FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

+4
xibalba
κατακρεουργημενος
Bezyr
8 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 3 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από Bezyr 6/10/2011, 22:51

ΠΡΟΣΟΧΗ
Εχουμε ολοι κουραστει με το θεμα.ΕΚΕΙ ΠΟΝΤΑΡΟΥΝ.Υπαρχει κινδυνος να παμε και να δηλωσουμε κατηγορια, πχ την Δ' και να βλαψουμε τα συμφεροντα μας.Ειναι πολλες οι λεπτομερειες νομικου τυπου που δεν ξερουμε, αρα αποψη επι του να... βιαστουμε στην επανεκκινηση ισως αποδειχτει λαθος.



ΠΑΝΤΕΛΗ, ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕ ΣΥ ΜΕ ΤΟ CAS?
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 3 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από gerious 7/10/2011, 11:31

Bezyr έγραψε:ΠΡΟΣΟΧΗ
Εχουμε ολοι κουραστει με το θεμα.ΕΚΕΙ ΠΟΝΤΑΡΟΥΝ.Υπαρχει κινδυνος να παμε και να δηλωσουμε κατηγορια, πχ την Δ' και να βλαψουμε τα συμφεροντα μας.Ειναι πολλες οι λεπτομερειες νομικου τυπου που δεν ξερουμε, αρα αποψη επι του να... βιαστουμε στην επανεκκινηση ισως αποδειχτει λαθος.



Συμφωνώ αρχηγέ μου και τί να κάνουμε?
Με το μπασκετάκι την πατήσαμε άγρια Η πολύ σιγουράντζα μας έφαγε.... Β εθνική τωρα και με εφήβους άρα? Καταδικασμένοι να τρώμε σε κάθε αγώνα 100ρες
Με το βόλεϊ βλέπω να τρώμε παπάρα....
Με το ποδόσφαιρο τι σκατά γίνεται?

Δικά σου λόγια δεν ήταν? :
Κατα δευτερο, μου φαινεται ολοι μας θελουμε να συνεχισει ο δικαστικος αγωνας.Και επειδη εχω ρωτησει πολλους νομικους(κι εγω δεν ειμαι νομικος) η πτωχευση με τους δικαστικους αγωνες ειναι κατι εντελως ανεξαρτητο.
Άρα τι άλλαξε και λές να περιμένουμε? Δεν μπορύν να τρέξουν ταυτόχρονα?
Δ απο την μια και δικαστικός αγώνας απο την άλλη?
gerious
gerious

Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2011
Τόπος : Ωραιοκαστρο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 3 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από Bezyr 7/10/2011, 17:09

Δυστηχως @gerious βλεπω οτι γινονται μονο κινησεις για χρεοκοπια χωρις δικαστικο αγωνα για τιποτε και για κανεναν.Οταν σου λεει ο αλλος οτι παει στην Αθηνα να διαπραγματευτει σε ποια κατηγορια θα παιξουμε, ουσιαστικα εχει πεταξει λευκη πετσετα.Μπορει και να κανω και λαθος αλλα αυτη η εντυπωση μου δινεται.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 3 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από Artist formerly known as 7/10/2011, 17:45

όταν λέτε λευκή πετσέτα, εννοείτε ότι κατάλαβε μετά από 15 δικαστικές ήττες και 4-5 υποβιβασμούς ότι δε θα αγωνιστούμε στην Α;
Αυτό το λέω ρεαλισμό
Artist formerly known as
Artist formerly known as

Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 3 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από gerious 7/10/2011, 18:19

Artist formerly known as έγραψε:όταν λέτε λευκή πετσέτα, εννοείτε ότι κατάλαβε μετά από 15 δικαστικές ήττες και 4-5 υποβιβασμούς ότι δε θα αγωνιστούμε στην Α;
Αυτό το λέω ρεαλισμό

Ρε καλιτεχνη που έιναι οι 15 δικαστικές ήττες? Δικαστήριο έγινε ένα αθλητικό το Διαιτητικό και αυτό το κερδίσαμε.
Πολιτικό δικάστήριο έγινε μόνο για τα ασφαλιστικά και αυτό το χάσαμε επειδή αντίδικοι μας( ή οπως αλλίως λέγεται )ήταν η ΕΠΟ, η σουπερκλίκα και η Αστέρω και σκίζαν τα ιμάτια τους οτι θα σεβαστούν τις αποφάσεις του δικαστηρίου και οτι θα χαλάσει η ευρυθμη λειτουργεία του πρωταθληματος αν δεν παίξει η Αστέρω. Όπως επίσηε έθεσε προ ευθυνών τους δικαστές αν η Σουπερνοβα ζητουσε αποζημίωση και θα στρεφόταν αυτοί εναντίων τους αν γινόταν κάτι τέτοιο.
Όλα τα άλλα όργανα ήταν ένα η ΕΠΟ με διάφορες μορφές πχ επιτροπή αδειοδότησης , επιτροπή εφέσεων και διάφορες άλλες μαλακίες.
Άρα μια ήττα είχαμε απο την ΕΠΟ .
Με την ΕΕΑ όλοι ξέρουμε τι έγινε, ο Σωτήρας μας ο τωρινός δεν κατέθεσε καν φάκελο άρα αυτό ήταν αυτογκολ. (χρειαζόταν να βάλει λεφτα για ενημερότητες θα μου πεις αλλά πάλι όλοι δεν το ξέρουν οτι για να λες και να κάνεις οτι είσαι πρόεδρος στον ΗΡΑΚΛΗ ΜΑΣ δεν πρεπει να βάλεις λεφτά????? αν ήταν έτσι πήγαινα και εγώ και έλεγα οτι είμαι ο Πρόεδρας και άμα παίξει η ομάδα Σουπερκλικα ΘΑ βάλω λεφτά ΘΑ πληρωσω παίκτες ΘΑ πληρωσω τις δόσεις του λεωφωρείου.....έλεεεοοοοςςςς ΘΑ πληρωσω τους υπαλλήλους ΘΑ κάνω μυνήσεις ΘΑ ΘΑ ΘΑ)
Μια πραγματική κίνηση δεν είδαμε μόνο ικασίες και σημαντικά 24ωρα..... σαν το νερο κυλάνε τα γαμημένα.
Ρεαλισμός αγαπητέ φίλε είναι να κάνουν μια συνάντηση να φωνάξουν εμάς και να μας πουν ΓΣ και ΠΑΛΗ τι επιλογές έχουμε και να τις πραγματοποιήσουμε. ΣΗΜΕΡΑ οχι ΑΥΡΙΟ
Συμφωνώ Βεζύρη μου γράφοντας μόνο εδω μέσα δεν νομίζω να τους τρομάζει και πολύ θέλω να πω δεν τους καίγεται καρφάκι.
Θα προσπαθήσω να βρώ το τηλέφωνο του προεδρου της ΠΑΛΗ να τον ρωτησω αν το καταφέρω θα σας γράψω τι μου είπε, αν θέλει να μου μιλήσει.

gerious
gerious

Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2011
Τόπος : Ωραιοκαστρο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 3 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από Artist formerly known as 7/10/2011, 19:24

Ωραία, επειδή είμαι διάσημος καλλιτέχνης παγκοσμίου φήμης θα τα κάνω λιανά
Η μόναδική άδικη απόφαση σε βάρος του Ηρακλή ήταν η καταδίκη για δυσφήμιση για την πλαστογραφία, όπου ναι μέν έπρεπε να καταδικαστούμε αλλά όχι για δυσφήμιση.

Πάμε λοιπόν ξανά. Πέσαμε στη Β γιατί δεν είχαμε φάκελο επαρκή και δεν πήραμε την αδειοδήτηση. (ορθώς)
Ξαναπέσαμε στη Β όταν ξαναεξετάστηκε ο φάκελος απο την εφέσεων (πάλι ορθώς)
Ξαναπέσαμε στη Β για την πλαστογραφία (κακώς)
Ξαναπέσαμε στη Β για την πλαστογραφία στην εφέσεων
Δικαιωθήκαμε από το διαιτητικό γιατί μας έριξαν για δυσφήμιση (ορθώς)
Ξαναματαπέσαμε στη Β στην εφέσεων που θεώρησε αναρμόδιο το διαιτητικό
Πέσαμε στη γ γιατί προσφύγαμε στα πολιτικά μέτρα
Χάσαμε την πρώτη προσωρινή αίτηση για ασφαλιστικά μέτρα στα πολιτικά
Χάσαμε τη δεύτερη προσωρινη αίτηση για ασφαλιστικά μέτρα στα πολιτικά
Χάσαμε τα ασφαλιστικά μέτρα στα πολιτικά

Σε εκείνο λοιπόν το σημείο ήμασταν στη Γ εθνική με 15-20 εκατομύρια ευρώ χρέη και με τον κόσμο να έχει ξεκαθαρίσει από την αρχή - Α ή τίποτα.

Δεν καταθέσαμε φάκελο στην ΕΕΑ από τη στιγμή που η Α χάθηκε οριστικά και οποιαδήποτε άλλη επαγγελματική κατηγορία με αυτά τα χρέη, θα ήταν ισοδύναμη με διάλυση.

Εσύ λες , και άλλοι φιλοι υποστηρίζουν ότι ο πρόεδρος έκανε αυτογκολ γιατί δεν κατέθεσε φάκελο στην ΕΕΑ, όπου θα χρειαζόταν ένα ποσό γύρω στο εκατομύριο από ότι ακούγεται για να βγαλει φορολογική και ασφαλιστικη ενημερότητα. Δηλαδή υποστηρίζεις ότι έβαλε αυτογκολ ή "πρόδοσε την ομάδα" επειδή δεν έδωσε 1 εκατομύριο για να έχει μια ομάδα στην γ εθνική με 15-20 εκατομύρια χρέη. Εγώ πάλι, θα τον έλεγα ηλίθιο, αν κατέθετε φάκελο

Εγώ λοιπόν ως φίλος του Ηρακλή προτιμώ η ομάδα μου να ξεκινήσει από τη Δ με 0 χρέη και προοπτική να παίξει ακόμα και στη Γ με 0 χρέη, από το να ξεκινήσει από τη Γ με 15-20 εκατομύρια χρέη και στην καλύτερη να αγωνιστεί στη Β με 15-20 εκατομύρια χρέη.

Για να τελειώνουμε από την ώρα που καλώς ή κακώς η εφέσεων δε δέχτηκε την απόφαση του διαιτητικού, έγινε ξεκάθαρο και στους πιο αισιόδοξους ΟΤΙ ΗΡΑΚΛΗΣ φέτος δεν παιζει Α Εθνική.

Να σημειώσω , ότι ΟΛΟ αυτό το διάστημα των 5 μηνών ο Ιωαννίδης μιλούσε για δικαιώσεις για για για, και δεν έγινε τίποτα στο ΚΑΣ. Και μόλις αποφασίσαμε να πάμε στα πολιτικά, άρχισε να κελαηδάει πάλι και να λέει, σήμερα θα δικαιωνόμασταν στο ΚΑΣ αύριο θα δικαιωνόμασταν, τόσα εκατομύρια θα παίρναμε θα θα θα. Βέβαια για 5 μήνες δεν υπήρξε καμία ένδειξη για αυτό

Και λέω εγώ ο βλάξ, αν μία στο εκατομύριο ρε παιδί μου, αυτό το αστέρι της αθλητικής δικονομίας , ο Ιωαννίδης έχανε την υποθεση του Ηρακλη, του χρόνου ο Ηρακλής θα έπρεπε να ξεκινήσει από τη χαμηλότερη Ερασιτεχνική κατηγορία της ΕΠΣΜ την Γ ΕΠΣΜ - 3 ή 4 κατηγορίες δηλαδή κάτω από τη Δ εθνική



Artist formerly known as
Artist formerly known as

Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 3 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από gerious 7/10/2011, 21:16

Artist formerly known as έγραψε:

Α Πέσαμε στη Β γιατί δεν είχαμε φάκελο επαρκή και δεν πήραμε την αδειοδήτηση. (ορθώς)
ΒΞαναπέσαμε στη Β όταν ξαναεξετάστηκε ο φάκελος απο την εφέσεων (πάλι ορθώς)
ΓΞαναπέσαμε στη Β για την πλαστογραφία (κακώς)
ΔΞαναπέσαμε στη Β για την πλαστογραφία στην εφέσεων
ΕΔικαιωθήκαμε από το διαιτητικό γιατί μας έριξαν για δυσφήμιση (ορθώς)
ΣΤΞαναματαπέσαμε στη Β στην εφέσεων που θεώρησε αναρμόδιο το διαιτητικό
ΖΠέσαμε στη γ γιατί προσφύγαμε στα πολιτικά μέτρα
ΗΧάσαμε την πρώτη προσωρινή αίτηση για ασφαλιστικά μέτρα στα πολιτικά
ΘΧάσαμε τη δεύτερη προσωρινη αίτηση για ασφαλιστικά μέτρα στα πολιτικά
ΙΧάσαμε τα ασφαλιστικά μέτρα στα πολιτικά

ΚΣε εκείνο λοιπόν το σημείο ήμασταν στη Γ εθνική με 15-20 εκατομύρια ευρώ χρέη και με τον κόσμο να έχει ξεκαθαρίσει από την αρχή - Α ή τίποτα.

ΚΑΔεν καταθέσαμε φάκελο στην ΕΕΑ από τη στιγμή που η Α χάθηκε οριστικά και οποιαδήποτε άλλη επαγγελματική κατηγορία με αυτά τα χρέη, θα ήταν ισοδύναμη με διάλυση.

ΚΒΕσύ λες , και άλλοι φιλοι υποστηρίζουν ότι ο πρόεδρος έκανε αυτογκολ γιατί δεν κατέθεσε φάκελο στην ΕΕΑ, όπου θα χρειαζόταν ένα ποσό γύρω στο εκατομύριο από ότι ακούγεται για να βγαλει φορολογική και ασφαλιστικη ενημερότητα. Δηλαδή υποστηρίζεις ότι έβαλε αυτογκολ ή "πρόδοσε την ομάδα" επειδή δεν έδωσε 1 εκατομύριο για να έχει μια ομάδα στην γ εθνική με 15-20 εκατομύρια χρέη. Εγώ πάλι, θα τον έλεγα ηλίθιο, αν κατέθετε φάκελο


Η αλήθεια καλιτέχνη μου και ελπίζω να μην προσβάλεσαι το λέω απο το Artist που εχεις για nick είναι οτι αναφέρεις πολλά γεγονότα και θα στα πιάσω ένα ένα , μόνο θα μπυ επιτρέψεις να τα ονοματίσω για να μην κουραζομαστε.
Λοιπόν
Α 20/04/11 Απορρίφθηκε ο φάκελος αδειοδότησης.....λες ορθώς....λέω ήταν ο μοναδικός λανθασμένος, με ελλείψεις με με με οτι θελεις βαλε εσυ..... Εγώ λέω οχι ειχε ελλείψεις αλλά περνούσε. (ΕΠΟ)
Β 04/05/11 Απορρίφθηκε η έφεση με συμπληρωματικά στοιχεία με μελέτη βιωσημότητας με αποβολές Δημητρίου απο διαδικασία με με πολλά ευτράπελα λες ορθώς ??? λεω περνούσε άνετα το ίδιο είπε και ο πρόεδρος της επιτροπής με 8 σελίδες ενώ με 4 συνολικά οι 2 είπαν όχι. (οι 2 της ΕΠΟ )
Γ Πως ξεκίνησε θυμάσαι? Στριμώχτηκε ο ανηψιός στην επιτροπή και πέταξε ένα κωλόχαρτο φωτοτυπία που ειναι το πρωτότυπο οεεοοο?. (το παραδέχτηκαν και οι ίδιοι οτι κάναν μαλακία αλλά δεν μπορούσαν να το πάρουν πίσω)
Δ Επιτροπή της ΕΠΟ είναι και αυτή δεν υπάρχει δικαστήριο

Στο μεταξύ ο Πιλάβιος λέει πάτε στο Διαιτητικό.
Ο ΟΦΗ παει πολιτικά δικαστήρια και αποκαλυπτει οτι ο Σμαίλης παράνομα συμμετέχει στην επιτροπή και συμμετέχει play off κερδίζει άνετα και δεν παίρνει ποτέ αδειοδότηση.
Ε Χωρις σχολιασμό Δικαστήριο Ανώτατο ΝΙΚΗ
ΣΤ Δεν υπάρχει δικαστήριο η ΕΠΟ παράνομα αναιρεί απόφαση του ανώτατου οργάνου της
Ζ Δεν υπάρχει υποβιβασμός και το ξέρεις. Δεν υπάρχει πουθενά στον κανονισμό της ΕΠΟ
Η Η αίτηση προσωρινής διαταγής για το μπλοκάρισμα της συμμετοχής του Αστέρα Τρίπολης στο πρωτάθλημα, απορρίφθηκε από το Πολιτικό Εφετείο όχι τα ασφαλιστικά μέτρα. (ΕΠΟ ΣΟΥΠΕΡΚΛΙΚΑ ΑΣΤΕΡΩ)


τα υπόλοιπα σε λίγο να πάω σπίτι και θα συνεχίσω.... λιγη υπομονή!!!!! lol!
gerious
gerious

Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2011
Τόπος : Ωραιοκαστρο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 3 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από teo 7/10/2011, 22:33

εγω θα το ξαναπω, πανω απ ολα ο κυπριος θα κοιταξει το δικο του συμφερον, που ισως μεχρι ενα σημειο να ταυτιζεται και με το συμφερον του ΗΡΑΚΛΗ (ή μιας μεριδας φιλαθλων του). και το δικο του συμφερον αυτη τη στιγμη ειναι να εχει μια ομαδα με τα λιγοτερα χρεη στην ανωτερη κατηγορια που μπορει να παιξει.
στην προκειμενη περιπτωση αυτο σημαινει στην καλητερη περιπτωση Γ χωρις χρεη.
οι λογοι που δεν κατεθεσε φακελο στην εεα ειναι προφανεις.
οι λογοι που μεχρι στιγμης δεν συνεχιζει το ΚΑΣ δεν ειναι ομως, και το θεωρω χαζομαρα να μην το συνεχισουμε αφου μονο αυτο μας εμεινε στην ουσια αλλα και απο τη στιγμη που ειναι πληρωμενα και τα παραβολα.
τωρα για το τι εγινε τον τελευταιο και καιρο.
Αδειοδοτηση. οι υπολοιπες ομαδες πηραν αδεια με βαση την αναλογικοτητα (αν με καταλαβαινεται) και οχι γιατι ο φακελος τους πηγαινε συμφωνα με το γραμμα του νομου.Στην δικια μας περιπτωση υπηρχε αδικια διοτι εμας μας εκριναν μονο με το γραμμα του νομου, με το αν ειναι βιωσιμη η παε και ολα τα σχετικα. το σιγουρο ειναι πως υπηρχε προκαταλειψη.οποτε γνωμη μου ειναι πως πραγματικα πολλες ομαδες και εμεις μαζι συμφωνα με το γραμμα του νομου δεν δικαιουμασταν την αδεια, ΑΛΛΑ απο τη στιγμη που αλλοι (κουλα, κοτοπουλα) ειναι σε χειροτερη οικονομικη θεση απο εμας και παιρνουν αδεια τοτε ΔΙΚΑΙΑ επρεπε να παρουμε και εμεις την αδεια.
για την πλαστογραφια. η ποινη ειναι τελειως αδικη αυτο βεβαια δεν σημαινει ομως οτι ο γ.τακης δεν την εκανε κιολας.
απο εκει και περα δικαιωθηκαμε στο διαιτητικο, ξαναχασαμε το δικιο μας κτλ κτλ.και αυτο το γαιτανακι ακομα κραταει. στην ουσια καταφεραν να πικρανουν πολυ κοσμο, να κουρασουν πολυ κοσμο, πολλους να ξενερωσουν και αλλους να τους τρελανουν πιο πολυ.

teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12764
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 3 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από Bezyr 8/10/2011, 00:18

Για να πω την αληθεια,δεν μπορει κανεις υποστηριζοντας την μια ή την αλλη αποψη να πει ποιος εχει απολυτο δικιο.Και δεν το λεω αυτο συναινετικα.
προσεξτε ομως μια μικρη λεπτομερεια.
Ας πουμε οτι δικαιωνομαστε τον Νοεμβριο για την πλαστη ενημεροτητα.
Τι γινεται μετα παιδια?

Και μια γενικοτερη παρατηρηση, η οποια περνα συχνα στο ντουκου.
Εμεις στα φορουμς, λεμε το κοντο μας και το μακρυ μας, συνολο αντε 50 ανθρωποι.
Ο Ηρακλης παιδια ομως δεν ειναι η Ανω Ραχουλα, ουτε ο Αχιλλεας Τριανδριας.
Ειναι κατι πολυ μεγαλυτερο απο μας, και ξερετε οτι δεν το λεω βαση της ιστοριας του, αλλα βαση του κοσμου που αντιπροσωπευει.Και επειδη ειναι ΤΟ ΜΟΝΟ που μας εμεινε, ο κοσμος, γι αυτο σκυλιασα και λεω αγωνα μεχρι τελους για τη λιγκα.Εχοντας περασει τα 40, ξερω τι ειναι Β εθνικη, και ειμαι σιγουρος για το τι θα παιχτει αν παμε στη Δ"
Δεν μιλαμε για απλη επανεκκινηση, μιλαμε για ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΣΤΟΣ.
Απο κει και περα, ολες οι αποψεις σεβαστες.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 3 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από gerious 8/10/2011, 01:32

Θα έγραφα και άλλα πολλά αλλά μάλλον θα πω τα ίδια με τον τεο και τον Βεζύρη άρα για να μην κουρασω θα συμφωνησω και θα ελπίσω οτι θα συνεχιστει ο αγώνας στο CAS τουλάχιστον.....
gerious
gerious

Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2011
Τόπος : Ωραιοκαστρο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 3 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από 3φ 8/10/2011, 04:35

Απλά και λιτά.

Σας πειράζει μια ομάδα στην Δ' όσο γίνεται δικαστικός αγώνας δικαίωσης (μάταιος) για συμμετοχή στην Α' ;
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 3 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από teo 8/10/2011, 10:13

Ας ειναι μια ομαδα στην Δ στη Γ οπου, μπορουν και νομιζουν.
αλλα το κας με τον τουιτερμαν ας μην το αφησουν.
*γιατι ματαιος αγωνας?
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12764
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 3 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από teo 8/10/2011, 12:07

Παράταση από ΕΠΟ σε Ηρακλή

Δεκτό έγινε το αίτημα του Ηρακλή, από την ΕΠΟ , προκειμένου να υπάρξει μια παράταση μέχρι τις 14 του μηνός , σε περίπτωση που θελήσει να καταθέσει συμμετοχή στην Δ΄ Εθνική.
Οι «κυανόλευκοι» τις προηγούμενες μέρες είχαν ζητήσει εγγράφως από την ΕΠΟ να υπάρξει μια παράταση και να μην είναι υποχρεωμένη να δηλώσει συμμετοχή μέχρι τις 10 του μηνός , όπως προβλέπονταν .
Αυτό έγινε αποδεκτό και δεν αποκλείεται να ισχύσει και για όλες τις υπόλοιπες ομάδες. Πάντως στον Ηρακλή, μέχρι την προσεχή Τετάρτη θα γνωρίζουν τρις εξελίξεις που θα υπάρξουν και ταυτόχρονα την κατηγορία όπου θα αγωνιστούν.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
____________________________________________________________________
για την περιπτωση της Δ. ειμαστε σιγουροι οτι θα εχουμε τον χρονο που χρειαζεται για να κανουμε εκκαθαριση στην παε και γενικα ολες τις απαραιτητες ενεργειες (π.χ. ροστερ, προπονητης) ωστε να συμετεχουμε κανονικα εστω και στην Δ?
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12764
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 3 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από 3φ 8/10/2011, 16:53

Μαλακίες στο τετράγωνο. Τι πάει να πει ζητήσαμε παράταση; Θα εξαντλήσουμε τις πιθανότητες να πληρώσουμε τα χρέη του κάθε πρώην πούστη δλδ;
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 3 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από teo 8/10/2011, 17:33

μην ειστε της τελευταιας στιγμης και στην παε και στον γ.σ.
να μην ειμαστε και στη Δ και να ειμαστε η χαρα του καθε χωριου κυριολεκτικα.

για την παραταση που ζητησαμε. υποτιθετε μας δωθηκε παραταση. στα λογια ή κανονικα?
συνηθως τετοια πραγματα τα βγαζουν με ανακοινωσεις στην επο (στο σαιτ).
τετοια ανακοινωση δεν εχει ομως (αμα κανω λαθος διορθωστε με).
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12764
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 3 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από Bezyr 8/10/2011, 18:13

Οχι μονο παραταση θα μας δωσουν αλλα και ο,τι αλλο ζητησουμε.
Η Δ' εθνικη ηταν απο την αρχη το σχεδιο που βολευε τους παντες εκτος απο μας, τους οπαδους.Και αυτο ομως καταφεραν να το ξεπερασουν.
Ηδη ΕΜΕΙΣ παρακαλαμε για ομαδα στη Δ'.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 3 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από teo 10/10/2011, 10:42

Bezyr έγραψε:Ηδη ΕΜΕΙΣ παρακαλαμε για ομαδα στη Δ'.
και πραγματικα ακομα και αυτο μπορει να μη γινει...
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12764
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 3 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από xibalba 10/10/2011, 12:07

Το να κατεβει μια ομαδα στην Δ , τι σχεση εχει με τις δικαστικες διαμαχες της ΠΑΕ που ειναι εταιρεια ?

Ερωτηση: Ποσο σιγουρο ειναι οτι ενας ερασιτεχνης μπορει να εχει ομαδα στην Α (λαιμαι τωρα) και στην Δ ?
xibalba
xibalba

Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 3 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από teo 10/10/2011, 12:17

αν εννοεις το ΚΑΣ, καμμια σχεση δεν εχει.
εμεις μπορουμε να παιζουμε Α , Β, Γ, Δ, Ω και αν κερδισουμε το ΚΑΣ επιστρεφουμε εκει που ειμασταν στην Α.
γιατι να εχει ο ερασιτεχνης 2 ομαδες και στην Α και στην Δ?

παραταση πηραμε τελικα?
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12764
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 3 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από xibalba 10/10/2011, 12:30

Εννοω μια παε (που κουβαλαει χρεη κλπ και μαχεται δικαστικα για α εθνικη και δεν παιζει πουθενα) και ενα ερασιτεχνικο σωματιο, ηρακλης 1908, που αγωνιζεται στην Δ. Γιατι Δ σαν παε δεν παιζεις. Αρα ο ερασιτεχνης θα εχει την υφισταμενη παε και τον ηρακλη 1908.

Κανω καπου λαθος?
xibalba
xibalba

Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 3 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από teo 10/10/2011, 12:45

γιατι να το κανει αυτο ο ερασιτεχνης?
η ομαδα που μαχεται στα δικαστηρια να βρει το δικιο της μπορει ταυτοχρονα να παιζει σε οποιαδηποτε κατηγορια.
δεν παιζει ρολο αν η ομαδα βρισκεται στην Α ή στην Γ ή στην Δ και ταυτοχρονα εχει δικαστικη μαχη.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12764
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 3 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από xibalba 10/10/2011, 12:52

Μα στη Δ δε θα παιζει η ΠΑΕ Ηρακλης.....
xibalba
xibalba

Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 3 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από teo 11/10/2011, 12:11

πραγματικα δεν ξερω στα σιγουρα αν γινετε και στη Δ να ειμαστε και στο ΚΑΣ.
αλλα διαβαζοντας το αρθρο για τον βολο, οτι δεν παει Δ και θα παει μονο στο ΚΑΣ σημαινει ή οτι Δ και ΚΑΣ δεν πανε μαζι ή οτι απλα δεν γουσταρουν Δ.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12764
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 3 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από 3φ 11/10/2011, 12:36

Τι σχέση έχει μια νεοσύστατη ομάδα του Γυμναστικού Συλλόγου που παίζει στην Γ' ή Δ' Εθνική,
με την προσφυγή μιας υπο καθεστως πτωχευσης Π.Α.Ε. στο διεθνης διαιτητικο δικαστηριο;
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς? - Σελίδα 3 Empty Απ: Νέα Αρχή,αλλά τί είδους και πώς?

Δημοσίευση από gerious 11/10/2011, 19:44

Ενα μπουρδελο και μισο ειμαστε κυριοι .

Αυτο τιποτα αλλο......
gerious
gerious

Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2011
Τόπος : Ωραιοκαστρο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης