iraklis_athens
teo
17 απαντήσεις

Σελίδα 17 από 23 Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  Επόμενο

Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018 - Σελίδα 17 Empty Απ: Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018

Δημοσίευση από Iraklaras07 24/3/2018, 17:30

Αγωνιστικά λογικό αποτέλεσμα  γιατί το γήπεδο τους μικρό και ο λαγκαδάς θα κλεινόταν πίσω.
Ο λαγκαδάς ήθελε τους βαθμούς οπότε δεν άνοιξε τα πόδια.
Οι καράβλαχοι ένα ματς έπαιξαν στα ίσα και έφαγαν πούτσα στην ... πανίσχυρη ... έδρα τους.

αντε γεια ομαδα του χρυσου..

ΤΩΡΑ να δω οσους υποσχονταν λυσεις για τα χρεη (δεν εννοω την διοικηση).

Ήρθε λοιπόν η ώρα για τα μπαράζ.
Οι ομάδες που θα αντιμετωπίσουμε είναι βόλος,Απόλλων παραλιμνίου και Λευκάδα.

ΝΠΣ Βόλος: Εξαιρετικές σχέσεις με το νέο σύστημα της επο , σαββίδη  ,μελισανίδη και ... άρη παλαιοχωρίου. Έχει την στήριξη και του γνωστού και αγαπημένου μπέου. Προορίζεται από την νέα τάξη πραγμάτων του ελληνικού ποδοσφαίρου για Α εθνική.Θα ανέβει. Αν δεν τα καταφέρουν αγωνιστικά τότε δεν θα αφήσουν εμάς να ανέβουμε για να πάρουν την θέση.100% στην Β είτε ως πρώτοι είτε ως δεύτεροι είτε  χαριστικά.

Απόλλων Παραλιμνίου: Άμα χάσουμε την άνοδο από τους χωριάτες ας το διαλύσουμε το μαγαζάκι.

Λευκάδα: Φοβάμαι μήπως έχει την διαιτητική εύνοια λόγω του Κοντονή. Κάτι τέτοιο έγινε και με την δόξα λευκάδας στο μπάσκετ που , όπως λέγεται, πήρε με βοήθεια του υπουργού την wildcard.

Εξωαγωνιστική ανάλυση από όσα έχω βρει , έχω μάθει , έχω διαβάσει.
Αγωνιστική εικόνα προφανώς δεν έχω. Αν έχει κάποιος θα ήταν ωραία να μας πει την άποψη του.
Iraklaras07
Iraklaras07

Δημοσίευση από teo 25/3/2018, 21:42

μπαινουμε με 0 βαθμους απ οτι ειναι λογικο και βοηθαει.

με νικες εντος και 1-2 διπλα χωρις να εχω κανει καποιο υπολογισμο λογικα ανεβαινουμε.

τωρα τα 1-2 διπλα λογικα θα ειναι με παραλιμνι και λευκαδα. ο μπεος ειναι,.....μπεος...

Iraklaras07 έγραψε:Τι σημαίνει αυτό;
Συμμαχιες δεν θελετε?Οι συμμαχιες προυποθετουν και τετοιου ειδους συμφωνιες οπως αυτην με τον Μπεο να ανεβουμε εμεις οι δυο.Κοινως δινουμε το παιχνιδι στον Βολο αυτοι θα μας δωσουν το παιχνιδι στο Καυτατζογλειο και ταυτοχρονα χτυπαμε τους αλλους μεσα εξω κλεινοντας τις πορτες εαν θελησουν να κανουν συμφωνιες.

Δημοσίευση από mos 26/3/2018, 15:10

Επειδή εγώ θέλω συμμαχίες και χρησιμοποιώ αυτόν τον όρο αρκετά συχνά, να πω ότι σε καμία περίπτωση δεν εννοώ κάτι τέτοιο. Άλλο το να κάνουμε συμμαχίες στρατηγικής και άλλο το να στήνουμε παιχνίδια με το μπέο.

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Δημοσίευση από Margasv10 26/3/2018, 15:28

Τι να κάτσουμε να συγκρίνουμε ρε παιδιά; Τον Ηρακλή μ' αυτές τις ανύπαρκτες ομάδες που η πιο μεγάλη απ' τις 3 είναι ο Τηλυκράτης; Προβλέπω άνετη άνοδο, τραίνο, τσαφ τσουφ. Το πολύ-πολύ να κάνουμε 1-2 γκέλες (πχ μια ισοπαλία και μαξ μία ήττα).. αποκλείεται παραπάνω... Ποιος θα μπορέσει να μας κοιτάξει στα μάτια; Και να κόψει την άνοδο από τον Ηρακλή; Δεν υπάρχει περίπτωση... ούτε διαιτησίες, ούτε έπο μέπο και σία. ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΜΕ.

Δημοσίευση από AntiGrinias 27/3/2018, 13:01

Εννοεις να κάνουν ένσταση για την συμμετοχη μας στα πλειοφ? Για πιο λογο?

Τι θα δουμε ρε μεγαλε? Πες τρολαρω να καταλάβουμε
Το παλαιοχωρι τα παράτησε αδυνατο να καταλαβω κατι διαφορετικο, δεν κερασε σουβλακια στον λαγκαδα (στην εδρα του κιόλας)και αυτοκτόνησε

AntiGrinias
AntiGrinias

Δημοσίευση από Iraklaras07 27/3/2018, 19:01

A) Ο Λαγκαδας δεν μπορούσε να δώσει το παιχνίδι γιατί θέλει να μείνει στην Γ.
Β) Η ίδια η επο λέει να αρχίσουν τα play off 22 απρίλη για να εκδικαστούν τυχόν εφέσεις.
Γ)Ψάχνουν για την τριετία.
edit: Τώρα αν θα βρούνε πάτημα δεν ξέρω.Για αυτό λέω και θα δούμε. Έτσι πως τα ξέρουμε εμείς,οι φίλαθλοι του Ηρακλή, δεν υπάρχει πάτημα λόγω κενού στον νόμο.
edit2 : Μην έχεις τόσο επιθετικό τόνο.
Iraklaras07
Iraklaras07

Δημοσίευση από AntiGrinias 27/3/2018, 20:43

Για το τελευταιο καθε αλλο φιλε δεν ειναι του στυλ μου
Για τα υπολοιπα πες σκέφτομαι φωναχτά, διοτι το αντιλήφθηκα σα εμαθες κατι απο πιατσα.

Anyway ο νομος του ισχυρου ο (ντοματα/πελτε)λαγκαδα που λεει και ο ζικος δεν ειναι ο ισχυρος ας πεσει, βασικα επεσε γιατι θα μοιραστούν βαθμους η ναουσαρα με τον αγρ.αστηρ
Και απο την αλλη,που(?)το ειδαμε οτι ο ελλ.χρυσος και το παλαιοχωρι με την φετινη πορεια θα κολουσε αυτοκτόνουσε?
Το παλαιοχωρι δεν ξερω το ακρες ειχε (αν ειχε τελικα) με την κίνηση αυτη δειξαν οτο αυτο-τελείωσαν.

Το δικο μας θεμα ασχετο απο τα χωρια και φανταζομαι δουλεύουν πανω σε αυτο οι διοικούντες και εχει να κανει με την αδεια στην 'β τα χρεη καναδου και το καθαρο αφμ ολα αυτα ειναι pending for the moment.

Φυσικα οι αδυναμιες των ομαδων ειναι ψειρισμενες στην πιατσα και οι υποψήφιοι απο κατω ΑΝ τους δοθεί το πρασινο φως να το ψαξουν νομικα θα το κανουν

AntiGrinias
AntiGrinias

Δημοσίευση από Iraklaras07 28/3/2018, 16:17

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Kαλημέρες από τον τρόλερ.

H λογική λέει ότι δεν θα έχουμε πρόβλημα αλλά με την έπο στην Ελλάδα ποτέ δεν ξέρεις....
Iraklaras07
Iraklaras07

Δημοσίευση από Iraklaras07 3/4/2018, 11:43

«Π.Α.Ε., που, για οποιοδήποτε λόγο, δεν καταθέτει δήλωση συμμετοχής σε πρωτάθλημα της κατηγορίας που δικαιούται να αγωνιστεί, υποβιβάζεται και έχει την δυνατότητα πλέον να αγωνιστεί:
α) Είτε στην αμέσως κατώτερη κατηγορία αυτής στην οποία θα δικαιούταν να συμμετάσχει αν είχε υποβιβαστεί αγωνιστικά
β) Είτε στην κατηγορία που δικαιούται να μετέχει αν είχε υποβιβαστεί αγωνιστικά, χωρίς δικαίωμα προβιβασμού την πρώτη αγωνιστική περίοδο. Το δικαίωμα προβιβασμού θα αποκτήσει την επόμενη, δεύτερη, περίοδο εφόσον στην πρώτη που θα αγωνισθεί στην αυτή κατηγορία καταλάβει μία από τις τέσσερις (4) πρώτες θέσεις στον τελικό βαθμολογικό πίνακα της κατηγορίας ή του ομίλου της κατηγορίας.
Οι διατάξεις του παρόντος άρθρου θα ισχύσουν για τις ομάδες που δεν δηλώνουν συμμετοχή σε επαγγελματικό πρωτάθλημα από την αγωνιστική περίοδο 2016-2017».