FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

+22
Coleman10
Teoscooter
dimitris08
uphercules
kostakis
Hurricane
iraklis_athens
Big bad wolf
mos
Γαλαζιος Ηρωας
lll
Margasv10
AntiGrinias
Iraklaras07
xibalba
ΜΠΛΕ ΠΑΡΑΝΟΙΑ
rafkyr
Knack
Bezyr
garba
teo
26 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 21 Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από garba Τρι Μάης 22, 2012 12:21 am

Δηλαδή; τι θέλετε να κάνουμε ρε παλικάρια;
garba
garba

Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από Bezyr Τρι Μάης 22, 2012 12:36 am

Εγραψα ενα κατεβατο αλλα το εσβησα.
Να πανε να γ@μηθοιυνε ολοι.Ανικανοι και βλακες εντελως.Κατεσττρεψαν το ποδοσφαιρο, τωρα οντως τα ιδια θα κανουν και με το βολλευ.
Ποιος να ασχοληθει ρεεεεεεεεεε
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από Bezyr Τετ Μάης 30, 2012 8:21 pm

garba έγραψε:Δηλαδή; τι θέλετε να κάνουμε ρε παλικάρια;

Mε αφορμη ενα κατεβατο του zalizomai.gr
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
εγω Garba μου θα πω κατι και εδω ειμαστε να δουμε πως θα εξελιχθουνε τα πραγματα.
Θα μιλησω μονο για βολλευ και ποδοσφαιρο γιατι τα της σπυριαρας ειναι μακρια μου και γενικως δεν μπορω να εκφερω αποψη.
Λοιπον:
Το ποδοσφαιρο, εχει δρομολογηθει πως θα παει.Με προεδρο εναν τιμιο πλην περιορισμενων δυνατοτητων προεδρο χωρις σοβαρο τεχνικο επιτελειο.Βγαινει ο Μανικας και μας λεει, περιμενουμε.
Τωρα με συγχωρειτε, αυτο δεν ειναι μαλακια?
Τι περιμενουμε ρε Μανικα?
Ενα πραγμα χρειαζεται, και αυτο ειναι αξιομαχη ομαδα Β ΕΘΝΙΚΗΣ που ειτε παιξει εκει ειτε στη Γ' να εξασφαλισει απο νωρις την ανοδο.
Δεν υπαρχει αλλη οδος.Οποιαδηποτε καθυστερηση δειχνει οτι μιλαμε για κουρσουμια.
Επισης, ας σταματησουμε να κανουμε αμμεσες ή εμμεσες αναφορες οτι και καλα εμεις ειμαστε που σερνουμε τις εξελιξεις στο τμημα.Τις εξελιξεις τις σερνει ο ποντιος, και μονο αυτος.Εγω οταν ακουω τον Μανικα να κανει δηλωσεις και οχι τον προεδρο με χτυπαει στα νευρα.Οχι ο Μανικας, Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ.Αληθεια ρε παιδια, ποτε θα βγει αυτος να πει δυο κουβεντες για το μελλον του ποδοσφαιρου?
Πηρες κοψοχρονια εναν απο τους μεγαλυτερους συλλογους της Ελλαδος ρε φιλε, θα βγεις να μας κανεις καμμια δηλωση?Αντε να δουμε τι εχουν να πουνε στην "πρες κονφερανς" Rolling Eyes
Λοιπον, επειδη τη μπαλα την χασαμε απο τα χερια μας,ΚΑΙ ΤΟ ΒΟΛΛΕΥ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΙ, ειναι απαραιτητο, το βολλευ να γινει η αιχμη του δορατος του συλλογου.
Πιστευω, οτι ειναι τεραστιο λαθος η επικρατηση του Τσιργογιαννη σε ο,τι προτεινε ο Κολυμπατζης.Αυτος που βαζει χρηματα εχει τον πρωτο λογο.Αν αυτος ειχε τροπο, αν δεν παμε σε ερασιτεχνικη λιγκα, να παιζαμε στην Α1 ειμαι υπερ αυτης της αποψης και ας μην ξερω λεπτομερειες.Εχω παψει προ πολλου να πιστευω στην υψηλη διανοηση και στον τσαμπα μαγκα Ηρακληδεα.Το ξαναλεω.Ο ανθρωπος πηρε νταμπλ.Δεν μπορει να λεει μαλακιες.Τελος.Αλλα και λαθος να κανει,προτιμω να το κανει αυτος που πληρωνει και οχι η τσαμπα πρωτη μουρη με τις αδειες τσεπες.
Παραδειγμα: αν γινει οτι γινει στη λιγκα του βολλευ, και παιζοντας στην Α1 βγει ο Κολυμπατζης και πει, εχω τοσα θελουμε αλλα τοσα για πρωταθλητισμο, πιστευω οτι τα λεφτα θα βρεθουν σε 24 ωρες, οσα και να ειναι.Απο τον απλο κοσμο μιλαω.Τωρα ζητανε 1000 κοροϊδα να βαλουν απο 150 ευρω απο το υστερημα τους ΧΩΡΙΣ ΣΤΟΧΟ, ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΟΥΝ ΜΠΑΤΙΡΙΑ.Αυτο ποτε δεν θα πετυχει.
Γενικως βλεπω συνεχιζει να υπαρχει μια υφερπουσα αντιληψη οτι κουμαντο στον Ηρακλη κανει η μαγκια και οχι η ικανοτητα.Ευχομαι να κανω λαθος.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Bezyr στις Τετ Μάης 30, 2012 8:48 pm, 1 φορά
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από teo Τετ Μάης 30, 2012 8:46 pm

ωραιο απολογιστικο αρθρακι του ζαλιζομαι.

για την μπαλα. η τιμιοτητα Βεζυρη σπανιζει σημερα. βεβαια ακομα εξετασεις περναει -για μενα- η νεα διοικηση γιατι πολυ απλα δυσκολιες δεν εμφανιστηκαν ακομα, και μακαρι με καλη διαχειριση να μην εμφανιστουν ποτε.
ο παπαδ κανει το κουμαντο ο μανικας μιλαει. γιατι και πως δεν ξερω. αλλα χρεος του ΓΣ που μπλεκεται στην ΠΑΕ ειναι να ξεκαθαρισει οτι φετος η ομαδα ασχετα που θα συμμετεχει θα ανεβει 1 κατηγορια. αυτο οι δικοι μας πρεπει να το πουνε και να το περασουν στον παπαδοπ. μην ξεχνατε την αεπ κατερινης ειχε ο παπαδοπ. δεν ειναι το ιδιο σε καμια περιπτωση. οι δικοι μας στο ταπ κανονικα πρεπει να λενε στον παπαδοπ τις τασεις του κοσμου, μπορει ο ανθρωπας να μην εχει ιδεα.
δεν εχουμε τιποτα να περιμενουμε, οπως ακουγεται ξαναμανα στα κολοσαιτ και στα ραδιο. παρτε το χ@μπαρι υποβαθμιζεται μονοι σας την ομαδα. δεν περιμενουμε κανενα. σχεδιασμο δεν ελεγαν ολοι 1 βδομαδα πριν?

για το βολλευ ειδικα εχω μια απορια γενικη.
αφου η ΠΑΛΗ θελει να αποχωρισει απο τον ΓΣ πως θα χαραξουν κοινη πορεια τσιρογιαννης και κολυμπατζης και για ποσο?μεχρι να γινει νεα διοκηση πρωτοδικειου?
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από garba Τετ Μάης 30, 2012 9:34 pm

Φίλε Βεζύρη θα σου έβαζα -1 στο κάρμα αν είχαμε. Εαν είχες έρθει τη Δευτέρα δεν θα τα έλεγες αυτά... δυστυχώς έχουμε πέσει πολύ χαμηλά.
garba
garba

Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από xibalba Πεμ Μάης 31, 2012 11:49 am

garba έγραψε:Φίλε Βεζύρη θα σου έβαζα -1 στο κάρμα αν είχαμε. Εαν είχες έρθει τη Δευτέρα δεν θα τα έλεγες αυτά... δυστυχώς έχουμε πέσει πολύ χαμηλά.

Ειναι ευκολο να κανεις μια ενημερωση για οσους δεν πηγαν?
xibalba
xibalba

Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από Bezyr Πεμ Μάης 31, 2012 3:10 pm

Εγω φιλε σε τετοιες συγκεντρωσεις δεν ξαναπαταω.Ολες ειναι μουφα.Διαβασα τι ειπωθηκε στα διαφορα μπλογκς και στην Μπλου Αρενα.Τι διαφορετικο ειπωθηκε δηλ απο τις αλλες 15 φορες?
Ειμαι ετοιμος να συζητησω οτιδηποτε εξτρα υπαρχει προς συζητηση αλλα οπως ξερεις Βασιλη μου, μεχρι τωρα εκτος απο "δωστε κοσμε χρημα να σωθει ο Ηρακλης" δεν εχω ακουσει τιποτε αλλο εδω και 2 χρονια.
Οταν δεν υπαρχει σχεδιο να βγουμε στον Ηλιο, τι να μου πει ο καθε Τσιργογιαννης....
Ξαναλεω, οτι θες το συζηταμε.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από teo Σαβ Ιουν 02, 2012 2:36 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ: Δικαίωση τώρα!!!

σωστη η ανακοινωση του ΓΣ ο τιτλος ειναι λιγο ακυρος γιατι δεν ζηταμε κατι την ουσια και απο ποιον να ζητησουμε δηλαδη.
αφου βγαζουμε ανακοινωσεις-κραξιμο, εγω θα εβαζα τιτλο ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΟΛΟΙ και θα υπεγραφα "ΗΡΑ θρεισκια ανορθογραφια" με συνημενα ολα τα βινετακια κραξιματος του λεβεντη (ζωα κτλ).
να κανω μια ερωτηξη τωρα και εγω οπως κανει στην ανακοινωση. αμα αυριο καναμε μια πορεια γι αυτο τον λογο ποσο κοσμο πιστευεται θα ειχαμε?
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από Bezyr Σαβ Ιουν 02, 2012 8:40 pm

Ολα καλα, αλλα τι σημαινει αυτο το δικαιωση τωρα?
Επανοδο της ΠΑΕ Ηρακλης με τα χρεη ή του νεου Ηρακλη στη Σ.Λιγκα?
Μονο το δευτερο συζηταμε, και αυτο φυσικα λογω της τεραστιας απωλειας και αδικιας που υπεσθη ο συλλογος και ο κοσμος του.
Σοβαρα τωρα,υπαρχει κανεις που να πιστευει στο δευτερο ενδεχομενο?
Οσο για το πρωτο, να μας πουνε δηλ οκ, κανμε λαθος, φορτωθειτε τα παλια χρεη και ελατε πισω,ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ?
Εμεις ολοι οι τρελλαρες με την ομαδα, θα δοκιμαστουμε φιλοι.Γιατι απο τη μια το θυμικο μας θα θελει ΑΜΕΣΑ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ, αλλα αν αναλυσουμε λιγο τα δεδομενα, θα δουμε οτι ετσι οπως ηρθαν τα πραγματα το ιδανικο θα ηταν να παιζουμε του χρονου στην Φ.Λιγκ και να παμε με αλλες συνθηκες, ξεχρεωμενοι, στο κορυφαιο μας βρωμοπρωταθλημα...
Αρα, προς τι ολος αυτος ο ντορος?
Θα μου πεις , καλα μαλακας εισαι? μας πηδηξαν χωρις σαλιο και συνεχιζουν τα εγκληματα κι εμεις θα κατσουμε με σταυρωμενα χερια?
ΟΧΙ.ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΑΙΤΗΣΟΥΜΕ ΔΙΚΑΙΩΣΗ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΗΡΑΚΛΗ.ΕΚΕΙ ΣΕ ΘΕΛΩ.Στο κατω κατω μας χρωστανε.
Αλλο τι θα μας δωσουν... Embarassed
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από teo Σαβ Ιουν 02, 2012 9:25 pm

περιμενω να το πουν και για εμας αλλα δεν μας αναφερουν ακομα πουθενα.
κατ αρχην ειμαι αντιθετος σε επανοδο με τα χρεη.
αν για 1η φορα χειριστει ο ΗΡΑΚΛΗΣ μια περιπτωση σοβαρα θα κερδιζαμε στη ρεβανς.
τι θες, να ανεβω με τα παλια μου χρεη? ωραια μεγαλε να μου καλυψει η επο τις δοσεις των χρεων μου για 1 χρονο που δεν συμμετειχα πουθενα αρα 0 εσοδα. κι εκει τελειωνει η κουβεντα.
αμα θες ναμε βοηθησεις επειδει με αδικισες ανεβασε με τωρα στη Β με καποιο τροπο αφου δεν γινετε να ανεβω ετσι στην Α.

στο σεναριο να ανεβουμε με την τωρινη ομαδα ειναι υπερβολικα πολυ καλο οποτε δεν το συζηταω καν.

θελω αμεσα σουπερ κλικα ΑΛΛΑ οχι ετσι. οχι ρε φιλε παλι σε παρακαλω. οχι αλλες καραβιες, οχι αλλα 15 ευρα εισητηρια γιατι χανομαστε, οχι αλλους μπουρμπους, γιαντσιδες κτλ. οχι να ειναι παλι η ομαδα δεσμευμενη σε 10-12 θεση λογο χρεων που μαντεψε δεν θα μπορουμε να κανουμε και μεταγραφες και τελικα να συνεχισει η φθορα του ΗΡΑΚΛΗ σε μια ακομα 5 ετια του ειμαι δεν ειμαι.
αντιθετα εχουμε περισσοτερα πραγματα να κερδισουμε αν κανουμε ομαδα -και τη στηριξουμε- που θα νικαει απο τον σεπτεμβριο και για 2 συνεχομενες χρονιες και ερθει η επαναφορα μας εκει που ειμασταν. και πανω απ ολα παιζοντας το και αδικημενοι.
και στον 1ο αγωνα μαυρα πανια στο γηπεδο και περιβραχιονια οι παιχτες μας ετσι γιατι δεν ξεχασαμε αλλα και χωρις χρεη. στο κατω κατω για τα χρεη εγινε ολη η ιστορια.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από garba Τρι Ιουν 05, 2012 6:29 pm

Αύριο δεν είναι η συνέλευση;;;
garba
garba

Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από teo Τρι Ιουν 05, 2012 6:39 pm

ναι, ωρα δεν θυμαμαι.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από garba Τετ Ιουν 06, 2012 11:25 pm

Μόνη λύση το Πρωτοδικείο

Σε διοίκηση Πρωτοδικείου (καθώς δεν τέθηκε καμία υποψηφιότητα) οδηγείται πλέον ο ΓΣ Ηρακλής, όπως αποφασίστηκε στη σημερινή (6/6) γενική συνέλευση του συλλόγου που συνεδρίασε στο Κατσάνειο.

Πρακτικά αυτό σημαίνει, ότι από σήμερα και για ένα χρονικό διάστημα που δεν οριοθετήθηκε, τα μέλη της προηγούμενης διοίκησης θα περιμένουν δεκαπέντε "εθελοντές", οι οποίοι θα δηλώσουν συμμετοχή στο νέο σχήμα Πρωτοδικείου (και γι' αυτό υπάρχει χρόνος), ενώ ταυτόχρονα αναμένεται και η απόφαση της Πανελλήνιας Λέσχης, την ερχόμενη Δευτέρα.

Επί της ουσίας, εξελίξεις υπήρξαν μόνο στο θέμα του μπάσκετ, όπου κατατέθηκαν δύο προτάσεις. Μία από τον κ. Αγγέλου και μία από το κ. Χρηστίδη, οι οποίες και πρέπει να κατατεθούν εγγράφως μέχρι την Παρασκευή ώστε να οριστεί νέα συνέλευση η οποία θα ασχοληθεί αποκλειστικά και μόνο με το συγκεκριμένο τμήμα.

Σ' ότι αφορά το θέμα του βόλεϊ, η κατάσταση παραμένει στάσιμη, καθώς οι επικείμενες εκλογές φρενάρουν τις εξελίξεις.

Η BlueArena βρέθηκε από νωρίς στο Κατσάνειο και σας μετέφερε τις εξελίξεις

- Ιδιαίτερα κρίσιμη για το "αύριο" του συλλόγου είναι η Γ.Σ., καθώς είναι γνωστό πως ο Ηρακλής εδώ και μήνες εκπέμπει SOS.

- Οπως είναι γνωστό από το πρωί, η "Αυτόνομη Θύρα 10" θα απέχει από αυτή την Γενική Συνέλευση. Διαβάστε αναλυτικά την ανακοίνωση εδώ.

- Ενα από τα κύρια θέματα συζήτησης θα είναι η ανάδειξη νέας διοίκησης, καθώς όλα τα μέλη του Γυμναστικού έχουν παραιτηθεί. Μέχρι στιγμής δεν υπάρχει εκδήλωση ενδιαφέροντος από κανέναν και όπως όλα δείχνουν ο Ερασιτέχνης θα οδηγηθεί σε διοίκηση Πρωτοδικείου.

- Οπως διαβάσετε χθες από τη BlueArena, πολύ πιθανό είναι το ενδεχόμενο να υπάρξει μία νέα πρόταση για συζήτηση στη σημερινή (6/6) Γενική Συνέλευση, ωστόσο μέχρι και αυτή την ώρα δεν έχουν γίνει γνωστές περισσότερες λεπτομέρειες.

-Όλα είναι έτοιμα για να ξεκινήσει η συνέλευση στο πάνελ βρίσκονται αυτή τη στιγμή, οι Γιώργος Μανίκας, Κώστας Τσιργογιάννης, Απόστολος Ζούρος και Δημήτρης Κλιάτσης.

-Αυτή τη στιγμή πάντως το Κατσάνειο έχει πολύ λίγο κοσμο αν και η προσέλευση συνεχίζεται, ενώ προς το παρόν δεν έχει έρθει κανένας από τους παλιούς παράγοντες του ΓΣ Ηρακλής.

-Μόλις μπήκε στο κλειστό, ο Θεόφιλος Κολύμπατζης.

-Η συνέλευση ξεκίνησε.

-Πρόεδρος της γενικής συνέλευσης θα είναι ο Κώστας Τσιργογιάννης, ο οποίος στην ομιλία του τόνισε: "Είμαστε ακριβώς οι ίδιοι με την προηγούμενη συνέλευση, με την διαφορά ότι λείπει και ο σύνδεσμος της Αυτόνομης Θύρας 10. Αυτό κάτι σημαίνει για εμάς. Ενδεχομένος ότι δεν μπορούμε να ακουστούμε, ούτε να εμπνέυσουμε. Για εμάς αυτή η ομάδα κατάφερε πολλά, αλλά ο κόσμος είναι μακριά. Ήδη το πρώτο θέμα, αυτό των εκλογών πάει άπατο, διότι δεν υπάρχει καμιά υποψηφιότητα. Και αυτό σύμφωνα με το καταστατικό μας οδηγεί στην δημιουργία διοίκησης Πρωτοδικείου.

Όσοι κύριοι επιθυμούν μετά το τέλος μπορούν να γράψουν το όνομα τους. Χρειάζονται τουλάχιστον 15 άνθρωποι. Αν δεν βρεθούν, το Πρωτοδικείο έχει το δικαίωμα να όρισει όποιον να ναι. Ακόμη και ανθρώπους που δεν είναι Ηρακλειδείς.

Για το θέμα του μπάσκετ είχαμε ζητήσει ενδιαφερόμενους. Μέχρι το πρωί ακούγονταν σενάρια, αλλά από το απόγευμα, έχουμε δύο προτάσεις. Η μία προέρχεται από τον κ. Αγγέλου και η άλλη από τον κ. Χρηστίδη".

-Ο κ. Αγγελου δηλώνει: "Εκπροσωπόντας μια μικρή ομάδα οκτώ Ηρακληδέων, το μόνο που θέλω να πω είναι ότι αυτή τη στιγμή το μόνο άθλημα που μπορεί να λειτουργήσει είναι το ποδόσφαιρο, το δεύτερο το βόλεϊ και πρέπει να λειτουργήσει και το μπάσκετ. Πρέπει να λειτουργήσει σε ένα πενταετές πλάνο, να χτιστεί σιγά - σιγά να αποκτήσει γερές βάσεις και να επιστρέψει στην Α1. Η κληρονομιά είναι δύσκολη, αλλά η δική μας πρόταση προϋποθέτει την αυτονόμηση του τμήματος από τον ΓΣ. Οι άνθρωποι που θέλουμε να ασχοληθούμε με το τμήμα είναι π.χ., ο Παντελής Παπαϊωακείμ, ο Ηρακλής Σπανός και άλλοι. Το μόνο που μπορούμε να πούμε είναι ότι θα δουλέψουμε να φτιάξουμε την σε όλα τα επίπεδα. Αύριο θα καταθέσουμε το πενταετές πλάνο στον ΓΣ. Η ομάδα είναι αποφασισμένη και όλοι αυτοί που την απαρτίζουν είναι γνώστες του χώρου".

-Ο κ. Χρηστίδης δηλώνει: "Ήρθα σε λίγο δύσκολες ώρες για τον σύλλογο, όταν η ομάδα είχε πέντε ήττες. Να είστε σίγουρο όμωςι ότι χτύπησα πολλές πόρτες για να με βοηθήσουν και δεν ήρθε κανένας. Παρ' όλα αυτά επειδή δεν ήθελα να αφήσω έτσι τον σύλλογο πήρα την πρωτοβουλία να βοηθήσω την ομάδα. Η προσπάθεια που έγινε ήταν τεράστια και αυτό γιατί συναντήσαμε πάρα πολλά προβλήματα και έξω και μέσα από την ομάδα. Εδώ γνώρισα τους πάντες και όποιοι ήταν δίπλα μου και με βοήθησαν μ' αυτούς είμαι και μαζί. Υπήρχαν άνθρωποι που πίστεψαν τον Ηρακλή, στήσαμε με ιδρώτα τα πάντα και στο ανδρικό και στο γυναικείο τμήμα και παρά τις προσπάθειες που έγιναν καταφέραμε να σώσουμε τον σύλλογο έστω και στην Β'. Τα πράγματα ασφαλώς και δεν είναι εύκολα με δεδομένα τα προβλήματα του ΓΣ, παρ' όλα αυτά με την πείρα και την τεχνογνωσία μου κατάφερα να φτιάξω μια ομάδα.Δεν έπρεπε να αφήσουμε τον σύλλογο στο έλεος του Θεού. Γι' αυτό και θέλω να συνεχίσουμε την προσπάθεια. Υπάρχουν τρόποι για να δημιουργήσουμε κάτι καλό. Έχω τη δύναμη και μπορώ να πω ότι του χρόνου μπορούμε να φτάσουμε στην άνοδο. Αρκεί να ενωθούμε.

Το μπάτζετ σε γενικές γραμμές το καλύπτουμε από μόνοι. Είμαστε αισιοδόξοι ότι όταν ο Ηρακληδέας θα δει ότι γίνεται σωστή δουλειά θα έρθει κοντά μας".

Τσιργογιάννης: "Αν και έχουμε παραιτηθεί, θα συμφωνείτε και εσείς ότι δεν μπορούμε να παρατήσουμε τον σύλλογο. Ελπίζω να συμφωνείτε με το αίτημα να μελετήσουμε τις δύο προτάσεις και να αποφασίσουμε ποια είναι η πιο συμφέρουσα για το τμήμα μπάσκετ. Μέχρι την Παρασκευή θα πρέπει να κατατεθούν οι προτάσεις εγγράφως και να απαντήσουμε".

Σαρλής: "Ειναι καλύτερο να ορίσουμε μια μέρα να μιλήσουμε μόνο για μπάσκετ, ώστε να έρθουν οι προτάσεις και να αποφασίσει το σώμα, για να μην χρεωθείτε την αποτυχία".

Τσιργογιάννης: "Ωραία μέχρι την Παρασκευή η κατάθεση των προτάσεων και την ημέρα αυτή θα ορίσουμε και νέα συνάντηση στην οποία θα μιλήσουμε μόνο για το μπάσκετ".

-Το λόγο θα πάρει τώρα ο Θεόφιλος Κολύμπατζης που κατεβαίνει στο βήμα.

Κολύμπατζης: "Το θέμα με το ΑΦΜ ξέρετε πολύ καλά ότι δυσκολεύει καθώς θα πρέπει να περιμένουμε τις εκλογές. Ελπίζουμε τουλάχιστον ότι η Πολιτεία θα ασχοληθεί άμεσα με το θέμα".

Τσιργογιάννης: "Δεν μπορεί να σωθεί ο ΓΣ με λίγα χρήματα. Γενναίες αποφάσεις χρειάζονται.Μπορούμε να τις πάρουμε; Ηρακλής είμαστε όχι για τα γράμματα, αλλά για την ιδέα. Και να ξέρετε ότι δεν μπορούμε να χάσουμε κανένα περιουσιακό στοιχείο. Ένα πρόβλημα έχουμε με τη Μίκρα, για το οποίο προσπαθούμε να πάρουμε παράταση. Που και αυτό οι προηγούμενοι γνώριζαν τι έπρεπε να κάνουν ώστε τον Σεπτέμβριο του 2012 να μην χάσουμε τα στρέμματα του Ορφανού και δεν έκαναν τίποτα"

Σαρλής: "Ας ορίσουμε μια ημερομηνία κατά την οποία, ο κάθε Ηρακληδέας θα καταθέσει το ποσό των 25 ευρώ για το βόλει.Να μαζευτούμε 5.000 Ηρακλειδείς να σώσουμε την ομάδα. Πρέπει να γίνει κατανοήτο ότι αν θέλετε να κλάψετε ξανά για τους τίτλους του βόλεί, θα πρέπει και να πληρώσετε".

-Η συνεδρίαση της γενικής συνέλευσης κλείνει με αίτημα από τον Κώστα Τσιργογιάννη να συμπληρώσουν το όνομά τους όσοι επιθυμούν να συμμετάσχουν στη νέα διοίκηση Πρωτοδικείου.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
garba
garba

Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από teo Παρ Ιουν 08, 2012 3:19 pm

μιας και που ο λογος πηγε στο μπασκετ πιο πολυ με 2 προτασεις, το καλυτερο θα ηταν να γινουν εγγραφες προτασεις με στοχους αριθμημενους και χρονικα περιθωρια, ποτε θα γινει και τι?
και αν ειναι να μπουνε καποια χρηματα να παρουσιαστουν εγγυητικες απο τον καθε ενδιαφερομενο.
αυτο γενικα παντου γινετε συνηθως οταν καταθετεις ενα πλανο για οτιδηποτε.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από teo Πεμ Ιουλ 05, 2012 9:35 pm

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ: Ωρα μηδέν

Ο πρόεδρος της ΠΑ.Λ.Η., Κώστας Τσιργογιάννης, βρέθηκε σήμερα (5/7) στο στούντιο του ραδιοφωνικού σταθμού «Libero 107,4» και μίλησε στην εκπομπή «Ωρα για μπλε» για όλα τα θέματα που αφορούν την ομάδα του Ηρακλή, για το όραμα της Λέσχης, το ποδόσφαιρο, το μπάσκετ, αλλά και τον Ερασιτέχνη που βρίσκεται ένα βήμα πριν το λουκέτο.
Αναλυτικά οι δηλώσεις του:

Αρχικά είπε: «O Ηρακλής είναι εδώ. Ολοι νόμιζαν ότι ο Ηρακλής τελειώσε. Λάθος τους. Ο Ηρακλής παλεύει είναι εδώ, στο ποδόσφαιρο βρήκε ηρεμία και θα επανέλθει εκεί όπου ανήκει και τον έριξαν.

Ο Ηρακλής βρέθηκε εδώ γιατί ήταν μόνος του. Ηταν αυτόνομος. Με δύναμη τον κόσμο του. Τα τελευταία πέντε χρόνια μας πολεμούσανε, τους δόθηκε η ευκαιρία και το κατάφεραν.

Ο Ηρακλής βρίσκει το δρόμο του και επανέρχεται και πάλι. Ολοι ξέρουν πως η ομάδα σε ένα δύο χρόνια θα είναι και πάλι εκεί που πρέπει».

Για την ΠΑ.Λ.Η. και τις εκλογές που έγιναν: «Όταν αποφασίσαμε σαν διοίκηση να πάμε σε εκλογές ο μοναδικός λόγος και ο σκοπός ήταν να λυθούν διάφορα προβλήματα.

Ολοι πήγαμε στον Γ.Σ. και η Λέσχη πήγε λίγο πίσω. Επρεπε να κάνουμε μία επανεκκίνηση για να δώσουμε νέο όραμα. Κατέβηκε ένα ψηφοδέλτιο, για να είμαστε ενωμένοι και να πάμε όλοι μαζί. Η Λέσχη έχει δικό της ΑΦΜ και μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε και να φέρουμε έσοδα στον σύλλογο.

Οσο αφορά τη Λέσχη έχουμε νέο Δ.Σ. Πρόεδρος είμαι εγώ και αντιπρόεδρος ο Λευτέρης Ιμιονίδης».

Το όραμα που έχει η ΠΑ.Λ.Η για τον σύλλογο: «Το αρχικό σχέδιο και το όραμά μας είναι παρά την ενασχόληση μας με τα κοινά πως είναι ίδιος με του Ηρακλή. Ο Ηρακλής πρέπει σύντομα να πάει στη κορυφή. Όχι μόνο αγωνιστικά. Η κοινωνία της Θεσσαλονίκης έχει ανάγκη τον Ηρακλή.

Στόχος από αύριο είναι να πλευρίσουμε τους φορείς της πόλης για να μπει πρώτος στις εκδηλώσεις για τον εορτασμό των 100 χρόνων από την απελευθέρωση της πόλης

Στόχος μας είναι να είμαστε μέσα σε όλα πάντα με καλό τρόπο. Σκοπός της είναι να είναι ομπρέλα του συλλόγου, γι αυτό και το καταστατικό της είναι ίδιο με του Ερασιτέχνη.

Για την ενασχόληση των περισσοτέρων μελών της ΠΑ.Λ.Η. με τον Ερασιτέχνη: «Ο απολογισμός για τον Γ.Σ. ήταν τραγικός. Δεν καταφέραμε να κάνουμε όσα θέλουμε. Καταφέραμε όμως να κρατήσουμε ανοικτό τον σύλλογο.

Θεωρώ ότι αυτά ανά περίπτωση είναι ξεχωριστά. Αυτό που με πειράζει είναι ότι δεν ξεσηκώσαμε τον Ηρακληδέα από τον καναπέ».

Είπε ακόμα… «Στην Αθήνα κατέβηκαν χίλια άτομα για εκδήλωση συμπαράστασης και στο Κατσάνειο για το που θα δοθεί το μπάσκετ ήταν 25 άτομα. Αυτό με ενοχλεί πολύ.

Δεν μπορείς να έχεις απαίτηση από κανέναν. Δεν μπορεί ο κόσμος πάντα να σώνει μία ομάδα. Ο σύλλογος έφτασε σε αυτό το σημείο.

Το παράδειγμα με το ποδόσφαιρο πρέπει να γίνει πιλότος για τον Ερασιτέχνη. Ο Ηρακλής δεν είναι ένα λογότυπο. Είναι ότι έχουμε όλοι μέσα στην καρδιά μας».

Είπε για τις 150.000 που ζητήθηκε να μαζευτούν για τον Γ.Σ.: «Να ξεκαθαρίσω κάτι για τις 150.000 ευρώ που είπαμε ό,τι χρειάζεται ο Γ.Σ. Ούτε σωνόταν ο σύλλογος, ούτε ΑΦΜ έπαιρνε.

Ηταν λεφτά με τα οποία ο Ηρακλής θα πλήρωνε τα αναγκαία και θα έπαιρνε μία ανάσα. Να κάνει 5-6 νομότυπες χορηγικές συμφωνίες και να τρέξουν τα τμήματα.

Από τις 28 Μαίου δεν έχει ο Ερασιτέχνης διοίκηση. Κάναμε ό,τι έπρεπε και ακόμα τίποτα. Δεν υπάρχει άνθρωπος να υπογράψει δελτίο. Να εισπράξει ένα γραμμάτιο εισπράξεως».

Για το τι γίνεται από δω και πέρα με τον Ερασιτέχνη: «Βάσει καταστατικού είναι αφού έγιναν νομότυπες διαδικασίες και δεν υπάρχει καν διοίκηση Πρωτοδικείου πρέπει η προηγούμενη διοίκηση να κάνει αίτηση στο δικαστήριο και αυτό να ορίσει μία οποιαδήποτε διοίκηση με ανθρώπους οι οποίοι ενδεχομένως να μην ξέρουν καν τι σημαίνει Ηρακλής.

Μέχρι τις 28 Ιουλίου αν δεν υπάρξει διοίκηση (σ.σ απομένουν 23 ημέρες), τότε αυτόματα άνθρωποι άγνωστοι θα αναλάβουν τον σύλλογο, βάσει νόμου».

Επίσημα λέω ότι η Λέσχη δεν πρόκειται να κατέβει και να αναλάβει εκ νέου τον Ερασιτέχνη. Μέχρι στιγμής μόλις τέσσερα άτομα έχουν εκδηλώσει ενδιαφέρον να μπούνε στη διοίκηση Πρωτοδικείου.

Αποκάλυψε ακόμα πως… «Στις 16 Ιουλίου θα γίνει Γενική Συνέλευση της Λέσχης στα γραφεία μας στην Ερμού και εκεί θα υπάρξει δικιά μας ολοκληρωμένη πρόταση για τον Ερασιτέχνη Ηρακλή».

Για τις ευθύνες που αναλαμβάνει κάποιος αν μπει στη διοίκηση Πρωτοδικείου: «Η χρήση πρέπει να είναι έτσι ούτως ώστε να μην αφήσει κενά πληρωμών στο προσωπικό. Και επίσης να είσαι συνεπής στις ρυθμίσεις με το ΙΚΑ που ήδη τρέχουν».

Ο Γ.Σ. θεωρώ πως δεν έχει σωτηρία. Θα γίνει ένα ραντεβού με τον κ. Καράογλου, ο οποίος θέλει να βοηθήσει».

Για το μέλλον των τμημάτων και το πώς δημιουργήθηκαν τα ανοίγματα αυτά: «Το τμήμα βόλεϊ έχει το μεγάλο πρόβλημα, καθώς το ΑΦΜ είναι μπλοκαρισμένο. Οι ακαδημίες όμως δεν έχουν κανένα θέμα.

Τα εξώδικα σκάνε συνέχεια με παλιές οφειλές. Ο κάθε έφορος έκλεινε ό,τι συμφωνία ήθελε αυτός. Εδιναν ενοίκια, οδοιπορικά, ένσημα. Οι έφοροι όμως αποχώρησαν και ο σύλλογος έμεινε και όλοι τώρα κυνηγάνε τον Ηρακλή, να πάρουνε τα λεφτά τους».

Για τον τρόπο σωτηρίας του Ερασιτέχνη: «Ο μόνος τρόπος σωτηρίας είναι να υπάρξουν έσοδα. Και τα έσοδα είναι στους Χορτατζήδες. Αν μπορέσουμε και τους εκμεταλλευτούμε, τότε δεν χρειάζονται άλλα έσοδα».

Για το τι γίνεται με τις δεσμεύσεις Καράογλου: «Μέσα στη βδομάδα θα γίνει το ραντεβού, Οι δεσμεύσεις του είναι δύο. Η μία αφορά τα χρέη και η άλλη τη Μίκρα. Θεωρώ πως θα πάρουμε παράταση για τη Μίκρα, όσο για τα χρέη

του Ερασιτέχνη, ο κ. Καράογλου θέλει να βοηθήσει και σε αυτό δεν ξέρω όμως αν μπορεί».

Για το μπάσκετ και όλα όσα έγιναν: "Το θετικό είναι ό,τι υπήρξαν δύο προτάσεις. Ολα έγιναν θεωρώ νομότυπα. Μετά από πρόταση της Αυτόνομης, κάθησαν όλες οι παλιές διοικήσεις να δούνε τι συμβαίνει με τα χρέη που υπάρχουν στην ΚΑΕ και αν αυτά θα βαραίνουν την ομάδα αν αυτή προβιβαστεί στην Α2. Τα στοιχεία που όφειλαν να δωθούν δεν δόθηκαν όμως. Δεν ακούστηκαν όλα.

Θα πρέπει να βρεθούν λύσεις και όλοι να πορευτούν για το καλο του Ηρακλή. Θα πρέπει να φήσουμε το "εγώ" και να πιάσουμε το "εμείς". Ενταση υπήρχε κυρίως στη τελευταία συνέλευση".

Για τα δικά του λάθη: «Για ένα πράγμα να είσαι σίγουρος κοιτάω τον εαυτό μου στο καθρέπτη και έχω ήσυχη τη συνείδησή μου. Εκανα και κάναμε ένα μεγάλο λάθος με τον Μαυροκορίδη. Τον παραιτήσαμε αμέσως μόλις καταλάβαμε κάτι το μεμπτό.

Χάθηκαν 15 δελτία με υπογραφές του κ. Παντελή όσο διάστημα ήταν στην ομάδα».

Για το βόλεϊ, είπε: «Το άνοιγμα όσο και να είναι φέτος, ο κ. Κολύμπατζης δεσμεύτηκε ότι θα τα καλύψει μόνος του. Το που θα παίξει η ομάδα φέτος, είναι μία απόφαση που θα πρέπει να τι πάρει ο κόσμος σε μία Γενική Συνέλευση.

Μόνο ο κόσμος πρέπει να πάρει την απόφαση. Να έρθει η πρόταση από τον κ. Κολύμπατζη και όλοι μαζί να προχωρήσουμε. Όπως έχει η κατάσταση σήμερα, ο Ηρακλής δεν είναι στην Α1. Μακάρι αυτό να αλλάξει.

Για το ΑΦΜ που υπάρχει: Υπάρχει το ΑΦΜ «Ηρακλής 1908», αυτό κατατέθηκε και έγινε το Οκτώβριο του 2011 από 24 άτομα από τη μεριά του βόλεϊ και έγινε για να υπάρχει αν η ομάδα έφτανε στο σημείο που είναι σήμερα.

Όμως αλλιώς τα φαντάζεσαι και αλλιώς γίνονται. Αν περάσει αυτό το ΑΦΜ τότε τα χρέη τα παίρνει πάνω του όλα το βόλεϊ. Η επανεκίνηση του Ηρακλή, μπορεί να γίνει και μέσα από αυτό το ΑΦΜ, όμως την απόφαση πρέπει να την πάρει ο κόσμος».
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

οποτε οι λυσεις ειναι 2 απ οτι καταλαβα.
ή μας ρυθμιζουν το χρεος, το κεφαλαιο, για να ειναι σε λογικα πλαισια διαχειρισιμο και ξεπαγωνουμε το αφμ ή βαραμε λουκετο με οτι συνεπαγεται αυτο, γηπεδα, στρεμματα, τμηματα κτλ.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από Bezyr Πεμ Ιουλ 05, 2012 9:56 pm

Απορω πως η λεσχη του Ηρακλη εχει μια μετριοτητα στο τιμονι της.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από teo Πεμ Ιουλ 05, 2012 10:27 pm

επανερχομαι στο ποστ του ερασιτεχνη να σου απαντησω για την αξιοποιηση της ακινητης περιουσιας του συλλογου φιλε που ειπες πριν σε αλλο ποστ.

κοιτα δεις πως το βλεπω εγω με λιγα λογια.
θα παρουμε τ @ρχιδια μας κανονικοτατα.
προαναγγελια λουκετου το σημερινο.
δεν τρεφω αυταπατες οτι θα δω γηπεδο και τετοια.
σε λιγο δεν θα εχω προπονητηριο και θα ειναι ομαδα-αστεγος ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.
γηπεδα δεν εγιναν οταν οι καιροι ηταν καλοι, τωρα θα κανουμε?

τριτη λυση που μου ερχεται στο μυαλο και απιθανη τελειως εινα να γινει αυτο που ελεγε ενα παλικαρι στο μπλου αρενα νομιζω.
τραμπαρεις την μικρα με το καυτα και το μορφοποιεις με τετοιο τροπο ωστε εκει να εχεις γηπεδο ποδοσφαιρου και κλειστο μαζι.
ουτε αυτο θα γινει γιατι αν και η μικρα εχει πολλαπλασια αξια απο το καυτα εμεις ΔΕΝ εχουμε το πανω χερι.

και για συσπειρωση δεν εχω καταλαβει αν δεν μπορουμε ή αν δεν θελουμε τελικα.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από Bezyr Τρι Σεπ 18, 2012 5:35 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]



Περίπου
ένα δεκαήμερο απομένει για την διοργάνωση της πρώτης γιορτής του Ηρακλή
στο Λευκό Πύργο (η οποία εντάσσεται στα πλαίσια των εορτασμών
"Θεσσαλονίκη 2012") και οι εργασίες από την πλευρά των ανθρώπων του ΓΣ
και της ΠΑ.Λ.Η ολοκληρώνονται.


Ήδη έχει καταρτιστεί το βασικό πρόγραμμα της γιορτής, το οποίο θα
είναι αφιερωμένο εξ' ολοκλήρου στις ακαδημίες. Όπως έχει ήδη αναφερθεί,
στην γιορτή θα μετάσχουν τα παιδιά όλων των τμημάτων, ενώ παράλληλα στον
προαύλιο χώρο του Λευκού Πύργου (ο οποίος γίνονται προσπάθειες να
φωτιστεί μπλε) θα υπάρχουν ειδικά διαμορφωμένοι χώροι όπου θα παιδιά θα
μπορούν να παίξουν ποδόσφαιρο, μπάσκετ και βόλεϊ.

Επίσης στο πρόγραμμα θα ενταχθεί και μια παράλληλη εκδήλωση για τα
παιδιά, η οποία θα αφορά το γκράφιτι με θέμα τον μπλε Λευκό Πύργο, ενώ
κατά μήκος του ιστορικού μνημείου της πόλης θα υπάρχουν ειδικά
διαμορφωμένα σταντ για κάθε τμήμα ξεχωριστά, όπου θα γίνεται και η
σχετική ενημέρωση στους γονείς για τον τρόπο λειτουργίας, τις διακρίσεις
κτλ.

Σύμφωνα με τα πλάνα των ανθρώπων του Ηρακλή, η γιορτή θα ξεκινήσει
στις 12.00 μ.μ. και θα ολοκληρωθεί στις 7.00 μ.μ., ενώ πρέπει να
σημειωθεί ότι η αρχική σκέψη για την διοργάνωση συναυλίας
εγκαταλείφθηκαν. Θυμίζουμε ότι η δεύτερη γιορτή είναι προγραμματισμένη
για τις 29 Νοεμβρίου, ανήμερα δηλαδή των γενεθλίων του συλλόγου.

Tαρατατζουμμμμ-ταρατατζουμμμμμ
ταρατα ρατα ρατα τζουυυυυυυυμμμμ....
Ααααααααυτο λςιπει απο την Ηρακλαρα μας ρε γμτ.
Οι γιορτες και οι παρατες.Ολα τ αλλα ειναι τζαμι.
Θου κυριε....





Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από teo Τρι Σεπ 18, 2012 7:06 pm

αφου ολα τα αλλα τα φτιαξαμε ρε συ.. Razz

καλες οι γιορτες πρεπει να γινονται αλλα πρεπει ταυτοχρονα να τρεχουν και αλλα θεματα γενικα στον συλλογο.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από teo Δευ Οκτ 31, 2016 9:23 pm

ένα πουλάκι μου σφυριξε οτι ο τσιργογιαννης εξαφανίστηκε διότι κατι δάγκωσε στον ΓΣ.
τώρα αλήθεια ψέμα δεν ξέρω.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από Bezyr Τρι Νοε 01, 2016 1:24 pm

Τί δαγκωσε παλι το πουλι? κανα αμαρτωλο μηλο?  Rolling Eyes Rolling Eyes
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από Iraklaras07 Τετ Ιαν 04, 2017 10:31 pm

Τι παίζει με τους τύπους που προσπαθούν τώρα;
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5801
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από teo Σαβ Αυγ 26, 2017 12:57 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

ποιος ειναι διοικηση εκει? ειχα μεινει στον τσιργογιαννη.

ελπιζω να ενημερωσουν τον κοσμο που θα παει για τους κινδυνους που αντιμετωπιζει ο ΓΣ.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από Bezyr Σαβ Αυγ 26, 2017 11:14 am

ΜΑΛΑΚΙΕΣ.
Τον παραπανω που ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ παντελονιζε τί τον αναφερετε?
 ΝΑΙ, ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΟΥΤΣΟΝ ΚΑΒΑΛΑΝ...
Θα μαζευτει λεει ο ΓΣ....
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από Iraklaras07 Σαβ Σεπ 09, 2017 2:16 am

H νέα διοίκηση του ΓΣ Ηρακλής δεν ξέρω τι μπορεί να κάνει. Πάντως αυτό που πρέπει να ξέρουν (και προφανώς το ξέρουν) είναι ότι ο βασιλειάδης λέει παπαριές. Αν θέλει κάτι το κράτος είναι να πάρει τα κτήματα . Ο βασιλειάδης αν ήθελε να βοηθήσει θα το είχε ήδη κάνει.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5801
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 21 Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης