FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Παπαθανασάκης

+32
tolaras10
andy2003
Big bad wolf
playmaker
Iraklaras07
Coleman10
ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ
bluedevil
Night Watcher
milano
Γαλαζιος Ηρωας
mos
sakoulas74
Hood
luxus
χιλια χρονια ηρα
remkobure
kaspar
periplanomenos
Mirlas1908
tolisblue
Timetraveler
rafael nadal
Bezyr
DIMSAV
κατακρεουργημενος
natsinas75
maglin
xibalba
teo
Knack
36 απαντήσεις

Σελίδα 13 από 43 Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 43  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 13 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 24/6/2015, 21:30

Το πιο πιθανο κατα την αποψη μου ειναι η πωληση εισητιριων που δηλωνετε! Αλλιως δεν μπορω να βρω αλλο κριτιριο που η αεκ που μολις ανεβηκε απο την Β μαζι μας να παρει σχεδον ενα χαρτι παραπανω απο εμας!
Τωρα το προβλημα που βλεπω εγω ειναι οτι δεν γινεται σωστα η κατανομη χρηματων! Καθως εαν θελανε να το κανουνε σωστα θα επρεπε να το κανουν βαση καταταξης και βαθμολογιας!
Οπως γινετε στην αγγλια και σε καθε αλλη ευρωπαικη χωρα !
Αλλη ερωτηση που εχω! Εμεις γιατι θα λαβουμε χορηγια απο τον οπαπ; Αφου υπογραψουμε με τους τουρκους αυτους δεν θα διαφημιζουμε ατο μπροστα μερος της φανελας;;

_________________
οπου πας! μαζι σου θα μαι ! παντα θα σαι ακολουθω! μια ζωη θα τραγουδαμε! δεν μας εμεινε μυαλο!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 13 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από tolisblue 25/6/2015, 00:15

Είναι η χορηγία του πρωταθλήματος αυτή, μεταξύ των οποίων είναι η φανέλα, οι πινακίδες κτλ. Για να μπει στο μπροστά μέρος της φανέλας ή οπουδήποτε αλλού γίνονται ξεχωριστές συζητήσεις. Όσο για τους Τούρκους δεν ξέρω αν θα μπουν στο μπροστά μέρος. Εκεί παίζει να βάλουν την φαρμακευτική εταιρεία. Όσο για την χορηγία είναι 1,5 χαρτί παραπάνω. Αυτό το ποσό είναι όλο το μπάτζετ μας εμάς.

tolisblue

Αριθμός μηνυμάτων : 172
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2013
Ηλικία : 35

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 13 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 27/6/2015, 21:54

με turkish airlines τι εγινε τελικα?

περασε καιρος, ηταν να υπογραψουν αλλα τιποτα ακομα.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 13 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Bezyr 27/6/2015, 22:12

Τι να γινει, το περιβαλλον ειναι βαρυ, μακαρι να μην αποδειχτει και εδω μπουμεραγκ η πρωιμη ανακοινωση.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 13 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από milano 29/6/2015, 18:48

Παπαθανασάκης στην ΕΤ3

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

milano

Αριθμός μηνυμάτων : 568
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 13 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Επισκέπτης 29/6/2015, 22:33

Καιρό έχω να ακούσω / δω πρόεδρο στην ομάδα να εμπνέει και να σου βγάζει όραμα, πολυ γαματο αυτο που είπε, ειλικρινές ντόμπρο και το εκτιμώ 1000% οτι εαν δεν μπορέσει αυτός να μην αφήσει πίσω χρεει για να μπορέσει να λειτουργήσει η ομάδα!
Πόσο καμένοι ειμαστε απο αυτο το θεμα;
Όποτε μια χαρα το παει θελει με έξυπνο μπατζετ χωρίς υπερβολές να φτιάξει βιώσιμη ομάδα μακάρι του εύχομαι ολόψυχα να τα κατάφερε και φέτος το στηρίζω 100%

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 13 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Bezyr 29/6/2015, 23:38

Ολα παμε καλα πανε, αμα ριξει και λιγο τα διαρκειας με αφορμη την κριση, αγγιζει το τελειο!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy (εκειιιι εγω, κολλησα στα διαρκειας) Very Happy Very Happy Very Happy
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 13 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 12/7/2015, 19:17

«Έχουν ξεκινήσει οι εγγραφές»
Στον Arena FM 89,4 φιλοξενήθηκε ο Μπρούνο Καρντόσο και μίλησε για τις ακαδημίες του Ηρακλή στην Βραζιλία.

Αναλυτικά τα όσα δήλωσε:

«Είναι ένα πρότζεκτ που το έχω όνειρο αρκετά χρόνια. Θέλω να προωθήσω το όνομα μια Ελληνικής ομάδας στη Βραζιλία και μου δόθηκε αυτή η ευκαιρία με τον Ηρακλή. Η συνεργασία με τους ανθρώπους εκεί θα μας δώσει την ευκαιρία να δουλέψουμε με παιδιά από την Βραζιλία που θα αποκτήσουν την Ευρωπαϊκή νοοτροπία και πειθαρχία. Η πόλη που θα γίνει αυτό είναι μια πόλη 100 χιλιόμετρα από το Ρίο Ντε Τζανέιρο και έχει περίπου 800.000 κατοίκους. Έχει από τις καλύτερες συνθήκες ζωής στη Βραζιλία και έχει βγάλει πολύ μεγάλους ποδοσφαιριστές όπως ο Ραμίρες, ο Φελίπε Μέλο, ο Λουτσιάνο που έχει αγωνιστεί στην Ελλάδα και άλλοι πολλοί. Έχω πάρει τους χώρους, έχω μεταφέρει μια ακαδημία με κάποια παιδιά και από εκεί θα ξεκινήσει η ακαδημία του Ηρακλή. Έχει ένα μεγάλο γήπεδο μπροστά με κανονικό χόρτο, ένα γήπεδο 5χ5, αποδυτήρια και γραφεία».

Για τις ηλικίες στην ακαδημία:

«Η ακαδημία θα ξεκινήσει από παιδιά 8 χρονών και θα μένουν μέχρι 18. Θέλουμε τα παιδιά να έχουν χρόνο και να μάθουν αυτά που ζητάνε στην Ευρώπη. Δεν φτάνει μόνο η τεχνική και η φαντασία, χρειάζονται πολλά για να μάθεις το ποδόσφαιρο. Αυτό που θέλω είναι να έχουμε συνεχή επαφή με τους ανθρώπους στη Θεσσαλονίκη».

Για τον διάλογο που είχε με τον Παπαθανασάκη:

«Έχω πάρει την έγκριση και έχω μιλήσει με τον κ. Παπαθανασάκη που ενθουσιάστηκε με την ιδέα. Έχει παγώσει κάπως εδώ το θέμα επειδή υπάρχουν τα προβλήματα όμως στην Βραζιλία προχωρούμε κανονικά και έχουν αρχίσει και οι εγγραφές. Εγώ ζήτησα από τον κ. Παπαθανασάκη το όνομα αλλά είπε πως θα με βοηθήσει κιόλας. Δουλεύω σε αυτό τον χώρο εδώ και καιρό και ξέρω πως πρέπει για να πετύχει μια ομάδα να δημιουργήσει δικούς της παίκτες».
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

καλη κινηση δειχνει.
ο καρντοσο ειναι ο μανατζερ του ντεγκρα?

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 13 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 13/7/2015, 04:08

Αντε ρε προεδρα!!! Κινησαρα !!! Πιστευω μια απο τις ακαλυτερες κινησεις που εχουμε κανει μεχρι τωρα!!

_________________
οπου πας! μαζι σου θα μαι ! παντα θα σαι ακολουθω! μια ζωη θα τραγουδαμε! δεν μας εμεινε μυαλο!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 13 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Επισκέπτης 14/7/2015, 19:53

ξέρει κανείς αν ο Παπασάκης κάνει ταξίδια κατά Αθήνα μεριά;;;;

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 13 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Bezyr 3/11/2015, 20:06



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 13 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 3/11/2015, 20:36

Ξέρουν?? 
Μακαρι
Ή θα δουμε δεξι εξτρέμ τον κοντό Τούρκο που είναι ελεύθερος..?

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 13 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από mos 3/11/2015, 20:53

Θα φανεί αν ξέρει ή αν ξεράδια ξέρει. Οι μεταγραφές πρέπει από την πρωτοχρονιά να προπονούνται και να είναι στην εντεκάδα για τον πρώτο επίσημο αγώνα.
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 13 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 7/11/2015, 10:25

Ραντεβού Παπαθανασάκη – Νταμπίζα!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 13 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από 3φ 7/11/2015, 13:35

Ωρα των σπορ, που μας αγορασε τον Βελλιο 2 φορες, τον Λουκινα τον υπεγραψε περασμενο Σεπτεμβρη και μας εκανε τραμπα με Βελλιο / Μανταλο γιατι ο δευτερος ειχε αφισα του Δελλα πανω απο την κουνια του...

_________________
Ηρακλής Θεσσαλονίκης 1908...
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 13 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Hood 9/11/2015, 20:07

Παπακαβουρακη πάρε τεχνικό διευθυντή ρε επικυνδυνε

Δε ξέρεις την αγορά δε μπορείς να κανεις όλες τις δουλειές

Hood

Αριθμός μηνυμάτων : 321
Ημερομηνία εγγραφής : 31/07/2015
Ηλικία : 30

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 13 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Bezyr 9/11/2015, 23:45

Το αφεντικο εδωσε συνεντευξη και μου εκαναν εντυπωση 3 πραγματα.
Που πήρε λεει την γυναικα του και την ρωτησε " να τα παρατησει ολα και να γυρισει πισω"?? Shocked Shocked Shocked Shocked
Οτι ειχε λεει 2 !! προτασεις να πουλησει την ομαδα....Shocked Shocked Shocked  
Και οτι καποιοι τρομοκρατουν τον κοσμο. Shocked  Shocked  Shocked
Προς το παρον δεν θα ηθελα να σχολιασω τα οσα λεει, αρκετα προβληματα εχει η ομαδα,αν αρχισουμε να εντοπιζουμε και τα φαιδρα του στυλ "ετοιμαστηκα να τα βροντηξω αλλα με κρατησε η κυρα"...
Τεσπα, ιδου:

Ο Σπύρος Παπαθανασάκης ήταν σήμερα ο κεντρικός προσκεκλημένος της εκπομπής «Pressing», στην ΕΤ3, εκεί όπου μίλησε για όλη την πορεία του στον Ηρακλή, τους στόχους του, ενώ προχώρησε και σε αποκαλύψεις.

Αναλυτικά:

Αρχικά και σε ό,τι αφορά τον ίδιο, είπε: «Ο πατέρας μου είναι Κρητικός. Η μάνα μου είναι από την Σπάρτη. Εγώ γεννήθηκα στην Αμερική. Η μάνα μου πήγε να δει τον θείο μου και εγώ γεννήθηκα πρόωρος στη Νέα Υόρκη. Ζω μόνιμα στο Τορόντο του Καναδά εδώ και πολλά χρόνια. Το πως ήρθα στον Ηρακλή είναι γνωστό. Εγώ ασχολιόμουν με τη μπάλα και έφερα τον ανιψιό μου στην Ελλάδα για να βρει ομάδα κάπως έτσι ήρθα στη Θεσσαλονίκη και τον Ηρακλή».

Για το πως προχώρησε το deal με τον Ηρακλή: «Μου είπαν για τον Ηρακλή, συναντήθηκα με κάποιους ανθρώπους και τον Μάκη Σεντελίδη. Εμαθα τα πάντα γύρω από την ομάδα, για το τι χρωστάει, τι υποχρεώσεις έχει και ανέλαβα».

Είπε ακόμα…: «Ο Ηρακλής είναι η αγάπη μου. Αγάπησα τον Ηρακλή με όλη την καρδιά μου. Μου ‘δωσε «φωτιά» και πάλι στην ψυχή μου. Είμαι πολύ περήφανος που είμαι κομμάτι του. Δεν υπολόγισα τα λεφτά. Μπήκε μπροστά το πάθος μου για να πετύχω. Ολη η ζωή μου».

Για τη φετινή χρονιά, είπε: «Εχουμε νέα ομάδα. Πολλοί παίκτες δεν είχαν παίξει στην Α” Εθνική. Τώρα παίρνουν παιχνίδια. Χθες έπαιξε ένα παιδί από τις ακαδημίες μας.  Ο Τσότρας. Βάζουμε τώρα σιγά σιγά την οργάνωση και εκεί πάνω χτίζουμε για τα επόμενα χρόνια. Θα φέρουμε και παίκτες βέβαια με ταλέντο. Σίγουρα θα θέλαμε να είμαστε λίγο πιο ψηλά, όμως του χρόνου θα έχουμε καλύτερη ομάδα. Ο Ηρακλής σε δύο χρόνια θα είναι στην Ευρώπη. Κάθε χρόνο θα χτυπάει πεντάδα. Αυτό θέλω, γι” αυτό δουλεύουμε».

Για την μεταγραφική ενίσχυση του Ιανουαρίου: «Εχουμε ένα πλάνο. Ξέρουμε τι θα κάνουμε. Εχουμε παίκτες στο μυαλό μας. Ο Ιανουάριος είναι δύσκολος για μεταγραφές. Εχουμε όμως τον τρόπο για να φέρουμε παίκτες. Θα ενισχυθούμε».

Για την άποψη του κόσμου: «Ο κόσμος έχει σωστή κρίση. Αισθάνομαι όσα λέει και θα κάνουμε ακόμα καλύτερη την ομάδα μας».

Για τον τεχνικό διευθυντή: «Αυτό το ζήτημα το κοιτάμε. Ο κόσμος δεν ξέρει τι έχω στο μυαλό μου. Τράβηξα πολλά αυτό το χρόνο που είμαι εδώ. Θέλω ο κόσμος που θα δουλεύει για τον Ηρακλή, να είναι πιστός στην ομάδα. Δεν θέλω να το δουν ως μία ακόμα δουλειά. Θέλω να τα δίνουν όλα για την ομάδα. Αγαπάω την Ελλάδα, αγαπώ τον Ηρακλή, όμως έχω δει πράγματα που δεν μπορώ να τα πιστέψω».

Και συνέχισε: «Εμείς που ζούμε στο εξωτερικό ξέρουμε διαφορετικά την Ελλάδα. Την περασμένη εβδομάδα άκουσα πολλά που με απογοήτευσαν. Ακουσα πολλά πράγματα που δεν είναι αλήθεια. Τηλεφώνησα στον Καναδά στη γυναίκα μου που είναι και άρρωστη και ήταν στον γιατρό. Τις είπα πως έχω απογοητευτεί. Την ρώτησα τι θέλεις να κάνω; Θέλεις να τα παρατήσω και να έρθω πίσω;  Και μου είπε δεν θα τα παρατήσεις ποτέ. Είμαστε Ηρακλής. Μόλις μου το είπε αυτό. Με τρέλανε. Δεν θα αφήσω ποτέ τον Ηρακλή. Με συγκλόνισε αυτό που μου είπε».

Για το πόσο ακόμα θα παραμείνει στην Ελλάδα: «Θα μείνω στην Ελλάδα μέχρι να αισθανθώ πως η ομάδα πατάει καλά στα πόδια της. Θα είμαι στην Ελλάδα, όσο χρειαστεί».

Για τα πολλά προβλήματα που αντιμετωπίζει σαν χώρα η Ελλάδα: «Εχουμε όλοι προβλήματα. Όταν ερχόμουν για την εκπομπή η μάνα μου με ρώτησε αν θα γυρίσω πίσω. Τις είπα όχι, μου αρέσει εδώ. Αγάπησα τη Θεσσαλονίκη. Είναι ωραία πόλη. Με πειράζει όμως αυτοί που τρομοκρατούν τον κόσμο και ο κόσμος δεν μπορεί να πιστέψει ακόμα σε εμάς. Δυστυχώς στην Ελλάδα, όλοι κάνουν τον κόσμο να φοβάται, δεν πρέπει να φοβάται ο κόσμος».

Για το αν σκέφτεται να επενδύσει και σε άλλες δουλειές στην Ελλάδα: «Εγώ ήρθα εδώ μόνο για τον Ηρακλή. Για τίποτα άλλο. Όταν πρωτοήρθα ήταν κάποιος από τον Καναδά και με έστειλε να δω ένα άτομο στην Αθήνα για το πώς είναι το ποδόσφαιρο. Αυτός μου είπε τι κάνεις εδώ; Εγώ του είπα ήρθα να φτιάξω μεγάλη ομάδα. Εμένα δεν μ’ αρέσουν οι δικαιολογίες. Εγώ θέλω να φτιάξω δυνατή ομάδα. Δεν θέλω να ασχολιόμαστε, ούτε με διαιτητές, ούτε με τίποτα».

Και στη συνέχεια αποκάλυψε: «Σήμερα ήρθαν κάποιοι από δύο διαφορετικές πλευρές για να αγοράσουν τον Ηρακλή. Τους έδιωξα. Δεν θα δώσω την ομάδα σε χέρια που θέλουν να κακομεταχειριστούν την ομάδα. Η ομάδα είναι του κόσμοι. Ολοι μαζί θα κάνουμε γερή την ομάδα».

Για τους Μαρινάκη, Σαββίδη και Μελισσανίδη: «Σε μερικά χρόνια θα δείτε τον Ηρακλή. Θα βγάλουμε παίκτες από την ακαδημία και θα δώσουμε ευκαιρίες. Θα κάνω κάτι με λογική. Εμείς δεν θα πετάξουμε λεφτά».

Για τον Νίκο Παπαδόπουλο: «Είμαστε κάθε μέρα μαζί. Δεν μπορούμε να βγάζουμε προς τα έξω όλα όσα γίνονται. Εμείς πρέπει να ακολουθήσουμε το πλάνο μας. Να μην ακούμε τι λένε οι άλλοι. Ο Νίκος έχει καταλάβει τη φιλοσοφία μου».
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 13 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Night Watcher 10/11/2015, 01:24

Τσαμπα κατσαμε και ειδαμε τον σαγονια,οτι ξεραμε ειπε ο πηρουνιας.

Night Watcher

Αριθμός μηνυμάτων : 48
Ημερομηνία εγγραφής : 12/12/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 13 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Επισκέπτης 10/11/2015, 07:45

τι κάτσατε? τώρα θα μάθετε οτι είναι απλά ενας ακόμη συστημικός κινητήριος μοχλός τους? μπορέσε ποτέ να αγγίξει θέματα που έπρεπε να αγγίξει?
απέξω απέξω όπως ο άλλοτε τριανταφυλόπουλος στα πολιτικά
για να απολύσει κανα στέλεχος η επο ή να στείλει κανα διαιτητή η κεδ ως εκεί

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 13 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από 3φ 10/11/2015, 09:01

Οπαδιλικι πουλαει ο προεδρας, αλλα μου αρεσε αυτο που ειπε για τους ρωσοχοντροοπαπτζιδες. Πετατε οσα φραγκα θελετε , την μπαλα δεν την νιωθετε.

_________________
Ηρακλής Θεσσαλονίκης 1908...
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 13 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από luxus 10/11/2015, 18:35

αν πιστεύει όσα λέει και παλέψει γι`αυτά,θεωρώ πως πραγματικά θα κάνει μεγάλη ομάδα
το γεγονός ότι ξέμεινε τόσο καιρό μακρυά από τον καναδά σημαίνει πως θορυβήθηκε και αποφάσισε να ασχοληθεί πιο σοβαρά

_________________
ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ
luxus
luxus

Αριθμός μηνυμάτων : 166
Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 13 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Bezyr 10/11/2015, 19:30

Αγαπαει την ομαδα αλλα κανει τεραστια λαθη τσαμπα και γιατι δεν ξερει.
Και επειδη ειναι και σφικτος, ο συνδυασμος δεν ταιριαζει.
Ξεκιναει να χτιζει π.χ με αμπαλους.
Δεν παει ετσι.
Τα ταλεντα κοστιζουν.Δεν μπορεις ομαδα που ανεβαινει απο φουντμπολ λιγκ να την εμπλουτισεις απο τα φυτωρια.
Απο τα φυτωρια θα παρεις 1 παικτη το χρονο ΚΑΙ ΑΝ.
Και αυτο μετα απο χρονια.Μεχρι τοτε θες ετοιμους παικτες.
Μεχρι τωρα ΔΕΝ επενδυσε.
Αμα παει Πορτογαλια για παικτες, δεν ξερω.Αλλα εκει παλι, πώς πας ρε φιλε? Εχεις σκαουτερ? Εχεις εντοπισει παικτες? Εχεις εμπειρους μαζι σου? Ή πας και οπου σε βγαλει?
Πολυ προχειραντζα βλεπω.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 13 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από luxus 10/11/2015, 19:40

για να είμαστε και ειλικρινείς πάντως,γεμίσαμε πέρσι το ρόστερ με νεαρούς και εξελίξιμους παίκτες
τι τους κάνεις?
τους αποδεσμεύεις και φέρνεις μια καινούρια ομάδα?
μα είναι περιουσιακό στοιχείο κι έχεις επενδύσει σε αυτούς
απλά θα έπρεπε να πλαισιωθούν με ορισμένους που θα κάνουν τη διαφορά,για να φανούν και αυτοί
εκεί τα σκατώσαμε
στις μεταγραφές

_________________
ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ
luxus
luxus

Αριθμός μηνυμάτων : 166
Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 13 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Bezyr 10/11/2015, 22:10

Νεες συνεντευξεις απο τον προεδρο.
Και θετικα και αρνητικα.
Οι παικτες που θα δουμε θα αξιολογηθουν απο τον ιδιο, τον κοουτς, και τον Σεντελιδη.Θετικο.
Παραπονα ,εμμεσα, για τα εσοδα που ειναι πολυ χαμηλοτερα απο οσα υπολογισε, λογω χαμηλης προσελευσης του κοσμου επειδη δεν ..κερδιζουμε.
Βεβαια με 4700 μεσο ορο δεν ξερω τι περιμενε ο προεδρος με την ομαδα που εχουμε.
Ζητησε απο τον Ππαπαδοπουλο να ειναι στο τελος του πρωτου γυρου η ομαδα  στην 7η θεση ωστε να μπουμε..5αδα στον δευτερο γυρο.
Τσιμπιεμαι και ευχομαι αλλα πολυ αισιοδοξο τον κοβω.Μακαρι.Ο Γεναρης ειναι κοντα.
Α και κατι για τις 2 προτασεις αγορας που δεχτηκε.
Αν ειναι Ηρακληδεας λεει...γιατι οι δυο που ηρθαν δεν ηταν.
Δηλ τί, αν του ερχοταν καλη προταση απο Ηρακληδεα θα την εδινε την ομαδα?
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 13 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 10/11/2015, 23:07

κατ αρχην πουλαει παραπανω οπαδιλικι απ οσο πρεπει. σε αλλες εποχες θα ηταν απλα τελειο, τωρα ομως μετα απο απανωτα ρισταρτ, φλοκα, μπατσες, πουτσες 5 ντικα κτλ ολοι τον κοιταμε με μισο ματι και ειναι λογικο, ασχετα αν λεει αληθεια, ψεμα, αν τον αδικουμε ή οχι.
δειχνει παντως οτι:
1. θελει να ασχοληθει (εμεινε εδω οπως ειπατε σωστα).
2. δεν εχει τις απαραιτητες γνωσεις σε ολα τα αγωνιστικα θεματα.
3. εκτος απο τον αντιπροεδρο παπαδοπουλο και τον σεντελιδη δεν εμπιστευεται κανενα μα κανενα ω κανενα και αυτο σε συνδιασμο με το 2 μορει να καταστρεψει οτι καλο παει να φτιαξει. φαινεται και απο τις δηλωσεις του. δεν θελει απλα υπαλληλους, φοβαται μην τον κρεμασουν. φυσικα ειναι λογικο αλλα λογικο ειναι να μην μπορει να κανει πετυχημενα οτι δουλεια υπαρχει στην παε απο το να κουρεψει το χορτο μεχρι να γινει σκαουτερ/τεχνικος διευθυντης/προπονητης/μανατζερ/υπευθυνος τυπου και οτι αλλο προκυψει. εκει το χανει.
δεν εχει συνεργατες και δεν εμπιστευται ατομα γυρω του (καλα δεν ειναι και απαραιτητα κακο).
ομως στον Ηρακλη αν τα εχουν καλα μεταξυ τους υπαρχουν προσωπα που θα μπορουσαν να βοηθησουν και στην οργανωση των ακαδημιων και στην επιλογη παιχτων και στην γενικη οργανωση του αγωνιστικου κατα βαση και στο σκαουτερ.
εχουμε τον λακη. αρσεναλ δεν ειναι? πιαστον απ το χερι δωστου ενα ποστο και κλεψε οργανωση. αν τα εχετε καλα μ αυτον. δυστυχως πρεπει λογικα να πληρωθει, υπηρεσιες θα προσφερει.
εχεις τον πιο εμπειρο παιχτη με τις καλυτερες εικονες απο το εξωτερικο. τον βελλιο. παρτον για ενα χαλαρο καφε να σου πει τι εζησε, τι ειδε. δωρεαν συμβουλες ΙΣΩΣ να βοηθησει.
θα πατε πορτογαλια. με το καλο. συστημενοι? σαν χωριατες? διακοπες? σαν τι? παντε, κλεψτε εικονες και τεχνογνωσια και καντε ενα πλανο οσο αναφορα το αθλητικο.
εγω θα προτεινα να πατε γερμανια, αλλα εκει ισως σας φανουν εξωγηινα αυτα που θα δειτε.
και καντε ενα πλανο, τι ειδα τι μπορω να αγορασω απο τεχνικης πλευρας και τι κατευθυνση θα εχω οργανωτικα. βαλτε και ενα υπευθυνο κανονικο εκει οχι απλα προπονητη και καντε μια αρχη.
το αμεσο κερδος για τον Ηρακλη και τις ακαδημιες αλλα και την κανονικη ομαδα ως ενα σημειο θα ηταν να αγοραστουν βοηθηματα προπονησης (οχι μπαλες κτλ) μηχανηματα να δουλευτουν πχ οι πασες, κατι, αυτα υπαρχουν και αυτα θα μας μεινουν ακομα και αν φυγει ο καναδος.

για ματια για παιχτες δεν το συζητω. εχουμε ενα μικρο κυκλο εκτος ελλαδας που με μια καλη προσεγγιση ισως να απεφευγε μεγαλυτερες χρηματικες αμοιβες που θα πηγαιναν σε ξενους.
εχεις στην εθνικη λιβεριας τον ντεμπα. του πουστη ενας παιχτης δεν θα υπαρχει? ειναι τα ματια σου στην αφρικη ΑΝ το θες.
εχεις και λατινικη αμερικη.
απ το τιποτα ειναι μια αρχη. τωρα αν μου διαφευγει κανεις σορρυ.
α εχεις και καπου μεταξυ γαλλιας και αφρικης τον επαλε. μπαλα ξερει εχετον απο κοντα.
τεσπα λυσεις υπαρχουν, εγω δεν βλεπω οτι κολλαει τοσο στο οικονομικο οσο στους συνεργατες. γι αυτο η παε τρεχει με λιγα ατομα γι αυτο δεν εχουμε τεχνικο διευθυντη μπας και κανουμε καμια μεταγραφη κτλ κτλ.

το περσινο μας ροστερ μολις το καψαμε.
απο αυτο ειναι για βασικοι ενας σαραμαντας και ενας χουαν. αξιζουν καποιοι ακομα αλλα σε καμια περιπτωση βασικοι (τσιλια, ζιαμπαρης, κυριακιδης ιντζολου, λουκι). ειναι καλοι αλλα σαν δευτερατζες να το πω ωμα (και ασχημα).
ΑΝ καναμε μεταγραφες ΙΣΩΣ να μην πηγαινε ετσι η δουλεια.

εν παση περιπτωση πρεπει να καταλαβει οτι ή θα μετακομισει ελλαδα μονιμα αφου θελει να τρεχει την παε σε ολα αυτος ή θα αποφασισει ποιοι αξιζουν να ειναι συνεργατες του και τους εμπιστευται να τρεχουν την παε οσο λειπει και καπως πιο επαγγελματικα ακομα.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 13 από 43 Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 43  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης