FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

....PLAY OFF....

+3
hasnamus
teo
Bezyr
7 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 11 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από hasnamus 18/4/2014, 09:48

Aυτό που λέω είναι 

α) οτι η ομάδα έχει την άνοδο ως πραγματικό στόχο. Ο Παπαδόπουλος έχει στα χέρια του ένα περιουσιακό στοιχείο που έχει αξία μόνο στη super league. Οπότε το μόνο που τον συμφέρει είναι η Α. 

β) Η ομάδα έχει το μεγαλύτερο μπάτζετ στη B. Στην απελπισμένη προσπάθεια του να ανέβει έκανε αυτό το μπάτζετ με λεφτά που δεν έχει. Ετσι,  κατήντησε να μην μπορεί να πληρώσει κανέναν και τίποτε και να κάνει την ομάδα τσίρκο. Για αυτό θα έπρεπε να κατηγορείται ο Παπαδόπουλος και οχι για την εξαφάνιση της καρέτα καρέτα. Μεταγραφές πως θα έκανε το Δεκέμβρη; οταν δεν είχε να κουρέψει το χόρτο; Δεν τις έκανε και τώρα τον κατηγορείται οτι το έκανε επίτηδες. Θέλει τόσο μυαλό για να καταλάβει κανείς οτι δεν τις έκανε γιατι δεν έχει μία; Ας έκανε μεταγραφές ο Χαιτογλου και ο Υψηλάντης που είναι τόσο έξυπνοι, οργανωτικοί και χουβαρντάδες.

γ) Προφανώς και δεν φταίει ο Όγιος για όλα. Απλώς απέτυχε αγωνιστικά και αυτό φωνάζει εδώ και πολύ καιρό. Έπρεπε να είχε γίνει η αλλαγή μετά την Καρδίτσα αλλά ο λαός του Ηρακλή.... Πιστεύω οτι με έναν προπονητή ειδικευμένο στη Β θα πηγαίναμε πολύ καλύτερα. Βλέπω πχ τη Νίκη με Βοσνιάδη και πιστεύω οτι θα μπορουσαμε και εμείς να είμαστε τώρα στους 8 αντι για 3 βαθμούς. Δεν έχουν καλύτερους παίκτες ούτε μεγαλύτερο βάθος στον πάγκο.

δ) Το στοίχημα ζεί και βασιλεύει αλλά για να καταλάβω; τώρα εμείς δεν ανεβαίνουμε λόγω στοιχήματος;

hasnamus

Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από Επισκέπτης 18/4/2014, 10:08

αδερφέ αλίμονο στην ώρα και στιγμή που θα μπορούσες να ακούσεις μέσω των αφτιών των ποδοσφαιριστών(όχι μονο του Ηρακλη φυσικά) τις ιγκοκνιτο κατευθύνσεις-οδηγίες....

εγώ πιστέυω όπως με την χθεσινές δηλώσεις του όνουάτσι οτι οι ποδοσφαιριστές κρατούν την ίδια στάση όπως όλοι οι ΑΡΔ.. θέατρο? θίασος? όπως θέλεις πάρτο

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από teo 18/4/2014, 10:18

καλα καταλαβες συμφερει στοιχηματικα να εισαι στην Β.
τωρα για να στα ξαναγραψω μια ακομα φορα.
ο παπαδοπουλο ειπε δεν εχω λεφτα και του εδωσαν λεφτα κατα τη διαρκεια της σεζον, οποτε σε παρακαλω πολυ μην λες οτι θες. τον εδωσε και ο υψηλαντης και ο σεβρολετ και αρκετοι ακομα αλλα δεν το σκεφτεσε αυτο. δεν μπορει ο υψηλαντης ουτε εγω ουτε εσυ να παμε στην παε και να του πουμε αυτον τον παιχτη στον κανω δωρο για πολλους και διαφορους λογους, αλλα μπορουμε να δωσουμε λεφτα.
ε εδωσαν. και? εγινε κατι? εσυ αυτο που κανεις ειναι απλα να βγαζεις λαδι τον παπαδοπουλο, σκοπιμως θα υποθεσω εγω, διοτι ξεχνας την ΒΟΗΘΕΙΑ που του δωθηκε και τις κινησεις που εγιναν που γραφτηκαν κιολας οποτε η δικαιολογια του δεν ενημερωθηκα δεν υπαρχει.

απο την αλλη και χωρις κανεις μας να ξερει με σιγουρια το τι γινετε μεσα σε καθε παε βλεπουμε ενα παπαδοπουλο που ενω του εχουν δωσει σε μια σεζον ΣΕ ΜΙΑ Ε πανω απο μισο εκκατομυριο ευρω χερατα, ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΣΤΑΘΕΡΑ ΕΣΟΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ Η ΚΑΘΕ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ, χωριςτα οσα διαρκειας κοψαμε, χωρις τα εισητηρια ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΕΛΕΓΕ ΨΕΜΜΑΤΑ και αποδειχθηκε, χωρις μπουτικ χωρις γενικα ΟΛΑ πηρε + πανω απο μισο μυρριο. αν στην τελικη δεν μπορουσε να κανει μεταγραφες ΑΡΑ και να βαλει κι αλλο χρεος στο κεφαλι του τουλαχιστον ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΩΣΤΟΥΣΕ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΙΣΩΣ ΟΧΙ ΤΟ ΚΑΥΤΑ ΑΠΟ ΠΕΡΣΙ Ε????

αλλα θελω να μου πεις, μιας και λες οτι ενω τον βοηθουν δεν μπορει τι βοηθεια εχουν οι υπολοιπες ομαδες ή αν π.χ. ο τυρναβος κοβει παραπανω εισητηρια ή διαρκειας ή καπως εχει πιο πολλα εσοδα παραπανω απ την ομαδα μας και τα καταφερνει. ή ο αιγινιακος ε? τι εσοδα εχει? εχεις δει που παιζει?
αν και παλι θες να δεις στα ματια του κλαψα αυτον που τα εδωσε ολα τοτε πες ενα ευχαριστω και να μην εχεις καμια αλλη απαιτηση εκτος απ το να υπαρχεις καπου στην αφανεια στα αζητητα. αυτο ισως αξιζει σε μεγαλη μεριδα του κοσμου.

εγω που ειμαι ΗΡΑΚΛΗΣ με κεφαλαια, με, με, με θα διεκδικω τα αυτονοητα: να μην δαγκωνει τα ταμεια της ομαδας μου και να την ανεβασει οπως υποσχεθηκε 2 ΦΟΡΕΣ και 2 ΦΟΡΕΣ ειπε ψεμμα ο π$^&γιος.
οσο περιεργα και αν σου φαινονται ειναι τα αυτονοητα.

εγω αυτο που σου λεω ειναι:

α. η ομαδα εχει στοχο την ανοδο μονο στα ματια του κοσμου της. μεχρι εκει. ο κλαψας δεν εχει στοχο την ανοδο, το εδειξε και το δειχνει. στο ξαναλεω για μια ακομα φορα. αν εσυ τις κινησεις του τις αξιολογεις ως κινησεις ουσιας ή αν σε καλυπτουν ή σε καλυπτει αυτο το πραγμα δικαιωμα σου, αλλα διαφωνουμε 1908%.

β.η ομαδα ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΠΑΤΖΕΤ ΕΧΕΙ. ξερεις πεστο και σε εμας που κατι ακουσαμε αλλα ειμαστε μπουφοι. ανοιξε μου τα ματια σε παρακαλω. η χρονια ειναι καρμπον η περσινη με τις πουστιες του ρουφιανοκλαψα. τα ιδια εκανε και περσι ο μπ%^&ρδος.

γ.η αλλγη προπονητη ισως βοηθησει λιγο, αυτο δεν ειναι σιγουρο, τα πραγματα ομως και χειροτερα δεν μπορουν να γινουν. αν προλαβουν να μην παραιτηθει ο ογιος και φερουν αλλο εχει καλος. πειραμα ειναι αυτο και οχι ομαδα.

δ.το στοιχημα ζει και υπαρχει και στην Α και στην Β και το τοπικο και παιζεις οπου σε παιρνει. αν εσυ τωρα καταλαβες τι γινετε στην ελλαδα (και μετα τα στημενα) δεν σου φταιω εγω, αλλα η χωρα που ζεις. και το στοιχημα υπαρχει σε καθε ομαδα, και στον ΗΡΑΚΛΗ δηλαδη. οι πραξεις του και ο ΜΠΕΤΟΥΛΗΣ δειχνουν τι γινετε.
και δεν ειναι μονο ο ΗΡΑ σ αυτα. ειναι κι αλλες ομαδες, απλα αλλοι πανε για το οτι φαμε οτι πιουμε ψιλικατζηδες δηλαδη, και αλλοι πανε πιο συντηρητικα βλεπε ο χοντρος στην Α, ο κομποτης, ο αρβανιτιδης και αλλοι τετοιοι που ακομα και χωριο να εχουν ομαδα δεν τρωνε μονο αλλα συντηρουν την αγελαδα που τους ταιζει.
μαλλον ειναι πυρινη φυσικη τελικα...


_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από teo 18/4/2014, 10:28

α, και για να σου λυθει η απορια για τα στημενα μια για παντα, μιας και ειμαι τελειως μπουφος ρε φιλε, αν εχεις επαφες με κλαψα πανε ρωτα τον τι ειπες περσυ στα παιδια στην συναντηση πριν τα πλευ οφ?
αποκλειεται να μην θυμαται, θα στα πει ο ιδιος χαρτια και καλαμαρι.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από hasnamus 18/4/2014, 10:50

Ναι θα πάω να τον ρωτήσω, οταν είναι να πληρωθώ.

hasnamus

Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από teo 18/4/2014, 10:54

αρα τι καθομαι και χανω τον χρονο μου και στα γραφω?

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από Bezyr 18/4/2014, 12:03

Να φυγει ο Ογιος.
Θεωρω οτι ειναι ο μεγαλυτερος ΜΑΛΑΚΑΣ που εχει περασει απο την ομαδα.Ανελαβε ενα καραβι βουλιαγμενο, το εκανε να πηγαινει γαμιωντας, και οταν εφτασαν στο λιμανι για επισκευες, του ειπαν δεν εχουμε λεφτα για επισκευες.
Και ο ιδιος ΣΑΝ ΜΑΛΑΚΑΣ παρεμεινε στην ομαδα.
Εισαι μεγαλος μαλακας αγορι μου.Νομιζες οτι θ ακουσεις κι ευχαριστω.Εισαι ΤΟ ταγαρι.
Ακου θρασος να θελει ο ανθρωπος να παιξουμε και κατι διαφορετικο εκτος απο γιομες....
ΟΥΣΤ ΡΕ.Φερτε μας τις γιομες πισω ΤΩΡΑ λαιμαι....
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από teo 18/4/2014, 12:39

φερτε τον μπαμπη ή φερτε τον χατζαρα να πεσουν τα τσιμεντα!

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από Bezyr 18/4/2014, 12:45

teo1908 έγραψε:φερτε τον μπαμπη ή φερτε τον χατζαρα να πεσουν τα τσιμεντα!

Ειλικρινα ΕΥΧΟΜΑΙ να ερθει αλλος κοουτς.

Γ@^%#%νοι, φερτε μου τις γιομες μου πισω !!!Θελω Γιομα!!


Οταν ο παικτης δεν εχει καθαρο μυαλο για το τι να κανει τη μπαλα που του τη δινουν, οταν τον πιεζουν να αφομοιωσει πραγματα αμεσα και δεν μπορει, και μπερδευεται, ξερετε τι κανει??

ΓΙΟΜΑ!!!!!!!!!
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από Bezyr 18/4/2014, 12:45

teo1908 έγραψε:φερτε τον μπαμπη ή φερτε τον χατζαρα να πεσουν τα τσιμεντα!

Ειλικρινα ΕΥΧΟΜΑΙ να ερθει αλλος κοουτς.

Γ@^%#%νοι, φερτε μου τις γιομες μου πισω !!!Θελω Γιομα!!


Οταν ο παικτης δεν εχει καθαρο μυαλο για το τι να κανει τη μπαλα που του τη δινουν, οταν τον πιεζουν να αφομοιωσει πραγματα αμεσα και δεν μπορει, και μπερδευεται, ξερετε τι κανει??

ΓΙΟΜΑ!!!!!!!!!
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από teo 18/4/2014, 13:03

ας παιξουν με πιο ελευθερα ποδια με γιομα δηλαδη Razz 

περα απ την πλακα, μια αλλαγη προπονητη ισως αλλαξει λιγο την κατασταση ισως οχι. χειροτερη απ οσο ειναι να την κανει δεν γινετε παντως εδω που εχουμε φτασει.

το θεμα ομως ειναι, οτι φταιει ο κοουτς τοσο ή και το ροστερ? σιγουρα ο κοουτς εχει ευθυνη αλλα και το ροστερ οταν ειναι αδιαφορο ή οταν τρωμε τριμπαλο και λεει ο μπεν παιξαμε καλα ειναι δειγμα του πουλαω τρελα ή θελω πριμ μη ανοδου ή αδιαφορω. το ροστερ δεν παιζει οσο μπορει και θα μποροσυσε να παιξει ακομα καλυτερα με ογιος με 2-3 προσθηκες. αυτο ειναι το θεμα. το προβλημα υπηρχε το λεγαμε ξανα και ξανα την ωρα που καποιος κρυφτηκε περιμενοντας τους Ιρανους και την ληξη της μεταγραφικης περιοδου ολος τυχαιως..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από teo 18/4/2014, 15:50

teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από Bezyr 18/4/2014, 20:07

Το τελευταιο ματς δεν το ειδαμε.
Μενω σε 2-3 πραγματα λογικης.
Βλεπω 10 λεπτα φασεων.
Σε αυτα τα λεπτα βλεπω 5 δικες μας ευκαιριες και 5 δικες τους.
Οι δικες μας εμενα μου αρεσαν.Κατω η μπαλα, εναλλαγες θεσεων, ευκαιριες δουλεμενες.
Αυτων οι 4 ηταν στημενα και ο,τι ναναι.Δεν θελει πολυ.Η ΑΜΥΝΑ ΜΑΣ ΚΟΙΤΑΕΙ!!.
Συμπερασμα:
Aφου τα καριολακια βρηκαν τροπο να κανουν 5 καλες φασεις με εναλλαγη μπαλας, ας εκαναν 30 τετοιες φασεις.Οι 5 φασεις βγηκαν βασει σχεδιου.Οι υπολοιπες ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΓΗΚΑΝ?Δεν βγηκαν γιατι τα ξυνανε.

Οπως ακριβως και με τον Φωστηρα.
Μπηκαν και κανανε Τουρισμο ενα ημιχρονο.
Τρωνε το γκολ και παιζουν μια χαρα κανα 15λεπτο.
Αυτο εμενα μου λεει οτι μπορουν.'Η μαλλον μπορουσαν.Αλλα καναν χαβαλε.
Ερχεται στο καπακι το γκολ και τελειωνει το παιχνιδι.
Απορω που βλεπετε τοσα χρονια μπαλα και εχετε και αμφιβολιες.
Ο προπονητης αλλαζει οταν δεν εχει να δωσει τιποτε αλλο στην ομαδα.Οχι οταν η ομαδα ειναι ρεμπετ ασκερ.Και ειναι ρεμπετ ασκερ γιατι δεν υπαρχει ουτε διοικηση ουτε παγκος.
Κοινως, ο κοουτς ο,τι και να κανουν οι παικτες θα κανει τουμπεκι.Αναγκαστικα τους στηριζει.Τι να κανει, αυτους εχει μονο...

Διαβαζω διπλα και ειλικρινα ντρεπομαι για οσα γραφουν μερικοι.
Εμενα η αποψη μου ηταν ειναι και θα ειναι η ιδια.Προπονητης που ερχεται δειχνει εργο αγωνιστικο και τον διωχνεις χωρις να δεις τι εφερε την αγωνιστικη πτωση, ενα πραγμα σημαινει.Αμπαλοσυνη.Αυτα τα περι σοκ και μαλακιες ειναι ελληνικη πατεντα.
Δεν ξερω τι θα γινει με Ογιος, αν θα φυγει.Αλλα ξερω πολυ καλα, απο τον Γεναρη, οτι θα βαζουμε 1 και θα τρωμε 2. Τωρα τι λεει ο καθενας που ειναι εντελως αμπαλος δεν μ απασχολει.
Σας ξαναλεω.Ακομη και τωρα αν ο Ογιος πει μενω, θα ειναι ΜΕΓΑΛΟΣ ΒΛΑΚΑΣ.
Διοτι αναλαμβανει μια ευθυνη που ΔΕΝ του ανηκει.Του ανηκει μονο ενα 10% κατ εμε.
Και κατι τελευταιο.
Εμαθα και ξερετε οτι δεν σας πουλαω παπαδες, οτι τον Γεναρη ζητησε ενισχυση σε συγκεκριμενες θεσεις.Του ειπαν για παικτες που ηταν και ακριβοι, και αμφιβολου αξιας.Το ταμειο ηταν μειον ηδη.Οταν ρωτησε αν πληρωθουν οι παικτες του, του απαντησαν "οταν ανεβουμε" !! Very Happy Very Happy 
Κατοπιν αυτου τους ανταπαντησε, πρωτα οι παικτες μου και μετα η ενισχυση!!!
Αυτο σημαινει οτι δεν ηθελε μεταγραφες????
Θα κανουμε το κρεας ψαρι?
Αλλα ειναι βλακας. Η ομαδα 99% δεν ανεβαινει.Θα τον σταυρωσουν.
Εγω αν μεινει, του βγαζω το καπελο.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από teo 18/4/2014, 20:21

εμεινε, βγαλτου το καπελο! Razz Cool 

στα του Ογιος και περι μεταγραφων.

το λογικο θα ηταν να ζητησει να μιλησει ο Ογιος με την διοικηση και να δουν τι μπορει να γινει. ομως απ οτι καταλαβα διοικηση (ναι αυτος που εκανε το τρενο) δεν υπαρχει (το τρενο πηγε στην βιοχαλκο) εδω και καιρο και εκανε κουβεντα με τους παιχτες.
τωρα φταιει ο Ογιος που μιλησε με τους παιχτες αν δεν ειναι καποιος αλλος στην Μικρα? σκεφτηκε να φυγει, του αλλαξαν γνωμη(?) εκατσε στο συμβολαιο(?), πιστευει οτι θα ανεβει(?) πιστευει οτι διοικει αυτος (καθολου παραξενο αφου λειπει η διοικηση) ΑΛΛΑ τι να κανουμε που δεν εχουμε διοικηση.
ποιον να ρωτησει, εμενα ή κανενα αλλο οπαδο?

αν δεν υπαρχει καποιος να τον πει φυγε και θελει να μεινει γιατι να φυγει? μενωφευγει ακολουθωντας τα βηματα του εκαναομαδατρενοαλλακλαιωκλαιωκλαιω.

για τις μεταγραφες ο κλαψας δεν εδωσε λεφτα, δεν εγινε σχεδιασμος δεν εγιναν μεταγραφες.
απλα ομορφα και ξεκαθαρα. τωρα πεστε εσεις οτι φταιει ο κοουτς για το οτι ο προεδρος ρουφ δεν δινει φραγκο.

και η ομαδα πληρωνετε με ΦΙΛΟΔΩΡΗΜΑΤΑ του καθενα που παει και δινει οτι εχει ευχαριστηση.
και ταξιδευει με λεφτα αλλων και μαλλον και το φαι που τρωνε ειναι απ τα λεφτα αλλων.
μην ξεχναμε οτι αμεσως μετα τον αγωνα με τον τουρκο δεν ειχαμε εσοδα τελικα απ τα εισητηρια..ποιες μεταγραφες μου λετε και ποιον να πεις να ερθει?
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από teo 19/4/2014, 09:13

hasnamus έγραψε:Ναι θα πάω να τον ρωτήσω, οταν είναι να πληρωθώ.

ο παπαδοπουλος σε πληρωνει? Razz Razz Razz Razz 
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από sakoulas74 19/4/2014, 09:41

Πρεπει να πουμε παντως πως η αδιαφορια που δειχνουν καποιοι απο τους παικτες μας ειναι και ευθυνη του ογιος. Δεν γινεται να ξερεις για τι ειναι ικανος ενας παικτης σου, να τον βλεπεις να σερνεται και να τον κρατας μεσα. Τον βγαζεις και ας εχεις αλλαγη το 17χρονο παιδακι που μολις βγηκε απο την ακαδημια. Ελεος δλδ, σιγουρα πρεπει να τα εχει καλα με τους παικτες, αλλα και λιγο δικτατορας ΠΡΕΠΕΙ να ειναι ο εκαστοτε προπονητης.

Οσο για τους διπλα, καποιοι μαλλον εχουν καψει και τα τελευταια τους εγκεφαλικα κυτταρα. Δυστυχως οι σοβαρες φωνες που εχουν μεινει ειναι πλεον μετρημενες στα δαχτυλα του ενος χεριου. Γι'αυτο και εχουν μεινει ολο κι'ολο 15-20 ατομα πλεον που γραφουν.

υγ. κανενας προπονητης δεν σε κανει ομαδαρα σε 1 μηνα, αυτα περι αλλαγης και σοκ ειναι πιπες ελληνικες οπως σωστοτατα εγραψε ο ντοκτορ, αλλαγη προπονητη τωρα (ή εστω πριν τα πλευ-ωχ) μονο κακο θα εκανε, οποιος δεν το καταλαβαινει αυτο συμβαινει κατι απο τα εξης τρια: 1. αδαης με το τι εστι ποδοσφαιρο, 2. βλακουλης, 3. στημενος. Απλα...

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από teo 19/4/2014, 09:46

sakoulas74 έγραψε:Πρεπει να πουμε παντως πως η αδιαφορια που δειχνουν καποιοι απο τους παικτες μας ειναι και ευθυνη του ογιος. Δεν γινεται να ξερεις για τι ειναι ικανος ενας παικτης σου, να τον βλεπεις να σερνεται και να τον κρατας μεσα.

συμφωνω σε ολα οσα λες απλα πιστευω οτι αν σε καποιες θεσεις δεν εχεις εναλακτικη ο παιχτης γινετε δημοσιος υαλληλος.
δηλαδη ο ονουατσι, ο ζαχορα για παραδειγμα παιξουν δεν παιξουν μπαλα ξερουν οτι θα ειναι βασικοι και αυτο ξεκινησε απ τις μεταγραφες που δεν εγιναν ωστε να γινει και ροτεισον αλλα να υπαρχει και ενα ειδος ανταγωνισμου.

για τον κοουτς σε ρωταω ποιος να τον διωξει? μιας και θελουν αλλαγη. μαζι τους οκ να φυγει. ποιος ομως θα του πει φυγε αφου δεν υπαρχει κανεις?

teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από Bezyr 19/4/2014, 15:40

sakoulas74 έγραψε:Πρεπει να πουμε παντως πως η αδιαφορια που δειχνουν καποιοι απο τους παικτες μας ειναι και ευθυνη του ογιος. Δεν γινεται να ξερεις για τι ειναι ικανος ενας παικτης σου, να τον βλεπεις να σερνεται και να τον κρατας μεσα. Τον βγαζεις και ας εχεις αλλαγη το 17χρονο παιδακι που μολις βγηκε απο την ακαδημια. Ελεος δλδ, σιγουρα πρεπει να τα εχει καλα με τους παικτες, αλλα και λιγο δικτατορας ΠΡΕΠΕΙ να ειναι ο εκαστοτε προπονητης.

Οσο για τους διπλα, καποιοι μαλλον εχουν καψει και τα τελευταια τους εγκεφαλικα κυτταρα. Δυστυχως οι σοβαρες φωνες που εχουν μεινει ειναι πλεον μετρημενες στα δαχτυλα του ενος χεριου. Γι'αυτο και εχουν μεινει ολο κι'ολο 15-20 ατομα πλεον που γραφουν.

υγ. κανενας προπονητης δεν σε κανει ομαδαρα σε 1 μηνα, αυτα περι αλλαγης και σοκ ειναι πιπες ελληνικες οπως σωστοτατα εγραψε ο ντοκτορ, αλλαγη προπονητη τωρα (ή εστω πριν τα πλευ-ωχ) μονο κακο θα εκανε, οποιος δεν το καταλαβαινει αυτο συμβαινει κατι απο τα εξης τρια: 1. αδαης με το τι εστι ποδοσφαιρο, 2. βλακουλης, 3. στημενος. Απλα...

Oπως τα λεει ο φιλος μου.
Και κατι αλλο.Εμεις δεν ειμαστε Ογιος.Ηρακλης ειμαστε.Και εχουμε κραξει ΚΑΙ τον Ογιος για τις εμμονες του.Για το απλωμα της ομαδος σαν ...τραχανα ενω εβλεπε οτι δεν του βγαινει το παιχνιδι, για τις γραμμες του, για κατι απιστευτες αλλαγες....
Και ναι, συμφωνω οτι ο Ογιος εχει και με καποιους παικτες κολληματα.Ο Λιμα και οι θεσεις που τον βαζει, η εμμονη με τον Ζαχορα..
Και ο τερματοφυλακας.Αν ο Χουαν δεν τα εχει αρπαξει μετα τις μαλακιες Κολιτσι δεν επρεπε να τον εχει πεταξει παγκο?
Επισης, αν την ομαδα δεν την εχει προετοιμασει για εναλλακτικο τροπο παιχνιδιου για να κραταει αποτελεσματα.Ειναι ενα θεμα.
Για αυτα και για αλλα ελεγχεται.Και τα συζηταμε, και συμφωνουμε και διαφωνουμε.
Αλλα απο τον καθε αμπαλο διπλα που δεν βαζει κατω τα συν και τα πλην που θα ειχε μια τετοια κινηση οταν μαλιστα δεν εχει την δυνατοτητα να κανει και μεταγραφες τωρα ο νεος προπονητης, το να λεμε παρε μπουλο Ογιος, ειναι ενα τεραστιο λαθος.
Διοτι, ΚΑΝΕΝΑΣ απο ολους αυτους δεν μας λεει το εξης απλο.
ΑΥΤΑ ΤΑ ΙΔΙΑ Κ#$%ΠΑΙΔΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΚΑΝΑΝ ΠΑΠΑΔΕΣ? Γιατι τωρα μου φταιει ο κοουτς και οχι αυτοι που σερνονται προκλητικα κατα διαστηματα?
Η οτι βλεπει ο προπονητης τις αδυναμιες της ομαδος βλεπει και τον παγκο του ΚΑΙ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΑ ΒΥΖΙΑ ΤΟΥ?
Η ομαδα οπως ειναι, χωρις υλικο, λεφτα και οπως παιζουν τα κ%λωπαιδα, ΔΕΝ ανεβαινει.
Και ο Ογιος βαζει στον ντορβα το κεφαλι του.Θα τον γαμησουν ολοι στο τελος.Η αχαριστια θα χτυπησει κοκκινο.Δεν μπορω να καταλαβω που στηριζεται και μιλαει για ανοδο.Μαλλον δεν ειναι του χαρακτηρα του να εγκαταλειπει το σκαφος που βουλιαζει.Γι αυτο και τον παω.Αλλα ή ηρωας θα γινει 1% ή θα τον σταυρωσουν 99%.Τον Παπ τον εχουν ξεχασει προ πολλου οι περισσοτεροι.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από teo 19/4/2014, 15:58

[quote="Bezyr"]
sakoulas74 έγραψε:Πρεπει να Τον Παπ τον εχουν ξεχασει προ πολλου οι περισσοτεροι.

ο Ογιος εχει κολληματα, αλλα δεν εχει και επιλογες. τελος παντων στ αρχιδια μου ο ογιος και ο καθε παιχτης, απλα επιμενω στο εξης: να αλλαξουμε κοουτς, ναι, η ομαδα οταν δεν τα παει καλα στο πρωταθλημα αλλαζεις προπονητη. εδω ομως -για μενα- το πραγμα ειναι ακομα πιο μπλεγμενο γιατι 1. δεν εχουμε διοικηση, 2. η διοικηση οποτε εμφανιζεται λεει δεν εχω λεφτα.
αρα οταν λεμε αλλαζουμε κοουτς χρειαζεται
1. η διοικηση σε 1η φαση να πει τον Ογιος μπουλο για να ερθει ο αλλος κοουτς
2. η μελετε (που μ αυτη τη διοικηση ποτε δεν υπηρξε) στο αν θα ανεβει η ομαδα ψιλοσιγουρα με τον Χ κοουτς, που αν ηθελαν να αλλαξουν τον ογιος ηδη θα επρεπε να τον ειχαν βρει τον Χ κοουτς.
διοιτι εδω ερχομαστε να βγουμε μαλακες ξανα. να κανει την επανεμφανιση του ο κλαψας να πει 1-2 μερες δεν εχω λεφτα, να γινει η αλλαγη του κοουτς ετσι για να γινει με λεφτα ξενων (οχι της παε τελος παντων) με σκοπο τι? να αλλαξουμε απλα προπονητη?

αφηνω απ εξω το ονομα των προπονητων, τις κοντρες με την διοικηση και παω στην ουσια.
ποιος ειναι διοικηση να παρει την αποφαση, και με ποιον θα αλλαξει τον κοουτς για να ανεβουμε.
απλα πραγματα.
διοικηση=ανυπαρξια+πουστροπαπαγαλακια.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από sakoulas74 20/4/2014, 10:03

Bezyr έγραψε:Και ο Ογιος βαζει στον ντορβα το κεφαλι του.Θα τον γαμησουν ολοι στο τελος.Η αχαριστια θα χτυπησει κοκκινο.Δεν μπορω να καταλαβω που στηριζεται και μιλαει για ανοδο.Μαλλον δεν ειναι του χαρακτηρα του να εγκαταλειπει το σκαφος που βουλιαζει.Γι αυτο και τον παω.Αλλα ή ηρωας θα γινει 1% ή θα τον σταυρωσουν 99%.Τον Παπ τον εχουν ξεχασει προ πολλου οι περισσοτεροι.

Αυτο ακριβως.

Τεο μου, διοικηση θα ξαναδουμε πλεον μετα τα πλευ-ωχ. Οση κουβεντα και να κανουμε τωρα τα μυαλα μας καιμε. Κατα πασα πιθανοτητα (εκτος και αν συμβει καποιο τρελο θαυμα) δεν ανεβαινουμε. Πρωτευων αιτια ειναι σιγουρα η διοικηση, αλλα δεν ειναι μονο αυτη.
Επισης, για το δημοσιουπαλληλικι ορισμενων παικτων, δεν ξερω αν εχεις παιξει ποτε ποδοσφαιρο, αλλα σαν παικτης περιμενεις ορισμενα παιχνιδια που θα φανεις ετσι ωστε να ανεβασεις την αξια σου. Οπως καταλαβαινεις, τα παιχνιδια για το κυπελλο με τον γυφτο ηταν μια πρωτης ταξης ευκαιρια για να ανεβασουν τις μετοχες τους. Ξερεις ποια ειναι αλλη μια ευκαιρια που μπορει να εχουν;
Ναι, σωστα καταλαβες, τα πλευ-ωχ. Οποτε κατι αλλο παιζει στο γιατι κατεβαινουν να αγωνιστουν ετσι οπως τους βλεπουμε τωρα...

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από sakoulas74 21/4/2014, 08:27

Τελικα διοικηση [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] πριν τα πλευ-ωχ. Οτι χειροτερο ηταν να κανουμε, το καναμε. Μπραβο μπαμπαδομπουλα, μαγευεις συνεχομενα.

Σαν ποδοσφαιριστη τον νικο παπαδοπουλο τον θυμαμαι μετριο προς καλο μιλωντας παντα με ελληνικα δεδομενα. Ενα καλο του στοιχειο που θυμαμαι ειναι τα στημενα του, ειτε απευθειας, ειτε αναζητωντας κεφαλι.

Ειμαστε η 7η ομαδα που αναλαμβανει ο παπαδοπουλος μεσα στα 5 χρονια της προπονητικης καριερας του, κατι που με χαλαει πολυ γιατι σημαινει οτι πουθενα οπου πηγε δεν εδειξε εργο.

Κατι μου λεει πως ο μπροεδρας μαλλον γλυτωσε αρκετα χιλιαρικα απο τον μισθο του ογιος.

Αντε και το καλοκαιρι απο την αρχη...

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από teo 22/4/2014, 08:06

εχω μπερδευτει ομως ρε σεις. πριν απο λιγο καιρο οι παιχτες κρατησαν τον ογιος και υποτιθετε τον ηθελαν για κοουτς. πως γινετε ομως να τον κρεμανε ετσι, με προκλητικη αδιαφορια?
μπορω να δεχτω οτι εχουν κουραστει, μπορω να δεχτω οτι πριν τα πλευ οφ και με την λογικη οτι με μια νικη σε 3 ματς ειμαστε μεσα οτι και να γινει γι αυτο και να ηταν χαλαροι ομως πως ρε παιδια κρεμανε οι ιδιοι οι παιχτες τον κοουτς που ηθελαν να μεινει?
και αν ηταν 1 φορα προκλητικα αδιαφοροι και μεσω δηλωσεων ακομα (θυμιζω δηλωσεις ονουατσι μετα το 3μπαλο) πως αλλαζοντας ενα κοουτς αλλαζεις την κατασταση? ο νεος κοουτς δηλαδη ειναι "πιστολερο"? οποιος δεν βαζει τα ποδια του στην φωτια (βλεπε μπεν ειδικα σε καποιες φασεις στα χανια κανει ΜΠΑΜ) τι θα τον κανει? διακοπη συμβολαιου? προστιμο? ηδη ειναι απληρωτοι.

ομως το μεγαλο προβλημα ΕΠΙΜΕΝΩ ειναι η διοικηση. με μια σωστη διοικηση, μετρια ακομα, μικρη ισως αλλα ΣΩΣΤΗ τα πραγματα θα ηταν πιο ξεκαθαρα οσο αναφορα το ΠΟΙΟ ειναι το προβλημα και ο κοσμος δεν θα ειχε οχι γκρινια, τουλαχιστον δεν θα ειχε αυτη την αμφιβολια (που τελικα επιβεβαιωθηκε ξανα φετος) οτι εχει παιχτη βρωμια στην πλατη της ομαδας.
καταρρεουμε λοιπον απο μεσα, διοικητικα και μαζι με την διοικηση πατωνει και η ομαδα. ο καθενας κανει οτι του καπνισει, ο προπονητης μιλαει για την παραμονη του με οποιον γουσταρει, ο προεδρος εμφανιζεται οποτε θελει (ισως τις χειροτερες στιγμες) και ΟΛΟ αυτο το κλιμα μπουρδελοποιησης καταληγει στην ΜΗ αγωνιστικη επιτυχια, στον πατο. τι να κανουμε ετσι ειναι η αληθεια, ο βαθμολογικος πινακας δεν κανει λαθος και καλος ή κακος αυτος ειναι ο καθρεπτης της ομαδας, της διοικησης, της ΠΑΕ δυστυχως.

εγω, επειδει εχω αφησει το θεμα ανοδος στην ακρη, δεν εχω καμια αυταπατη οτι θα ανεβουμε, και δεν θελω να επεκταθω αλλο στο θεμα αυτο, τους λογους που το πιστευω αυτο τους εχω αναλυσει αρκετες φορες δεν θελω να γινω κουραστηκος, πλεον ελπιζω στο να μην υλοποιηθει το χειροτερο σεναριο γιατι τον πατο του βαρελιου ακομα δεν τον εχουμε δει.

με τις βρωμιες που γινονται στην πιο βρωμερη κατηγορια της Β ολης της ευρωπης, καποτε ασχοληθηκε ο κρατικος μηχανισμος (που δεν μας γουσταρει) και τιποτα δεν βγηκε για τον ΗΡΑΚΛΗ. ειχαμε να το λεμε οτι δεν ειμαστε σαν αυτους, ουτε διοικητικα.
τωρα (οχι για να το λεμε απλα και να περιφανευομαστε) αλλα καθαρα πρακτικα και με γνωμονα το καλο της ομαδας χτυπαω το καμπανακι μην ξανα ανακαλυψει ο κρατικος μηχανισμος την αμερικη και αντε να την πληρωσει ο κλαψας μην την πληρωσει και ο ΗΡΑΚΛΗΣ και θα μπουμε σε νεα κολπα και δεν θα ξεμπερδεψουμε ετσι απλα.

ο μπετουλης και κατι αλλοι μπετουληδες και αντιστοιχα η secretbet (ιδια δουλεια κανουν και μερικοι ανοητοι ευχονται να πεσει η ομαδα στα χερια τους!!) εχουν ξεφυγει κανονικα. βασικα στ αρχιδια τους αυτοι την δουλεια τους κανουν. οι ομαδες θα την πληρωσουν ξανα. εχουν ξεφυγει ομως γιατι αν παλια εδιναν ματσακια με κωδικους τηλεφωνικα, πλεον δεν εχουν κανενα ενδιασμο να τα γραψουν στο fb ή να στα δωσουν απ τα σαιτ τους που γραφεσαι σε gold ή vip για να εχεις τα αναλογα ανταλλαγματα.
συγκεκριμενα ο μπετουλης ειναι απο πιερια, το σαιτ του (οχι το φβ) ανοιξε λιγο καιρο απ την στιγμη που πηγαμε στην Γ και επεδει γνωστος μου (τουρκος) ειναι γραμμενος σ αυτο και ψιλοασχολειται δεν πιανει τα παντα σε ξενα κρατη, αλλα σε ελλαδα Α εχει αρκετη επιτυχια και σε ελλαδα Β ειναι αρκετα καλος, πολυ καλος. οι αγωνες παιζονται στα γκολ/σκορ περισσοτερο, σε καρτες καποιοι συγκεκριμενοι, και σε τελικο αποτελεσμα λιγοτεροι (τουλαχιστον ετσι μου ειπε ο γνωστος μου).
εγω δεν εχω ιδεα μαγκες, δεν παιζω στοιχημα, δεν ειμαι αρρωστος μ αυτα, απλα επειδει κανενας προεδρος που κανει τετοια δεν νοιαζεται για την ομαδα του πραγματικα ελπιζω και ευχομαι να μην ανακαλυφτει κατι τετοιο.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από teo 23/4/2014, 15:23

τελος το 1ο ημιχρονο με το μπορατοχωρι.

ειναι λιγο τρικυμια η ομαδα αλλα το ψιλοκραταμε πισω. πιεσαν στην αρχη, ευτυχως εκει δεν φαγαμε το γκολ.
ο ται δειχνει λιγο εκτος τοπου και χρονου, ο πορτουλιδης συνεχιζει να δειχνει καλος σε σχεση με τους αλλους, ξεχωριζει, τουλαχιστον οπως το βλεπω εγω.

μπροστα ο ματσουκας δειχνει οτι δεν την εχει τη θεση. παιζει πλαγια, ειναι περιφερειακος.
σε αντεπιθεση ομως το εχει. εκανε μια πολυ καλη ευκαιρια.

τελος το κορακι μου φαινεται δεν μας γουσταρει και πολυ..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από Bezyr 23/4/2014, 16:52

Λοιπον επειδη η αμπαλιαση θα χτυπησει κοκκινο διπλα, και εχω κουραστει να ασχολουμαι θα πω μονο το εξης.Οταν ελεγα οτι παραμονες πλαιη οφ δεν αλλαζεις κοουτς αυτο εννοουσα.
Το πρωτο ημιχρονο που η ομαδα ετρεχε σαν ηλιθια δεξια αριστερα χωρις να ξερει τι κανει ο καθενας.
Και στο δευτερο που ναι μεν φανηκαν να θελουν προσπαθησαν περισσοτερο αλλα χθηκε και παλι η μπαλα.ο,ΤΙ ΝΑΝΑΙ ΟΛΟΙ.ΟΛΟΙ.
Οι παικτες συνηθισμενοι σε ενα στυλ παιχνιδιου σημερα με ενα δοκαρι,κι αυτο με στημενο δεν διακαιουνταν τιποτε.ΑΝΕΤΑ κρατησαν το σκορ τα ταγαρια.ΑΝΕΤΑ.
Χανεις το επομενο ματς και τελειωνεις.
Εις υγειαν του γαμημενου που παριστανει τον προεδρο.Του ευχομαι το χειροτερο του π$#$#στη.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 6 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από teo 23/4/2014, 17:23

μα γιατι βριζεις τον ποντιο? αφου δεν πηραμε 10 διαρκειας ο καθενας οπως εκανε η καλλονη, ο αιγινιακος, η κερκυρα και 1002 αλλες ομαδες. ειμαστε αχαριστοι. Razz 

στα του αγωνα. ειδα το ματσακι. χλιαρο. τα συνθηματα και το γηπεδο θυμισαν ΗΡΑΚΛΗ. θυμιζαν γιατι οι 11 που επαιζαν μεσα θυμιζαν αε ποντιων.

τα του 1ου ημιχρονου τα σχολιασα στην διακοπη, με τα λιγα που μπορω να καταλαβω ε, δεν ειμαι και γνωστης, γνωμη λεω.
στο 2ο ημιχρονο τωρα ή εμεις ανεβασαμε ρυθμους ή κατεβασε το αιγινιο και καπως φαινοταν να ελεγχουμε τον αγωνα, αλλα μεχρι εκει.
επισης το κορακι μας σφυρουσε λιγο αναποδα, δεν θα γκρινιαξω για το πεναλτι, απλα στο 1ο ημιχρονο δεν εδωσε 1-2 καρτες στο χωριο, αφησε καποιες φασεις να περασουν ετσι, οπως ενα εκτος φασης χτυπημα στον παπαπαπαπαπαστεριανος που εκανε κοκορομαχιες με το αλλο το κρεας απ το χωριο. και αυτα επηρρεασαν το ματς πιστευω. ομως δεν τα λεω για δικαιολογιες φυσικα.
αν μπορουσαμε θα το παιρναμε. ειχαμε τον ογιος να κοιταει τον παγκο και να κλαιει, τωρα κλαει ο παπαδοπουλος.
επισης, να αναφερω για το ροτεισον. εγινε? π.χ. ο ματσουκας θα επαιζε φορ λογο ροτεισον ή σε αναγκαστηκο μπαλωμα της θεσης?
ο ονουατσι οσο χαρα μας εδωσε οταν μαθαμε οτι ερχετε αλλο τοσο πικρα φαγαμε με την αποδωση που εχει. σε μερικα ματσακια απ αυτους περιμενεις να κανουν το κατι παραπανω για να κερδισεις.

σε γενικες γραμμες αν φορουσαν οι δικοι μας αλλα ρουχα το ματσακι ηταν κατι σαν πιερικος-αιγινιακος.

ενα ακομα σημαντικο:
Εσεις που παζαρεψατε το διπλο εις βαρος του Ηρακλη στο σημερινο ματς για 70.000 ευρω, εχετε μια ωρα περιθωριο να το αλλαξετε. ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ. ΟΛΟΙ ΓΗΠΕΔΟ ΤΩΡΑ.!!!

αναρτηθηκε στο φβ, στο καναλι της Α.Θ10. βεβαια το να πεις δημοσια ο ταδε εστησε κτλ δεν ξερω κατα ποσο ασφαλες ειναι, γιατι και να το αποδειξεις παλι θα την πληρωσεις.

οσο για τον κοουτς η αλλαγη του ογιος δεν ειδα να εφερε καποια διαφορα στον 1ο αγωνα.
μας παιρνει να κανουμε ηττα ή αν χασουμε μας πετανε εξω?

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 11 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης