με θαλασσοδανεια και διαφθορα.Που το παραλογο?
Τωρα με ολα αυτα τα σκανδαλα που εχουν γινει μπορεις εσυ να ξεχωρισεις που βρισκεται το δικιο και που το αδικο?
Απο και και περα δεν λεω οτι οι ιδιωτικες επενδυσεις ειναι το δυνατο τους σημειο.Μην τρελαθουμε κι ολας.Αλλα παρα το τι λεει η Χαραλαμπιδου, δεν ειδαμε και στην εφαρμογη τι θα συμβει με τις υγιεις επενδυσεις, ΑΝ και ΟΤΑΝ γινουν.
Αλλα το θεμα μου δεν εναι ο Συριζα.
Ειναι ο Παπαθανασακης και η ενασχοληση του σοβαρα με το θεμα του γηπεδου.Και αν το βλεπει σοβαρα, δεν ηταν λογικο να παει παραμονες εκλογων στην προηγουμενη κυβερνηση που υπολειπεται στα προγνωστικα,αλλα στην επομενη.Ειναι σοβαρο λαθος τακτικης.Τοσο απλα.

Ρε τι εχετε παθει ολοι με τις παρεξηγησεις?Διαφωνουμε σε κατι, λοιπον? Και τι, δεν θα συζηταμε?
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4963
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γραφεται για μας - Σελίδα 13 Empty Απ: Γραφεται για μας

Δημοσίευση από sakoulas74 18/1/2015, 11:28

Παιδες, εδω γραφετε οτι θελετε, ουτε παρεξηγησεις, ουτε πεσιμο, ουτε τιποτα. Ειπαμε, αυτο το φορουμ ειναι διαφορετικο (εκτος εαν υπαρξει χυδαιο βρισιμο ανευ αιτιας, τοτε αλλαζει το πραμα).

Βεζυρη, κανεις ενα λαθος, δεν εκανε κακο που πηγε στην παρουσα κυβερνηση. Αλλωστε αυτη κυβερναει. Αν αλλαξουν τα πραματα, τοτε να επιζητησει επαφες και με την επομενη. Τοσο απλα.

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γραφεται για μας - Σελίδα 13 Empty Απ: Γραφεται για μας

Δημοσίευση από Bezyr 18/1/2015, 12:35

Φιλε Σακ, οι τωρινοι μαλλον την κανουν.Αν οχι, τους επισκεπτεσαι ΜΕΤΑ την επανεκλογη τους οταν θα εχει νοημα.Αν μετα τις εκλογες  πεσουν οι σημερινοι, οι νεοι μπορει και να πατησουν στο οτι προσετρεξες στους προηγουμενους, και γι αυτο, μπορει να σου δειξουν τα τρια τους, ετσε?Ειναι κι αυτο.

( Με τον φιλο μου τον Παπαεν δεν προκειται να παρεξηγηθω ποτε γιατι ξερω τι ατομο ειναι ο,τι και να μου πει.Αλλα καλα το θετεις σχετικα με αυτο το φορουμ επ ευκαιριας, ακριβως αυτο ειναι  cheers )
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4963
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γραφεται για μας - Σελίδα 13 Empty Απ: Γραφεται για μας

Δημοσίευση από teo 18/1/2015, 13:01

η νδ λογο λαμογιας θελει τα ακινητα μας για την παρτη της.
το κρατος στην ουσια τα εχει δεσμευσει και μας εχει αφησει σε αργο θανατο. ειναι απλα θεμα χρονου να πουμε το ποιημα και τυπικα (ποσο πιο τυπικ γινετε οταν δεν σ αφηνουν να εχεις εσοδα?)
οταν σαν τελευταια λυση εμφανιζεται ο καναδος που εκπροσωπει καλος ή κακος την επενδυση και τρωει ακυρο, ποσο πιο ωμα να μας το πουν οτι δεν μας θελουν στα ποδια τους?
αυτοι λογο λαμογιας δεν μας θελουν, μπορουν να το πουλησουν/νοικιασουν για 100 χρονια σε καποιον αλλο και να τους μεινει το οικημα στο τελος να το κανουν πασα και αλλου. το καλυτερο? δεν θα εχει καμια σχεση με κανενα ΓΣ, καμια ομαδα (εκτος και αν βαλουν εκει την ομαδα του μπενυ) γιατι πολυ ευκολα στο ελλαντα το να αποχαρακτηριστει μεσα στην κριση ενας χωρος και να μην ειναι αποκλειστηκα αθλητικος δεν ειναι τοσο big deal.

ο συριζα λογο βλακειας/κουλτουρας/ιδεων/συνιστωσων κτλ δεν θα βοηθησει. δεν παρακολουθω τοσο τα πολιτικα, αλλα πιστευω οτι ο συριζα δεν θα σταματουσε επενδυσεις ξενων στην ελλαδα, αλλιως πως θα βγεις απ την κριση κτλ κτλ αλλη κουβεντα.
με τα λιγα με τα πολλα λαμογια απο την μια, φιλοσοφοι απο την αλλη.
κανεις τους δεν θελει να δωσει λυση για τους δικους του λογους, και σκαλωνω ακομα παραπανω γιατι δεν γινετε σε θεωρητικο επιπεδο η κουβεντα τυπου "αν ειχαμε επενδυτη και λεγαμε να κανουμε αυτο τι θα λεγατε?" μιλαμε οτι εχουμε (υποτιθετε εστω) επενδυτη που προτεινε και καμια απ τις 2 πλευρες δεν θελει να βοηθησει.

οποτε φτανεις στο σημειο και ή περιμενεις να γινουν τα δικαστηρια να βρεθει ο φταιχτης για το αρπαγμα στον ΓΣ και μεχρι τοτε παρακαλας να μην βαρεσει ο ΓΣ λουκετο, γιατι μερα ειναι δωρο αδωρο (για το ηθικο βλεπω να μετραει μονο) και παλι δεν ξερω αν τα χρεη θα πανε εξ ολοκληρου με τις προσαυξησεις στα προσωπα και θα σβηστουν απ το τεφτερι του ΓΣ ή κοιτας και αλλου που εμενα με βρισκει συμφωνω ΑΝ και μονο ΑΝ αποτυχει καθε προσπαθεια να βρεθει λυση με τον ΓΣ και το κρατος, οποτε και πρεπει να παμε παρακατω, να την δουμε αλλιως την δουλεια.
φυσικα δεν εννοω ιδιοκτητο γηπεδο του καναδου (τα συζητουσαμε και μαζι Βεζυρη).

τελος δεν χρειαζεται να χαλαμε τις καρδιες μας, γραφτε οτι θελετε ετσι κι αλλιως ο ΗΡΑΚΛΗΣ μας ενωνει οχι τα πολιτικα.

εγω ψηφιζω if everything else fails να χτισει οπου αλλου θελει ο καναδος (φυσικα σε χωρο καποιου ΓΣ) και παμε παρακατω. οτι εγινε αλλωστε και με την παε.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γραφεται για μας - Σελίδα 13 Empty Απ: Γραφεται για μας

Δημοσίευση από Bezyr 28/1/2015, 17:33

Φυσικα εχει και αυτα τα μεσα.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Ιδιοκτησιας τουρκων, μονο για μπινελικι Very Happy Very Happy
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4963
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γραφεται για μας - Σελίδα 13 Empty Απ: Γραφεται για μας

Δημοσίευση από teo 28/1/2015, 17:46

αντε βρε τα γατακια. της θειάς του...

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γραφεται για μας - Σελίδα 13 Empty Απ: Γραφεται για μας

Δημοσίευση από DIMSAV 31/1/2015, 01:45

Και μεγαλο θεωρουν το τριπολο του λαμογιου με την βαλιτασα....χα χα χα χα ευθυμησαμε παλι σημερα....ΗΡΑ ΛΑΙΜΑΙ.
DIMSAV
DIMSAV

Αριθμός μηνυμάτων : 819
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γραφεται για μας - Σελίδα 13 Empty Απ: Γραφεται για μας

Δημοσίευση από teo 4/2/2015, 14:28

Επαφές για συναντήσεις με την κυβέρνηση

Φεβρουαρίου 4, 2015 admin Ποδόσφαιρο Ηρακλής
papathanasakis_11 Με την έλευση του στην Θεσσαλονίκη στα μέσα του επόμενου μήνα ο Σπύρος Παπαθανασάκης θα ξεκινήσει ένα νέο κύκλο συζητήσεων , αυτή την φορά, με εκπροσώπους της νεα κυβέρνησης. Άλλωστε υπάρχουν αρκετά ανοικτα μέτωπα ου θα πρέπει να υπάρξει η συνδρομή της Πολιτείας και ειδικότερα στο θέμα του Ερασιτέχνη. Το σημαντικότερο είναι η προοπτική που υπάρχει προκειμένου να ανοίξει ο δρόμος ( εξαιρετικά δύσκολο) ώστε να κατασκευαστεί γήπεδο στην Μίκρα.

Γενικότερα θα επιχειρηθεί να διαφανεί η στάση που θα κρατήσει το κράτος σε ζητήματα που είναι υψίστης σημασίας για τον Ηρακλή και υπήρξαν δεσμεύσεις στο πρόσφατο παρελθόν από τους ανθρώπους του ΣΥΡΙΖΑ.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

πρωτη φορα ισως που συμφωνω σε κατι με τον μ.ι.
εξαιρετικα δυσκολο λεει και συμφωνω μαζι του.
αν γινει ποτε κατι θα ειναι καποιο ειδος ρυθμισης.
αν γινει ποτε ρυθμιση θα γινει φωτογραφικα για τους ερασιτεχνες των 3ων της αθηνας και δεν βλεπω να καιγονται τοσο ωστε να γινει στα κοντα.
ακομα ομως και να γινει και να ρυθμισεις μονο το κεφαλαιο (δεν λεμε ολο το ποσο) ποιος νομιζει οτι ενας ερασιτεχνης μπορει να δωσει τετοιο ποσο? εστω και σε 25ετια ατοκα (που αυτα δεν γινονται πουθενα..)

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γραφεται για μας - Σελίδα 13 Empty Απ: Γραφεται για μας

Δημοσίευση από teo 10/2/2015, 21:17

ολοι μαθαμε την αννα-μαρια-βελλη.
εχει καλη-φαση συνεντευξουλα. ζαλιζεται και μιλαει παντου για ΗΡΑ μπραβο της!.

αποθεωση στην συνεντευξη:

-Ρονάλντο ή Μέσι;
«Απόστολος Βέλλιος».
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γραφεται για μας - Σελίδα 13 Empty Απ: Γραφεται για μας

Δημοσίευση από teo 22/2/2015, 09:14

Σταρόβας : «Είμαι Ηρακλής από φιλοσοφία»

Δείτε παρακάτω μία ξεχωριστή συνέντευξη του Δημήτρη Σταρόβα στην εκπομπή «Ώρα Ελλάδος» του OTE TV, με τον ίδιο να μιλάει για τον Ηρακλή και άλλα πολλά.



δεν ηξερα οτι ειναι ΗΡΑ ο σταροβας. cheers
ο αδερφος του ηξερα οτι ηταν, τον εβλεπα στο γηπεδο.
ωραια συνεντευξη, παχυνες κι αλλο ρε μαν.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γραφεται για μας - Σελίδα 13 Empty Απ: Γραφεται για μας

Δημοσίευση από sakoulas74 22/2/2015, 10:21

Εχω γνωρισει τον σταροβα. Πολυ ωραιος τυπος. Οπως ακριβως τον βλεπετε στην τβ, ετσι ειναι και απο κοντα. Φοβερο χιουμορ, συγκρατημενος, οξυδερκης, συμπαθητικος.
Ο αρναουτογλου (και αυτον τον γνωρισα), κουλ τυπος και αυτος, απλα εχει το συνηθειο να μιλαει πολυ ο μπαγλαμας, σε σημειο να σου σπαει τα νευρα. Δεν το εχει παρει πανω του παντως, οπως και ο σταροβας. Και χαμογελαει συνεχεια, κατι που σε κερδιζει.
Λιγο πιο σοβαρα να εβλεπε το ολο θεμα Ηρακλης και θα ηταν μια χαρα ο παπαρας, εν αντιθεση με τον σταροβα που οποτε μιλαει για εμας κανει και μια μινι διαφημιση.

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γραφεται για μας - Σελίδα 13 Empty Απ: Γραφεται για μας

Δημοσίευση από Bezyr 22/2/2015, 10:35

Ειμαι στο στρατο, στο 424, και απο το νοσοκομειο κατεβαινω απο την κατω πλευρα και παω στο πρατηριο για κατι ψιλο ώνια που θελω να κανω.Τραβιεμαι σε μια αποθηκη και βλεπω εναν τυπο αναμεσα σε 15- 20 χιλ κουτες να τις παει απ τη μια ακρη στην αλλη.Ηταν και μονος, αλλα δεν μπορουσε να τα σηκωσει, επεφτε, γαμησε τα. Laughing Laughing
Του λεω φιλαρακι, απορρυπαντικα να παρω απο δω?
Μου λεει παρε οποια θες, δε γαμιουνται ολα.
Ο Αρναουτογλου.
Ρε κωλογρια, του λεω τι κανεις εσυ εδω?
Αστα μεγαλε μου λεει, ολη μερα που με βλεπεις αυτο κανω.
Ε γνωριστηκαμε, πηραμε και δυο κουτακια μπυρες, ειπαμε για τα νιαμου στην Αθηνα, περι Ηρακλη, (εγω δεν αντισταθηκα και τον ρωτησα, γιατι δεν ασχολεισαι ενεργα ρε,για να παρω την απαντηση, ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ? Very Happy Very Happy ), μια χαρα τυπος.Ο Σταροβας οντως φαινεται πιο κουλ αλλα δεν τον ξερω.Και την εκπομπη τους δεν την ειδα ουτε μια φορα.Δεν ξερω γιατι.Ειναι καλη?
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4963
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γραφεται για μας - Σελίδα 13 Empty Απ: Γραφεται για μας

Δημοσίευση από natsinas75 22/2/2015, 10:39

Εχει βρει καποιος το κομματι της εκπομπης τους με τον γεωργιου που μιλανε για Ηρακλη?

Στο λινκ που δινει ο ΜΙ σε βγαζει στο σαιτ του αντεννα και δεν μου το ανοιγει γιατι ειμαι στο εξωτερικο

_________________
Ηρακλης και στην Καταλονία
natsinas75
natsinas75

Αριθμός μηνυμάτων : 336
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 13 από 23 Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης