FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

+29
rafael nadal
tolisblue
milano
Night Watcher
Bezyr
www_theo_ira
antonievic
tolaras10
teo
Iraklaras07
Coleman10
Γαλαζιος Ηρωας
natsinas75
ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ
papin
georgeka074
mos
bluedevil
Behind the curtain
Hood
Χαρίλαος Χαρίτων fake
maglin
Timetraveler
Milt
sakoulas74
luxus
Knack
xibalba
33 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 31 Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 31  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 26/10/2015, 22:20

Η Κυπρος που κολλαει τεο?

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από teo 26/10/2015, 22:40

Ε αμα δε βρούμε τεχνικό διευθυντή μέχρι τις μεταγραφές ψωνιζουμε απο Κύπρο  cheers

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 26/10/2015, 22:56

Παντως δυσκολο να βρεθουν καλοι παικτες ελευθεροι τον Γεναρη.Κοιταζα το transfermakt ποιοι τελειωνουν τον δανεισμο τους και απογοητευτικα.Πολυ φοβαμαι οτι θα παμε σε δανεικους απο γαυρο.

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από teo 26/10/2015, 23:14

Χαχα αμα γινει αυτό δεν ξερω αν θα με αντεξετε στο φορουμ. Αλλά εγω δεν ειμαι το σημαντικό.
Οι σχέσεις προέδρου κόσμου θα χαλάσουν μια και καλή και για παντα.
Αυτό=τέλος Καναδός (προσωπική άποψη παντα)

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από mos 26/10/2015, 23:24

Πες το κολλητάρι σου όχι απλά να μην το διανοηθούν, αλλά ούτε καν να το διοχετεύουν για να κόψουν αντιδράσεις.
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από teo 26/10/2015, 23:57

Ακριβως όπως το λεει ο μος. 
Αλλά ρε συ Γ.Η.  εσυ είδες το τρανσφερμαρκτ και λες ίσως παρουμε δανεικό απο γαυρο ή απο εδω το πάμε απο εκει το πάμε, είπες να μας το πεταξεις με τροπο?

Αμα θέλουν να ξανά κόψουν αντιδράσεις μετα το τεστ πηρουνιας πεστους καλυτερα να πάρουν δρόμο αν έχουν τέτοιο Ηρακλή στο μυαλό τους.
Να πάνε στο σκουλικι να κανουν  χρυσές δουλειες

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 27/10/2015, 00:00

Δεν το ειπε το κολληταρι μου για τους δανεικους του γαυρου mos εγω το λεω.Το κολληταρι μου ειπε οτι χρειαζετε η ομαδα 3-4 παικταραδες για να κρατηθει στην ΣΛ.Απλως του προτινα να κοιταξει την περιπτωση του Βλαχοδημου στα αριστερα. Cool
Αλλα δειται τωρα ποιο ειναι το προβλημα,οσοι ειναι ελευθεροι ουσιαστικα εχουν 5 μηνες να παιξουν μπαλα,οι συντριπτικη πλειοψηφια οσων ο δανεισμος τελειωνει Δεκεμβρη-Γεναρη ειναι στην Αγγλια και ηλικιας 19-22.

Υ.Γ.Πιστεψτε με καμια συζητηση δεν εγινε για δανεικους απο τον γαυρο.Αυτο το διαβασα σαν σχολιο στην γκαζεττα η στο SDNA και μου μπηκε η ιδεα.

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από mos 27/10/2015, 00:10

Παίκτες καλοί υπάρχουν και έρχονται και μάλιστα με λογικά συμβόλαια. Με χαρτζιλίκια είναι που δεν έρχονται.
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από teo 27/10/2015, 00:14

Ε θα πάρουμε παίχτη που ξεκουράζεται 5 μηνες.που το κακό?χεχε.

Καλό θα  ηταν να παρουμε πρώτα ένα τεχν διευθ και μετά παιχτες.
Για να πέσουμε πρεπει πραγματικά να αυτοκτονησουμε.
Αυτό που περιμενω να κανουμε είναι αποδεσμεύσεις και ενα σέντερ μπακ, δεκαρι,αριστερό εξτρέμ κινησεις παραμονής καθαρά. 

Οι μαλακιες πληρώνονται πες στον φιλο σου να πει στον καναδό. 
Δεν του φταίμε εμείς και τωρα θα ξηλωθει δίπλα.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από teo 27/10/2015, 00:15

Με χαρτζιλίκι πήρες χάντι.
Με 80.000 ευρώ έχει ο νιονιος τον μπουμαλ.
Τρέ μπαναλ παίχτης βέβαια....

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από Coleman10 27/10/2015, 00:25

Τελικά ο Καναδός είναι τσιγκούνης η δεν έχει μία;;
Coleman10
Coleman10

Αριθμός μηνυμάτων : 83
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 27/10/2015, 00:50

Μην αγχωνεσαι τεο τον πιεσα αρκετα για το ζητημα του τεχνικου διευθυντη και συμφωνει μαζι μου.Με προβληματισε ομως εντονα αυτα που ειπε για τις αμοιβες του τεχνικου διευθυντη.

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από teo 27/10/2015, 09:06

Coleman10 έγραψε:Τελικά ο Καναδός είναι τσιγκούνης η δεν έχει μία;;

Αυτη την απορία διαφωνία καλύτερα ειχαμε με τον Βεζύρη και τον ντοκτορα9.
Εγω πιστεύω ότι, οτι βγαλεις προς τα έξω (προφίλ) αυτό θα πιστέψουν. Γι αυτό και ειναισφιχτος για να μην υπάρξει κάποια απαίτηση για παίχτη.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από Bezyr 27/10/2015, 14:45

Βασικα ο Γαλαζιος Ηρωας καλα κανει και μας ριχνει καμμια πληροφορια, να ξερουμε, εστω και ανεπιβεβαιωτα κατα πού τραβαμε.
Μιλανο, περιμενουμε κι απο σενα τιποτε... Very Happy Very Happy tongue
Λοιπον, σκεφτομαι, και πειτε μου αν κανω λαθος, τελικα, ΔΕΝ ειναι το οικονομικο το προβλημα που μας γ@μει αυτην την στιγμη.
Και παω στοιχημα, οτι αυτην την στιγμη που μιλαμε, το πιθανοτερο ειναι ο ισολογισμος να ειναι στα +.
Η μεγαλη παπαρια που εγινε, ειναι οτι , δεν εγινε σοβαρος προγραμματισμος απο επαγγελματιες ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ της σαιζον..
Δηλ αν κατσουμε τωρα εδω 5-6 ατομα, Παπεν, Μπαμπαστρουμφ, Μος ,Διμσαβ, Τεο Σακ κλπ κλπ, και μας πουνε, ρε σεις εχετε ενα μυριο να φερετε 3 παικτες (για το καλοκαιρι μιλαω), χειροτερους θα φερναμε απο αυτους που ηρθαν?
Εγω λεω ισως και καλυτερους.
Το θεμα ομως δεν ειναι αυτο.
Το θεμα ειναι, να κατσουν ο κοουτς, ο διευθυντης, ο προεδρος, ολοι οι προπονητες της ομαδος και των μικρων, οι σκαουτερ, και αφου τους πει ο προεδρος τι σκατα ομαδα θα κανουμε να συζητησουν για τις λυσεις που υπαρχουν στην αγορα και τι θα χτυπησουν με 2 εναλλακτικες σε καθε θεση.Τι χαρακτηρες θα φερουν , τι τεχνικα χαρακτηριστικα θα εχουν και αν ταιριαζουν στο στυλ που θελουμε να παιξουμε, και 1000002 αλλα που εμεις οι απ εξω φυσικα και αγνοουμε.
Αυτο που λεω, οσο μπακαλιστικο και αν ακουγεται, σας πληροφορω οτι ΔΕΝ γινεται στα κοτετσια ομαδες της ελληνικης σουπα λιγκ, και το ξερω γιατι το συζητησα με παλιους παραγοντες.
Αντιθετα γινεται σε ολα τα σοβαρα κλαμπς, και λογικα συζητουν και πολυ περισσοτερα τα οποια δεν ξερουμε, και πιθανον λεπτομερειες που κανουν τη διαφορα.
Εγινε στον Ηρακλη?
Τα αποτελεσματα δειχνουν.Εδω ακουμε οτι  ΑΝ παμε σε μεταγραφες, θα παμε μετα απο ενα...γευμα του κοουτς με τον Παπασακ.Ενταξει, πειτε μου αν δεν φαινεται οτι θα γινει ετσι τουλαχιστον.
Κοινως, αυτα που ονειρευομασταν, για ενα οργανωμενο κλαμπ, οχι πλουσιο αλλα οργανωμενο,μαλλον θα παραμεινουν ονειρα.
Αν εμεις οι μπακαληδες, οι απ εξω, φτανουμε σε τετοια συμπερασματα, ενω ηδη απο την ΠΑΕ θα επρεπε να ακουμε ΝΕΑ κολπα, ΝΕΕΣ κινησεις, για ενα σωματειο χωρις χρεη, και να τριβουμε τα χερια μας, Φανταζομαι τι ειδους δουλεια εγινε.
Ή μαλλον ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ δεν εγινε, γιατι για το διαφημιστικο τμημα και το τμημα εσοδων μια χαρα πρωτοβουλιες ειδα.
Καλα ειναι κι αυτα,μην τρελαθουμε, αλλα ξερετε κατι?
Εμενα σαν οπαδο,στα παπαρια μου τα ντηλς.
Εγω ειμαι οπαδος, και θα καυλωνα αν ακουγα για παικτες, για μοντερνες προπονησεις, για παρε δωσε μεγαλων παικτων και ιστοριες γι αγριους.
Στα παπαρια μου αν εγινε εστιατοριο για τους παικτες, το ιδιο και αν το χορταρι στα βοηθητικα ειναι τυπου τζανγκλ 23 που δεν παγωνει στο κρυο.Αυτα ΕΠΟΝΤΑΙ.
Τελικα, αφου το ΒΑΣΙΚΟ, ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ παει κατα διαολου, η ματζιρια τωρα προεδρε δυστηχως θα κοστισει πολλα παραπανω.Και το χειροτερο, με αμφιβολλα αποτελεσματα.Γιατι για να παρεις παικτη σοβαρο το Γεναρη, θες να χωσεις πολυ πιθο βαθια το χερι στην τσεπη.
Αυτο πιστευω οτι ειναι και το ζουμι.Οταν πας να κανεις κατι, φροντιζεις να μαθεις οσα περισσοτερα μπορεις πριν, αν δεν εισαι του χωρου.
Τωρα γιατι εμεις με ενα χρονο στη Β επι Παπασακ και καναμε αυτα τα λαθη, ο καθενας τα ερμηνευει και οπως θελει.Διοτι λογικα, δεν επρεπε να τα δουμε φετος.Οχι?
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4961
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από milano 27/10/2015, 16:43

Το μόνο που ξέρω είναι ότι το καλοκαίρι έδινε σίγουρα 5.000 για τεχνικό διευθυντή και δεν του έκατσε, άρα δεν νομίζω να δίνει τώρα λιγότερα.

milano

Αριθμός μηνυμάτων : 568
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από 3φ 27/10/2015, 21:11

Αν διαφοροι κυριοι , οπως ο Νταμπιζας που ειμαι απιστευτα αντιπαθεις, προσπαθουν να βγαλουν ψηλο μηνιατικο και να το παιζουν αρχηγοι μεσα στα γραφεια καλυτερα να παμε σεε κανεναν ξενο.

Αδιαφησβητα χρειαζεται Τεχνικος Διευθηντης οχι μονο για τις μεταγραφες, αλλα και για την θεση του Γενικου Αρχηγου της αποστολης. Μαλακια τελικα που πλακωθηκανε με τον Μυρο, γιατι μανουριαζε παντα και αυτο εδειχνε λιγο αρχιδια.

_________________
Ηρακλής Θεσσαλονίκης 1908...
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από Επισκέπτης 27/10/2015, 22:14

Έλα ρε τωρα είχαμε και στο χωριό μας, ΑΑΑ για στάσου είχαμε τεχνικό διευθυντή τον πουρσανιδη έγραφε κανά ταξιδάκι Λατινική αμερικα στη καμπούρα της ΠΑΕ και εντέλει χρέωνε περιττά έξοδα χωρίς κανένα αποτέλεσμα
Αυτά τα μανατζεριστικα κόλπα με τις τόσες παρουσίες στο ποδόσφαιρο που σας δελεάζουν ΔΕΝ κανουν ούτε για ΗΡΑΚΛΗ ούτε στο τρεντο- γυφτονταμαρο δίπλα ούτε στον γαύρο ακομη
Γιατι; Γιατι αφενός ειμαστε γκιουμια να διαχειριστούμε απλά πράματα ποσο μαλλον περισσότερους ρόλους, αφετέρου ειναι στημένα πανω σε αυτή την αηδιαστική πλατφόρμα "σύγχρονου" ποδοσφαιρου επινοήσης λαμόγιων της φιφα ουεφα που στόχο εχουν να ταΐζουν παρατρεχάμενους ρόλους

Εαν είχα φράγκα και έκανα τον προεδρα της ομάδας μου ΔΕ θα μου ήταν καθόλου δυςκολο να βρω καλούς παίκτες η μαλλον ποιοτικότερους για να ενισχύσω την ομάδα ΔΕ θα χρειαζόμουν τον ματρακα τον σαγόνια να μου υποδείξει με τα δικά μου φράγκα τι να κάνω

Ο γαύρος που δε αποτελεί βιτρίνα φυςικα ομως σαρώνει τίτλους και καλές εμφανίσεις στην Ευρώπη οφείλετε σε στελεχομένη ΠΑΕ η μήπως επειδή κανει τα κουμαντα μόνος του;

Ο σαγονιας γνήσιο μπασταρδακι αφου μας μανουριασε πόσες φορές εδώ μεσα χωρίς ίχνος ντροπής γυρναει μπας και του ανοίξει κανείς την πόρτα καλα κλασσικά δε περίμενα κάτι άλλο απο την εξέλιξη του η κοράκι θα γινόταν η μάνατζεροαπατεωνας να κλείνει δουλειές να τσιμπάει παράδακι απο τις υπερτιμολογήσεις είτε των μανατζαρεων είτε της διοίκησης εις βάρος της παε...

Ας κανει οτι θελει ο πρόεδρος δική του ειναι η παε ας τα κανει καλα αυτή την φορά για να εχουμε και την τούρτα ολάκερη και τον τούρκο μπούκωμενο
Και εμεις οι οπαδοί ας μη τρελένομαστε
Άκουσα λιγο τα ερτζιανά βγήκαν Ηρακλακια και σκουζαν να αποληθουν και τα γρασιδια...είπαμε πίκρα οκ αλλα ελεως ρε μάγκες ποια η διαφορα στη συμπεριφορά με τους συμπολίτες;

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από teo 27/10/2015, 22:35

Φιλε σκοπός μου δεν είναι να ειμαι διαφορετικός απο τους συμπολίτες. 
Σκοπός είναι να εχουμε ομάδα. 
Επίσης ΔΕΝ προκειται να αλλάξουμε εμεις αυτό που λέγεται σύγχρονο ποδόσφαιρο. 
Όπως και δεν αλλαξαμε στην σουπερ κλίκα που ενω αφοριζαμε πήρε φωτιά ο κωλος μας να ανεβουμε.
Τα δεδομένα,οι σταθερές δεν αλλάζουν. 
Ειμαστε στον χώρο του ποδοσφαίρου, ειμαστε στην σουπερ κλίκα και συμμετεχουμε στο σύγχρονο ποδόσφαιρο (που λες).
ΑΝ λοιπον χρειαζόμαστε ακομα 100 ατομα για να βελτιωθει η ομαδα τοτε να παρουμε 100.
Ουτε πρεπει να γαμηθει η ομαδα και να το βαφτισουμε απο το καλοκαιρινό "αγγλικό μοντελο" στο χειμερινό "against modern football " ή "η διάφορα σε σχέση με τον συμπολίτη".
Ή διάφορα φαίνεται 1 φορά την βδομάδα στο χορτάρι και στις διακρίσεις. Για να προλαβω τον αντίλογο ουτε εγω έγινα Ηρακλής για τις διακρίσεις αλλά ποιος ΔΕΝ τις θέλει.

Οποτε αν στο παιχνιδι που παίζουμε με τα συγκεκριμένα δεδομένα επιβάλλεται να παρουμε προσωπικό τοτε πρέπει να παρουμε.
Το ΠΟΙΟΣ θα ειναι, το προσωπο, είναι άλλο θέμα.
Ο αηδιαστικος νταμπιζας έφερε στηλ και μπεργκ στον βαζελο ΑΛΛΆ άκουσα (το τονίζω ) οτι ναι μέν καλοί παιχτες ΑΛΛΑ στην υποψία τσεπωματος κτλ πήρε ποδι.

Συνεπώς οταν τρέχεις μια εταιρία και όχι ψιλικατζιδικο ή είσαι ικανός να την τρέχεις μονος ή προσλαμβανεις (με μισθό εννοείται ) προσωπικο που θα εχεις και απαιτήσεις απ αυτους.
Τωρα αν εισαι ανίκανος να ελεγχεις το προσωπικό σου, τοτε δεν φταίνε αυτοί.

Αυριο μεθαύριο ίσως κριθεί να μην εχουμε κόουτς γιατί σιγα την δουλεια που κάνει.

Υ.Γ. αν ψάχνεται αριστεροποδαρο δεκαρι με υποψίες μπυροκοιλιας στειλτε π.μ. να κλείσει η θέση στην ομαδα απο τώρα  Very Happy

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από Bezyr 28/10/2015, 00:08

Εγω ρε παιδια που τον Ηρακλη τον εχω βασικα ποδοσφαιρικη ομαδα, και θελω παντα να κερδιζω και να τους πηδαω ολους, θα με παιξετε? tongue
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4961
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από 3φ 28/10/2015, 09:15

ΟΧΙ ο καναδος ΔΕΝ μπορει να διαλεξει παιχτες. Τον γουσταρω , τον παω με τα χιλια, χαιρομαι που κανει σφιχτη πολιτικη, γιατι οποιος εχει λεφτα ειναι αυτος που κανει και παζαρια γιατι ξερει πως θα τα πληρωσει ΑΛΛΑ παιχτες δεν ξερει να διαλεγει.
Τρεχαλατζης και φιλοτιμος ο Μπουλουτ αλλα θελει τρομερη τεχνικη βελτιωση για να γινει ποδοσφαιριστης Α Εθνικης. Κατα στιγμη ειναι ενας τουρκοκαγκορας Σμποντσακ.

Μακρια τα χερια απο το ομαδικο Παπασακ, φερε εναν ανθρωπο να νιωθει το τοπι και να μην εχει επαφη με την ελληνικη "πραγματικοτητα" , να προσπαπιζεται το συμφερον της ομαδας ειτε σαν γενικος αρχηγος, ειτε στις μεταγραφες και κοψε του αναλογη ταριφα με την θεση που κατακταει η ομαδα στο τελος της χρονιας.

_________________
Ηρακλής Θεσσαλονίκης 1908...
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από teo 28/10/2015, 09:34

Διάβασα οτι εκτός του νταμπιζα παιζει και ενος ξένου τεχν διευθ υποτιθετε πολύ καλού.
Το θετικό μέχρι στιγμής είναι πάμε για τεχν διευθ. Το ποιος θα ερθει αλλο καπέλο, μακάρι να είναι καλός με μυαλό και κονε.
Προσωπικά θα προτιμούσα ενα ανθρωπο που να έχει κονε σε λατινικη αμερικη και να κινηθούμε όπως ή τριπολη. 
Φτηνοτερη αγορά απο την ευρωπαϊκή με πολλές επιλογές. Ειδικά αν εχεις βλέψεις να βγεις και ΟΥΕΦΑ πιστεύω έρχονται πιο εύκολα.
Παντως και κανα 2 ματια στα Βαλκάνια αλλά για πιτσιρικαδες πι πολύ δεν θα ηταν άσχημη επιλογή.
Ποδόσφαιρομανα ή Σερβία βεζύρη...

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από 3φ 28/10/2015, 11:15

Τοσα χρονια δεν εχετε μαθει οτι λατινοι ποδοσφαιριστες πολυ δυσκολα προσαρμοζονται στην Ευρωπη;
Η δεν πατανε ποτε ειτε παιζουν μια δυο χρονιες μπαλα και μετα τους μαζευεις απο μπαρομπουζουκια και χανονται στις διακοπες τους στην Βολιβια.

_________________
Ηρακλής Θεσσαλονίκης 1908...
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από Bezyr 28/10/2015, 12:46

Υπαρχει μια ομαδα στην Ελλαδα που εχει ξεφυγει καμμια 140 χρονια μπροστα στο θεμα "διαχειριση ποδοσφαιριστων"
Οσους και να αλλαξει καθε σαιζον, δεν φαινεται το παραμικρο κενο.
Γιατι αραγε?
Διοτι καταλαβαν οτι το παρε δωσε παικτων ειναι και κερδοφορο, αλλα και επωφελες.
Καταλαβαν οτι οταν φερνεις πραγματικους παικτες κερδιζεις, δεν χανεις.
Οκ, τους βλεπουν και εξω, και τους μοσχοπουλανε, αλλα ο κανονας λεει οτι καλος παικτης δεν σε ζημιωνει.
Τωρα, γιατι εκει,και οχι και σε μας?
Γιατι εκει κανει πραγματικο κουμαντο το αφεντικο και εχουν μαθει καλα το παιχνιδι μετα τοσα χρονια.Και το αφεντικο ξερει τί να κανει.
Εμεις ειμαστε ακομη ειμαστε ερασιτεχνες.
Δεν ειναι θεμα χρηματων μονο.Υπαρχει χρημα.Απλα ο Παπασακης  εδειξε οτι στο ποδοσφαιρο ακομα ειναι ερασιτεχνης.Μπορει να μην υπαρχουν λαμογια διπλα του, αλλα το θεμα Μπουλουτ, σκεφτεστε να υπηρχε στον γαυρο?
Οσο για παικτες,επισης δεν ειναι μονο η νοοτροπια των παικτων αλλα και της διοικησης.
Αμα ο μαυρουλης σε καθε διακοπη του πρωταθληματος καθεται και κανα 2-3 μερες παραπανω γιατι "δεν ειχε πτηση" και δεν τον γαμας τα μπρεκια  "γιατι τον ...χρειαζεσαι", ε μετα τι ομαδα περιμενεις να κανεις?
Η αν δεν υπαρχει επαγγελαμτιας του χωρου που εκτος του να κλωτσαει καλα θα το εχει ψαξει απο παντου, και κατα την διαρκεια θα κραταει τους παικτες εκει που πρεπει.
Ο δικος μας ηθελε τον Κλευτον διακαως, υπαρχει περιπτωση αυτος ο παικτης με την εξωγηπεδικη του ζωη να πιασει σε σοβαρη ομαδα, αναλογου επιπεδου βεβαια π.χ στην Ευρωπη? Να τον κανουν τι? Να λενε ποιο μαλτ ειναι καλυτερο και ποσα τσιγαρα κανει ρεκορ τη μερα?
Ο δικος μας τον ειδε και του αρεσε.Και αν εριχνε ο αλλος απαιτησεις θα τον εφερνε.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4961
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ 28/10/2015, 22:36

3φ έγραψε:ΟΧΙ ο καναδος ΔΕΝ μπορει να διαλεξει παιχτες. Τον γουσταρω , τον παω με τα χιλια, χαιρομαι που κανει σφιχτη πολιτικη, γιατι οποιος εχει λεφτα ειναι αυτος που κανει και παζαρια γιατι ξερει πως θα τα πληρωσει ΑΛΛΑ παιχτες δεν ξερει να διαλεγει.
Τρεχαλατζης και φιλοτιμος ο Μπουλουτ αλλα θελει τρομερη τεχνικη βελτιωση για να γινει ποδοσφαιριστης Α Εθνικης. Κατα στιγμη ειναι ενας τουρκοκαγκορας Σμποντσακ.

Μακρια τα χερια απο το ομαδικο Παπασακ, φερε εναν ανθρωπο να νιωθει το τοπι και να μην εχει επαφη με την ελληνικη "πραγματικοτητα" , να προσπαπιζεται το συμφερον της ομαδας ειτε σαν γενικος αρχηγος, ειτε στις μεταγραφες και κοψε του αναλογη ταριφα με την θεση που κατακταει η ομαδα στο τελος της χρονιας.
    Για να κρίνω το μπουλούτ σαν ποδοσφαιριστή θα έπρεπε να τον δω στη θέση του (φορ).
    Φυσικά είναι άμπαλος, όμως άμπαλος είναι κι ο λουκίνας κι αν στα καλά καθούμενα τον ξεκινούσες εξτρέμ για να χωρέσει στην ενδεκάδα, ούτε τα 15 περσινά γκολ θα βαζε και το γήπεδο θα γελούσε μαζί του.

ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από 3φ 28/10/2015, 23:09

Ενα δικιο το εχεις στο αγωνιστικο.
Αν ο προπονητης ομως κρινει οτι πρεπει να παιζει χαφ, η πως εκει θα αποδωσει καλυτερα, η πως μονο σε εκεινη την θεση χωραει, αναλογα και εγω θα πω οτι ειναι σακι ειτε παιζει δεξι ειτε παιζει αριστερο χαφ. Τις συγκεκριμενες θεσεις δεν τις μπορει. Τωρα αν δεν παιξει ποτε φορ ενω ειναι η θεση του, θα εξακολουθει να ειναι μια μεταγραφη που δεν επιασε.

_________________
Ηρακλής Θεσσαλονίκης 1908...
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 31 Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 31  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης