FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Παπαθανασάκης

+32
tolaras10
andy2003
Big bad wolf
playmaker
Iraklaras07
Coleman10
ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ
bluedevil
Night Watcher
milano
Γαλαζιος Ηρωας
mos
sakoulas74
Hood
luxus
χιλια χρονια ηρα
remkobure
kaspar
periplanomenos
Mirlas1908
tolisblue
Timetraveler
rafael nadal
Bezyr
DIMSAV
κατακρεουργημενος
natsinas75
maglin
xibalba
teo
Knack
36 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 43 Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 43  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 3 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 16/9/2014, 17:59

Οκ ειναι ΝΤΡΟΠΗ ενω εχει γινει οτι εχει γινει 3 χρονια τωρα με αλλο αφμ να βγαινει ο μπεζας και να μιλαει για λαθη και παραλειψεις.
Και παμε ξανα στα γνωστα, εχουν οι αλλοι λαθος εμεις ειμαστε σωστοι, δεν αγχωνομαστε κτλ. 
Οτι εγινε και περσι δλδ και φαγαμε την παπαρα.

Αυτο που γινετε απο καποιους στην παε ειναι εκμεταλλευση της κοινης γνωμης. 
Ναι μας εριξαν αδικα στην Β και μετα Δ ΑΛΛΑ απο κει και περα οτι στραβο γινετε στο μπουρδελακι στην Μικρα οφειλεται στην διοικηση και οχι στο κρατος. Ελεος δλδ με τις κωλοενημερωρητες και τις παπαριες και με το αρχιδι τον μπεζα. 
Τα χαιρετισματα μου μπεζα, καλοταξιδο και εσυ δεξι χερι του παπαθανασακη ωραιες επιλογες εκανες και ωραιες συστασεις.
Τα φιλια μου στην παε

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 3 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 16/9/2014, 23:01

Α ρε μουνια παλι μπουρδελακι η παε. 
Απο εδω το πανε απο εκει το πανε να μην ηρεμισει ποτε η παε. 
Και οι αρδ χαρταετο ΞΑΝΑ οπως με τον κλαψα. 
Ε στα γαμιδια ρε. Ηλπιζα οτι ο καναδος ηρθε για την αρπαχτη με το γηπεδο αλλα παπαρια μεντολες. 
Δεν εχουμε τα στοιχειωδει στον φακελο δεν κανουμε ενα βημα μπροστα,μονιμα θα εχουμε μουνια φυτεμενους στην παε να τα γαμανε ολα. 
Και ειμαι υποχρεωμενος να διαβαζω και τι ειπε ο αρχιψευτης με το καμπριο. 
Σεντελιδη αν και δεν πιστεψα το κολληταρι μου (καλαμαριωτης) οτι εισαι μουνακι και ζητουσες λεφτα για να παιξει μπαλιτσα, μαλλον ειχς δικιο ρε μπαρμπα. Γιατι ο καναδος μπορει να μην ξερει τι ειναι ο μπεζας, εδω ελληνικα δεν μιλαει, καποιος πρεπει να τον ειπε οτι ειναι σπαθενιος.ε;

Εξαφανιστετον ηεξαφανιστειται και εσεις ολοι μαζι που το κανατε κωλοχανειο. 
Ο καναδος δεν ειναι βλακας αλλα πιστευω σ αυτη τη φαση εβαλε στην παε οποιο του συστησαν. 
Οι μαλακιες συντομα εμφανιστηκαν. 
Αν δεν τον εξαφανισεις και εσυ, συντομα η μπαλα θα παρει και εσενα. 
Αρδ στον διαολο ρε γαμιολες. Που μας ενημερωνετε τι ειπε ο μπεζας. 
Τωρα θα γινω ο μαλακας αλλα τα λεγαμε καποιοι οτι μετα τον κλαψα σε κατι αρδ τυπου μπλε αρενα πρεπει να τους κοπει το γηπεδο αλλα τους αφησαμε να αλλωνιζουν και να μας δουλευουν. 
Τα θελουμε και τα παθαινουμε και εμεις.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 3 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Επισκέπτης 16/9/2014, 23:04

Eγώ πιστεύω στον Σωτήρη, αλλά όχι σε διοίκηση απο 15.000 χιλιόμετρα μακριά.
Άμα δέν καθαρίσει την ομάδα θα τον φάνε τα λομόγια.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 3 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 19/9/2014, 09:34

Η αλλαγη του μπεζα ειναι ο Νικου;
Αντε βρε ωραια. Θα μου πεις ο ενας σου ξυνιζει ο αλλος σου βρωμαει. Ε πως να το κανουμε δλδ, αν εχω να διαλεξω απ την σκυλα και την χαριβδη

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 3 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 19/9/2014, 09:35

Η αλλαγη του μπεζα ειναι ο Νικου;
Αντε βρε ωραια. Θα μου πεις ο ενας σου ξυνιζει ο αλλος σου βρωμαει. Ε πως να το κανουμε δλδ, αν εχω να διαλεξω απ την σκυλα και την χαριβδη

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 3 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 31/10/2014, 17:53

Γιατι ρε παλικαρι μου τον κρατας τον μπεζα;
Γιατι ενω πανε ολα καλα αφηνεις αυτο το μελανο σημειο να υπαρχει στην παε και να κανει και κινησεις που εκθετουν την διοικηση αλλα και τον Ηρακλη στην ουσια.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 3 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Coleman10 31/10/2014, 18:06

Εγώ δε κατηγορώ τον Μπέζα,αυτος ειναι αυτα μπορει
Η ευθυνη ειναι του αρχηγου που τον κραταει ενω ειναι λιγος
Coleman10
Coleman10

Αριθμός μηνυμάτων : 83
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 3 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 31/10/2014, 18:22

Μα και εγω ρε φιλε δεν κατηγορω τον μπεζα.
Αυτος βγαζει τα φραγκα του, οπως μπορει.
Οταν ομως εκθετει ξανα και ξανα την παε και τον ΗΡΑΚΛΗ νομιζω δεν εχει θεση στην παε και γεβικα στον συλλογο.
Μην βαλουμε μεσα και τον αδειο φακελο και το καμπριο που βολταρει (απ οσο μου ειπαν εμπιστοι φιλοι μου).

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 3 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 8/11/2014, 23:33

Φανταστικο σεναριο. 
Ο καναδος ζητα ραντεβου με σταικουρα για θεματα του ΗΡΑ. ο σταικουρας λεει δεν υπαρχει λυση γι αυτα. 
Συμπερασμα. Μας κυνηγανε για τα κτηματα η οχι;

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 3 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από sakoulas74 9/11/2014, 10:05

Λεγοντας φανταστικο εννοεις πολυ ωραιο; Very Happy bounce cheers

Κρυο χιουμορ...

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 3 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 9/11/2014, 10:40

νταξει υποθετικα μιλαμε.
ε πολυ ωραιο δεν ειναι να σε πει ο σταικουρας οτι δεν υπαρχει λυση Razz

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 3 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Bezyr 13/11/2014, 20:39

«Δεν πιστεύω πως γίνονται τέτοια πράγματα στο επαγγελματικό ποδόσφαιρο»
«Περίμενα να δω το παιχνίδι. Δεν το πιστεύω πως γίνεται αυτό σε επαγγελματικό επίπεδο ποδοσφαίρου στην Ελλάδα. Το κράτος όμως έτσι αποφάσισε και αναγκαστικά πρέπει να το κάνουμε», είπε ο ισχυρός άνδρας του Ηρακλή. Και πρόσθεσε: «Κρίμα, περιμέναμε όλοι μας εδώ στον Καναδά το παιχνίδι. Τώρα δεν ξέρουμε τι θα κάνουμε την Παρασκευή!».
«Το πολύ ωραίο, είναι ότι είμαστε μια οικογένεια. Εγώ βλέπω τα παιδιά όταν παίζουν, ότι ο ένας είναι εκεί για τον άλλον. Ο ένας βοηθάει τον άλλον. Είναι πολύ σημαντικό αυτό. Μου αρέσει που είμαστε μια οικογένεια. Έτσι πρέπει. Θα γίνουμε ακόμα καλύτεροι με την οργάνωση που υπάρχει».

«Έχουμε πολύ καλή ομάδα. Καθαρή. Βλέπω ότι όλοι τους είναι πολύ καλά παιδιά που ξέρουν όμως επίσης να παίζουν και καλό ποδόσφαιρο. Είναι πολύ σημαντικό αυτό και είμαι πολύ ευχαριστημένος από αυτό».



Οσο περναει ο καιρος, αυτη η φατσα μπουλντογκ γινεται το πουλεν μου.Που τον βρηκαμε αυτον ρε μλκ? ΧΑΧΑ τωρα λεει εμεις εδω στον Καναδα τι θα κανουμε χωρις Ηρακλη?
Τρελλαμενη γρια εγινε. Very Happy
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 3 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από DIMSAV 13/11/2014, 22:53

Αμα δεν εχεις τι να κανεις ρε πιπη την παρασκευη παρε την οικογενεια και πανε καμμια βολτα στους καταρακτες θα χορτασει το ματι σου γαλαζιο και λευκο...εμεις τι να πουμε που ξαφανιστηκε η ομαδα και τρεχει στα χωρια και εγινε πιο απροσιτη απο το μαυρο χαβιαρι.ΗΡΑ ΛΑΙΜΑΙ.
DIMSAV
DIMSAV

Αριθμός μηνυμάτων : 819
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 3 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από DIMSAV 30/11/2014, 17:02

Ρε πιπη τι παιζει τωρα τον δεκεμβριο;; σκοπευεις να ενισχυσεις την ομαδα η θα μας φαει το αγχος μεχρι να ανεβουμε;;;αντε....ΗΡΑ ΛΑΙΜΑΙ.
DIMSAV
DIMSAV

Αριθμός μηνυμάτων : 819
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 3 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 1/12/2014, 08:22

θα κανουμε μεταγραφες ρε φιλε. το προβλημα παραμενει ομως απ την αδειοδοτηση.
εγω θα επαιρνα ενα αμυντικο χαφ ενα αριστερο εξτρεμ και ενα δεξι μπακ γιατι αν δεν κανω λαθος μετα τον μπουκουβαλα το χαος στην συγκεκριμενη θεση.
στο αμυντικο χαφ ή στο αριστερο εξτρεμ θα εκανα την ανω των 24 μεταγραφη και θα δικαιολογουσα σχετικα καλη μεταγραφη σε εκεινη την θεση μιας και οι αλλες ειναι φτηνοτερες λογο περιορισμων.

αλλα το οτι θα ερθει τον δεκεμβρη ο καναδος δεν νομιζω να εχει σχεση με τις μεταγραφες τοσο, αφου την αγωνιστικη οργανωση την εχει ο μυροφοριδης, ο κοουτς και ο σεντελιδης (που πλεον πρεπει να εχει και πληρεξουσιο για την ολη φαση).

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 3 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Επισκέπτης 1/12/2014, 08:39

κάτι άκουσα οτι με την επιστροφή του μπάμπα δε παιζει άλλη μεταγραφή άνω 24, μακάρι να μη είναι έτσι γιατί στο 6αράκι(και με τον μπάμπα στα καλά του) πάλι θέλουμε ενίσχυση
τώρα κάτω των 24 εάν βρεθεί καλός παικτάκος ας τον πάρουν,
μακάρι να έχουν διαμορφώσει το ρόστερ έτσι ώστε να μπορέσουμε να καλύψουν εάν απαιτηθεί τραυματισμούς, τα πλειωχ τελειώνουν αρχές ιούνη

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 3 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 1/12/2014, 08:52

δεν ξερω εγω πριν λιγο καιρο ακουσα οτι ψαχνομαστε για αριστερο εξτρεμ κατα βαση.
θα δειξει. παντως η ελευση καναδου δε νομιζω να εχει σχεση ουτε με πληρωμες ουτε με το αγωνιστικο αλλα με την παε.
τωρα εγω θα ελεγα μακαρι να μας εφερνε ενα χριστουγεννιατικο δωρο γηπεδακι κλουβι αλλα δε γαμεις μαλλον κατι με την μπουτικ θα εχει σχεση οπως το κοβω.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 3 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Επισκέπτης 1/12/2014, 09:21

καλά το αριστερό μπροστά πάσχουμε ο σιατρα ο οποίος δε την παλεύει την θέση, έβαλε διάφορους εκεί αλλά όλοι με το ανάποδο να κόβουν μέσα το κλασσικό, θέλουμε έναν αριστεροπόδαρο μπροστινό

κατα τα αλλα οτι δωράκι καλοδεχούμενο είναι, αλλά μη τα λέτε έτσι για γήπεδα γιατι τσουτσουριάζω.... Smile Wink

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 3 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 1/12/2014, 09:41

doctoras9 έγραψε:κατα τα αλλα οτι δωράκι καλοδεχούμενο είναι, αλλά μη τα λέτε έτσι για γήπεδα γιατι τσουτσουριάζω.... Smile Wink
cheers cheers
φυσικα και ειναι καλοδεχουμενο, αλλα αν ηταν τοσο ευκολο να χτισεις γηπεδο σε ενα συλλογο που διοικητικα γινετε της πουτανας, και η ΑΣ κουτση μαρια θα ειχε ενα γηπεδακι.
οποτε για καμια μπουτικ βλεπω την εκπληξη, που στην τελικη οτι και να ειναι δωρο ειναι, δεν λεω οχι pirat
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 3 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 14/12/2014, 15:31

Αυτός είναι ο Μαϊκ Παπαθανασάκης

Δεκεμβρίου 14, 2014 admin Ποδόσφαιρο Ηρακλής
papathanasakis_maikΣτην νέα του επίσκεψη στην Θεσσαλονίκη ο Σπύρος Παπαθανασάκης έχει μαζί του και τον γιό του Μαϊκ. Άλλωστε είναι μέλος του διοικητικου συμβούλιου της ΠΑΕ. Στον Καναδά ειναι προπονητης σε ακαδημίες μπάσκετ και είναι η πρώτη του φορά που βρίσκεται στην Θεσαλονίκη. Απο την πρώτη στιγμη έδειξε να είναι ενθουσιασμένος και αυτός με τον Ηρακλή.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
μπασκετικος ο γιος?
αντε παρτε και το μπασκετακι ττε clown

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 3 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Bezyr 17/12/2014, 23:09

Eιπα να μην το αναρτησω ρε μλκ αλλα δεν γινεται
Βγαινει ο προεδρος απο τα αποδυτηρια που πηγε να συγχαρει σημερα τους παικτες και τον πιανουν να του μιλησουν 2 δικες μας διανοιες της δημοσιογραφιας.
Ε ακουστε ρε σε τι υφος του μιλανε......Λες και μιλανε στον κολλητο τους.Ερωτησεις της στιγμης, με  τον μεν ΣΤΟΝ ΕΝΙΚΟ τον  δε, καλα ο γνωστος δε, δεν μπορει θα τον αναγνωρισετε απο το Αγγλικο του που βγαζει ματι.
Γιατι ρε παληκαρια, επειδη δεν ειναι λαμογια με λουστρινι απο αυτα που συνηθισαμε?Μια χαρα τυπος φαινεται.
Σοβαρευτειτε ρε, δημοσιογραφια ασκειτε...



Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 3 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Bezyr 18/1/2015, 13:11

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ
«Περήφανος για την ομάδα μας…»
«Ευχαριστώ το προπονητικό τιμ και τους ποδοσφαιριστές του Ηρακλή που μας έκαναν πάρα πολύ περήφανους. Επίσης θέλω να δώσω συγχαρητήρια στους αντιπάλους για το καλό παιχνίδι και να προσκαλέσω τους οπαδούς της Λάρισας στο γήπεδο μας, να τους φιλοξενήσουμε στο παιχνίδι του β’ γύρου».

Αυτες ειναι δηλωσεις μεγαλου παραγοντα.Εξυπνου παραγοντα.
Που βγαινει την επομενη και τους κανει ρομπα.
Δεν μ εδωσες εισιτηρια? No problem.Ευχαριστω για την φιλοξενια αλλα σε πηδηξα και χωρις κοσμο.
Στον δευτερο γυρο , ελατε. Παλι θα σε πηδηξω,Και φερε οσους θες.Να γεμισεις και τα ταμεια μου.
Γιατι εχω ομαδα που σπερνει.Ποια τυρια, σε παρακαλω.
Ετσι ειναι.
Του χρονου θα ζηταει επι ισοις οροις εισιτηρια με τον Τουρκο.Εκει το παιχνιδι αλλαζει.Θα παιρνει ο Τουρκος ΜΟΝΟ οταν δινει.5 χιλ δινεις 5 χιλ θα παιρνεις.
Γιατι με μια μικρη διακοπη, εφτασε παλι η εποχη που θα σε ξαναματαγονιμοποιω και θελω να το κανω μπροστα στα ορκ σου.
Μεγαλε Παπασακη
Φιλακια.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 3 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 18/1/2015, 14:09

πολυ σωστος οντως!
καναδε καθαρισε την παε λεμε.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 3 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από bluedevil 18/1/2015, 21:15

Ο προεδρος δειχνει πολυ καλος,μακαρι να μην ξενερώσει κ να συνεχίσει ετσι με ορεξη σοβαροτητα κ αγαπη.Εγω ξαναενιωσα τετοιο ενθουσιασμο οπως τελευταια με  διοικηση, στην αρχη του Βαγγέλα και στην αρχη με Πασχαλιδη, σπανια δηλαδη τα τελευταια 20 χρονια, ελπιζω μονο να μην έχει την κατάληξη των δύο άλλων κ να δουμε επιτέλους κανα τίτλο (αφου πρώτα ανέβουμε)

bluedevil

Αριθμός μηνυμάτων : 456
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 3 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από bluedevil 18/1/2015, 21:58

Απο bluenews:
Ο Παπαθανασάκης οχυρώνει τον Ηρακλή- Ανακοίνωση
Δήλωση κ. Σπύρου Παπαθανασάκη
Ο πρόεδρος και μεγαλομέτοχος της ομάδας κ. Σπύρος Παπαθανασάκης έκανε την παρακάτω δήλωση: «Έχω αποφασίσει μαζί με το Διοικητικό Συμβούλιο, την ένταξη στην εταιρία μιας ομάδας νομικών τόσο για την εποπτεία, όσο και για τη συνεχή επιμέλεια και επιτήρηση νομικών και τεχνικών ζητημάτων της ομάδας μας.
Αυτή η κίνηση γίνεται για να αντιμετωπιστούν αποτελεσματικά τρέχοντα ζητήματα από το παρελθόν, να διασφαλιστεί η συνεπής και ακριβής αρχειοθέτηση και ιεράρχηση των θεμάτων, η δέουσα επιμέλεια στην καθημερινή λειτουργία του οργανισμού, που θα περιλαμβάνει την ανακατανομή των αρμοδιοτήτων, καθώς και του εσωτερικού ελέγχου και τους μηχανισμούς και τις διαδικασίες. Έχω, επίσης, προσλάβει έναν δικηγόρο που ειδικεύεται σε θέματα FIFA για την αντιμετώπιση εκκρεμών ζητημάτων του παρελθόντος.
Είμαι απόλυτα προσηλωμένος και αποφασισμένος να κάνω ό,τι είναι αναγκαίο και προς το συμφέρον του Ηρακλή».
Αλλη μια σωστη και απαραιτητη κατα τη γνωμη μου κινηση του προεδρου.

bluedevil

Αριθμός μηνυμάτων : 456
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 43 Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 43  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης