FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

+33
Knack
sakoulas74
teo
natsinas75
Bezyr
Admin
ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ
χιλια χρονια ηρα
The Rock
John Cena
pashalis10
alv
nomikos
rafkyr
stralaxa
lyssos
jotake10
downfoot1
Alex
zannakis-ira
Pourakla
tsoukou
XristosG10
DIMSAV
luxus
Iolaos
gimo
xibalba
κατακρεουργημενος
Iti
portorikanos
garba
37 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από Επισκέπτης 7/3/2014, 18:46

Λοιπόν παληκάρια, στα 2 συγκεκριμένα φορουμ μπαίνω για να διαβάζω πεντε πραγματα για τον ηρακλή, να γράφω μερικές φορές καμια μαλακια, γνωρισα και δέκα ανθρώπους και εν παση περιπτωσι να περνάει η ώρα μου. Αν είναι να κάθομαι να με βρίζει ο κάθε τυχαρπαστος κομπλεξικος, γιατί πλέον είναι επιβεβαιωμένο ότι προκειτε περι κομπλεξικου, επειδή δεν του αρεσουν αυτα που γραφω, το λιγότερο που μπορώ να κάνω είναι  να σταματησω να μπαινω. Το περισσότερο, είναι αυτο που μάθαμε πολύ καλά να κάνουμε πιτσιρικάδες εμείς των δυτικών συνοικιών. Αυτο που προτείνουν καποιοι για τους παικτες ντε.Προσοχή όμως, όχι να το ριξουν οι ίδιοι αλλά καποιοι άλλοι γιαυτους, κοινος να μαζευτούμαι να πάτε. Η πλάκα ομως με το ξύλο είναι ότι δεν μπορείς μονο να ριχνεις, σίγουρα θα φας κιολας, κι αν είσαι άμαθος κλαφτα χαραλαμπε. Sad 
Τέλος παντων, σοβαροι άνθρωποι είμαστε, δεν μπλέκουμε σε τετοιες καταστασεις πλέον. Ή μήπως καμια φορά μπλέκεις χωρίς να θέλεις;..... Βγαίνεις απο τα ρουχα σου που λένε.....και τοτε; ..τι γινεται;... Rolling Eyes 
όπως είπα και στην αρχή γραφω και καμια μαλακια Embarassed 
Λοιπόν υπάρχει και η λυση του να μην γραφω, όπως παραπολλοί επέλεξαν να κανουν πριν από μένα.
Το να μην μπαίνω πραγματικά δεν το θέλω, γιατί όπως έγραψα κι εκεί, κάποιοι προσφέρουν αστείρευτο γιέλιο με τις γνωσεις τους και τις τεκμηριωμένες απόψεις τους. Το πολύ γέλιο πέφτει όταν ξέρεις ένα θέμα καλά και τους βλέπεις  να γραφουν με  υφος 1000 καρδιναλίων αρλούμπες.
Στο θέμα μας τώρα. Πιστεύω ότι δεν υπήρχε λύση για ομάδα από τον ΓΣ  για τους λόγους που έγραψε δίπλα ο δόκτορας και πολούς άλλους. Κάποιοι επιμένουν ότι μπορούσε και ότι τα έχουν γραψει πριν από καιρό. Εγώ ότι θυμάμαι να γράφτηκε ήταν μια τρύπα στο νερό. Αν σας θυμίσω κάποια από αυτά θα γελάσει και ο κάθε πικραμένος. Συγκεκριμένα όταν είπα σε κάποιον απόδηξέμου ότι αυτό που λες ισχύει γιατί εγώ σου απόδηκνείω ότι δεν ισχύει (του παρέθεσα τον καπ γιατί ήταν τέτοιο θεμα) άλλαξε θέμα.
Αλλά η ουσία και αυτό που με εκνευρίζει είναι άλλο. Ακόμη και δίκιο να έχουν δεν έχει καμια σημασία, μόνο κακό κάνουν αυτη τη στιγμή.
Παει τελείωσε, ο κόσμος παει μπροστά, κοιταμε τι μπορούμε να κάνουμε τώρα με την υφισταμενη κατασταση, να βελτιώσουμε ότι μπορούμε.

(σορρυ για το σεντόνι και ίσως και για ασύνδετα κομματια αλλά διέκοψα πολλές φορές τη σκέψη μου λόγο δουλειάς)

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από teo 7/3/2014, 19:15

ρε σεις ριχτε λιγο τους τονους μην δινετε τοση σημασια, με εξαιρεση εσενα papin που σε εβρισε. δεν μπορω να σε πω κανε και τα στραβα ματια.

απλα γενικα ολοι ξερετε τι σκατανθρωποι ειναι εκει μεσα -καποιοι- και καποιοι αλλοι που τους κανουν πλατη.
μην παραθεσω τωρα τις πιπες που εγραψε ο oneupmanship αμεσως μετα το σχολιο του ειρωνικοι φρουτου που ρωτουσε αν υπαρχει ομαδα ΗΡΑΚΛΗΣ.
ειναι κομπλεξικοι, μην τους δινετε τοσο αξια αλλα (οπως ειχα κανει και εγω και λαθος μου) αλλα αν οντως θελετε να πειτε την γνωμη σας εκει, ν την πειτε και γραφτε τους στ αρχιδια σας, και να την ξαναγραφεται και στο τελος θα δειτε οτι δεν θα ασχολουνται, οταν παρουν γραμμη οτι δεν χαλιεστε απ τα σχολια τους.

ο ΗΡΑ υπαρχει και θα υπαρχει κανονικοτατα, ο ΓΣ μας αποφασισε με τον οποιο τροπο αποφασισε να αλλαξει αφμ και καλα εκανε τελικα και αφηστε τους να χτυπιουντε.

απλα θελω να τους δω για ποιον ακριβως λογο θα χαρουν αν και οτανα ανεβει η ομαδα.
τωρα τα λενε επειδει ειναι σκατοψυχοι καποιοι εκει μεσα και θελουν εριδες απ το πουθενα, ειναι σην φυση τους.

αλλα αυτες οι κουφαλες θα τα ακουσουν την ημερα της ανοδου. στο 1ο ποστ που θα κανουν υπερ του ΗΡΑ. καμηλα ειμαι.

papin επειδει σε ειπε 2-3 μαλακιες ενας κομπλεξαρας δεν θα μπαινεις ουτε εδω ουτε εκει να γραφεις?
ρε συ απο πεισμα και μονο να μπαινεις και να γραφεις οτι θελεις. οτι θελεις ρε. γειωσε τους ρε τους μαλακες, τους δινεις και αξια.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από Επισκέπτης 7/3/2014, 23:37

Τεο, δεν μιλησα για εδω, ενοειται οτι θα γραφω.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από teo 8/3/2014, 00:08

εδω δεν εχεις λογο να μην γραφεις. στο κατω κατω εδω γραφουμε οντως οτι θελουμε και ακομα και να μην συμφωνει ο ενας με τον αλλο δεν προσβαλουμε ο ενας τον αλλο.

αλλα και για τους διπλα να μπαινεις και να γραφεις και την γνωμη σου κιολας. γραψ τους στ αρχιδια σου απλα.
και σκεψου οτι εκει διαβαζουν διαφοροι το φορουμ, παιρνουν ιδεες και διαμορφωνονται γνωμες για καποια πραγματα. και εγω εχω πει δεν γραφω γιατι εχει 1-2 βληματα, αλλα η δικια τους η γραμμη δεν θα περναει.
θα με τρωνε στην μαπα και θα τα ακουνε κιολας.

ποιος παιζει μπαλα την δευτερα οεο?τουμπεκα οι μετροσεξουλαες.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από sakoulas74 8/3/2014, 10:03

Εγω παντως βρηκα την υγεια μου που σταματησα να γραφω διπλα. Νταξ, ακομα τους διαβαζω, αλλα η αληθεια ειναι πλεον το κανω πιο πολυ απο συνηθεια. Ειναι επισης 3-4 ατομα εκει μεσα που γουσταρω να τους διαβαζω, εχουν γνωμη και την υποστηριζουν με επιχειρηματα. Ως εκει ομως. Εχω χασει καθε ενδιαφερον να πατησω τα πληκτρα και να γραψω λεξεις για το διπλα φορουμ.

Εν αντιθεσει με εδω.
Μ'αρεσει αυτη η ελευθερια που υπαρχει, γραφεις οτι θες, ακομα και λαθος να ειναι και εχεις απαντησεις με θεσεις και αποψεις. Οχι βρισιμο.

Θα ηθελα παντως κανα δυο-τρια ατομα ακομα  tongue  bounce 

υγ1. ποτε δεν περιμενα τον πουερτο ρικο να αντιδρασει ετσι, τον θεωρουσα σοβαρο. Καλα, για τον αλλον δεν χρειαζεται να πω κατι...
υγ2. α ναι, ειναι και σε κατι ακομα χρησιμοι οι διπλα, μαθαινω νεα και καινουριες κυκλοφοριες (που αξιζουν) στο μεταλ  What a Face

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από Επισκέπτης 8/3/2014, 11:16

Το χειρότερο που γίνεται δίπλα είναι αυτό αυτό που είπε ο βεζύρης. Μόλις ξεκιναει μια διενεξη με καποιον από τις καρικατουρες του φορουμ, τσουπ πεταγονται σαν  π@@τσες οι υπόλοιποι. Στο καπακι ερχονται απο πίσω οι σοβαροβανείς φίλοι με σκοπό τάχα να ηρεμήσουν τα πραγματα αλλα με μονο στόχο να βγάλουν λάδι τον δικό τους. Σκέτη μασωνία χαχαχχα.
Στη δικιά μου περίπτωση δεν εμφανιστηκαν  οι π@@τσες. Εμφανιστηκαν όμως δύο από τους άλλους. Οφείλω να ομολογίσω ότι τους συγκεκριμένους τους έχω σε εκτίμιση χωρίς να τους γνωρίζω προσωπικα , αλλά τον μεν έναν από το χιουμορ του και τις προσεγγισεις του και τον άλλον από τα γραφόμενα του. 
Ο μεν πρωτος ξαφνικα έχασε την εξυπναδα του (γιατί για να έχεις τετοιο χιουμορ δεν μπορεις να μην εισαι εξυπνος κατα τη γνωμη μου) και προσπαθησε να με κατηγορισει ότι εμπλεκω παιδια σε τετοιους είδους συζητηση. Για να βγουν και να μουν την πεσουν ολοι (και καλα θα κανανε αν ισχυε) Αλλα 2 πραγματα μπορεί να έχουν συμβεί: Ή όταν πηγαινε αυτός εγώ ερχόμουν, Ή ότι πηγαίναμε μαζί. Σε καμία περίπτωση δεν πήγαινα εγώ ενω γύριζε αυτός............
Ο δευτερος που λετε μπήκε στη συζητηση για να μας πει και αυτός ότι τα έχει γραψει πολές φορες και οτι βαριεται να τα ξαναγραψει.
Και ότι εγώ και όλοι οι άλλοι που δεν έχουμε πειστεί ότι υπήρχε άλλος δρόμος και στην τελική δεν μας ενδιαφερει πλεον το παρελθόν αλλά κοιτα με μπροστά, το μέλλον , ανοικουμε σε επισημα ή ανεπίσημα καναλια που μόνο αθώα δεν είναι και κάτι τετοιες μαλακιες. 
Κατι τετοιες μαλακιες που πέταξε και ο Ζικος για ΓΣ, Σαν επιφανειο και σχεσης με την καρικατουρα στης λέσχης. Δεν μας απαντησε ομως ποιος συνομολαει με την καρικατουρα της λεσχης.
 Προσωπικα είμαι ένας απλός οπαδός και δεν έχω σχέσεις με καμια ομάδα ή κλίκα μέσα στον Ηρακλή.
Είμαι απλά μέλος του ΓΣ και της λέσχης της οποιας έγινα με τις εξελιξης στο καψης πληρώνοντας μόνο προκαταβολή και όχι τα υπόλοιπα γιατί καταλαβα στην πορεία ότι δεν με εκφραζει όπως πηγε να λειτουργήσει.
Ας μας πουν και αυτοί αν ισχύει το ίδιο και με αυτούς.

Οι άνθρωποι που θεωρούσαν τιμή τους που δεν πήγαν καν να ψηφίσουν στην ψηφοφορία για τον μακαρο. Δεν προσπάθησαν καν να αποτρεψουν με την παρουσία τους και την ψήφο τους αυτό που μέρα νυχτα βρίζαν από το πληκτρολόγιο.
Γιατί; μα για να έχουνε να λένε σε κάθε περίπτωση  τα δικά τους.
Τέλος παντον τελευταία φορά γραφω γιαυτούς (εκτός αν προκληθώ)

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από teo 8/3/2014, 11:34

λοιπον φιλε, οποιος διαβασε ολα τα ποστ σε εκεινο το θεμα απο το δευτερο ειδικα (που εκει ξεκινησε ο αντιλογος απο τον γελοιο) καταλαβε τον σκοπο που προσπαθουσαν να δωσουν καποιοι στο θεμα.
δεν ηταν το θεμα η Καρντιφ αλλα ο ΗΡΑΚΛΗΣ.
το εχω γραψει και εδω νομιζω οτι πασχουμε. πιστευα οτι εχουμε κολλησει στην πτωση, τελικα καποιοι εχουν κολλησει ακομα παραπανω και στην αλλαγη ΑΦΜ.

δεχομαι την αλλη αποψη, αλλα ξερω οτι οι συγκεκριμενοι εχουν σκοπο που τα γραφουν και εχουν την αλλη αποψη κιολας.
τωρα το να ξανακανεις κουβεντες για το αφμ ειναι αστειο. 
το εχουν ξεχασει τα σκουλικια και το συζηταμε/νε μονο καποιοι που θελουν τι?
τον μπΗΡΑΚΛΗ. αυτο ειναι το κλου. 
κατα τα αλλα σχολιαζουν κτλ τι γινετε σε καποια ομαδα που τυχγανει να παιζει στο καυτα.

τελικα ποιος παιζει την δευτερα? κανεις δεν απανταει απ τις κουφαλες.
γιατι ετσι εμαθαν, μπορει καποτε να ασχοληθηκαν δεν λεω αλλα τωρα ειναι απων, ανυπαρκτοι και το μονο που ξερουν να κανουν ειναι να χλευαζουν το οτιδηποτε. ειτε αυτο ειναι ενας χρηστης σε φορουμ, ειτε αυτος ειναι συνδεσμος ειτε τον ιδιο τον ΓΣ που αποφασισε την αλλαγη ΑΦΜ.

στην τελικη δεν εγινε κατι χωρις ψηφοφορια στον ΗΡΑ. ακομα και για τον μακαρο με ψηφοφορια εγινε, και ο λογος συγκεκριμενος.
οποιος πραγματικα δεν συμφωνει παει και ψηφιζει κατα σε οτιδηποτε.

αλλα οχι ρε πουστηδες 2 χρονια μετα επειδει η ομαδα δεν ανεβηκε να θυμασαι την κουλα με τον πιστολερο οτι παει τρενο, να θυμασαι τα τυρια που ειναι Β-Γ καποιο καιρο ΑΛΛΑ με νεο γηπεδο και γενικα να θυμασαι κατι στο οποιο τοτε δεν συμφωνουσες αλλα δεν πηγες και επισημα να το ψηφισεις.
κωλοτουμπα.
και εμενα δεν μ αρεσει ουτε που αλλαξαμε αφμ ουτε που ειμαστε Β αλλα καποια πραγματα πρεπει να τα καταλαβαινουμε.
και μην ακους το πολυ ΘΑ ΘΑ που λενε. μην τους δινεις σημασια, δεν τους αξιζει.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από Bezyr 8/3/2014, 12:06

Θα αναφερω 2-3 πραγματα για να δειτε πώς δενουν τα πραγματα μεταξυ τους.
Παρ οτι πηγαινω στο γηπεδο απο την εποχη Σπάιτς (ενταξει μωρο με πηγαινε ο πατερας μου), και φατσικως τους ξερω ολους, δεν ασχολιομουν επ ουδενι με τα τεκταινομενα.
Καποια ωρα πριν μερικα χρονια εγινα μελος στο διπλα φορουμ.
Θυμαμαι απο τοτε υπηρχαν μυαλοπωλες και μπαλαδοφατσες της πουτσας.
Υπηρχε ενας βλαξ, που και καλα ηταν εκτος Ελλαδος και μιλουσε για μπαλα και συστηματα και δε συμμαζευεται.
Τρικυμια εν κρανιω.
Αμφιβαλλω αν ειχε κλωτσησει ποτε τοπι.
(εδω να πω οτι ακουω παντα ιδιαιτερα οσους εχουν κλωτσησει τοπι, καθως πολλα που γινονται στο μυαλο, δεν γινονται στο γηπεδο και τουμπαλιν... Smile  Smile )
Λοιπον τα λεγαμε, διαφωνουσαμε χοντρα.
Οποτε εβρισκε τα σκουρα, πετουσε λασπη.Μηπως ειμαι παοκτσης και τα διαφορα.Γιατι? Γιατι πολυ πιο πριν πεσουμε, εβλεπα οτι αγωνιστικα οτι παμε κατα διαολου, και οτι αργα ή γρηγορα θα εχουμε μπλεξιματα.Μπλεξιματα που δεν θα ειχαν οι πραγματικα μεγαλοι του ποδοσφαιρου γιατι ηταν στα κολπα.
Τι ηταν να το πω αυτο?
Αυτοι θεωρουσαν με το μυαλο τους οτι ο Ηρακλης ηταν η μεγαλυτερη ποδοσφαιρικα ομαδα στην Ελλαδα, δικαιωμα τους βεβαια, απλα δεν ηταν αυτη η δικη μου η αποψη.
Το θεμα ηταν η λασπη ομως.
Ειρωνια, μπινελικι συγκεκαλυμμενο κλπ κλπ.
Συνεχιζω στο αλλο.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από Bezyr 8/3/2014, 12:07

Θα αναφερω 2-3 πραγματα για να δειτε πώς δενουν τα πραγματα μεταξυ τους.
Παρ οτι πηγαινω στο γηπεδο απο την εποχη Σπάιτς (ενταξει μωρο με πηγαινε ο πατερας μου), και φατσικως τους ξερω ολους, δεν ασχολιομουν επ ουδενι με τα τεκταινομενα.
Καποια ωρα πριν μερικα χρονια εγινα μελος στο διπλα φορουμ.
Θυμαμαι απο τοτε υπηρχαν μυαλοπωλες και μπαλαδοφατσες της πουτσας.
Υπηρχε ενας βλαξ, που και καλα ηταν εκτος Ελλαδος και μιλουσε για μπαλα και συστηματα και δε συμμαζευεται.
Τρικυμια εν κρανιω.
Αμφιβαλλω αν ειχε κλωτσησει ποτε τοπι.
(εδω να πω οτι ακουω παντα ιδιαιτερα οσους εχουν κλωτσησει τοπι, καθως πολλα που γινονται στο μυαλο, δεν γινονται στο γηπεδο και τουμπαλιν... Smile  Smile )
Λοιπον τα λεγαμε, διαφωνουσαμε χοντρα.
Οποτε εβρισκε τα σκουρα, πετουσε λασπη.Μηπως ειμαι παοκτσης και τα διαφορα.Γιατι? Γιατι πολυ πιο πριν πεσουμε, εβλεπα οτι αγωνιστικα οτι παμε κατα διαολου, και οτι αργα ή γρηγορα θα εχουμε μπλεξιματα.Μπλεξιματα που δεν θα ειχαν οι πραγματικα μεγαλοι του ποδοσφαιρου γιατι ηταν στα κολπα.
Τι ηταν να το πω αυτο?
Αυτοι θεωρουσαν με το μυαλο τους οτι ο Ηρακλης ηταν η μεγαλυτερη ποδοσφαιρικα ομαδα στην Ελλαδα, δικαιωμα τους βεβαια, απλα δεν ηταν αυτη η δικη μου η αποψη.
Το θεμα ηταν η λασπη ομως.
Ειρωνια, μπινελικι συγκεκαλυμμενο κλπ κλπ.
Συνεχιζω στο αλλο.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από Bezyr 8/3/2014, 12:18

Στη συνεχεια περνωντας ο καιρος, μιλουσαμε για διαφορα, ειχα φυσικα κοζαρει με ποιον μπορεις να συνεννοηθεις, εκανα μερικους φιλους, δεν υπηρχε προβλημα.Ηταν και μια εποχη που πηγα μερικες φορες και επαιξα και τοπι με μερικα παιδια, απλα, και αυτο το εκοψα γιατι εγω στα 40 και 100 κιλα δεν μπορει να ετρεχα για να εχω τον αμπαλο μπροστα να το παιζει  επιθετικος και να καθεται κανοντας πλακα.Απλα πηγαιναμε για την πλακα μας αλλα ΚΑΙ σ αυτο καοιοι το επαιζαν εξυπνοι οποτε ουτε που ξανασχοληθηκα.
Το μεγαλο πατιρντι βεβαια εγινε με δυο θεματα.
Οταν πριν απο 3-4 χρονια στο ΠΑΛΙΟ το φορουμ ειχα γραψει ενα τοπικ με επικεφαλιδα "ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΕΟ ΦΟΡΕΑ" οπου κατεγραψα μερικες σκεψεις για την δημιουργια ενος φορεα του Ηρακλη για να κανουμε κατι διαφορετικο, ΟΧΙ να διοικησουμε.
Το τοπικ αυτο, μου το αλλαξαν αυθαιρετα και το συνεδεσαν με τη λεσχη!! χωρις να με ρωτησουν, ενα αλλο τοπικ οπου το ανοιξα και ειχε επικεφαλιδα σχετικη με αλληλοβοηθεια και αλληλοοργανωση των Ηρακληδεων μεταξυ μας.
Τσουπ εγινε ενα αλλο που το αφησαν επιτηδες ενω δεν υπηρχε λογος(ή μαλλον υπηρχε λογος αφου το πρωτο το ανοιξε ο Βεζυρης που δεν τον πηγαιναν),  και φυσικα η κοντρα με εναν αμπαλο για τη γνωστη του εμμονη στο θεμα Παπαστεριανου και τον Σερζ Ντιε και τους καυγαδες μας, και που εγινε αφορμη να πω δε γαμιεται, σιγα που θα χαλιεμαι και αποχωρησα απο το φορουμ.
Στ αλλο
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από Bezyr 8/3/2014, 12:29

Ετσι, μαζι με τις αλλες κομματικες τους μαλακιες που εβλεπα και το πεσιμο στον καθε διαφωνουντα ειπα μια χαρα την εκανα.
Εν τω μεταξυ, επειδη εγω δεν ενιωθα, ειπα σ ενα φιλαρα κι μου , ρε μλκα ανοιξε ενα νεο φορουμακι να μπορουμε να τα λεμε μερικοι φιλοι.Να μην εχει ιδιοκτητη κλπ κλπ.
Ετσι ανοιξε αυτο.Ο μπουλης διπλα το λεει βεζυροφορουμ αλλα ουτε κωδικους αντμιν εχω ουτε εμπλεκομαι καθολου στη διαχειριση.Και ουτε με νιαζει.Αρχικα ειχα πει σε δυο παιδια τον 3φ τον κατακρεουργημενο και τον garba να ασχοληθουν, μετα χαθηκαν και αυτοι, δεν ξερω τι εκανε ο Τασος ο admin,  και ετσι απλα το φορουμ μας απλα υπαρχει.
Στο θεμαμ μας ομως.
Οταν την κοπανησα απο διπλα, μου λεει ενας φιλος, ρε μλκα τι εφυγες, τα λεγαμε καλα ποτε ποτε.Ρε συ του λεω, εκει οποιος διαφωνει γινεται εχθρος της κλικας.Θελεις αποδειξη?
Κανω λοιπον εναν λογαριασμο με female ονομα επιτηδες, και στις γνωστες μαλακιες του kanenas (τον θυμαστε?) εγραψα κανα δυο πραγματα ΥΠΕΡ του Ηρακλη !!! και κατα των δικων τους θεσεων.Με διεγραψαν με τη μια. Very Happy  Very Happy 
Μετα απο καιρο, μου λεει ο Ηλιας ο Κολβερτος, (ως Frank James) ρε συ, αφου γραφεις που γραφεις γιατι δεν παιρνεις το παλιο σου νικ νειμ?
Αντε λεω να το κανω.
Κανω αιτηση να μου ξαναδωσουν το παλιο μου πουυυυυ!!! Ουτε που μου απαντησαν φυσικα.
Εγιναν και κανα δυο μαλακιες αν θυμαστε με τον Μακαρο και τον ξερολα απο τον διπλα αντμιν του στυλ τον ξερολα τον ξερω απο παλια και θα κανει και θα λεει ο,τι θελει, γιατι ετσι γουσταρω, του την ειπε μονο ο μπλου virus και το θεμα εληξε τοτε.
Εν ολιγοις.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από Bezyr 8/3/2014, 12:48

Διπλα το μεγαλο φορουμ του Ηρακλη εχει γινει μαγαζακι καποιων με πολυ συγκεκριμενους ορους.Οποιος σου λεει δεν συμφωνει την κανει.
Εξυπηρετει συγκεκριμενους σκοπους.
Ειναι συγκεκιμενων πολιτικων αντιληψεων, Κνιτικο του κερατα, και οποιος επισης δεν ειναι κνιτης τον παιρνει ο διαολος.
Και οποιος μπει στην μαυρη λιστα, και διαφωνει καποιος απο την γνωστη παρεα τρωει πεσιμο απ ολους.
Το φορουμ φυσικα καποιοι δεν μπορουν να καταλαβουν οτι μπορει να ιδρυθηκε απο αυτους ή να δινουν 5 ευρω για να το κρατανε, η δυναμη του ομως αλλα και η καταρα του ειναι οι πολλοι εγγεγραμενοι χρηστες του.
Διοτι, οταν καποιος λεει κατι, θελει να τον διαβαζουν πολλοι, να εχει και αλλες αποψεςις.Αν δεν γινεται αυτο....
Αnyway, ο Ηρακλης ειναι ενας, οσο το φορουμ διπλα το εχουν συγκεκριμενοι θα ειναι στη μιζερια και δεν θα παιζει το ρολο που μπορει, σοβαρα ατομα που θα θελανε να πουνε κατι δεν θα γραφουν, και εμεις ακομη και αν ειμαστε 5, θα εχουμε την εναλλακτικη να πουμε δυο κουβεντες εδω χωρις να φοβομαστε τον καθε ΜΑΛΑΚΑ να μας ειρωνευτει ή να μας την πεσει.
Nα πω και κατι τελευταιο γιατι αυτη ειναι η αληθεια.
Ο Ορεστις και ο Καϋζερ, με τον πρωτο να φτιαχνει το φορουμ και ο δευτερος να το συνεχιζει, μπορει να ειναι αριστεροι, μπορει να ειναι οι ιδιοκτητες του φορουμ, ποτε ομως εμενα προσωπικα δεν μου ειπαν ή μου επιτεθηκαν καθ οιονδηποτε τροπο.Και αυτος ειναι ο λογος που οσο και αν διαφωνω τους εκτιμω και τους δυο και συνεχιζω να γραφω διπλα.Απλα θεωρω οτι επρεπε σε 3-4 χρηστες, τοσοι ειναι οχι παραπανω, να τους ειχαν βαλει στον παγο, ή να τους σουταρουνε ακομη και αν ειναι φιλοι τους. Θα εκαναν μεγαλο καλο στο φορουμ και στον Ηρακλη.Οι υποδειξεις ομως εκ μερους μου πλεον εχουν τελειωσει.Οσο δεν το κανουν απλα πολλοι απο οσους μπαινουν θα φοβουνται να γραψουν το παραμικρο, εκτος απο τα φλωρια που μολις γραψει κατι ο γνωστος παντογνωστης τρεχουν τα σαλια τους για να παρουν "καλο βαθμο" στο μαθημα... Very Happy
And the story goes on..
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από sakoulas74 9/3/2014, 11:15

Τι μου θυμισες τωρα μ'αυτον τον εκτος ελλαδος παντογνωστη του ποδοσφαιρου.
Μολις εχω πρωτογραφτει το '06 και αναλυοντας εναν αγωνα μας, νομιζω με βαζελο στο οακα (2-2 αν θυμαμαι καλα και οι βαζελοφιλαθλοι να ξελαρυγγιαζονται εναντιον των παικτων τους)  που ο αντιπαλος εχει παιξει πραγματικα καλυτερα απο εμας, παταμε καυγα γιατι λεει οτι ηταν αψογα στημενη αμυντικα η ομαδα και ποτε δεν κινδυνεψαμε σοβαρα και πως μπορουσαμε και νικη.
Ειχαμε σε ολο τον αγωνα 3 φασεις εκ των οποιων 2 τα γκολ μας, και μας εχουν κανει πανω απο 7-8 (και τους ακυρωνεται γκολ οφσαιντ - σωστα βεβαια).
Για 3 μερες ποσταρουμε, δεν τον εχω βρισει ουτε μια φορα και βλακα με ανεβαζει, ηλιθιο με κατεβαζει. Παραλιγο να μην συνεχισω τοτε, αυτος στην ουσια που με κρατησε στο φορουμ ηταν ο πουερτο ρικος. Εννοειται πως δεν ξανα ασχοληθηκα ποτε με τον συγκεκριμενο.
Απο τοτε παντως θεωρουσα τον ρικο σοβαρο ατομο. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι αντιδρασε ετσι προχθες...

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από Bezyr 9/3/2014, 18:14

δωστε λινκ ρε σεις με την αντιδραση του ρικου γιατι κι εγω τον εχω για σοβαρο παληκαρι
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από teo 9/3/2014, 18:54

ποιος ειναι ο ρικος ρε παιδια?

ασχετο, αυριο στο ματσακι θα πατε?

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από sakoulas74 11/3/2014, 11:53

Ο ρικος ειναι ο ONEUPMANSHIP (παλιοτερα maistrenko, ή καπως ετσι)

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από sakoulas74 11/3/2014, 12:05

Εχω την εντυπωση πως ο παραπανω και ο portorikanos ειναι το ενα και αυτο ατομο, γιατι οσες φορες εχω πετυχει τον εναν μεσα ο αλλος δεν ειναι, ενω ισχυει και το αναποδο.
Ο τροπος που γραφει και ο ενας και ο αλλος ειναι σχεδον πανομοιοτυποι, αν δεν ειναι το ιδιο ατομο, τοτε ειναι δυο ατομα πανω απο το ιδιο πισι. Αυτο μονο εχω να πω...

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από teo 11/3/2014, 14:10

δεν ξερω αν ισχυει φιλε..εδω δεν ηξερα οτι εννοειται τον portorikano που οντως εχει καιρο να κανει εμφανιση.

κατι ασχετο με ολα αυτα. 

εχει λιγες μερες που μπανω στο φορουμ και μου βγαζει μυνημα το google chrome 
"Κινδυνος, κακοβουλο προγραμμα" λεει τα δικα του και σε ενα σημειο λεει οτι περιεχομενο απο τον κεντρικο υπολογιστη worldtv.com, γνωστο διανομεα κακοβουλου λογισμικου, εχει τοποθετηθει σ αυτη την ιστοσελιδα μπλα μπλα μπλα, παταω συνεχιστε με δικια σας ευθυνη.

παιζει κατι με το φορουμ?

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από sakoulas74 12/3/2014, 09:27

Δοκιμασε με μοζιλα, δεν υπαρχει αντιστοιχο προβλημα (ασε που ειναι κατα πολυ ασφαλεστερος σαν μπραουζερ - αν και ολιγον βαρυτερος)

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από teo 12/3/2014, 12:33

βρηκα τι εφταιξε φιλε. εχει να κανει με τις ρυθμισεις απορρητου του chrome και το ηλεκτρονικο ψαρεμα.
εστρωσε μονο του βλεπω παντως.

ειχα και μοζιλα και πολλοι μου ελεγαν να δοκιμασω chrome ή opera. το 2ο δεν το δοκιμασα ποτε αλλα το chrome μου εκατσε καπως καλυτερα.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από Bezyr 12/3/2014, 13:29

Λεπον
Ο Ρικος ειναι ο Portoricanos.Φιλος απο παλια.Εχουμε δει ματσακι μαζι, τον ξερω και ειναι σπαθι παληκαρι.Ειναι γραμμενος και εδω αλλα δεν γραφει.
Ο Μαιστρος ειναι ο Οnemanship, πρωην maistrenko.
Επισης φιλος, με φοβερα gifακια.Eχει μια ταση να κανει πλακα στα παντα αλλα γενικα ειναι μια χαρα ατομο. Και αυτος εχει και εδω λογαριασμο αλλα ουτε αυτος μπαινει.
Ενταξει το καταλαβαινω, δεν εχουμε μεγαλη κινηση οποτε βασικα ειμαστε εμεις κι εμεις, αλλα εμενα αυτο δεν με ενοχλει.Αλλωστε το φορουμακι αυτο δεν εγινε για λογους ανταγωνισμου του αλλου.Απλα ειναι πιο...prive  Very Happy  Very Happy
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από teo 12/3/2014, 13:34

δεν εχω θεμα με το ποιος μπαινει και να εχουμε κινηση. τουλαχιστον εδω μεσα δεν κινδυνευεις να μεινεις χωρις μαλλια, γιατι πολλες φορες διπλα μετα απο κατι ποστ-tragik- ειχα θεματακι με κατι τουφες..

καλο ειναι, prive ειναι, δεν εχω θεμα φυσικα με μαεστρο, τον μητσο κτλ, προβλημα ειναι αλλοι 2 ή 3εις οι οποιοι δεν εχουν λογαριασμο εδω και καλυτερα.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από sakoulas74 13/3/2014, 10:30

Γιατρε μου, για να λες οτι τους ξερεις και ειναι διαφορετικα ατομα, τοτε μαλλον εχεις δικιο. Με τον ρικο ειχα και καποιες επαφες περισσοτερο μαλιστα (οταν ακομα ασχολιομουν με τους διπλα).
Μου κανει εντυπωση παντως η ομοιοτητα τους στον τροπο εκφρασης που εχουν και οι δυο.

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από teo 10/10/2014, 22:35

οποιος θελει (με π.μ. φυσικα) ανταλλασουμε προφιλ στο φβ και τα λεμε και εκει.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από χιλια χρονια ηρα 13/11/2014, 16:41

Γεια σας παιδια. Μπορει να διαβαζα και στα δυο forum αλλα δεν εγραφα, για προσωπικους ψυχολογικους λογους. Μεσα σε οτι πειτε για το παρων forum. Παντως το φωνητικο ειναι καλο οσες φορες το δοκιμασαμε με τον βεζυρη. Και ενα μυνημα που ολους μας ενωνει ....
ΠΑΠΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΠΙΝΕΙΣ ΤΣΙΠΟΥΡΟ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.... Sad

χιλια χρονια ηρα

Αριθμός μηνυμάτων : 110
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2013
Ηλικία : 46
Τόπος : τατζικισταν

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης