FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

+29
rafael nadal
tolisblue
milano
Night Watcher
Bezyr
www_theo_ira
antonievic
tolaras10
teo
Iraklaras07
Coleman10
Γαλαζιος Ηρωας
natsinas75
ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ
papin
georgeka074
mos
bluedevil
Behind the curtain
Hood
Χαρίλαος Χαρίτων fake
maglin
Timetraveler
Milt
sakoulas74
luxus
Knack
xibalba
33 απαντήσεις

Σελίδα 31 από 31 Επιστροφή  1 ... 17 ... 29, 30, 31

Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από teo Σαβ Ιουν 18, 2016 1:01 am

ΧΑΧΑΧΑ
Και εγω αυτο σκεφτομουν ποιον εννοει ο (......)!!

Κατι σε καναδο η σεντελιδη δεν ειχε που ειναι μοναδικα τυπακια..

Τι σκατα εσκασε η χολη του και πλυμμυρισε το φορουμ..


Έχει επεξεργασθεί από τον/την teo1908 στις Σαβ Ιουν 18, 2016 1:03 pm, 1 φορά

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από rafael nadal Σαβ Ιουν 18, 2016 1:10 am

οχι αυτος ειναι ο καημενος που παγιδευτηκε σε μια κατασταση και τωρα προσπαθει να βρει την καλυτερη λυση για τον συλλογο αλλα εμεις οι κακοι τον εμποδιζουμε καιγοντας το αμαξι του μεγα Ηρακληδεα σεντελιδη και ετσι απωθουμε ολους τους μεγιστανες απο το να παρουν τον ΗΡΑΚΛΗ

rafael nadal

Αριθμός μηνυμάτων : 319
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από mos Σαβ Ιουν 18, 2016 1:12 am

Τον Λεβέντη γιατί τον έβαλες; Είσαι υπέρ της οικουμενικής με πρωθυπουργό Υψηλάντη και πρόεδρο τον Σώτο;
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από teo Σαβ Ιουν 18, 2016 1:31 am

Τον λεβεντη τον εβαλα γιατι καταλαβαινω οτι εχω γινει ο γραφικος που σκαλωσε με τον ασ ποντιο οπως ο λεβεντης με την οικουμενικη κυβερνηση ενα πραγμα.

Εμαθα οτι την ευθυνη για την bmw του τουρκου ανελαβε ο μπαμπας του πινοκιο γιατι εφερε τον μικρο να μαθει μπαλα και τον δαγκωσε ο σεντελιδης (ο τουρκος).

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από teo Σαβ Ιουν 18, 2016 1:34 am

Που πηγε ρε παιδια η γαλαζια μαζορετα;
Στα αποκαλυπτηρια η βγηκε για βραδυνο μεροκαματο;

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από Bezyr Σαβ Ιουν 18, 2016 9:21 am

Γαλαζιε, απο που ξερεις ρε συ οτι το αυτοκινητο το εκαψαν οι της αυτονομης? Εχεις στοιχεια? Εγω μπορει να υποπτευομαι εσενα, μπορει να βγαινω ετσι και να κατηγορω  μ ενα nick ?
Επειδη ξεπερνας τα ορια, και ο αντμιν εκτος απο βρισιες δεν σβηνει τιποτε ωστε οποιος θελει να λεει κατι να το λεει ελευθερα, βγες παληκαρι μου και πες, ειμαι ο γιανης ο Σκορδοπουτσογλου και καταγγελω τον κωστα Σκορδοπουτσογλου της αυτονομης για εμπρησμο.
Αλλιως αυτες τις μαλακιες οντως τραβα συζητα τες στο...αλλο φορουμ.Σαν γριες να προσεχουμε και λιγο τον χωρο μας ετσι?
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από teo Σαβ Ιουν 18, 2016 9:38 am

Γιατρε για να βγουν λαδι αυτοι στην παε, αυτοι ντε που δεν φταινε σε τιποτα, ειναι ικανοι να βαλουν φωτια τα ιδια τους τα αμαξια μονο και μονο για να στραφουν τα βλεμματα αλλου η να τους λυπηθει κανεις. Και προσεξε με ε. Bmw e30 καηκε. Απο bmw ξερεις. Πες μου τι αξια εχει ενα e30 σημερα Wink

Επισης αν υπαρχει αλλο φορουμ καλως να κανεις αναλυσεις/λασπολογια κτλ οσο θες. Απλα δυστυχως οι ανθρωποι δεν επεσαν και στο καλυτερο δειγμα γριας και θα σχηματισουν λαθος αποψη.
Πιστευω θα σου παραχωρησαν μια γωνιτσα να τρως τα αντερα σου..

Για την Ηρακλαρα συνεχιζει να ειναι εξαφανισμενος ο καναδος.
Εικαζω οτι παιζει με τις ημερομηνιες ο τυπος να περασουμε καποια ωστε να μην ειναι αναστρεψιμη η καταστααση.

Δεν ξερω ποσοι ακριβως ειναι στην κινηση θα προτεινα ομως να πλησιασουν Βελλιο-Παπαιωαννου που εχουν επαφη και με το αθλημα.

Δυστυχως ομως οπως το βλεπω ο καναδος θελει να τα αρπαξει απο 100 μεριες. Και για να πεσουμε και του βελλιου και οτι μπορει οποτε ακρη δεν βγαινει με soft προσεγγιση

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας Σαβ Ιουν 18, 2016 12:02 pm

Bezyr έγραψε:Γαλαζιε, απο που ξερεις ρε συ οτι το αυτοκινητο το εκαψαν οι της αυτονομης? Εχεις στοιχεια? Εγω μπορει να υποπτευομαι εσενα, μπορει να βγαινω ετσι και να κατηγορω  μ ενα nick ?
Επειδη ξεπερνας τα ορια, και ο αντμιν εκτος απο βρισιες δεν σβηνει τιποτε ωστε οποιος θελει να λεει κατι να το λεει ελευθερα, βγες παληκαρι μου και πες, ειμαι ο γιανης ο Σκορδοπουτσογλου και καταγγελω τον κωστα Σκορδοπουτσογλου της αυτονομης για εμπρησμο.
Αλλιως αυτες τις μαλακιες οντως τραβα συζητα τες στο...αλλο φορουμ.Σαν γριες να προσεχουμε και λιγο τον χωρο μας ετσι?
Μιλαμε για ενα φορουμ οπου ο τεο με κατηγορει οτι παιρνω παρανομα λεφτα απο την ΠΑΕ Ηρακλη.Επισης να σου θυμησω οτι ο τεο και ο ντοκτορας καθε φορα που εγραφα την αποψη μου με βριζανε χυδαια οπως με βρισανε οταν ζητησα απο την ΑΘ10 να βγαλει ανακοινωση να καταδικασει τον εμπρησμο του αυτοκινητου.Για να μην μιλησω οτι ο τεο ,ντοκτορα,ραφαελ κατηγορουσαν διαρκως ατομα οπως τον Σεντελιδη οτι διεπραξε ποινικα αδικηματα οτι τον βριζανε χυδαια και τον ειχαν στοχοποιησει.
Οι τεο,ντοκτορα,ραφαελ ειναι τυχεροι που κανενας δεν διαβαζει αυτο το φορουμ διοτι θα ειχαν σοβαρα μπλεξιματα με την δικαιοσυνη.
Οσο για την βομβα απο την στιγμη που η ΑΘ10 δεν καταδικασε την ενεργεια μπορει και να συμφωνει μπορει και να την οργανωσε.Παντως οι χυδαιες επιθεσεις στο προσωπο του απο τον συνδεσμο τον καθιστουν υποπτο.

Υ.Γ.Ο ορος λαμογιο που χρησιμοποιειτε υποδηλωνει ατομο που διαπρατει ποινικα αδικηματα.Ας το εχουν καλα οσοι χρησιμοποιουν αυτον τον ορο.

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από teo Σαβ Ιουν 18, 2016 12:21 pm

Γαλαζιος Ηρωας έγραψε:
Αυτα τα σκουπιδια.....
Αυτοι οι χρησιμοι ηλιθιοι .....

1.Εχεις ωρες να μου κανεις κωλοτουμπα.. Εδω εννοεις τους οπαδους του Ηρακλη του γαυρου της κουλας του Σεντελιδη (εσυ εισαι αλλωστε) οτι εβαλαν βομβα η τωρα μας κανεις

ΣΟΥΠΕΡ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ ΣΑΝ ΚΛΑΣΣΙΚΟΣ (......) οτι ισως και αμα κτλ;
Λεγε βρε (......)
Μιας και ανοιγεις το χαζο ακροδεξιο βρωμικο στοματακι σου απαντησε μου χωρις κωλοτουμπα.

2. Πρωτος κατηγορησες την ΑΘ10 οτι δαγκωσε τα εσοδα της παε μεσω των διαρκειας οποτε συμφωνω ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ δεν το διαβαζουν το φορουμ οσοι πρεπει και εισαι σε θεση ακομα και τωρα να γραφεις τις βλακειες σου ακροδεξιο σκουπιδι.

Βλεπω θιγεσαι πιο πολυ για τον τουρκο σεντελιδη παρα για την καταστροφη που εφερε ο τουρκος σεντελιδης μαζι με τον καναδο στην παε.
Φυσικα δεν ειναι περιεργο διοτι το χαρτζιλικι επιασε τοπο.

Οταν φερεις τις αποδειξεις οτι η ΑΘ10 δαγκωσε τα ταμεια της παε οπως κατηγορουσες πριν λιγο καιρο (τοτε που κουδουνιζες απο τις πατητες) τοτε θα σε παρω σοβαρα.
Και ποιος σε λογαριαζει και σενα και τον (......) σου τον σεντελιδη δλδ.

Μια χαρα τα χαρτζιλικιααααααααα
Πεφτει ταισμα.

Ευτυχως ολοι καταλαβαν τι ρολο βαρας.

ΥΓ1 Δεν καταλαβα ποιος εισαι εσυ και απαιτεις σε φορουμ που δεν ανηκει καν στην ΑΘ10 να βγουν ανακοινωσεις απο συνδεσμους αλλα δεν απαιτεις απο τους καταστροφεις της παε καποια λυση;
ΥΓ2 Οι κατηγοριες σου για την ΑΘ10 που νομιζεις οτι θα κατηγορεις λες και μιλαμε για κατι αοριστο εχουν καταγραφει. Νομικα στο ειχα πει και τοτε εισαι τυχερος που σε λυπαμαι λογο της βλακειας που κουβαλας. ΜΗΝ τεντωνεις το σχοινι θα βρεθεις προ εκπληξεων και κανεις δεν θα το ηθελε.

Φιλικα παντα στον ρουφ του τουρκολιδη.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την teo1908 στις Σαβ Ιουν 18, 2016 1:06 pm, 1 φορά

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από teo Σαβ Ιουν 18, 2016 12:42 pm

Παντως γαλαζια αμαζονα βλεπεις ολοι εχουν καταλαβει γρηγορα κιολας τι συμφεροντα εξυπηρετεις και τι σκαλωματα τραβας. Απλα εγω εγραψα και το γιατι τα τραβας(θυρα8, μαπες, κουδουνισμα).

Αν γραψεις κατι οντως πειστικο πχ γιατι μισεις τοσο τους οργανωμενους και πετας λασπες οπως και πως εξηγειται η τοσο πολυ αγαπη στον τουρκο σεντελιδη

Εγω θα κανω ενα βημα μπροστα και θα ασχολουμαι με τον Ηρακλη προσπερνωντας οτι και να γραφεις αφου φυσικα γραψεις κατι πειστικο.

Αλλιως το δουλεμα εδω μεσα τελειωμω δεν θα εχει.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από Επισκέπτης Σαβ Ιουν 18, 2016 12:47 pm

με τσουβαλιάζεις, δείξε μου ένα μήνυμα που σε έβρισα το οτι μπορεί να θίχτηκες απο γραφόμενα είναι στην προσωπική εκτίμηση του καθενός, δεν σε έβρισα ούτε χρησιμοποίησα λέξεις για να σε προσβάλλω και εάν το έκανα ήταν άθελα στην ροη του διαλόγου όπως φυσικά δε το έκανα σε κανένα μέλος χρόνια τώρα.


Στα υπόλοιπα μάγκες μη το τραβάτε άλλο έχει δίκιο, άντρες είμαστε μπορούμε να τα βρούμε και διαφορετικά όχι σε προσωπικές επιθέσεις απο πληκτρολόγια και υπολογιστές είναι καγκουριά τερματισμένη. το ελλην λεξικό έχει ένα κάρο λέξεις

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από teo Σαβ Ιουν 18, 2016 1:00 pm

Εγω μεχρι στιγμης ειμαι απολυτα ευχαριστημενος που εκδηλωθηκε και οσο τον τσιγγλουσα τοσο παραπανω εκδηλονοταν.

Χαιρομαι λοιπον που φανηκε στο φορουμ ο ρολος του πλεον μου ειναι αχρηστη η υπαρξη του στο φορουμ σαν γνωμη κτλ.

Κοινος γραμμενο τον εχω παμε παρακατ.

Βεζυρη εχθες ζητησες νεο θεμα με διοικηση 2017 κτλ. Τι να γραψουμε αδερφε;
Σημερα διαβασα πηρε τηλ ο καναδος τον τουτζιαρη να τον ρωτησει αν θελει να μπει στην παε. Σα να λεμε αμα θελει πιτογυρο.
Φυσικα και δεν βγηκε ακρη.

Και αυτο που παρατηρω ειναι οτι φευγει ο καναδος αθηνα πουλαει τον βελλιο στον χοντρο, φευγει το 8 ρι για αστειο ποσο ενω.εχουμε περιορισμο μεταγραφων.
Υπογραφει το χαρτι με τους μικρους παει ο καρασαλιδης ξανθη.
Αυτο τωρα ειναι διοικηση;

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από Επισκέπτης Σαβ Ιουν 18, 2016 1:26 pm

teo1908 έγραψε:Βεζυρη εχθες ζητησες νεο θεμα με διοικηση 2017 κτλ. Τι να γραψουμε αδερφε;
Σημερα διαβασα πηρε τηλ ο καναδος τον τουτζιαρη να τον ρωτησει αν θελει να μπει στην παε. Σα να λεμε αμα θελει πιτογυρο.
Φυσικα και δεν βγηκε ακρη.
 καλά λέει κάτσε να δούμε θα υπάρξει διοίκηση του 2017
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από teo Σαβ Ιουν 18, 2016 1:32 pm

Καλα απο βδομαδα ΑΜΑ φυγουν 3 ή 4 παιχτες ακομα τοτε να δουμε γλεντια για το 2017..
Γιατι εκει παει η δουλεια

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από Bezyr Σαβ Ιουν 18, 2016 5:52 pm

Very Happy Very Happy ρε Τεο, ειμαστε ΗΔΗ σε διοικηση 2016-17 και γραφουμε στο περυσινο τοπικ, αυτο εννοω
Γαλαζιε Ηρωα, αλλο το να πεις οτι πιστευεις οτι πρεπει η αθ10 να βγει να καταδικασει αλλιως ειναι εκθετη, και αλλο να τους βριζεις κατηγορωντας τους ως υπευθυνους.
Τωρα για τον ψευταρα που ειναι και....κολασιμο να τον λεμε λαμογιο, τι ειναι δηλαδη καποιος που εξαπατα τον κοσμο? Σωτηρας? Που μας ανεβασε?
Θελω υπευθυνα εδω και τωρα, να βγει και να μου πει όποιος μπορει οτι ο Παπασακης μας ανεβασε μ αυτον και μ αυτον και τον τροπο.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από teo Σαβ Ιουν 18, 2016 8:10 pm

Α καλα ξεκινησε τοτε η διοικητικη σεζον 2016-2017.
Παντα τετοια!

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 31 από 31 Επιστροφή  1 ... 17 ... 29, 30, 31

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης