FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!)

+16
dr. drake ramore
maglin
luxus
Bezyr
mos
milano
bluedevil
sakoulas74
κατακρεουργημενος
ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ
Γαλαζιος Ηρωας
www_theo_ira
natsinas75
Knack
Ιολαος
tolisblue
20 απαντήσεις

Σελίδα 10 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!) - Σελίδα 10 Empty Απ: Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!)

Δημοσίευση από teo 6/5/2015, 13:48

ρε γιατρε υψηλος στοχος ειναι και το πρωταθλημα στην Α.
να το βαλουμε στοχο να κραζουμε τους παντες στο πρωτο Χ?

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!) - Σελίδα 10 Empty Απ: Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!)

Δημοσίευση από dr. drake ramore 6/5/2015, 13:49

Bezyr 
Εχεις κάποια.... Δικια


Έχει επεξεργασθεί από τον/την dr. drake ramore στις 6/5/2015, 13:51, 1 φορά

dr. drake ramore

Αριθμός μηνυμάτων : 161
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!) - Σελίδα 10 Empty Απ: Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!)

Δημοσίευση από Bezyr 6/5/2015, 13:50

Στο ποστ λεω ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΟΣ που θα κανουμε.Αν κανεις ομαδα πρωταθλητισμου ριχνοντας 20 μυρια και χανεις απο τον Πλατανια δεν θα κραξεις?
Αναλογα της ομαδος που θα κανεις.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!) - Σελίδα 10 Empty Απ: Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!)

Δημοσίευση από teo 6/5/2015, 13:57

ρε συ γιατρε γιατι προτρεχεις?
δεν μπορω να καταλαβω γιατι του χρονου δηλαδη δεν πρεπει να ειμαι ευχαριστημενος αν δεν παιζω ευρωπη?
για να φτασουμε στο "του χρονου" πρεπει πρωτα να ανεβουμε και μετα να γινουν μεταγραφες ΚΑΙ να θεσει στοχου Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ οχι εμεις.
αν ο καναδος πει ανετη παραμονη σημαινει ανετη παραμονη. και αν εγω περιμενω ταυτοχρονα ευρωπη ειμαι φαουλ.

αν πει παμε για 5αδα ε παμε για 5αδα.
αν πει ολα για ολα για το κυπελλο παμε για κυπελλο.

αλλα δεν μπορει αλλα να πει η παε αλλα εμεις και να κραξουμε. δεν ειναι δουλεια μου να θεσω στοχους, αλλα να κρινω το αποτελεσμα με βαση τους στοχους που εβαλαν.
και δεν λεω οτι δν θελω ή δεν θα τα παμε καλα στην Α.
θα τα παμε, αλλα μην το τραβηξουμε πολυ (και δεν παει σε σενα προσωπικα αλλα σε ολους φιλε).
ο υπευθνος τυπου ειπε οτι το γηπεδο εμεινε στην ακρη.
τωρα αν εγω ελεγα εδω μεσα σημερα οτι περιμενω τον σεπτεμβρη γηπεδο θα ειχα αλλους δικους μου στοχους ή οχι?

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!) - Σελίδα 10 Empty Απ: Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!)

Δημοσίευση από teo 6/5/2015, 14:02

αυτο που λεω απλα ειναι οτι δουλεια μας δεν ειναι να θεσουμε καποιο στοχο αλλα να στηριξουμε την ομαδα.
ειτε παμε καλα ειτε οχι (εντος-εκτος στοχων).
αν λεμε να αλλαξουμε νοοτροπια και ειναι δουλεια μας να μπλεχτουμε με την διοικηση και να θεσουμε στοχους τοτε γιατι να μην μπλεκαμε και πιο πριν στην διοικηση και να διωχναμε τον μπεζα που ηταν ρουφιανος ή να καναμε π.χ. αποχη αν δεν εφευγε γενικα κατι τετοιο.
μ αυτη την εννοια λεω οτι οι στοχοι ειανι για την παςε.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!) - Σελίδα 10 Empty Απ: Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!)

Δημοσίευση από bluedevil 6/5/2015, 14:48

φέτος στην αρχή της χρονιάς η διοίκηση είπε ως στόχο τη συμμετοχή στα play off και ψιθύρισε άνοδο, πετύχαμε τον 1 κ μάλλον κ τον δεύτερο. Εγώ δε θα μηρλιάσω για την πρωτιά στη Β που δεν τέθηκε ως στόχος απ τη διοίκηση αλλά κ προσωπικά δε με ενδιαφέρει, με χάλασε ο αποκλεισμός από τον τελικό κυπέλλου όμως ήταν στόχος που προέκυψε στην πορεία της χρονιάς εντελώς ανέλπιστα για τον Αύγουστο του 2014.

bluedevil

Αριθμός μηνυμάτων : 456
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!) - Σελίδα 10 Empty Απ: Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!)

Δημοσίευση από teo 6/5/2015, 15:04

και το κυπελλο προεκυψε.
και παλι δεν μιρλιασα γιατι η ομαδα φτιαχτηκε για ανοδο. με στεναχωρεσε ναι, αλλα δεν κοβω και τις φλεβες μου.
στην Α με αδεια για μεταγραφες το σηκωνω με αυτη τη διοικηση και το τεχνικο τιμ, γιατι οχι? αρκει να τεθει σαν στοχος.

εγω συμφωνω με ολους, να εχουμε υψηλους στοχους αλλα να μην τους θετουμε αυθαιρετα.
τους στοχους θα τους θεσει η παε γιατι εκεινοι ξερουν καλυτερα και τα οικονομικα και τα αγωνιστικα και σε εμας θα τους ανακοινωσουν απλα.
και ειμαι σιγουρος οτι αν δουλευουν θα πετυχουν παραπανω.
ποιος δεν θελει ευρωπη και κυπελλο? ολοι μας θελουμε, ομως εγω προσωπικα δεν ειμαι σε φαση να τραβηξω τοσο το σχοινι τωρα.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!) - Σελίδα 10 Empty Απ: Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!)

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 6/5/2015, 15:30

γιατρε μου εγω καταλαβαινω τι εννοεις 
ναι Ηρακλης ειμαστε και πρεπει παντα να κυνηγαμε οτι καλυτερο μπορει να πετυχει η ομαδα
αλλα οπως λεει και ο τεο! στοχους θετει η δοιηκηση και μακαρι να ειναι οπως φετος 
να μιλαμε για πλεη οφ και να ειμαστε ηδη στην 2η αγωνιστη απο τα πλεη οφ και να μιλαμε για να βαζουμε τα δευτεροτριτα να παρουν συμμετοχες! 
δεν ειναι και λιγο ρε παιδες!

_________________
οπου πας! μαζι σου θα μαι ! παντα θα σαι ακολουθω! μια ζωη θα τραγουδαμε! δεν μας εμεινε μυαλο!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!) - Σελίδα 10 Empty Απ: Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!)

Δημοσίευση από teo 6/5/2015, 20:24

παιζει να ανοιξει 3η θεση στα πλει οφ...

αρα σιγουρα θα ανεβει η κουλα...

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!) - Σελίδα 10 Empty Απ: Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!)

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 6/5/2015, 20:27

εαν ανοιξει τριτη θεση θα ειναι επειδη θα πεσει η βεροια λογο εγκληματικης οργανωσης 
πιστευω πως δεν θα γινει κατι τετοιο αλλα εαν γινει τοτε πιστευω θα ανεβει λαρισα, ο κουγιας,βολος (δηλαδη εαν πεσει παραμαγαζο του γαυρου θα ανεβει και παραμαγαζο)
μακαρι η τριτη ομαδα να ηταν η σμυρνη αλλα αυτο θα φανει στην πορεια!

_________________
οπου πας! μαζι σου θα μαι ! παντα θα σαι ακολουθω! μια ζωη θα τραγουδαμε! δεν μας εμεινε μυαλο!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!) - Σελίδα 10 Empty Απ: Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!)

Δημοσίευση από tolisblue 7/5/2015, 00:33

Κάτσε να δούμε αν θα υπάρχει η προοπτική Ευρώπης γιατί πολλά λέγονται...

tolisblue

Αριθμός μηνυμάτων : 172
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2013
Ηλικία : 35

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!) - Σελίδα 10 Empty Απ: Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!)

Δημοσίευση από DIMSAV 7/5/2015, 00:57

Bezyr έγραψε:Στο ποστ λεω ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΟΣ που θα κανουμε.Αν κανεις ομαδα πρωταθλητισμου ριχνοντας 20 μυρια και χανεις απο τον Πλατανια δεν θα κραξεις?
Αναλογα της ομαδος που θα κανεις.
Και με 20 χιλιαδες να κανεις ομαδα αφου ειμαστε ΗΡΑΚΛΗΣ οχι μονο τον πλατανια αλλα και τους αλλους ολους θα πρεπει να κερδιζουμε οπως παλια να ΛΑΙΜΑΙ ΗΡΑ.
DIMSAV
DIMSAV

Αριθμός μηνυμάτων : 819
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!) - Σελίδα 10 Empty Απ: Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!)

Δημοσίευση από Bezyr 7/5/2015, 12:32

+1908
Διμσαβιε, οι νεωτεροι που δεν θυμουνται την ομαδαρα που εσπερνε παλια τους παντες και γεμιζε γηπεδα, λογικο ειναι να εχουν μικροτερες απαιτησεις.Αυτο το κακο εγινε με τα τελευταια λαμογια.Γι αυτο λεγαμε οτι θα καταντησουμε Εθνικος σιγα σιγα οσο παραμενουμε κατω.Γιατι τα νεωτερα παιδια, παγιωνουν την αποψη, "αυτα μπορουμε αυτα κανουμε".
Εμ δεν ειναι ετσι....Το να θεωρεις αυτονοητο για μια ομαδα που φερνει 20 χιλ στη Β, ναανει ομαδα και να ζηταμε να  κερδιζει μεσα εξω τα λιμα ειναι πολυ?cheers
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!) - Σελίδα 10 Empty Απ: Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!)

Δημοσίευση από Επισκέπτης 7/5/2015, 12:58

Ξεχνάτε βέβαια τις οκταετίες και τις δωδεκαετίες στα συμβόλαια. Όπως και το ότι παίζαν μόνο 2 ξένοι. Το κάνετε εσκεμμένα; ή είναι η γεροντική άνια; Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!) - Σελίδα 10 Empty Απ: Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!)

Δημοσίευση από bluedevil 7/5/2015, 13:03

Δηλαδή η νεότερη γενιά Ηρακληδέων,συμβιβασμένη ,φοβισμένη, κομφορμιστική, ενώ η παλαιότερη γενιά Ηρακληδέων ,ασυμβίβαστη ,οραματίστρια, αντικομφορμιστική; εγώ θα διαφωνήσω, φιλικά cheers

bluedevil

Αριθμός μηνυμάτων : 456
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!) - Σελίδα 10 Empty Απ: Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!)

Δημοσίευση από mos 7/5/2015, 13:53

Γενικά, αν δεν έχεις απαιτήσεις δεν πρόκειται να πετύχεις κάτι. Από την άλλη δεν μπορείς να απαιτείς στόχους εκτός πραγματικότητας. Στη δική μας περίπτωση σήμερα, το πρωτάθλημα της Βου είναι ένας στόχος ρεαλιστικός και πρέπει να επιδιωχθεί.

Και ο κόσμος νομίζω σήμερα είναι σε πολύ καλύτερο επίπεδο. Έχει μεγαλύτερη συμμετοχή και διάθεση αλλά και γνώση και ωριμότητα, λόγω των τελευταίων χρόνων.

Οι προϋποθέσεις για μένα είναι οι ιδανικές για να χτιστεί κάτι πολύ καλό και σε στέρεες βάσεις τα επόμενα χρόνια. Η μπάλα πλέον είναι στον Παπασάκη... αυτός πρέπει να κάνει παιχνίδι.
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!) - Σελίδα 10 Empty Απ: Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!)

Δημοσίευση από Bezyr 7/5/2015, 14:28

mos έγραψε:Γενικά, αν δεν έχεις απαιτήσεις δεν πρόκειται να πετύχεις κάτι. Από την άλλη δεν μπορείς να απαιτείς στόχους εκτός πραγματικότητας. Στη δική μας περίπτωση σήμερα, το πρωτάθλημα της Βου είναι ένας στόχος ρεαλιστικός και πρέπει να επιδιωχθεί.

+1908 Α-Κ-Ρ-Ι-Β-Ω-Σ

Και ο κόσμος νομίζω σήμερα είναι σε πολύ καλύτερο επίπεδο. Έχει μεγαλύτερη συμμετοχή και διάθεση αλλά και γνώση και ωριμότητα, λόγω των τελευταίων χρόνων.

+1908.Ελπιζω να μην κανουν τα δικα μας λαθη και μενουν μονο στην "καλη μπαλα"

Οι προϋποθέσεις για μένα είναι οι ιδανικές για να χτιστεί κάτι πολύ καλό και σε στέρεες βάσεις τα επόμενα χρόνια. Η μπάλα πλέον είναι στον Παπασάκη... αυτός πρέπει να κάνει παιχνίδι.

+1908 Ήδη αποτελει λαχειο.Μακαρι να φανει και πεινασμενος για τιτλο, αν και οι δηλωσεις του μετα τον αποκλεισμο "του χρονου θα τα παρουμε ολα" ή κατι αναλογο μας καλυπτει απολυτα
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!) - Σελίδα 10 Empty Απ: Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!)

Δημοσίευση από teo 9/5/2015, 15:10

σημερα παιζουμε εμεις με τον χασοδικη. ασσος λεει η λογικη.
γαυροβολος-τυρι. μια νικη ειναι να κανει ο μπεος ας βγαλει το κομπλεξ του στο τυρι.
κουλα-σμυρνη. ασσος λεει η λογικη και εδω.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!) - Σελίδα 10 Empty Απ: Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!)

Δημοσίευση από Bezyr 9/5/2015, 16:15

χ και τα δυο πλιζ....
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!) - Σελίδα 10 Empty Απ: Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!)

Δημοσίευση από teo 10/5/2015, 09:48

Χ δεν εκατσαν φιλε αλλα δε γαμεις. παιξαμε μπαλαρα.
η βαθμολογια ειναι:
1.ΗΡΑ 16
2.κουλα 16
3.τυρι 6
4.σμυρνη 4
5.βολος 1
6.κουγιας 0
2 νικες ακομα και κλεισαμε και τυπικα την ανοδο.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!) - Σελίδα 10 Empty Απ: Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!)

Δημοσίευση από Επισκέπτης 10/5/2015, 10:09

θα φάει στο μεθεπόμενο μια ψωλάρα@ το γ@μημένο τυρί και ο μπαστουνόβλαχος τους μαζί
αντε γιατί δε τους ρίχνεις τάλιρο και βγάζουν στόμα τα μπαστάρδι@

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!) - Σελίδα 10 Empty Απ: Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!)

Δημοσίευση από teo 10/5/2015, 10:15

στο χειροτερο σεναριο μου για τον ΗΡΑ και παλι η ανοδος δεν χανεται.
ακομα και αν τερματιζαμε με 22 βαθμους.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!) - Σελίδα 10 Empty Απ: Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!)

Δημοσίευση από 3φ 10/5/2015, 10:54

Μια χαρα καθησανε τα αποτελέσματα. Πιεση μεχρι και τον τελευταιο αγώνα και μονο νίκες για να παρουμε το πρωταθλημα Smile

_________________
Ηρακλής Θεσσαλονίκης 1908...
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!) - Σελίδα 10 Empty Απ: Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!)

Δημοσίευση από teo 10/5/2015, 19:41

τα αλλα 2 ματσακια θα μας καθονταν καλυτερα αν εληγαν Χ.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!) - Σελίδα 10 Empty Απ: Play off ΑΝΟΔΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!)

Δημοσίευση από Knack 25/5/2015, 12:29

Φετος μετα απο πολλα χρονια παω γηπεδο χωρις σφιγμενο στομαχι (απο τη χρονια του Σαββα εχει να γινει αυτο)
Φετος για πρωτη φορα μετα απο χρονια παω να παιξω στην κουλα κι εχω την αισθηση οτι οχι μονο παω για διπλο αλλα ειμαι και "ασουμε φαβορι" (δεδομενης της καταστασης στην κουλα και των απουσιων της, αλλα κυριως γιατι εχω ομαδαρα).
Φετος μετα απο πολλα χρονια ειχα στοχους που ηξερα πως μπορω να τους πιασω.
Μετα απο πολλα πολλα χρονια (ισως απο την εποχη Τερτιλινη και τα πρωτα χρονια του περουκα μεχρι να τον παρουμε χαμπαρι) η ομαδα αποπνεει υγεια σε ολα τα επιπεδα (αγωνιστικο, διοικητικο, οικονομικο, οπαδικο).
Δυστυχως περασαν χρονια χαθηκαν ευκαιριες τιτλων και διακρισεων η ομαδα τρυπηθηκε απο πολλους (και οχι μονον διοικητικους) αλλα "ειμαστε ακομα εδω"
Ειναι ευκαιρια να βγουμε πρωταθλητες. Με διπλο σημερα νομιζω οτι δεν το χανουμε γιατι θα παρουμε ολα τα υπολοιπα λιμα.
Πλεον σε παιζουν τα ΜΜΕ.
Βλεπουμε θετικες ειδησεις στα χαμουτζιδικα ΜΜΕ.
Ολα αυτα ειναι μια προοδος οπως και να το δουμε.
Δεν ξερω εαν ειμαστε πλεον συστημικη ομαδα (κατι που δεν θα το ηθελα) η απλα τους αναγκασαμε να μας δεχτουνε (θελω να πιστευω) αλλα οτι και να ειναι πιστωνεται σαν μαγκια και μαλιστα μεγαλη του Θανασακη.
Πρωτη φορα δεν εχω γκρινια στην κερκιδα (τα μπνελικια σε Χουαν , Περονε και τωρα τελευταια Ρομανο ειναι πταισματα απο γκρινιαρηδες κεκτημενης ταχυτητας και ελαφρως μετρια αμπαλοσυνη)
Πρωτη φορα στη ζωη μου ο κοσμος αποθεωνει  προεδρο (βγαλε εξω τον Μυτιλ που ηταν και λιγο στημενο).
Ολα αυτα μου μοιαζουν σαν ενα ονειρο, καλο για να ειναι αληθινο, αλλα τσιμπιεμαι και βλεπω οτι ειναι πραγματικο.
Μακαρι να συνεχισουμε ετσι, ο Θανασακης να αποδειχτει "ο ανθρωπος μας" να εχουμε τη σοφια (μετα απο 30 χρονια φαπας) να διαχειριστουμε σωστα τις στραβες που θα ερθουνε (ειδικα στην κοπρολιγκ αγωνιστικα και αξωαγωνιστικα) και να επανελθουμε σε αυτο που ημασταν αλλα με αλλο DNA που θα μας επιτρεψει να πανηγυρισουμε και κανα τιτλο (χωρις να μας χαλανε συνεχεις παρουσιες στην Ευρωπη).
Επισης θελω η κοσμογονια στο ποδοσφαιρο να παρασυρει και το μπασκετ και τον ΓΣ (παρολο που τα μηνυματα απο εκει προκαλουν οργη και απογοητευση) και να ασχοληθουν σοβαροι ανθρωποι που θα βγαλουν τον ερασιτεχνη απο τη μαυριλα και θα ξαναδουμε NBAers στο Ιβανωφειο f4 στο βολλευ και ολυμπιακα μεταλλια σε αλλα αθληματα.
Μη με ξυπνατε...

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 10 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης