teo
garba10
18 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 14 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Επόμενο

Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022 - Σελίδα 2 Empty Απ: Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022

Δημοσίευση από teo 6/10/2021, 17:46

Ο Ματίας νομίζω είχε κάνει κάτι εξετάσεις.

Δημοσίευση από garba10 6/10/2021, 17:49

teo έγραψε:Ο Ματίας νομίζω είχε κάνει κάτι εξετάσεις.
Πολύ μόνος του ο Βιτίνιο

garba10

Δημοσίευση από Iraklaras07 6/10/2021, 18:06

μπραβο στον πανσερραϊκό εμεις παίζουμε για υποβιβασμό.

Δημοσίευση από Iraklaras07 6/10/2021, 18:10

τα μπακ μας ειναι  κυριως επιθετικοί παίκτες. Θα έχουμε τεράστιο  θέμα ειδικά με τις καλές ομάδες του πρωταθλήματος. ΑΛλα δεν ειναι μονο το σκορ είναι η εικόνα. Αυτηείανι εικόνα τρίγλιας  όχι Ηρακλή λυπάμαι πολύ.
Iraklaras07
Iraklaras07

Δημοσίευση από teo 6/10/2021, 19:03

Εμένα δεν μου άρεσε το στυλ παιχνιδιού, που γυρνάμε την μπάλα στον τέρματα και κάνουν ριψοκίνδυνα πράγματα

teo
teo

Δημοσίευση από Behind the curtain 6/10/2021, 21:27

Το να χάσεις δεν είναι τραγικό. Τραγικό είναι να ξεκινάει η ομάδα από τον γιο του Σγουρή. Αν ξεκινήσουμε έτσι Ευγενίου δεν μας βλέπω καλά. Άσε που είναι και κολητάρι του κόουτς*.
***Χαρτάκι Ελευθεριάδη ακόμα δεν ξεκινήσαμε;

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2015

Δημοσίευση από Iraklaras07 6/10/2021, 21:52

o σγουρης ειναι αυτος που εβγαινε και κοροϊδευε τον Ηρακλή; Αυτός ο μπαγλαμάς είναι κάτι στον Ηρακλή αυτή τη στιγμή;
Iraklaras07
Iraklaras07

Δημοσίευση από Behind the curtain 6/10/2021, 23:25

Ο γιος του είναι στην ενδεκάδα μας. Το πόσο αξιοκρατικά θα το δούμε και στα υπόλοιπα παιχνίδια. Να μην μιλήσω για το σημερινό.

Δημοσίευση από Teoscooter 24/10/2021, 21:05

Χάσαμε σήμερα! Πηγε κανείς? Τι λέει?
Έχουμε απ' τα χαμηλότερα μπάτζετ.Πρωτη εντός με Καρδίτσα από βδομάδα.
Teoscooter
Teoscooter

Αριθμός μηνυμάτων : 298
Ημερομηνία εγγραφής : 24/01/2021

Δημοσίευση από milito10 30/10/2021, 10:55

Ξεκιναει αυριο το πρωταθλημα! Διαβαζοντας λιγο τα ροστερ πιερικος, αλμωπος ολυμπιακος βολου καλαμαρια απολλων λαρισας και εμεις τα πιο χαμηλα μπατζετ! 5 ομαδες πεφτουν απο καθε ομιλο μεχρι στιγμης, μπορει να αλλαξει βεβαια! Λαρισα μπατζετ α' εθνικης, η χουρεμ β θα κατεβαζει και παιχτες απο την 1η ομαδα. Αυριο με την καρδιτσα η οποια εχει ενισχυθει σημαντικα(δεν εννοω τους παλαιμαχους αθανασιαδη και κουτσιανικουλη) θα ειναι δυσκολο το εργο! Τελικα παπαστεριανος θα λειψει σε αλλα 4 παιχνιδια!

Δημοσίευση από teo 30/10/2021, 13:48

Δεν έχω ιδέα ούτε καλά καλά από το δικό μας ροστερ ούτε ποιοι είναι οι αντίπαλοι μας.
Ξέρω απλά ότι έχουμε μία μετριοκακη ομάδα που θα παλέψει για παραμονή.
Και ξέρω ότι η sl2 με την συνδρομή Κούγια είναι φέτος η πιο ρδελομπου διοργάνωση

teo
teo

Δημοσίευση από Big bad wolf 30/10/2021, 15:02

milito10 έγραψε:Αυριο με την καρδιτσα η οποια εχει ενισχυθει σημαντικα(δεν εννοω τους παλαιμαχους αθανασιαδη και κουτσιανικουλη) θα ειναι δυσκολο το εργο! Τελικα παπαστεριανος θα λειψει σε αλλα 4 παιχνιδια!

Επειδή μιλάω με κάποιους από το μπάσκετ της Καρδίτσας, οι Καρδιτσαίοι έχουν πολύ δικό τους χρήμα από πίσω και παράλληλα έχουν φιλήσει και το δαχτυλίδι του CBD. Μεταξύ αυτών και του Αλ6 θα γίνει το παιχνίδι.

Αριθμός μηνυμάτων : 1346
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2016

Δημοσίευση από Teoscooter 30/10/2021, 15:27

Νομίζω είναι κι ο μυροφοριδης σε αυτούς!
Είναι μαζί με Ξάνθη Λάρισα απ' τα φαβορί!
Teoscooter
Teoscooter

Δημοσίευση από teo 1/11/2021, 16:29

Το πρόγραμμα της σεζόν: (αν δεν ξαναλλαξει κάτι)
17η αλμωπο έξω

Την μόνη ομάδα που έχω δει είναι οι Σέρρες.
Εμείς μετριοκακοι σαν ομάδα, σκορπαμε πονοματο με την μπάλα να γυρνάει σε σέντερ μπακ κ τερματα.
Καλοί οι ξένοι (ένα κλικ πάνω από το ελληνικό ροστερ) αλλα συνολικά μου βγάζει μια αρκετά αδύναμη ομάδα.

Τεσπα, το πρόγραμμα ξεκινάει ωραια, μπορούμε να κάνουμε και νίκη και όσο πιο γρήγορα μείνουμε κατηγορία μαθηματικά, τόσο καλύτερα για εμάς.
Πολύ δύσκολο, οχι ακατόρθωτο όμως.
Τουλάχιστον να μην δούμε τις αηδίες με τομ Παπαδοπουλο και περίεργα σκορ.

Αν έχει κάποιος εικόνα και για τις άλλες ομάδες, ας πει να μαθαίνουμε και εμείς.

teo
teo

Δημοσίευση από milito10 7/11/2021, 10:26

Δυσκολο αρκετα το σημερινο ματς! Επιστρεφουν πρωην παιχτες(σιατραβανης, κυριακιδης κασσος) και πρωην προπονητης(βοσνιαδης)! Εχει εμπειρους παιχτες η νικη και  3 μετριοκαλους ξενους!Εγω δεν συμφωνω οτι ξεκιναει ευκολαα το προγραμμα, ο ολυμπιακος βολου εδειξε εχθες οτι εχει καλο συνολο, και μετα με τον μπαοκ β θα βαλουν αυτοι ολες τις αλλαγες πιτσιρικαδων της 1ης ομαδας! Θεσπρωτος και καβαλα δεν ξερω τι θα παρουσιασουν ο απολλων λαρισας εφερε παλι κατι βραζιλιανους οπως προ 3ετιας, αελ ξανθη 2 επιπεδα πανω  σε ροστερ απο ολους, μετα η καρδιτσα και στο ιδιο καζανι πιερικος, καλαμαρια, αλμωπος ,εμεις, απολλων λαρισας, σερρες! Εμεις στην αμυνα πισω εχουμε πολλα σοβαρα θεματα!

milito10

Δημοσίευση από teo 7/11/2021, 15:19

Με το ροστερ που έχουμε πιστεύω κανένα ματς δεν θα είναι εύκολο, ωραίο είναι το πρόγραμμα γιατί δεν ξεκινάμε με Λάρισα ξανθη ή Καρδίτσα που έχουν τα πιο δυνατά ροστερ αν έχω καταλάβει σωστά.

Είναι αλήθεια ότι πέφτουν 5 ομάδες από κάθε όμιλο ή το έχω καταλάβει λαθος;

teo
teo

Δημοσίευση από milito10 8/11/2021, 11:41

Εχθες ηταν μεφαλη ευκαιρια για νικη με τις πολλες απουσιες των φιλοξενουμενων λογω covid(4-5 παιχτες)! Κανενας απο τους πρωην δεν αγωνιστηκε!

milito10

Δημοσίευση από teo 8/11/2021, 13:47

Έμεινε στο 0-0 η ομάδα.
Πήγες στο γήπεδο, έτσι έχεις εικόνα να μας πεις τι είδες και πόσο κολλύριο καταναλωσες;

teo
teo

Δημοσίευση από milito10 11/11/2021, 09:48

teo έγραψε:Έμεινε στο 0-0 η ομάδα.
Ναι πηγα, και απο εμας δεν επαιξε ο ενας ξενος και δν καταλαβα για ποιο λογο δεν ξεκινησε βασικος ο βιτινιο(ξερει μπαλα)!! Ο μανωλης ο παπαστεριανος κραταει το κεντρο μεχρι να κουραστει φυσικα! Πολλες λαθος μεταβιβασεις και γενικα η ομαδα ειναι πολυ μετρια, ενταξει τουλαχιστον το ξερουμε οποτε δεν περιμενουμε πολλα πραγματα! Στην επιθεση κακκο ματιας και τοσκα κανουν πραγματα αλλα κατι τελειωματα για να τρελαινεσαι! Παντως γκολ για να βαλουμε θελουμε υπερπροσπαθεια, και τον μπαστακο δεν τον βοηθανε καθολου γιατι κ αυτος ειναι μονο γ μεσα στην περιοχη να παρει και να την βαλει!! Γενικα ηταν ευκαιρια νικης κ κλασσικα στο τελος πηγαμε να χασουμε κιολας!! Διαβασα κ ο πιερικος αδικειται απο την ισοπαλια με ξανθη, ο αλμωπος ειχε ευκαιριες να ισοφαρισει μεσα στην βεροια! Πολυ σκληροτραχυλα παιχνιδια εκτος τα ματς των μπαοκ β κ γαυρου β!

milito10

Δημοσίευση από teo 11/11/2021, 10:21

Σ ευχαριστώ πολύ φίλε!

teo
teo

Δημοσίευση από Teoscooter 11/11/2021, 22:47

Ο βιτινιο ξέρει μπάλα, έκανε καλές μεταβιβάσεις, φαίνεται να υστερεί σε φυσική κατάσταση, έχασε και μια ευκαιρία....
Πολλά λάθη , αλλά ήταν όντως ευκαιρία για νίκη
είχαμε τρεις καλές προσπάθειες!
Να δούμε πως θα εμφανιστουμε στο Βόλο .
Teoscooter
Teoscooter

Δημοσίευση από Thomas Ele 11/11/2021, 22:59

Βιτινιο από ότι είδα είναι ίσως από τους ποιοτικούς παίκτες στην λίγκα, υστερεί σε μυαλό και στην τελική προσπάθεια. Fun to watch παικτης μέχρι να χάσει το τετ α τετ και να τους ευχηθείς κάτι άσχημο