FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

+7
Bezyr
garba
teo
xibalba
XristosG10
κατακρεουργημενος
11 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) Empty Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 10/7/2011, 11:54

«Μας είπαν για προσφυγή»
Κυριακή, 10 Ιούλ 2011 10:45


Στην αποκάλυψη πως ο ίδιος άκουσε από τους ανθρώπους του Ηρακλή πως το προτιμότερο για τον Χοσέμι είναι να κάνει προσφυγή, προέβη ο μανατζερ του παίκτη,Ανδρέας Ικίμης.


Ο ίδιος μιλώντας στην εφημερίδα «Εξέδρα» σημείωσε χαρακτηριστικά:

«Προτείναμε στον Ηρακλή το εξής: από τα 110.000 ευρώ που χρωστάνε στον παίκτη, να χαρίσουμε τα 50.000 ευρώ και τα υπόλοιπα 60.000 ευρώ να τα πάρουμε στα μέσα της χρονιάς από τα έσοδα της ομάδας, σε πέντε ή έξι δόσεις.

Ωστόσο, η απάντηση που πήραμε ήταν αρνητική. Μας είπαν πως, αν η ομάδα πτωχεύσει και πέσει στη Δ’ Εθνική, με το χαρτί που θα υπογράφαμε τώρα θα κυνηγήσουν τον κύριο Αρταβάνη. Αν, όμως, καταθέσουμε προσφυγή, θα κυνηγάνε τους παλιούς διοικούντες. Έτσι, μας είπαν να κάνουμε προσφυγή».

_____________________________________________________________________________________________________________________

ποσο παλικαρι παιζει να εισαι επιτελους ρε χοσεμι? ποσο!???
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από 3φ 10/7/2011, 12:26

Ποσο για τον πουτσο παιζει να ειναι εκει στην Μικρα,ποσο?
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από XristosG10 10/7/2011, 14:04


Λέει αντίο (και) ο Χοσέμι (video)
10/07/11 12:58 Επιμέλεια: Δημήτρης Βλάχος
Ο Χοσέμι ήταν από τους ποδοσφαιριστές που δέχτηκαν να κάνουν υπομονή, ελπίζοντας ότι θα βρεθεί μία λύση στον Ηρακλή και θα παραμείνει στο κυανόλευκο ρόστερ.

Φτάσαμε όμως 10 Ιουλίου και τα πάντα βρίσκονται στον αέρα. Ο Ισπανός αμυντικός που τα μεσάνυχτα της Παρασκευής έγινε για δεύτερη φορά πατέρας (η σύζυγός του, Βανέσα, έφερε στον κόσμο ένα υγιέστατο κοριτσάκι), ενημέρωσε τον ατζέντη του ότι δεν μπορεί να περιμένει άλλο, αφού θα πρέπει να βρει τον επόμενο σταθμό της καριέρας του.

Ο εκπρόσωπός του συναντήθηκε πρόσφατα με τον Κώστα Κεφαλά και τον ενημέρωσε για την πρόθεση του Χοσέμι, ζητώντας ενημέρωση για τα χρήματα που οφείλονται στον Ισπανό (περίπου 100.000 ευρώ). Το μέλος της προσωρινής διοίκησης, του ξεκαθάρισε ότι ο Ηρακλής επιθυμεί διακαώς την παραμονή του Χοσέμι, ωστόσο δεν μπορεί να του δώσει την παραμικρή εγγύηση για τα χρήματα, αφού είναι άγνωστο σε ποια κατηγορία θα αγωνιστεί η ομάδα.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Αν δεν υπάρχει πλήρης ανατροπή των δεδομένων, ο Χοσέμι αποχαιρετά τον Ηρακλή και ίσως κινηθεί δικαστικά για να διασφαλίσει μόνο τα δεδουλευμένα του. Πληροφορίες αναφέρουν ότι ο Σταύρος Ψωμιάδης ενημέρωσε την πλευρά του παίκτη για την επιθυμία του να παραμείνει στο κυανόλευκο ρόστερ, εφόσον συνεργαστεί εκείνος με τον Ηρακλή, ωστόσο τα οφειλόμενα αποτελούν αγκάθι. Και αυτό διότι αν γίνει η συνεργασία, ο Ψωμιάδης δεν πρόκειται να αναγνωρίσει οφειλές που υπήρχαν από την φετινή περίοδο. Όχι μόνο προς τον Χοσέμι, αλλά προς όλους τους ποδοσφαιριστές.

Άξιο αναφοράς είναι το γεγονός ότι για τον Χοσέμι υπήρχε έντονο ενδιαφέρον από τον Άρη, ωστόσο ο παίκτης ξεκαθάρισε ότι μόνο αν δεν βρει μία καλή πρόταση εκτός Θεσσαλονίκης, θα επιλέξει ομάδα της πόλης. Και αυτό διότι δεν θέλει σε καμία περίπτωση να νιώσουν οι οπαδοί του Ηρακλή ότι προδίδει την αγάπη τους. Γι' αυτό και είναι πολύ πιθανό ο επόμενος σταθμός της καριέρας του να είναι η Καρταχένα.
XristosG10
XristosG10

Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011
Τόπος : blueAno_poli

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από 3φ 10/7/2011, 21:37

Κριμα ρε μεγαλε,κριμα...

Μακαρι να μην ερχοταν ετσι τα πραγματα και να σε βλεπαμε να κλεινεις την καριερα σου σε μας...
Κριμα και παλι κριμα...
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από xibalba 11/7/2011, 14:17

ΑΠΟ ΦΑΡΙΝΑ
Δεν έχει υπογράψει πουθενά και περιμένει Ηρακλή!


Νέα εξέλιξη προέκυψε πριν από λίγο στην υπόθεση του Χοσέμι. Το μέλος της προσωρινής διοίκησης, Κώστας Κεφαλάς, επικοινώνησε με τον ατζέντη του Χοσέμι, Ανδρέα Ικίμη και του ζήτησε να κάνουν λίγες ακόμη ημέρες υπομονή.

"Μέχρι το τέλος της εβδομάδας περιμένουμε κάποια χρήματα και σκοπεύουμε ένα μέρος να δώσουμε στον Χοσέμι", ήταν -μεταξύ άλλων- τα λόγια του. Ο Ισπανός άσος δέχτηκε να περιμένει λίγο ακόμη, ενώ έχει διαβεβαιώσει τους ανθρώπους του Ηρακλή ότι ακόμη δεν έχει υπογράψει στην Καρταχένα.

Οι πιθανότητες ωστόσο να παραμείνει στην ομάδα, εξακολουθούν να είναι λίγες. Και αυτό διότι πολύ δύσκολα θα βρεθεί στα επόμενα 24ωρα κάποιος για να του καταθέσει συγκεκριμένη πρόταση. Θυμίζουμε ότι ο Χοσέμι έχει συμβόλαιο και για την επόμενη διετία, με ετήσιες αποδοχές περίπου 220.000 ευρώ.

Για να παραμείνει στην ομάδα, εμφανίζεται διατεθειμένος να μειώσει τις απαιτήσεις του, ωστόσο θα πρέπει αφενός να εισπράξει τα δεδουλευμένα και αφετέρου να βρεθεί άμεσα μία λύση στα διοικητικά προβλήματα του Ηρακλή.

A, ρε παληκαρε. Παιχταρα και ηθος. Καμια σχεση με τα γατια. Κριμα που δεν εισαι σε καταλληλη εποχη στην ομαδα.
xibalba
xibalba

Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από 3φ 11/7/2011, 14:26

Respect

Τιποτα αλλο για αυτον τον τεραστιο παικτη...
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 11/7/2011, 14:27

αμα μεινουμε κατηγορια και γυρισει! θα γινει η πραγματικη σημαια του συλλογου! θα ειναι ο μονος που μεσα απο μια σκατενια 5ετια αξιζει ΟΛΑ τα λεφτα του, και ακομα παραπανω!
αν ερθει θα φωναζω μερα νυχτα το ονομα του!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από teo 11/7/2011, 17:18

Αυτα λιγοι μπορουν να τα κανουν...
Ειναι παραδειγμα για ολους τους παιχτες , ειδικα τους ελληνες και τα πιτσιρικια.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από XristosG10 11/7/2011, 18:26

Αυτος ο τεραστιος παικταρος εχει εναν ακομα χρονο συμβολαιο? Αν δεν κλεισει σε καποια αλλη ομαδα θα ειναι στην πρωτη προπονηση?
XristosG10
XristosG10

Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011
Τόπος : blueAno_poli

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 11/7/2011, 20:08

Ο Χοσέμι μιλάει από την Μάλαγα στη BlueArena και ξεκαθαρίσει ότι ακόμη δεν έχει υπογράψει σε άλλη ομάδα, διότι περιμένει για λίγες ακόμη ημέρες τον Ηρακλή. Διαψεύδει κατηγορηματικά το ενδεχόμενο να αγωνιστεί σε άλλη ομάδα της πόλης, διότι σέβεται την αγάπη του κόσμου των κυανόλευκων...

Καλησπέρα από την Ελλάδα. Θα θέλαμε να σου μεταφέρουμε τις ευχές για την γέννηση της κόρης σου.

Σας ευχαριστώ πολύ. Αυτή τη στιγμή είμαι στην κλινική, στην Μάλαγα, μαζί με την σύζυγό μου.

Στην Θεσσαλονίκη ο κόσμος ρωτάει για την ομάδα που θα αγωνίζεσαι τη νέα περίοδο.

Ούτε εγώ γνωρίζω την απάντηση. Είμαι ακόμη παίκτης του Ηρακλή, αλλά υπάρχουν πολλά προβλήματα στην ομάδα.

Στην πατρίδα σου πάντως γράφουν για συμφωνία με την Καρταχένα.

Έχω δεχτεί πρόταση από τη συγκεκριμένη ομάδα, αλλά ακόμη δεν έχω συμφωνήσει. Περιμένω να δω τι θα γίνει με τον Ηρακλή.

Και μόνο που ακόμη περιμένεις τον Ηρακλή, είναι κάτι που σε τιμά και αυτό αναγνωρίζεται από τον κόσμο.

Σέβομαι τον κόσμο του Ηρακλή και γι΄ αυτό κάνω υπομονή. Είμαι όμως επαγγελματίας ποδοσφαιριστής και δεν μπορώ να περιμένω για πολύ ακόμη. Πιστεύω ότι και ο κόσμος το καταλαβαίνει αυτό. Έχω μία πικρία για το γεγονός ότι δεν έχουν τηρηθεί όσα συμφωνήσαμε, με αποτέλεσμα να δημιουργηθούν ορισμένα προβλήματα, τα οποία δεν θα ήθελα να δημοσιοποιήσω. Δεν φταίει όμως ο κόσμος γι' αυτό. Εγώ κάνω υπομονή για τον κόσμο και την απίστευτη αγάπη που μου έδειξε στον ένα χρόνο παρουσίας μου στην ομάδα.

Γνωρίζεις ότι την Τετάρτη είναι η πρώτη προπόνηση της ομάδας;

Το πληροφορήθηκα. Μακάρι να μην υπήρχαν προβλήματα και να ήμουν εκεί. Αυτή τη στιγμή όμως δεν υπάρχει λόγος να βρεθώ εκεί. Είμαι στην Μάλαγα με την γυναίκα και τα παιδιά μου και περιμένω.

Στην Θεσσαλονίκη έχει αναπτυχθεί φημολογία περί ενδιαφέροντος από τον Άρη. Γνωρίζεις κάτι;

Δεν με ενδιαφέρει η προοπτική να αγωνιστώ σε άλλη ομάδα της πόλης. Ο κόσμος του Ηρακλή με αγάπησε και δεν θέλω να τον στεναχωρήσω. Δεν υπάρχει περίπτωση να αγωνιστώ στον Άρη. Αν παίξω ποδόσφαιρο σε ομάδα της Θεσσαλονίκης, θα είναι μόνο για τον Ηρακλή.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ετσι ρε παλουκαρι!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από xibalba 11/7/2011, 20:17

Καθε φορα που μιλαει αποδεικνυει ποσο ΓΑΤΑΚΙΑ ειναι οι υπολοιποι.

Ψυχάρα!!
xibalba
xibalba

Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από garba 12/7/2011, 09:02

Γνωρίζεις ότι την Τετάρτη είναι η πρώτη προπόνηση της ομάδας;

Το πληροφορήθηκα. Μακάρι να μην υπήρχαν προβλήματα και να ήμουν εκεί. Αυτή τη στιγμή όμως δεν υπάρχει λόγος να βρεθώ εκεί. Είμαι στην Μάλαγα με την γυναίκα και τα παιδιά μου και περιμένω.
Κρίμα θα προτιμούσα να ήταν εδώ αύριο!
garba
garba

Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 19/7/2011, 17:43

Ικίμης: "Κανένα προσύμφωνο με Καρταχένα"
19/07/11 17:22 Επιμέλεια: BLUEARENA
Στο «Αθλητικό Metropolis» φιλοξενήθηκε ο μάνατζερ του Χοσέμι, Ανδρέας Ικίμης που τόνισε ότι ο παίκτης δεν έχει καταθέσει ακόμα προσφυγή, όμως θα πρέπει να υπάρξουν εγγυήσεις ότι θα πληρώνεται για να παραμείνει στον Ηρακλή.
Μεταξύ άλλων τόνισε: «Έχουμε ζητήσει λύση συμβολαίου για τον Χοσέμι. Στον Ηρακλή ακόμα δεν έχει βρεθεί λύση και δεν ξέρω αν τελικά βρεθεί. Ο Χοσέμι αν λύσει το συμβόλαιο του υπάρχει ενδεχόμενο ένα ποσό από τα ωφειλόμενα να τα χαρίσει και τα υπόλοιπα να τα πάρει σε κάποιες δόσεις μέσα στον χρόνο».
«Πάντως φοβάμαι ότι και να δικαιωθεί δικαστικά ο Ηρακλής είναι δύσκολα τα πράγματα. Η αγανάκτηση των παικτών είναι σε πολύ υψηλά επίπεδα. Η διοίκηση εκτός από τον κ. Κεφαλά δεν έχει κάνει καμία ενέργεια προς τον Χοσέμι. Είχα μία συνάντηση με τον κ. Αρταβάνη και είπε θα με πάρει μετά από τρεις μέρες, όμως δεν επικοινώνησε μαζί μου. Το καταλαβαίνω ότι δεν είχε τίποτα να μου πει, αλλά και η εξαφάνιση δεν είναι λύση».
«Στον Χοσέμι χρωστάει ο Ηρακλής περίπου 100.000 με 110.000 ευρώ. Αν θέλει ο Ηρακλής να κρατήσει τον παίκτη πρέπει να πληρώσει αλλά και να εγγυηθεί ότι μπορεί πληρώσει και στην συνέχεια. Πριν από καιρό είχα συνάντηση με τον κ. Παντελή και υπήρξε μία συγκεκριμένη πρόταση σε περίπτωση που αναλάμβανε τον Ηρακλή».
«Επίσης δεν έχει υπογραφεί κανένα προσύμφωνο με την Καρταχένα. Πάντως πρέπει να βρεθεί μία λύση και να σεβαστούν κάποιοι την υπομονή που κάνει ο παίκτης».
_____________________________________________________________________________________________________________
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

αρε Ηρακλαρα μου! μονο οι ξενοι σε εκτιμανε πλεον! ακομα ενα μπραβο στον χοσεμι που δειχνει οτι δεν τον νοιαζουν μονο τα λεφτα!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από 3φ 19/7/2011, 19:32

Josemi αγόρι μου μην μας δίνεις ελπίδες.
Υπέγραψε σε ομαδάρες Α' Εθνικής που σου αξίζουν και εμείς θα σου πούμε ένα μεγάλο ευχαριστώ για τα @@ που έχεις και λείπουν απο τους διοικούντες του Ήρακλη τόσα χρόνια τώρα. Ό,τι και αν κάνεις φίλος θα είσαι!

Σε ευχαριστώ για την κάθε στιγμή παλίκαρε που μας έκανες περήφανους.

Δεν είναι τα χρήματα σου το πρόβλημα,ο Ηρακλής είναι από άλλα πράγματα άρρωστος. Πεθαμένος και στα καλώδια,αλλά ρόδα είναι η πουτάνα και γυρίζει...
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από xibalba 19/7/2011, 19:39

Το παληκαρι το ειχε πει. Για να μεινω δε με νοιαζουν τα λ7. Δειξτε μου οτι η ομαδα την επομενη περιοδο θα εχει στοχο την Ευρωπη και το κυπελο, δειξτε το απο μεταγραφες σοβαρων παιχτων και σοβαρης διοικησης και εγω ειμαι εδω.

Αλλα...
xibalba
xibalba

Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από 3φ 19/7/2011, 19:40

Αλλά η ανικανότητα,πουστιά και λαμογιά ζεί και βασιλεύει στην Ηρακλάρα...
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από Bezyr 20/7/2011, 01:17

Καθοτι γεροντι του λογου μου, και παρα τις οποιες εξαιρεσεις εχω βιωσει σ'αυτο το σωματειο, και δη απο παικτες που πανω απο την τσεπη εβαζαν τον Ηρακλη (θα σκεφω ΠΟΛΥ για υποψια τετοιου παικτη),θελω να πω το εξης.
Ο Χοσεμι, περι ου ο λογος, ηταν για μενα ενας καλος παικτης που θα τον ηθελα στην ομαδα φετος στην Κοπρολιγκα.
Η αποψη μου, ειναι οτι ηταν πολυτιμος περισσοτερο για την νοοτροπια του μεσα στο γηπεδο και το μυαλο που επεδεικνυε.Πραγματικος αρχηγος.
Παμε παρακατω.Ο Χοσεμι ως επαγγελματιας, εχει να λαμβανει απο τον Ηρακλη.Και μαλιστα αρκετα.Ο ιδιος ξερει οτι και τα μισα αν παρει τυχερος θα ειναι.
Ζητω 1000 συγνωμη που τον Χοσεμι ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΧΟΣΕΜΙ τον κρινω καθαρα επαγγελματικα.
Κι εγω αν ημουν στη θεση του τα ιδια θα ελεγα και θα εκανα.Γι αυτο παιδες και δεν μετρω συναισθηματικα τις αποψεις του.
Μπορει να εννοει τα οσα λεει για τον Ηρακλη.
Αλλα οπως αισθανομαι ασχημα που σε παικτες που μας συμπεριφερθηκαν απολυτως αντρικια και παντελονατα, εμεις δεν διασφαλισαμε την εξοφληση τους, απο την αλλη προτιμω να μην μπλεξω σε αυτον τον πληστηριασμο Ηρακλειδοσυνης του Χοσεμι.
ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ.ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩς ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ και οπως ειπα πιο πανω εχουν δει πολλα τα ματακια μου, προτιμω προς το παρον να τον αντιμετωπιζω σαν επαγγελματια ποδοσφαιριστη που θελει τα δεδουλευμενα του, ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ θα μου δειξει αν οντως αυτος ο μαγκας ηταν μια απο τις σπανιες εξαιρεσεις που ειχαμε την τυχη να γνωρισουμε στην ομαδα μας.
Ευχομαι ολοψυχα για το τελευταιο.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από luxus 20/7/2011, 12:17

δε θα μπορούσα να τα γράψω καλύτερα...!
luxus
luxus

Αριθμός μηνυμάτων : 166
Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από teo 22/7/2011, 11:51

Στην Καρταχένα ο Χοσέμι
Στην Ισπανία αφίχθη την Πέμπτη ο Χοσέμι, ο οποίος έχει συμφωνήσει με την Καρταχένα, όπως αναφέρουν τα μέσα ενημέρωσης της χώρας.
Ο αμυντικός του Ηρακλή έχει έρθει σε προφορική συμφωνία με τον ισπανικό σύλλογο από τον οποίο ο Παναθηναϊκός απέκτησε τον Τοτσέ και το μόνο που απομένει για να πέσουν οι υπογραφές είναι να πάρει την ελευθέρας του από τον Ηρακλή.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Αφου δεν εχει υπογραψει ακομα ολα ειναι πιθανα.Και απο τι στιγμη που ο παντελη εχει συμφωνησει εστω και προφορικα για την διοικηση της παε καλο ειναι να του αλλαξει τα μυαλα του χοσεμι (εφοσον λεει οτι μιλαει με παιχτες ο κυπριος) και να τον κρατησουμε στον ΗΡΑΚΛΗ. Ποια καρταχενα τωρα...
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 22/7/2011, 11:56

αμα του δωσεις στοχο ευρωπης γυρναει με τα 1000 πισω! η 5αδα ειναι λιγο δυσκκολη, οπως και να το κανουμε! αλλα ενας τελικος κυπελλου ειναι οτι πρεπει για να βγεις ευρωπη! δωσε στοχο! αυτο ειναι που λειπει εδω και 5 χρονια απο την ομαδα!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από garba 24/7/2011, 20:47

Opinion de Murcia: Επιμονή γα Χοσέμι

Η Καρταχένα εξακολουθεί να θέλει τον Χοσέμι και όχι μόνο αυτό. Μερίδα των ρεπορτάζ του ισπανικού Τύπου αναφέρουν πως είναι πιθανό ότι ο Χοσέμι θα παρουσιαστεί μέσα στην εβδομάδα από την ισπανική ομάδα.

Στην ηλεκτρονική έκδοση της Opinion de Murcia αναγράφεται (ΕΔΩ) μεταξύ άλλων (24/7), σε μια παρουσίαση που γίνεται στην Καρταχένα ότι... "έχουν γίνει 14 προσθήκες στην Καρταχένα αν και μία από αυτές, ο Χοσέμι, δεν έχει ακόμη επιβεβαιωθεί ότι έχει λύσει τη συνεργασία του με τηυν προηγούμενη του ομάδα, τον Ηρακλή. Αναμένεται ότι στην αρχή της επόμενης εβδομάδας, ο έμπειρος αμυντικός θα παρουσιαστεί".

Η Καρταχένα λοιπόν επιμένει και θέλει τον παίκτη. Ο Χοσέμι βεβαίως είναι ένας παίκτης που με τον χαρακτήρα του, τη συμπεριφορά και τις ικανότητές του κατάφερε με μία σεζόν μόνο να κερδίσει μια θέση στις καρδιές των φίλων της ομάδας. Είναι λογικό όλοι να επιθυμούν την παραμονή του, η υπόθεση πάντως φαίνεται ότι παρουσιάζει συγκεκριμένες δυσκολίες αν και ακόμη οι συζητήσεις δεν έχουν μπει στην ουσία τους κάτι που αναμένεται να γίνει τις επόμενες μέρες. Συν τοις άλλοις βεβαίως, στις συζητήσεις θα μπει και το θέμα της ρύθμισης των οφειλών.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
garba
garba

Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 24/7/2011, 22:41

οσο δεν υπαρχουν ανακοινωσεις δεν θεωρειτε τιποτα κλεισμενο!
μακαρι να βρει ο τσιπριον εναν τροπο να τον κρατησει!
αλλα απο δευτερα Razz
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από 3φ 25/7/2011, 13:21

Παντέλω τρελέ κράτα τον στην Π.Α.Ε.!
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από Bezyr 26/7/2011, 12:59

Ρε σεις θα με τρελλανετε?
Ποιος Χοσεμι ρε σεις?
ΠΑΠΑΣΤΕΡΙΑΝΟ ΘΕΛΩ.
Φερτον πισω κυπριε!


Ζζζζζζζζνννττττοοοοοοιιιιιινννννγγγγγκκκκκκκκ!!!!!!!!!!!!!!!!
(και μη νομιζετε οτι δεν μπορει να χαλασει στα σκουληκια. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil )

(Α, και που σαι κυπριε, λεμε που και που καμμια μαλακια ετσι?Μην τρελλαινεσαι κι ολας και μου τον κουβαλησεις πισω.... Razz.Αντε γιατι ολα τα ειδαμε στον Ηρακλη, να το δω κι αυτο... )
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από garba 27/7/2011, 11:23

Αdiós amigo...

Την πρώτη προπόνηση με την φανέλα της Καρταχένα πραγματοποίησε ο Χοσέμι. Ο Ισπανός δεν μπορούσε άλλο να περιμένει τις εξελίξεις στην ΠΑΕ Ηρακλής και συμφώνησε με την ομάδα της πατρίδας του, η οποία αγωνίζεται στο πρωτάθλημα της δεύτερης κατηγορίας.

Θα πρέπει να σημειωθεί ότι μέσα στο Σαββατοκύριακο έγινε η ύστατη προσπάθεια από την πλευρά του Παντελή για να μεταπείσει τον Χοσέμι, ωστόσο εκείνος του ξεκαθάρισε ότι έχει πάρει την απόφασή του.

Στις προθέσεις του είναι να χαρίσει ένα σεβαστό ποσό από τα δεδουλευμένα, ενώ ενημέρωσε τον Κύπριο ότι αν η κατάσταση είναι καλή στον Ηρακλή την επόμενη περίοδο, δεν θα είχε πρόβλημα να επιστρέψει στην ομάδα. Άλλωστε έχει επαναλάβει πολλάκις ότι στην καρδιά του ο Ηρακλής και ειδικά ο κόσμος του, καταλαμβάνει ξεχωριστή θέση.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
garba
garba

Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης