FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016

+25
Big bad wolf
papin
Knack
tolisblue
Mirlas1908
Iraklaras07
Ιολαος
natsinas75
Hood
Bezyr
Χαρίλαος Χαρίτων fake
dr. drake ramore
milano
maglin
DIMSAV
teo
bluedevil
luxus
mos
Γαλαζιος Ηρωας
rafael nadal
sakoulas74
Night Watcher
ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ
garba10
29 απαντήσεις

Σελίδα 10 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016 - Σελίδα 10 Empty Απ: Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016

Δημοσίευση από Hood 13/3/2016, 01:05

Δεν υπάρχει περίπτωση για ευρωπη

Ελάτε γηπεδο να χαρούμε την ομαδα και τελος
για φέτος

Hood

Αριθμός μηνυμάτων : 321
Ημερομηνία εγγραφής : 31/07/2015
Ηλικία : 30

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016 - Σελίδα 10 Empty Απ: Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016

Δημοσίευση από Bezyr 14/3/2016, 11:18

Εχθες αν δεν εκανε μπαμ οτι η ομαδα ειναι φτωχος συγγενης σε υλικο....ε ενταξει.
Η αμυνα χωρις Μπαρτο ειναι τρικυμια εν κρανιω.
Δεν μπορει να παιζεις σουπερ λιγκ με Σταμου.
Εδω με Μπαρτο και Ζιαμπαρη και λεμε οτι ειμαστε οριακοι.
Μπροστα ενα κερι στον Αποστολη.
Αμα φυγει για να βρει ο αλλος λεφτα για μεταγραφες, ποιος απο τους υπαρχοντες μπορει να τον αντικαταστησει?
Κανεις.
Γι αυτο λεω οτι αν θες ομαδα κοιτας ειτε να κρατησεις Βελλιο και να παρεις καλους παικτες ειτε αν τον δωσεις, να τον αντικαταστησεις με εναν ισαξιο με τα λεφτα που θα παρεις,και να ενισχυσεις και με αλλους παικτες την ομαδα.
Δυστηχως τα φετινα δεν αφηνουν νοτα αισιοδοξιας.
Πού και να μην ειχαμε να δωσουμε τον Αποστολη...
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016 - Σελίδα 10 Empty Απ: Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016

Δημοσίευση από bluedevil 14/3/2016, 12:54

Δοκάρι και γκολ όλα καλα, δοκάρι και έξω παλτουδιές.Η ομάδα χθες έβγαλε πάθος ενέργεια κυνήγησε τη νίκη μέχρι τη λήξη, εγω προσωπικά αν βλέπω να παίζει έτσι η ομάδα σε κάθε παιιχνίδι δεν με πειράζει και αν χάνει βαθμούς.

bluedevil

Αριθμός μηνυμάτων : 456
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016 - Σελίδα 10 Empty Απ: Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016

Δημοσίευση από Bezyr 14/3/2016, 13:13

Αυτο ειναι το θελω σου απο τον Ηρακλη? Ας χανουμε αρκει να προσπαθουν οι παικτες?
Σορρυ, εγω θελω να κερδιζω τους παντες.
Και να κανω ομαδα που να μπορει.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016 - Σελίδα 10 Empty Απ: Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016

Δημοσίευση από draco71 14/3/2016, 13:53

Άποψή μου είναι πως η ομάδα φέτος έκανε υπέρβαση. Όχι κάτι τρομερό, λίγο παραπάνω σε σχέση με το "υλικό" που έχει. Κυρίως κάποια πολύ καλά αποτελέσματα, λίγο-πολύ μη αναμενόμενα, λόγω ψυχής που έβγαλε στο χορτάρι. Π.χ. νίκη με ΠΑΟ, νίκη στην Τρίπολη, νίκη σε ΠΑΟΚ. Ευρώπη και τέτοια είναι μόνο για κουβεντιάζουμε θεωρητικά, δεν προκύπτει από τη συνολική παρουσία της ομάδας από πουθενά. Ακόμη και για τους πιο αισιόδοξους, το θέμα τελείωσε στην τετράδα Πανιώνιος, Λεβαδειακός, Πλατανιάς, Ξάνθη. Συμπτωματικά ή μη, είναι ακριβώς η περίοδος που θα μπορούσαν να γίνουν διορθωτικές κινήσεις στο ρόστερ. Και πάλι δεν πιστεύω πως θα γινόταν κάτι πολύ παραπάνω, αλλά σου αφήνει το "και αν;".
 
Κάνοντας πρόωρο ταμείο, είμαι πολύ ευχαριστημένος από τον Παπαδόπουλο και αρκετά από τους παίχτες. Ο πρόεδρος έχει την εκτίμηση και τη στήριξή μου όμως, αν του χρόνου δεν ενισχυθεί η ομάδα, βλέπω ζόρια. Ειδικά αν θέλουμε την υπέρβαση, το ρόστερ θέλει σημαντικές προσθήκες.
 
Με χαρά θα "ακούσω" τις απόψεις και τις διαφωνίες σας.
 
ΥΓ. Για χτες με τη Βέροια, ο Βεζίρης τα είπε όλα. Δεν έχει να κάνει με το δοκάρι. Σε όλο το παιχνίδι φαινόταν πως η ομάδα ήθελε αλλά δε μπορούσε παραπάνω. Αν το δοκάρι ήταν γκολ θα χαιρόμασταν πολύ, αλλά αυτό δε θα άλλαζε κάτι ούτε στην εικόνα της ομάδας ούτε στις ανύπαρκτες πιθανότητες για Ευρώπη.
draco71
draco71

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 06/01/2016
Ηλικία : 52
Τόπος : Πάτρα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016 - Σελίδα 10 Empty Απ: Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016

Δημοσίευση από bluedevil 14/3/2016, 14:38

Bezyr έγραψε:Αυτο ειναι το θελω σου απο τον Ηρακλη? Ας χανουμε αρκει να προσπαθουν οι παικτες?
Σορρυ, εγω θελω να κερδιζω τους παντες.
Και να κανω ομαδα που να μπορει.
Βεζύρη, απο μεγάλα λόγια υποσχέσεις και όνειρο χωρις πραγματικές βάσεις, χωρτάσαμε και σαν γριές κ σαν Έλληνες (προσφατα τα παραδείγματα).Αν ακομα κ τώρα δεν καταλάβουμε οτι οι καλές πορείες -ο πρωταθλητισμός θα έρθει μόνο με σωστή οργάνωση, με πολύ δουλειά -αγάπη-μεράκι-χρόνο και χρήμα, όλα μαζι, δεν υπάρχει σωτηρία.Τα παιδια χθες προσπαθήσαν πάρα πολύ, αν βλέπω τέτοια προσπάθεια ΠΑΝΤΑ, ειμαι σίγουρος γρήγορα θα ρθουν και οι διακρίσεις.

bluedevil

Αριθμός μηνυμάτων : 456
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016 - Σελίδα 10 Empty Απ: Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016

Δημοσίευση από Iraklaras07 14/3/2016, 14:45

Νομίζω πως χθες η χρονιά τελείωσε. 
Δεν θα σχολιάσω τα αγωνιστικά -διοικητικά άλλωστε έχουν χιλιοειπωθεί.

Αυτό που έχω να πω είναι πως ο Ηρακλής μας μίκρυνε επικίνδυνα . 
Ας το αποδεχτούμε. Αποτελεί μια δυσάρεστη αλήθεια.

Διοίκηση-παίκτες-προπονητής-οπαδοί πρέπει όλοι μαζί να ξανά κάνουμε τον Ηρακλή μας μεγάλο.
Από την επόμενη χρονιά καμιά δικαιολογία από κανέναν.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5795
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016 - Σελίδα 10 Empty Απ: Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016

Δημοσίευση από rafael nadal 14/3/2016, 14:46

Iraklaras07 έγραψε:Νομίζω πως χθες η χρονιά τελείωσε. 
Δεν θα σχολιάσω τα αγωνιστικά -διοικητικά άλλωστε έχουν χιλιοειπωθεί.

Αυτό που έχω να πω είναι πως ο Ηρακλής μας μίκρυνε επικίνδυνα . 
Ας το αποδεχτούμε. Αποτελεί μια δυσάρεστη αλήθεια.

Διοίκηση-παίκτες-προπονητής-οπαδοί πρέπει όλοι μαζί να ξανά κάνουμε τον Ηρακλή μας μεγάλο.
Από την επόμενη χρονιά καμιά δικαιολογία από κανέναν.

δε νομιζω να υπαρχει κανεις που να μην το αποδεχεται....εισαι μια δεκαετια μακρια απο τον ελαχιστο στοχο σου (ευρωπη)...αναποφευκτα θα μικρυνεις

rafael nadal

Αριθμός μηνυμάτων : 319
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016 - Σελίδα 10 Empty Απ: Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016

Δημοσίευση από luxus 14/3/2016, 19:00

ο Ηρακλής δεν μίκρυνε τώρα
μίκρυνε αναπόφευκτα έπειτα από τόσα χρόνια απουσίας
όπως επίσης και από τα τελευταία 5 χρόνια στην Α
χοντρικά μια δεκαετία η ομάδα είναι στη β` διαλογή

αν δεν ξεκινήσουμε με αυτό σαν δεδομένο,με σκοπό να το αλλάξουμε και να κάνουμε την ομάδα μας ελκυστική για παίχτες-χορηγούς-φιλάθλους κλπ δεν πρόκειται να δούμε χαίρι

η χρονιά πήγε όπως την περιμέναμε με την προσθήκη της λούτσας στον συμπολίτη,που την είχαμε υποσχεθεί και κρατήσαμε τον λόγο μας,της λούτσας στην τρίπολη,με δέκα και ανατροπή γιατί τους το χρωστούσαμε χρόνια και της λούτσας στον βάζελο γιατί το παίζει μωρή παρθένα όταν τον βιάζει ο γαύρος,ξεχνώντας τα δικά του.

ακόμα και με νίκη δεν προλαβαίναμε την πεντάδα
του χρόνου όμως είναι μια άλλη χρονιά
δίχως δικαιολογίες για παίκτες-προπονητή και κυρίως για την διοίκηση-πρέπει να τελειώνουν οι διοικητικές αλχημείες και να καταλήξουμε σε ένα στελεχωμένο και οργανωμένο διοικητικό σχήμα

με 2-3 προσθήκες ποιότητας σε συγκεκριμένες θέσεις,θεωρώ πως χτυπάς άνετα πεντάδα
παράλληλα κρατάς τον Απόστολο άλλη μια χρονιά και τον πουλάς του χρόνου με σοβαρά οικονομικά οφέλη

εμένα αυτή είναι η γνώμη μου γιατί πολύ δύσκολα αναπληρώνεται τέτοιος παίχτης-από τον κωνσταντίνου έχουμε να δούμε τέτοιο φορ

_________________
ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ
luxus
luxus

Αριθμός μηνυμάτων : 166
Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016 - Σελίδα 10 Empty Απ: Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016

Δημοσίευση από Bezyr 14/3/2016, 22:53

Δυστηχως Λουξους δεν ειναι μονο 2-3 καλες συνθηκες, γιατι καποιοι αποχωρουν.
Θα ηταν π.χ αν ο Ρομανο Μπαρτο Περονε ηταν στα ντουζενια τους,και πιθανοτατα δεν μας χαιρετουσαν,αν ο Καρεμ ηταν παικτης, αν δεν εφευγε ο Βελλιος, αν ο Μοντειρο εδειχνε παικταρας-χλωμο, αν συνεχιζε υγιης ο Λαζαρ, αν δεν ειχαμε τα στρατιωτικα για 3, αν επαιζε ο Λουκινας ωστε να μην μενει στασιμος.
Ειναι πολλα τα αγωνιστικα θεματα, ακριβως γιατι φετος δεν εγιναν τα αναμενομενα.
Ακομα και ο Λεο δεν ξερουμε αν μπορει να οργανωσει τοσο καλα οσο ο Ρομανο στα καλα του.
Δυστηχως χασαμε μια ταξη και τωρα πρεπει να τρεξουμε...
Φοβαμαι οτι θελουμε πολλους παικτες.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016 - Σελίδα 10 Empty Απ: Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016

Δημοσίευση από 3φ 15/3/2016, 10:24

Του Λουκινα δεν του φταιει κανεις εκτος του εαυτου του και του μανατζερ του. Οταν ξαφνικα την βλεπεις Ζλαταν των φτωχων με μια καλη χρονια, δεν μπορεις να εκβιαζεις καταστασεις.

Και καλο που εμεινε κιολας , γιατι αν πηγαινε σε κανενα κουλοβαζελο απο τον Οκτωβρη κιολας θα επαιζε δανεικος στην Β εθνικη. Εδω πιο πολυ μπαλα ακουμπαει.

_________________
Ηρακλής Θεσσαλονίκης 1908...
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016 - Σελίδα 10 Empty Απ: Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016

Δημοσίευση από rafael nadal 15/3/2016, 11:54

του Λουκινα του προταθηκε να παει δανεικος και αρνηθηκε?γιατι αν δεν του προταθηκε ειναι λαθος της ΠΑΕ και οχι του ιδιου

να θυμησω απλα οτι στην αρχη της σεζον μας παρουσιαζοτανε οτι εχουμε 3 ισαξιους τερματοφυλακες...φτασαμε Μαρτιο και επειδη προφανως ο Γιαννικογλου μονο στα λογια ηταν ισαξιος με τους αλλους 2 ο πιτσιρικας δεν εχει παρει ουτε ενα παιχνιδι στα ποδια του...και το καλοκαιρι δεν ειχε γινει ποτε η σκεψη να παει δανεικος

rafael nadal

Αριθμός μηνυμάτων : 319
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016 - Σελίδα 10 Empty Απ: Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016

Δημοσίευση από Bezyr 15/3/2016, 12:14

Συμφωνω με Rafael απολυτα
Και στις δυο περιπτωσεις εγινε παπαρια στον σχεδιασμο αλλα και στην εφαρμογη αγωνιστικου πλανου μετα.
Ο Λουκινας εκανε 15 γκολ περυσι
Απο ποια ομαδα να φυγει και να παει δανεικος που?
Απο τον Ηρακλη που επαιξε κατα 99% με την περυσινη ομαδα?
Που ειχε 2 φορ και εφερε αλλα 2?
Ο Λουκινας επρεπε να φυγει δανεικος για να μεινει να παιζει ο Μπουλουτ?  Very Happy
Οσο για Γιαννικογλου επισης το ιδιο.
Ενας τερματοφυλακας που περυσι οταν χρειαστηκε εβγαλε ματια δεν πηρε λεπτο συμμετοχης
Και υποθετω κατι λουμπες που εκανε ο Περνις αν τις εκανε ο Γιαννικογλου θα εφευγε νυχτα απο την ομαδα.Καλα, επιασε και καποιο πεναλτυ.Οκ
Αυτα απο ο,τι ειδαμε στο γηπεδο.
Αν εγιναν συζητησεις με Λουκινα και επαιξε τιποτε αλλο, ας πει καποιος.
Αλλα οχι και οτι φταιει ο παικτης επειδη ειχαμε 4 φορ...
Ο δε Λουκινας αν θυμαμαι ανανεωσε ΑΦΟΥ ηρθε ο Βελλιος, ετσι δεν ειναι?
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016 - Σελίδα 10 Empty Απ: Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016

Δημοσίευση από Big bad wolf 15/3/2016, 14:03

Ο Λουκίνας έπρεπε να μείνει, ο Περόνε έπρεπε να φύγει και τα λεφτά που παίρνει μαζί με του Λάζαρ να πήγαιναν από την αρχή σε έναν καλύτερο χαφ από τον Λάζαρ. Δεν είναι και λίγα, μαζί πρέπει να παίρνουν καμιά 180χιλ. Αφού έμεινε έπρεπε να πάει δανεικος αλλά για να πάει δανεικός έπρεπε να πάει και κάπου να βελτιωθεί, δηλαδή κάπου που και να παίζει και να έχει ανταγωνισμό και να έχει και σοβαρό προπονητή που θα ασχοληθεί μαζί του. Απ'ότι είχα ακούσει το Δεκέμβριο η μοναδική σοβαρή πρόταση για δανεισμό που είχε ήταν από τον ΟΦΗ (που ο Νιόμπλιας είναι και σχετικά αξιοπρεπής προπονητής και ο ΟΦΗ κάλυπτε σχεδόν όλο το συμβόλαιο του) αλλά δεν ήθελε να πάει Γ' Εθνική.

Για τον Γιαννίκογλου ειδικά δεν ξερω αλλά γενικά ξέρω ότι ο Φωτάρας τώρα παίζει να είναι και ο Νο1 προπονητής τερματοφυλάκων στην Ελλάδα. Αν η επιλογή του Γιαννίκογλου ήταν Σέρρες ή 3ος στον Ηρακλή δεν υπάρχει δίλλημα. 1000 φορές να κάνει προπόνηση κάθε μέρα με τον Γκιζέλη. Ακούω μάλιστα ότι η γειτονιά παραδίπλα ορέγεται πολύ τον Φώτη, κανονίστε να μας τον φάνε.

Και χθες εκεί που πετούσα χαρταετό άκουσα τα εξής

1. Υπάρχει και άλλος παίκτης εκτός του Βέλλιου που 99% θα πουληθεί στο εξωτερικό το καλοκαίρι.
2. Υπάρχει μεγάλο ενδιαφέρον και σχεδόν συμφωνία για τον Μανούσο.
3. Ο μποροθρήνος έβαλε κοινούς γνωστούς για να ψήσουν τον Παπασάκη να τους δώσει με μεταγραφή τον Παπαδόπουλο αλλά έπεσε πόρτα.
Big bad wolf
Big bad wolf

Αριθμός μηνυμάτων : 1346
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016 - Σελίδα 10 Empty Απ: Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 15/3/2016, 14:30

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Ενα τσεκ για αυτα που γραφει

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016 - Σελίδα 10 Empty Απ: Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016

Δημοσίευση από Iraklaras07 15/3/2016, 14:35

Big bad wolf έγραψε:1. Υπάρχει και άλλος παίκτης εκτός του Βέλλιου που 99% θα πουληθεί στο εξωτερικό το καλοκαίρι.
2. Υπάρχει μεγάλο ενδιαφέρον και σχεδόν συμφωνία για τον Μανούσο.
3. Ο μποροθρήνος έβαλε κοινούς γνωστούς για να ψήσουν τον Παπασάκη να τους δώσει με μεταγραφή τον Παπαδόπουλο αλλά έπεσε πόρτα.
1. Ο Σαραμαντάς λογικά.
2. Εντάξει δεν είναι κακός αλλά Βέλλιος δεν είναι.Νομίζω στο σκοράρισμα το έχει αλλά δεν είναι τόσο ποιοτικός όσο ο Τόλης.
3. Το πιστεύω. Υπάρχουν τέτοιες φήμες άλλωστε.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5795
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016 - Σελίδα 10 Empty Απ: Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016

Δημοσίευση από Iraklaras07 15/3/2016, 14:38

Γαλαζιος Ηρωας έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Ενα τσεκ για αυτα που γραφει

Πάντως ο Φυτανίδης για αντικαταστάτης του Μπάρτο δεν θα με χάλαγε.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5795
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016 - Σελίδα 10 Empty Απ: Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 15/3/2016, 14:44

Θα ελεγα να κρατησουμε τον Μπαρτο αλλη μια χρονια αλλα σαν λυση απο τον παγκο και να παρουμε τον Φυντανιδη.Για Σπυροπουλο τι λετε?

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016 - Σελίδα 10 Empty Απ: Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016

Δημοσίευση από Big bad wolf 15/3/2016, 15:05

Iraklaras07 έγραψε:1. Ο Σαραμαντάς λογικά.
2. Εντάξει δεν είναι κακός αλλά Βέλλιος δεν είναι.Νομίζω στο σκοράρισμα το έχει αλλά δεν είναι τόσο ποιοτικός όσο ο Τόλης.

1. Νομίζω πως όχι Wink
2. Δεν είναι για αντικαταστάτης του Βέλλιου. Θα έβαζα €5 στοίχημα ότι ο αντικαταστάτης του Βέλλιου θα είναι ο Πετρόπουλος, εκτός αν είναι κανένας 30χρονος διεθνείς καμερουνέζος που παίζει στην Τουρκία lol!

Γαλαζιος Ηρωας έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Ενα τσεκ για αυτα που γραφει

Είμαι αρκετά σίγουρος ότι για τον Βέλλιο υπάρχει επιβεβαιωμένο και έμπρακτο ενδαφέρον από top ομάδα της Ολλανδίας (αν και νομίζω πρώτη του επιλογή είναι να γυρίσει στο Ηνωμένο Βασίλειο).

Και επίσης είμαι αρκετά σίγουρος ότι και ο Σπυρόπουλος και ο Σαλπιγγίδης μιλήσανε με τον Παπασάκη αλλά δεν τους έψησε για συμβόλαιο με το παιχνίδι.
Big bad wolf
Big bad wolf

Αριθμός μηνυμάτων : 1346
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016 - Σελίδα 10 Empty Απ: Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016

Δημοσίευση από Bezyr 15/3/2016, 15:26

Ο Πετροπουλος στα 30 δεν μπορει νομιζω να αντικαταστησει τον Βελλιο.
Απο Ελλαδα ο Μαντζιος εκανε πολυ καλη σαιζον, εμενα με εντυπωσιασε το πως επαιξε φετος αλλα νομιζω ειναι στα 33 πια...
Τα υπολοιπα ονοματα Σαλπιγγιδης, εξ ποδοσφαιριστης και Σπυροπουλος, νομιζω οτι κανουν για καμμια Καλλονη.
Αμα δεν θες ακριβο φορ παρε κανα τηλεφωνακι σε τιποτε αλανια σαν τον Φοφονκα και πες του με ενα χαρτι τι φορ βρισκω....
Και μετα ας παει το αφεντικο να φερει τον Πετροπουλο.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016 - Σελίδα 10 Empty Απ: Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016

Δημοσίευση από Iraklaras07 15/3/2016, 15:32

Big bad wolf έγραψε:
Iraklaras07 έγραψε:1. Ο Σαραμαντάς λογικά.
2. Εντάξει δεν είναι κακός αλλά Βέλλιος δεν είναι.Νομίζω στο σκοράρισμα το έχει αλλά δεν είναι τόσο ποιοτικός όσο ο Τόλης.

1. Νομίζω πως όχι Wink
2. Δεν είναι για αντικαταστάτης του Βέλλιου. Θα έβαζα €5 στοίχημα ότι ο αντικαταστάτης του Βέλλιου θα είναι ο Πετρόπουλος, εκτός αν είναι κανένας 30χρονος διεθνείς καμερουνέζος που παίζει στην Τουρκία.
1.Αν δεν είναι ο Σαραμαντάς τότε ποιός ρε ; Το μυαλό μου πάει στον Τέλη τον Καρασσαλίδη αλλά λένε πως το συμβόλαιο του λήγει αρά δεν θα είναι μεταγραφή.
2. Αν είναι για αντι-Περόνε τότε νομίζω είναι πολύ καλή κίνηση. 
Ο Πετρόπουλος έχει 5 συμμετοχές στην β ιταλίας.Εμένα προσωπικά δεν μου κάνει .
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5795
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016 - Σελίδα 10 Empty Απ: Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016

Δημοσίευση από Big bad wolf 15/3/2016, 15:54

@Bezyr

Δεν εκφράζω άποψη, μεταφέρω ότι ακούω. 

Αν διάλεγα εγώ θα έπαιρνα τον παικταρά Airam Cabrera από την Korona Kielce, ομάδα που είχαμε φέρει τον Βούκοβιτς, που είχε βγει πριν 2 χρόνια πρώτος σκόρερ στην 3η Ισπανίας. Τανκς.

Επίσης νομίζω ότι ο Επαλέ μπορεί να ξέρει κάποιον 30χρονο διεθνή καμερουνέζο που παίζει στην Τουρκία  scratch

@Iraklaras7

Χουαν, τον θέλουν Κύπρο και Τουρκία (έτσι ακούω). ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ, θα φύγει. Για τον Καρασαλίδη ακούω ότι έχει μεγάλο έρωτα ο Τσιώλης (όπως και για τον Λουκίνα).

Και ο Μανούσος δεν είναι ο μόνος παίκτης της Καλλονής που μας ενδιαφέρει btw. Μας αρέσει και ο τέρμας, και ο Ελλακόπουλος και ο Γεωργίου.
Big bad wolf
Big bad wolf

Αριθμός μηνυμάτων : 1346
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016 - Σελίδα 10 Empty Απ: Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016

Δημοσίευση από Iraklaras07 15/3/2016, 15:59

άμα είναι να κάνουμε τέτοιες μεταγραφές να το κλείσουμε το μαγαζάκι...
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5795
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016 - Σελίδα 10 Empty Απ: Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016

Δημοσίευση από Big bad wolf 15/3/2016, 16:04

Iraklaras07 έγραψε:άμα είναι να κάνουμε τέτοιες μεταγραφές να το κλείσουμε το μαγαζάκι...

Το τέρμα της Καλλονής μια χαρά είναι. Ο Μανούσος για rotation επίσης μια χαρά είναι. Οι άλλοι είναι για το ανάθεμα, συμφωνώ.

Η Τουρκία θα φορεθεί πολύ το καλοκαίρι πάντως λέω εγώ. Και στο πάρε και στο δώσε.
Big bad wolf
Big bad wolf

Αριθμός μηνυμάτων : 1346
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016 - Σελίδα 10 Empty Απ: Αγωνιστικά Περιοδου 2015-2016

Δημοσίευση από Bezyr 15/3/2016, 16:21

@Big bad wolf
To καταλαβα φιλε οτι δεν το εξεφρασες σαν αποψη, κι εγω σαν παρατηρηση το εγραψα με αφορμη τα οσα μεταφερεις. 
Και καλα κανεις και μας μεταφερεις οσα τρεχουν για να χουμε να συζηταμε και τιποτε.. Very Happy
Και ακομα καλυτερα να πεφτουν και ονοματα γενικα γιατι φετος η χρονια πρεπει να ειναι καλη...
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 10 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης