FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

+4
xibalba
κατακρεουργημενος
Bezyr
8 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από garba 4/10/2011, 21:17

teo1908 έγραψε:...αλλα υπαρχει και το χειροτερο σεναριο

-το βολλευ βαραει κανονιες
-το μπασκετ ειναι στη Β και περιμενουμε τον πανελληνιο
-στο ποδοσφαιρο ξερουμετι παιζει
-ο Γ.Σ. ηδη βαρεσε κανονι.
που είναι η πίστη στην ομάδα και η θετική αύρα; τσκ τσκ τσκ!
garba
garba

Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από gerious 4/10/2011, 21:22

Χαίρομαι που δεν κούρασα όπως είπες αδερφέ.
Η επόμενη μέρα ρωτάς έ ;
Δύσκολη .... για μένα το ιδανικό θα ήταν να κάναμε απότην αρχή σωματείο αλλά να μην παίζαμε στην Ελλάδα αλλά να κάναμε αίτηση στην Κύπρο και να τους ξεφτιλίζαμε ως εκεί που δεν φαντάζονται. Ο δικαστικός αγώνας πρέπει να συνεχιστεί και μέσω CAS και στα δικαστήρια απλά για την ηθική δικαίωση αν τελικά πηγαίναμε Κύπρο.

Το πρώτο βήμα πιστεύω πρέπει να είναι να δραστηριοποιηθούμε όλοι μέσω της λέσχης και του ΓΣ τωρα νέος ΓΣ ο παλιός αν γίνεται δεν ξέρω .
Το ερώτημα που προκύπτει ευλογα είναι αν αρχίσουμε απο την αρχή τα πάντα και κάνουμε την ομάδα μας δυνατή και όπως πρέπει και φτάσουμε με το καλό πάλι στην Σουπερ Κλίκα ή οπως αλλιώς θα λέγεται πως θα διασφαλίσουμε οτι δεν θα ξανασυμβουν τα ίδια και τότε?
Δεν είναι εφικτό να γίνει με το υπάρχον καθεστώς η ανάληψη ευθυνών των χρεών από τα ονοματεπώνυμα, τις φίρμες που περάσαν και ασελγήσαν στον ΗΡΑΚΛΗ ΜΑΣ?? Μέσω δικαστικής οδού, μέσω παρέμβασης του μπουρδελοκράτους κάπως τελοσπάντων και να μπορέσει ο σύλλογος να είναι καθαρός μεν αλλά με τα χρέη που βαρύνουν τους κκ υπευθυνους-ανευθυνους να είναι ξεχωριστό κομμάτι?
Να συνεχίσουμε τον αγώνα δικαστικά μεσω CAS με τον twiterakia που λεει οτι έιναι σιγουραντζα.....(κρατάμε μικρό καλάθι) και μεσω των πολιτικών δικαστηρίων και αν δικαιωθουμε παίζουμε του χρόνου με νέες προοπτικές . Εννοείτε με λέσχη και πολλή μεγάλη συμμετοχή του κόσμου .
Αν διαλυθούμε τώρα και πάμε Δ Εθνική πιστεύω πετάμε λευκή πετσέτα.
Εμείς οι οπαδοί το λέγαμε ή Α ή πουθενά γιατί έχουμε την τρέλα μας, ο Παντελή το μόνο που ενστερνίστηκε ήταν το πουθενά..... Δεν θέλω να βγάλω μένος κατά του Παντελή δεν τον ξέρω τον άνθρωπο μπορεί να είναι χρυσός καλός αλλά δεν είναι αρκετός για τον ΗΡΑΚΛΗ ΜΑΣ.
Άρα ανακεφαλαιώνω και λέω συνέχιση αγώνα με twiter με δικαστήρια με οποιοδήποτε τρόπο και οργάνωση για προάσπιση και θωράκιση της ομάδας.
gerious
gerious

Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2011
Τόπος : Ωραιοκαστρο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 4/10/2011, 21:46

θα μπω στο ζουμι τις λογικης σου! θελεις οπωσδηποτε δικαιωση στο ΚΑΣ! ειτε στην Α να μαστε ειτε κυπρο οπως λες!
το να παμε κυπρο πολυ χλωμο γιατι τα εντος τα δικα μας θα προξενουσαν πολλα εξοδα στις αντιπαλες ομαδες!
τωρα δικια μου αποψη ειναι! παμε στην Δ(η και Γ αμα γινει καμια μαγκια) καθαριζουμε απο χρεη και ξεκιναμε να καταπινουμε κατηγοριες!
στην πορεια δινεις την Υποθεση του ΚΑΣ παλι πισω στον ιωαννιδη και σε περιπτωση που νικησουμε ζηταμε του χρονου να παιξουμε αμεσως Α + τα διαφευγοντα κερδη απο την φετινη σεζον!
αρα στην ουσια θα βγουμε κερδισμενοι!
σε περιπτωση που χασουμε ομως?ειμαστε ηδη στην Δ και εχουμε ξεκινησει το ρεσταρτ που λεγαμε! αρα δεν χανουμε χρονο!
επισης μπορει να σας φανει καπως! αλλα η αναγεννηση του ΗΡΑΚΛΗ ειναι στον ΓΣ ! εκει πρεπει να εστιασουμε! στο πως θα σωθει ο ΓΣ και πως α σηκωθουν τα γηπεδα! αμα γινει αυτο τοτε να σε σιγουρος οτι ο ποδοσφαιρικος ΗΡΑΚΛΗΣ σε βαθος 3 ετιας(το πολυ) θα γυρισει πολυ πιο δυνατος! για αυτο ευχομαι καλη επιτυχια στην πρωτοβουλια (που πηραν εστω και αργα) τα μελη της Πα.Λ.Η!!!!

Υ.Γ.κανενας δεν κουραζει εδω μεσα οσο δεν ειρωνευετε!!!!!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από teo 4/10/2011, 22:11

κατ αρχην καλησπερα στον φιλο τον gerius.

αποψη μου ειναι φιλε οτι δεν ειναι αναγκη να παμε στο κυπριακο πρωταθλημα.

@κατακρε. το σεναριο που δινεις ειναι καλο υπο προυποθεσεις αλλα γινετε να κανεις restart απο την Δ ή την Γ και να κυνηγας και το ΚΑΣ απο τη στιγμη που η παε θα δηλωσει πτωχευση?
αν γινετε αυτο και εννοειτε κερδισουμε το ΚΑΣ, ειμαστε κατα καποιο τροπο κερδισμενοι.



teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12764
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 4/10/2011, 22:18

τεο αυτο οντως δεν το ξερω!
για να το ξερει καποιος πρεπει να ειναι λιγο πιο ψαγμενος! αλλα απο την στιγμη που απλα διαλυετε η εταιρια λογω λαθνανουσας αποφασης(το παραδεχθηκε και ο κουριδης) τοτε πιστευω οτι γινεται να συνεχειστει ο αγωνας! τουλαχιστον αυτο μου λεει η λογικη μου! μπορει να λεω και παπαριες!
αλλα αποψη μου ειναι! ρεσταρτ στα τις μπαλας,χτισιμο του γηπεδου! και ΕΝΕΡΓΑ ΜΕΛΗ ΣΤΟΝ ΓΣ! εκει θα παιχτει ολο το παιχνιδι της αναγεννησης που θελουμε! να φυγουν ολα τα παρασιτα που τοσα αχρονια τρωγανε και να γινει σε εναν βαθμο(αμα δεν γινεται εντελως) αποδοση ευθυνων!
εγω δυστυχως ειμαι μονιμος κατοικος εξωτερικου αρα δεν εχω την δυνατοτητα να ειμαι ενεργο μελος! αλλα κανω το πιο απλο που μπορω να κανω! δινω ιδεες στους υπολοιπους που μπορει να τις αναφερουν στην πορεια και ισως να αλλαξω εστω και με αυτον τον τροπο κατι στον συλλογο! επισης καθε χρονο(εκτος απο φετος) παιρνω διαρκειας ειτε στην μπαλα ειτε στο μπασκετ ειτε στο βολλει και οταν παω σε ματσιδια αγοραζω παντα εξτρα εισητιριο!(αμα μπορουσα θα εδινα σε ολα τα τμηματα χρηματα αλλα ειμαι μολις στην τρυφερη ηλικια των 19 τρομαρα μου)
αρα οσοι μπορειτε! να ειστε ενεργα μελη!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από teo 4/10/2011, 22:33

η λογικη μου λεει (χωρις να εχω καμια σχεση με νομικα) οτι αν το αφμ σου αλλαξει τοτε δεν εχεις ενομο συμφερων να κυνηγησεις κατι. γιατι απο την μια εμεις εννουμε τον ΗΡΑΚΛΗ που θα αλλαξει ενα νουμερο αλλα στα νομικα κτλ η ταδε εταιρια παυει να ισχυει οποτε, σαν εταιρια παντα, πως θα κυνηγησει κατι αφου δεν υπαρχει πλεον?
αλλα αυτο το λεει η λογικη μου, αν καποιος ξερει κατι με βαση νομικα κανονες κτλ, ας μας ενημερωσει.

teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12764
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 4/10/2011, 22:38

η ΠΑΕ διαλυετε και το ΑΦΜ καθαριζει! στην ουσια μετα αμα πας να δημιουργησεις νεα ΠΑΕ η ΤΑΠ θα γινει ηδη με το υπαρχον (καθαρο) ΑΦΜ της ομαδας!
γιατι οπως ακριβως λες οτι δεν θα μπορουμε να κυνηγησουμε την υποθεση στο ΚΑΣ τοτε με τον ιδιο τροπο δεν θα δικαιουμαστε τα λεφτα του βελλιου! κανε εναν γρηγορο συλλογισμο και αν κανω καπου λαθος διορθωσε με!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από teo 4/10/2011, 23:03

αν ειναι ετσι οπως τα λες και το ΑΦΜ καθαριζει τοτε σ αυτη την περιπτωση που λες, ναι γιατι οχι?
ετσι κι αλλιως πληρωμενος δεν ειναι ο Ιωαννιδης?
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12764
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 4/10/2011, 23:07

για τον ιωαννιδη δεν γνωτιζω αν ειναι πληρωμενος! αλλα ολα τα παραβολα του ΚΑΣ κτλ ειναι πληρωμενα κανονικοτατα!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από gerious 5/10/2011, 16:37

Για μένα όντως αν γίνεται ενώ έχουμε κάνει πτώχευση-διάλυση να κυνηγήσουμε CAS -δικαστήρια θα ήταν πολύ καλό σενάριο αλλά δεν νομίζω να μπορεί να γίνει παράλληλα.
Αν και τόσο καιρό παρακολουθούμε στενά τα νομικά με δικαστήρια - εφέσεις -νόμους κλπ δεν νομίζω ότι το κατέχω το άθλημα.
Συμφωνώ με τον Teo δεν νομίζω να μπορούμε να συνεχίσουμε δικαστικό αγώνα.
Να ρωτήσω και κάτι άλλο ρε παιδιά, πέρασαν τόσα και τόσα κρίσιμα 24ωρα που κρινόταν η τύχη μας κλπ κλπ την Παρασκευή που θα βγεί ο Κυπριος να πεί σε ποια κατηγορία θα παίξουμε πως θα το κάνει? Με ποια ζυγαριά με ποια λογική ? Δηλαδή θα τα παρατήσει και είμαστε στην τύχη μας? Δεν το κατάλαβα.
Τεσπα Χιλια Χρονια ΗΡΑΚΛΗΣ
gerious
gerious

Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2011
Τόπος : Ωραιοκαστρο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από Bezyr 5/10/2011, 17:36

gerious έγραψε:Για μένα όντως αν γίνεται ενώ έχουμε κάνει πτώχευση-διάλυση να κυνηγήσουμε CAS -δικαστήρια θα ήταν πολύ καλό σενάριο αλλά δεν νομίζω να μπορεί να γίνει παράλληλα.
Αν και τόσο καιρό παρακολουθούμε στενά τα νομικά με δικαστήρια - εφέσεις -νόμους κλπ δεν νομίζω ότι το κατέχω το άθλημα.
Συμφωνώ με τον Teo δεν νομίζω να μπορούμε να συνεχίσουμε δικαστικό αγώνα.
Να ρωτήσω και κάτι άλλο ρε παιδιά, πέρασαν τόσα και τόσα κρίσιμα 24ωρα που κρινόταν η τύχη μας κλπ κλπ την Παρασκευή που θα βγεί ο Κυπριος να πεί σε ποια κατηγορία θα παίξουμε πως θα το κάνει? Με ποια ζυγαριά με ποια λογική ? Δηλαδή θα τα παρατήσει και είμαστε στην τύχη μας? Δεν το κατάλαβα.
Τεσπα Χιλια Χρονια ΗΡΑΚΛΗΣ

Κατ αρχην, καλως ηρθες @gerious.Αφου εκανες το "κρισιμο βημα" και ποσταρες, σου ευχομαι να συνεχισεις και να γινεις τακτικο μελος της παρεας μας.
Κατα δευτερο, μου φαινεται ολοι μας θελουμε να συνεχισει ο δικαστικος αγωνας.Και επειδη εχω ρωτησει πολλους νομικους(κι εγω δεν ειμαι νομικος) η πτωχευση με τους δικαστικους αγωνες ειναι κατι εντελως ανεξαρτητο.
Τωρα στα υπολοιπα που αναρωτιεσαι, κανεις δεν μπορει να πει με σιγουρια φιλε.ΟΛΟΙ ΜΑΣ περιμενουμε.
cheers
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από teo 5/10/2011, 18:30

τοτε αφου ειναι ανεξαρτητο το ενα απο το αλλο (ΚΑΣ-πιθανη πτωχευση) ποιος ο λογος να μην συνεχισουμε αυτον τον δικαστικο αγωνα αφου στην χεροτερη περιπτωση πρακτικα δεν θα μπορεσουμε να ζητησουμε αποζημιωση (το ηθικο κομματι δεν το βαζω). + οτι ειναι πληρωμενα τα παραβολα.
εξυπηρετει κατι το σταματημα του ΚΑΣ?

φιλε @gerius απο κρισιμα 48ρα και 24ωρα αλλο τιποτε, χορτασαμε.
απλα ας εχουμε και στο πισω μερος του μυαλου μας οτι στης 10/10 ληγει η προθεμια για να δηλωσεις ομαδα την Δ.
δεν νομιζω ομως να ειναι αυτος ο λογος που λενε κρισιμα 24ωρα.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12764
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από gerious 5/10/2011, 18:45

Καλώς σε βρήκα και σένα Bezyr θέλω να ελπίζω οτι θα συνεχίσω να ποστάρω γιατί εδώ μιλάμε για την καψούρα μας και ένα σοβαρό θέμα που καίει όλους μας, Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ!!!!
Θα συμφωνήσω με τον Teo από την στιγμή που είναι ανεξάρτητα ποιο είναι το πρόβλημα να κάνουμε μια νέα προσπάθεια οργάνωσης έστω στην δ και να τρέχουν και τα άλλα θέματα?
Πιστέυω θα είναι το καλύτερο σενάριο.
gerious
gerious

Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2011
Τόπος : Ωραιοκαστρο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 5/10/2011, 18:57

αποψη μου ειναι οτι το τελευταιο 5ημερο θα ειναι το τελευταιο που θα λεμε απο δευτερα και ξερω γω τι! μετα παιδες τελειωνει το παραμυθι!
αν δεν εχεις δηλωσει πουθενα χαιρετα μας τον πλατανο! αρα κλειστα τα αυτια μας στους ΑΡΔ και θα πιστευουμε μονο σε οσα μας εχουν αποδειξει! δηλαδη? εγω απο δω και περα μεχρι να ξεκαθαρισει το ολο θεμα πιστευω μονο τις νακοινωσεις της παλη και της αθ10! κανεναν αλλον! τοσο απλα!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από 3φ 5/10/2011, 19:03

Και μετά την Κυριακή που μας έρχεται δλδ,τι μέρα είναι;
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από teo 5/10/2011, 19:08

μετα ειναι ''απο Δευτερα''! cheers
αντε να αρχιζει σιγα σιγα να μας λειπει και αυτη η ατακα..
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12764
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από gerious 5/10/2011, 19:23

3φ έγραψε:Και μετά την Κυριακή που μας έρχεται δλδ,τι μέρα είναι;


Ετσι ακριβώς μας έχουν βάλει στο τρυπάκι να είμαστε πάνω στον υπολογιστή με συνεχης ανανεώσεις στην Bluearena και στον Ιωαννιδη οχι τον twitterakia τον Iraklis1908 και να περιμενουμε να διαβάσουμε την κάθε μαλακία του καθενός!!!Απλά ο Παντελή περιμένει την έκβαση μάλλον της έφεσης της Αστέρως να δεί αν έχουμε ελπιδες απο εκέι , δλδ πιαστο αυγό και κουρεφτο ...... Evil or Very Mad
Είπε θα πάρει πρακτικά θα κυνηγήσει την ιστορία θα το ένα θα το άλλο λοιπον; Θα γίνει κάποια δικιά μας ενέργεια????? Καθαρά δικιά μας ενέργεια .
Ο βολος έστειλε φάκελο στην ουεφα εμεις?
Ο παντελή είναι κολλητός ακούγαμε με τον Κύπριο αντιπρόεδρο... και που είναι?
Μπουρδες μπουρδες και πάλι μπουρδες.....
Μόνο απο εμάς τους ίδιους θα ξεκινήσει η αναγέννηση ,
Στην Νάουσα απο όπου έχω καταγωγή το σήμα του ΦΑΣ Ναουσα είναι ο Φοίνικας που αναγεννήθηκε μέσα από τις στάχτες του ε λοιπόν αυτό θα κάνουμε!!!!! Οσο και ανα πονέσει σε μερικούς ''φίλους'' μας....
gerious
gerious

Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2011
Τόπος : Ωραιοκαστρο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από xibalba 5/10/2011, 20:24

Χιλια δικια εχεις. Η δυνατοτητα να ετοιμαστει ομαδα ειναι στα χερια του ΓΣ ομως και οχι του παντελη , οποτε ας προχωρησουν σε δημιουργια ομαδας Γ εθνικης και αμα γινει το θαυμα ( santa ) τοτε βλεπουμε
xibalba
xibalba

Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από gerious 5/10/2011, 20:37

xibalba έγραψε:Χιλια δικια εχεις. Η δυνατοτητα να ετοιμαστει ομαδα ειναι στα χερια του ΓΣ ομως και οχι του παντελη , οποτε ας προχωρησουν σε δημιουργια ομαδας Γ εθνικης και αμα γινει το θαυμα ( santa ) τοτε βλεπουμε


Φίλε xibalba καλως σε βρήκα και εσένα αυτό λέω και εγώ με τον ΓΣ να προχωρήσουμε σε καμία περίπτωση να μην περιμένουμε τον Παντελή και το ΑΝ θέλει να κάνει ομάδα και τι ομαδα κλπ κλπ.
Πως θα γίνει όμως να ενεργοποιηθεί ο ΓΣ (ποιος ΓΣ;;; εδω γελάμε affraid ή κλαίμε )
Ολοι περιμένουν τον κυπριο λες και οτι εχει πει μεχρι τωρα ηταν σπαθι....
ΔΡΑΣΗ ΤΩΡΑ
Η ΠΑΛΗ ας αναλάβει δράση. Να ανοίξουν τον δρόμο και να κάνουν ένα κάλεσμα στον κόσμο και επιβάλεται να πάμε να βοηθήσουμε. ΣΗΜΕΡΑ ομως οχι πάλι όπως είπε ο φίλος 3φ απο Δευτερα....
gerious
gerious

Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2011
Τόπος : Ωραιοκαστρο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από teo 5/10/2011, 20:56

ομως το οτι η οποιαδηποτε κινηση που ειναι να γινει, θα γινει ή απο τον παντελη ή σε συνενοηση μ αυτον, δειχνει οτι τον υπολογιζουν.
αυτος τι υπολογιζει να κανει ειναι το θεμα.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12764
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από gerious 5/10/2011, 21:16

teo1908 έγραψε:ομως το οτι η οποιαδηποτε κινηση που ειναι να γινει, θα γινει ή απο τον παντελη ή σε συνενοηση μ αυτον, δειχνει οτι τον υπολογιζουν.
αυτος τι υπολογιζει να κανει ειναι το θεμα.

αυτος ας κάνει οτι καταλαβαίνει εμείς δεν πρέπει σαν ΓΣ σαν ΠΑΛΗ σαν οτιδήποτε να ενεργοποιηθούμε???
τις κινήσεις του κύπριου τις περιμένουμε από τον Αυγουστο και ακόμα δεν εχουμε δει κάτι... Πες του αν κανω λάθος οτι έχει κάνει μια κινηση μια κατευθυνση κατι .
Το μοναδικό που είχα ακούσει ήταν ένας τύπος που τον είχε βγάλει ο Γρηφοριάδης στο μετροπολις που είπε οτι είναι ο συνήγορος του Ευρωπαίου πολίτη ή κατι τέτοιο που είπε οτι μίλησε με τον Παντελη και περιμενει να δει την εκβαση των δικαστηρίων και μετα ισως τον χρειαστει......κάτι άλλο που και αυτό μια τρύπα στο νερο είναι δεν θυμάμαι.
gerious
gerious

Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2011
Τόπος : Ωραιοκαστρο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από teo 5/10/2011, 21:31

εμεις σαν κοσμος καναμε πορειες κτλ,τα γνωστα μεχρι τωρα φιλε.
απο κει και περα αυτο που ξερω ειναι οτι η ΠΑ.Λ.Η. αυτη τη στιγμη εχει βαλει δικα της ατομα στο Γ.Σ. οποτε μπορουμε να πουμε οτι αυτη τη στιγμη ο Γ.Σ. ειναι η ΠΑ.Λ.Η.
η ΠΑ.Λ.Η. εχει συναντηθει με τον παντελη. αν υπηρχε καποιο πλανο/σχεδιο ή κατι τετοιο απο την μερια της ΠΑ.Λ.Η. για την παε θα το ελεγαν ή καλητερα θα το ειχαν κανει πραξη μεχρι τωρα.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12764
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από gerious 5/10/2011, 22:09

αρα τί???
περιμένουμε πάλι τα κρίσιμα 24ωρα να κυλήσουν.......?
τι να πω ας ελπιζουμε να γίνει πραγματικά κάτι!!!!
gerious
gerious

Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2011
Τόπος : Ωραιοκαστρο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από gerious 5/10/2011, 23:06

.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την gerious στις 6/10/2011, 16:37, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : off topic sorry)
gerious
gerious

Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2011
Τόπος : Ωραιοκαστρο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 2 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 5/10/2011, 23:43

εχεις προσωπικο μυνημα!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης