FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

+29
rafael nadal
tolisblue
milano
Night Watcher
Bezyr
www_theo_ira
antonievic
tolaras10
teo
Iraklaras07
Coleman10
Γαλαζιος Ηρωας
natsinas75
ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ
papin
georgeka074
mos
bluedevil
Behind the curtain
Hood
Χαρίλαος Χαρίτων fake
maglin
Timetraveler
Milt
sakoulas74
luxus
Knack
xibalba
33 απαντήσεις

Σελίδα 30 από 31 Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 30 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από teo 17/6/2016, 19:33

Περιμενε.
Δεν σηκωνει το τηλ ο σεντελιδης

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12756
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 30 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 17/6/2016, 19:54

Bezyr έγραψε:Γαλάζιε Ηρωα, μην παιζεις με τα νευρα μας.
Το να απαξιωνεις καθε κινηση και προσπαθεια απο ανθρωπους που πονανε την ομαδα και θελουν να την σωσουν απο τον καραγκιοζη που μηνες τωρα υπερασπιζεσαι, δεν ειναι σοφο.
Τον Υψηλαντη τον ξερεις κι απο χτες? Γιατι ειρωνευεσαι?
Μεχρι τωρα, αβερτα στις συζητησεις μας πετας σποντες για κκε αριστερους καπιταλισμους ΠΑΜΕ  και ιστοριες για αγριους, ολα ασχετα με την συζητηση μας,και απο την αλλη ο καλος ο καναδος, οι αχρηστοι οι οργανωμενοι, οι ετσι οι αλλιως.
Εσυ,  που μας δηλωσες γνησιο τεκνο του Λενιν και του Σταλιν, θα επρεπε να χαιρεσαι με κινησεις "πολλων" που θελουν να μην χαθει η ομαδα απο την δραση του "ενος" κακου "Καπιταλιστη"...
Λοιπον κατασταλαξε καπου μπας και βγαλουμε νοημα τι εισαι τελικα και τι θελεις.
Δεν εννοουσα τον Υψηλαντη τον οποιο θυμαμαι απο τις διοικησεις του Ποντιου και εχω μια ουδετερη μεχρι στιγμης αποψη γιαυτον.Σε αυτην την κινηση εχει προσχωρησει και ενας χαμαιλεωντας που ηταν στην διοικηση Παπαθανασακη και εχει κατηγορηθει απο τον Κακαγιαννη για πολλα.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Αυτο που με εχει εξοργισει ειναι η χωρις ουσιαστικο λογο στοχοποιηση του Σεντελιδη που δεν συμμετειχε στην διοικηση.Ενω ταυτοχρονα οι οργανωμενοι δειχνουν να εχουν σχεση να εχουν δωσει ασυλια και να προστατευουν τον αντιπροεδρο Θ.Παπαδοπουλο ενω εχει στην πλατη του τις κατηγοριες Κακαγιαννη.
Αυτος ειναι ο λογος που δεν θα στηριξω αυτην την κινηση.

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 30 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από teo 17/6/2016, 20:09

Γραμμενος κατα σεντελιδη
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Κωφιδης κατα σεντελιδη
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Αυτα δεν ειναι στοχοποιηση οπαδων κατα του κολλητου σου.

Ειναι στελεχων της παε, συνεργατων του δλδ.
Για να μην λεμε οτι θελουμε
Απ οτι φαινεται ο σεντελιδης ((ο τουρκος)) ΔΙΟΙΚΟΥΣΕ μια χαρα αφου διατηρουσε μεχρι προσφατα και γραφειο με φιμε τζαμια στον 1ο οροφο της παε..
Αλλα τωρα μαλλον ολοι λενε ψεμματα εκτος απο τον καναδο και τον σεντελιδη .

Οι 2 τους κατεκλεψαν τα ταμεια της παε και τωρα εχουν τελευταιο στοχο να αρπαξουν τα χρηματα της μεταγραφης του Βελλιου. Απλα καθυστερουν λιγο λογο των μπλοκαρισμενων λογαριασμων.
Just with pure love.
Rebel boy γαλαζια αμαζονα.

Τελικα λενε ΟΛΟΙ ψεμματα εκτος απο τον καναδο τον σεντελιδη και τον γαλαζιο κωλοτουμπα;

Έκανε κουμάντο στα γραφεία και μάλιστα είχε ζητήσει στην πόρτα του να μπει επιγραφή Διευθυντής. Όλα περνούσαν από αυτόν στα γραφεία.


Ο Σεντελίδης λέει ψέματα. Αυτός ήταν δίπλα του και τον είχε στη γυάλα και δεν άφηνε κανέναν να τον πλησιάσει. Είχε στενή επαφή με τον πρόεδρο σε καθημερινή βάση. Οι ακαδημίες συντηρούνται με συνδρομές που υπάρχουν και προσπαθούμε να μην επιβαρύνουμε την ΠΑΕ. Όλα αυτά δημιουργήθηκαν από την κακή διαχείριση που υπήρχε στον Ηρακλή. Ο Σεντελίδης είπε ότι τον παρακάμπτω. Πως γίνεται αυτό, από την στιγμή που λέει ότι δεν ήταν τίποτα στην ΠΑΕ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την teo1908 στις 17/6/2016, 20:24, 2 φορές συνολικά

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12756
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 30 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από teo 17/6/2016, 20:14

Γαλαζια αμαζονα βαλτε εταιρικο στο ονομα της παε (πες τον σεντελιδη ξερει απο τετοιες βρωμιες) μην καθυστερουμε στον διαολογο εδω και κανετε αναπαντητες ο ενας στον αλλο σαν μπατακια.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12756
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 30 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από rafael nadal 17/6/2016, 20:31

Γαλαζιος Ηρωας έγραψε:
Bezyr έγραψε:Γαλάζιε Ηρωα, μην παιζεις με τα νευρα μας.
Το να απαξιωνεις καθε κινηση και προσπαθεια απο ανθρωπους που πονανε την ομαδα και θελουν να την σωσουν απο τον καραγκιοζη που μηνες τωρα υπερασπιζεσαι, δεν ειναι σοφο.
Τον Υψηλαντη τον ξερεις κι απο χτες? Γιατι ειρωνευεσαι?
Μεχρι τωρα, αβερτα στις συζητησεις μας πετας σποντες για κκε αριστερους καπιταλισμους ΠΑΜΕ  και ιστοριες για αγριους, ολα ασχετα με την συζητηση μας,και απο την αλλη ο καλος ο καναδος, οι αχρηστοι οι οργανωμενοι, οι ετσι οι αλλιως.
Εσυ,  που μας δηλωσες γνησιο τεκνο του Λενιν και του Σταλιν, θα επρεπε να χαιρεσαι με κινησεις "πολλων" που θελουν να μην χαθει η ομαδα απο την δραση του "ενος" κακου "Καπιταλιστη"...
Λοιπον κατασταλαξε καπου μπας και βγαλουμε νοημα τι εισαι τελικα και τι θελεις.
Δεν εννοουσα τον Υψηλαντη τον οποιο θυμαμαι απο τις διοικησεις του Ποντιου και εχω μια ουδετερη μεχρι στιγμης αποψη γιαυτον.Σε αυτην την κινηση εχει προσχωρησει και ενας χαμαιλεωντας που ηταν στην διοικηση Παπαθανασακη και εχει κατηγορηθει απο τον Κακαγιαννη για πολλα.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Αυτο που με εχει εξοργισει ειναι η χωρις ουσιαστικο λογο στοχοποιηση του Σεντελιδη που δεν συμμετειχε στην διοικηση.Ενω ταυτοχρονα οι οργανωμενοι δειχνουν να εχουν σχεση να εχουν δωσει ασυλια και να προστατευουν τον αντιπροεδρο Θ.Παπαδοπουλο ενω εχει στην πλατη του τις κατηγοριες Κακαγιαννη.
Αυτος ειναι ο λογος που δεν θα στηριξω αυτην την κινηση.


ο θοδωρος παπαδοπουλος εχει τοση σχεση με το παραγοντιλικι οσο εγω με την αστρονομια δηλαδη καμια..αλλα τουλαχιστον αυτος εχει κατι που δεν εχεις εσυ ο παπαθανασακης και ολοι οι ομοιοι σας (μας προεκυψαν και αλλοι τωρα τελευταια κατι στραντζαληδες): ΑΡ@@@ΔΙΑ..και ηρθε να μιλησει στον κοσμο στο κατσανειο οταν ολοι εσεις οι τρυπιοι κανατε τις κοτες

υ.γ οτι δεν θα στηριξεις αυτη τη κινηση ειναι ενα καλο δειγμα για τους ανθρωπους οτι εχουν καθαρες προθεσεις και οχι τις μιζες και τη διαλυση του συλλογου
υ.γ2 αν σε εξοργισει το οτι αδικησαμε τον σεντελιδη εχω ενα κιλο ξυδακι για να τα νευρα..
υ.γ3 που να δεις τι σου εχω για μετα

rafael nadal

Αριθμός μηνυμάτων : 319
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 30 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 17/6/2016, 20:57

rafael nadal έγραψε:
Γαλαζιος Ηρωας έγραψε:
Bezyr έγραψε:Γαλάζιε Ηρωα, μην παιζεις με τα νευρα μας.
Το να απαξιωνεις καθε κινηση και προσπαθεια απο ανθρωπους που πονανε την ομαδα και θελουν να την σωσουν απο τον καραγκιοζη που μηνες τωρα υπερασπιζεσαι, δεν ειναι σοφο.
Τον Υψηλαντη τον ξερεις κι απο χτες? Γιατι ειρωνευεσαι?
Μεχρι τωρα, αβερτα στις συζητησεις μας πετας σποντες για κκε αριστερους καπιταλισμους ΠΑΜΕ  και ιστοριες για αγριους, ολα ασχετα με την συζητηση μας,και απο την αλλη ο καλος ο καναδος, οι αχρηστοι οι οργανωμενοι, οι ετσι οι αλλιως.
Εσυ,  που μας δηλωσες γνησιο τεκνο του Λενιν και του Σταλιν, θα επρεπε να χαιρεσαι με κινησεις "πολλων" που θελουν να μην χαθει η ομαδα απο την δραση του "ενος" κακου "Καπιταλιστη"...
Λοιπον κατασταλαξε καπου μπας και βγαλουμε νοημα τι εισαι τελικα και τι θελεις.
Δεν εννοουσα τον Υψηλαντη τον οποιο θυμαμαι απο τις διοικησεις του Ποντιου και εχω μια ουδετερη μεχρι στιγμης αποψη γιαυτον.Σε αυτην την κινηση εχει προσχωρησει και ενας χαμαιλεωντας που ηταν στην διοικηση Παπαθανασακη και εχει κατηγορηθει απο τον Κακαγιαννη για πολλα.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Αυτο που με εχει εξοργισει ειναι η χωρις ουσιαστικο λογο στοχοποιηση του Σεντελιδη που δεν συμμετειχε στην διοικηση.Ενω ταυτοχρονα οι οργανωμενοι δειχνουν να εχουν σχεση να εχουν δωσει ασυλια και να προστατευουν τον αντιπροεδρο Θ.Παπαδοπουλο ενω εχει στην πλατη του τις κατηγοριες Κακαγιαννη.
Αυτος ειναι ο λογος που δεν θα στηριξω αυτην την κινηση.


ο θοδωρος παπαδοπουλος εχει τοση σχεση με το παραγοντιλικι οσο εγω με την αστρονομια δηλαδη καμια..αλλα τουλαχιστον αυτος εχει κατι που δεν εχεις εσυ ο παπαθανασακης και ολοι οι ομοιοι σας (μας προεκυψαν και αλλοι τωρα τελευταια κατι στραντζαληδες): ΑΡ@@@ΔΙΑ..και ηρθε να μιλησει στον κοσμο στο κατσανειο οταν ολοι εσεις οι τρυπιοι κανατε τις κοτες

υ.γ οτι δεν θα στηριξεις αυτη τη κινηση ειναι ενα καλο δειγμα για τους ανθρωπους οτι εχουν καθαρες προθεσεις και οχι τις μιζες και τη διαλυση του συλλογου
υ.γ2 αν σε εξοργισει το οτι αδικησαμε τον σεντελιδη εχω ενα κιλο ξυδακι για να τα νευρα..
υ.γ3 που να δεις τι σου εχω για μετα
Ημουν στο Κατσανειο και τωρα καταλαβαινω ποσο στημενο ηταν το σκηνικο απο την μαφια της ΑΘ10.Ευχαριστω που μου επιβεβαιωνεις οτι ο χαμαιλεωντας ειναι μπροστινος της ΑΘ10.

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 30 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από rafael nadal 17/6/2016, 21:24

δυσκολευομουν να πιστεψω τα λεγομενα του τεο περι ξυλου αλλα οταν σε ενα ποστ που δεν ανεφερα πουθενα την αθ10 εσυ την ανακαλυπτεις τον επιβεβαιωνεις...πολυ το ξυλο πρεπει να επεσε

υ.γ στο κατσανειο η συναντηση αφορουσε οπαδους του ΗΡΑΚΛΗ οχι του σεντελιδακου..οταν κανουμε συναντηση υπερ του κωλοτουρκου αυτου θα σου πουμε μην τρεχεις αδικα στο κατσανειο
υ.γ2 ο γραμμενος και ο κωφιδης ειναι και αυτοι βαμενοι της αθ10??μαλλον οχι απλα αυτοι δεν πλουτεψαν σε βαρος του συλλογου προκειμενου να κανουν αβαντα στον σεντελιδη

rafael nadal

Αριθμός μηνυμάτων : 319
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 30 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από teo 17/6/2016, 22:23

Αστον ακομα δεν ξεκουδουνισε το κεφαλι του.

Και φαντασου αρπαξε μερικες ψιλες για ασχετο θεμα απ τον Ηρακλη.

Για να δεις ποσο προχειρατζα και λιγος ειναι πλεον δανειζεται ατακες ΚΑΙ του Κανκ περι μαφιας κτλ απλα ο Κανκ τα λεει για τον ΓΣ.

Η ΑΘ10 αν παρακολουθουσες ποτε τα κοινα του Ηρακλη βρε φελε ειχε αρκετες ευκαιριες να διοικησει αλλα δεν το εκανε.
Τωρα απ τα σουτια μπορεις να βλεπεις μπροστινους πισινους οτι θες. Εσυ ξεφτυλιζεσαι αλλωστε.

Η ολη ιστορια με τον Ηρακλη επιβεβαιωνει οτι ουτε διοικησε ουτε ειχε ποτε την προθεση να το κανει ακομα και οταν τα δεδομενα ηταν 1908% υπερ των οπαδων (Δ εθνικη).

Η υπαρξη της ΑΘ10 ΔΥΣΤΥΧΩΣ πλεον εχει συνδιαστει με τον ρολο του ατυπου θεματοφυλακα του Ηρακλη η αλλιως με του μαλακα που αν μιλησει λενε γιατι μιλησε αν δεν μιλησει γιατι δεν μιλησε.

Το οτι ευχεσαι εσυ ο σεντελιδης και μερικοι του ιεκ περουκα να μην υπηρχε η ΑΘ10 και σας ενοχλει τοσο η υπαρξη της δειχνει οτι μονο καλες προθεσεις δεν εχουν για τον συλλογο τα αφεντικα σου κ εσυ. Εσυ μεροκαματο αυτοι δαγκωμα.

Μεχρι στιγμης ακουω ενα βλακακο να βγαζει χολη και να μου σπαει τα αρχιδια σαν μια μυγα στον μεσημεριανο μου.υπνο.
Πετας σποντες προσπαθεις να εντυπωσιασεις με κατι εξυπνο.
Εγω σου μιλαω απλα.
Εμασες τις ψιλλες σου στην 8, καρφωθηκες και εδω (και το εσβησες την ιδια μερα το ποστ σου) και ιδιο ΑΚΡΙΒΩΣ σχολιο εκανες σε αρθρο στο φβ. Ακριβως. Θυμαμαι τις φαπες που εμασες.

Πριν απο αυτα στο τσατ του φορουμ μιλουσαμε εγω εσυ βρε φελε και ο βεζυρης.
Και μας ελεγες για τον σεντελιδαρο και για το κονε που εχεις με ενα του ιεκ περουκα που πλευριζει τον καναδο.
Με ειχες πει ακομα οτι ζεις εκτος θεσσαλονικης σε ενα χωριο.
Τι αλλο να σε πω.

Και τωρα εμφανιζεσαι σαν τι; υπερασπιστης του Ηρακλη; υπερασπιστης του μεροκαματου και του σεντελιδη εισαι.
Αφου δεν πηραμε αδεια ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΕΣ να μεινει διαχειριστης, εμεινε και σε ελεγα εγινε το χατηρι σου.
Και ηταν ολα καλα μεχρι που.θιχτηκε ο Σεντελιδαρος ο βρωμοτουρκος.
Μολις ενιωσες οτι απειλειται η θεση του στην παε και η θεση του καναδου εκανες δευτερη κωλοτουμπα και προσπαθεις εδω και μερες να μας πεις οτι η αυτονομη θελει να διοικησει. Τωρα εμαθα οτι βαζει και μπροστινο.
Ρε (....) αυτα τα κανει κανας σεντελιδης ο αμισθι αντε κανας ακομα οχι παντελονατοι ανθρωποι.
Γι αυτο εισαι πουθενας.
Και χαιρομαι παρα πολυ που ξεφτυλιζεσαι εδω τα κανω και print screen και θα τα βαλω στο fb μολις τα πεις ολα να δεις μετα ξεφτυλικι.
Προτυπο μαλακιας θα σε φτιαξω


Έχει επεξεργασθεί από τον/την teo1908 στις 18/6/2016, 13:10, 1 φορά

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12756
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 30 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 17/6/2016, 22:34

rafael nadal έγραψε:δυσκολευομουν να πιστεψω τα λεγομενα του τεο περι ξυλου αλλα οταν σε ενα ποστ που δεν ανεφερα πουθενα την αθ10 εσυ την ανακαλυπτεις τον επιβεβαιωνεις...πολυ το ξυλο πρεπει να επεσε

υ.γ στο κατσανειο η συναντηση αφορουσε οπαδους του ΗΡΑΚΛΗ οχι του σεντελιδακου..οταν κανουμε συναντηση υπερ του κωλοτουρκου αυτου θα σου πουμε μην τρεχεις αδικα στο κατσανειο
υ.γ2 ο γραμμενος και ο κωφιδης ειναι και αυτοι βαμενοι της αθ10??μαλλον οχι απλα αυτοι δεν πλουτεψαν σε βαρος του συλλογου προκειμενου να κανουν αβαντα στον σεντελιδη
1.H κριτικη Κωφιδη-Γραμμενου-Λ.Παπαιωαννου ηταν για τις πεπαλαιωμενες αντιληψεις που ειχε ο Σεντελιδης για ζητηματα οργανωσης της ΠΑΕ.Εσυ και πολλοι αλλοι τον κατηγορητε-στοχοποιητε για παρανομες ενεργειες οπλιζοντας τους μαφιοζους να του ανατιναξουν το αυτοκινητο.
2.Ο Γραμμενος αναφερει απλα οτι ο Σεντελιδης ηθελε να ελεγχει τα παντα.Αποσιωπας ομως οτι το προγραμμα του το ακυρωσε ο χαμαιλεοντας της ΑΘ10.
Οσο για το Κατσανειο που αναφερεις ο αντιπροεδρος ειχε τα αρχιδια.....να τα χρεωσει ολα στον Παπαθανασακη να βγαλει λαδι τον εαυτο του και να επιβεβαιωσει τα κολλητιλικια που εχει με τηνΑΘ10.Το οικονομικο φιασκο της ΠΑΕ ειναι εργο του Παπαδοπουλου και οχι του Σεντελιδη.Η ανοδος στο αρμα του Μαρινακη ηταν συμβουλη Παπαδοπουλου και οχι του Σεντελιδη.Υπαρχουν και οι δηλωσεις του Κακαγιαννη καθως και τα υπονοουμενα του Αντωνελη που το φωτογραφιζουν.
Για ποιον λογο λοιπον να δεχτω μια κινηση που συμμετεχει ενα ατομο που δεν του εχω καμια εμπιστοσυνη.
Για ποιον λογο εμφανιστηκε σαν σωτηρας μια μερα μετα την βομβα στο αμαξι του Σεντελιδη.
Για ποιο λογο ο Θ.Παπαδοπουλος εχει βγει απο το καδρο των ευθυνων απο την ΑΘ10
Για ποιο λογο θαφτηκαν απο την ΑΘ10 οι δηλωσεις Γραμμενου-Κακαγιαννη για τον Παπαδοπουλο.
Εχεις απαντησεις σε αυτα τα ερωτηματα.

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 30 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από teo 17/6/2016, 22:44

Γαλαζιος Ηρωας έγραψε:Το οικονομικο φιασκο της ΠΑΕ ειναι εργο του Παπαδοπουλου και οχι του Σεντελιδη.

Σοβαρα τωρα;
Αχαχαχαχαχαχαχα.
Ρε πως δεν φταιει και γι αυτο η αυτονομη;

Εγω παλι απορω πως γινετε να φταινε ΟΛΟΙ οι αλλοι εκτος απο αυτους που εκαναν κουμαντο την παε.

Εχεις πολλα ψυχολογικα φιλαρακι μετα τα σουτια.
Ομολογω δεν μου.χει τυχει να ειμαι φασιστας και να μπω σε πεταλο antifa και να μου κανουν την χαρη να φυγω ορθιος..
Υπομονη ολα θα στρωσουν με ενα καλο ψυχιατρο...

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12756
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 30 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από teo 17/6/2016, 22:48

Εγω πιστευω οτι για το οικονομικο φιασκο φταιει η αυτονομη που δεν εκοψε 45.000 διαρκειας με σκοπο να στραγγαλισει οικονομικα τον καναδο και τον σεντελιδη για να διοικησει.

Φυσικα υπαρχει το ενδεχομενο το αμαξι να πηρε μονο του φωτια.
Bmw e30 ειναι παλιο αμαξι φιλαρακο.
Πες τον γαμια σου οτι σωθηκε απ τα τελη..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12756
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 30 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από bluedevil 17/6/2016, 22:51

Απορώ γιατι ασχολείστε ακόμα με τον γαλάζιο ηρωα, τα σχόλια του θυμίζουν αυτά ενος κολλημένου που γράφει σχόλια στο gazzetta κατά της Α.Θ.10, μπορεί να τρολλάρει κιολάς για τη πλάκα του.Εγω θέλω την Α.Θ.10 ακόμα πιο δυναμική να κλάνουν μέντες όλα τα λαμογια οι κλέφτες και ψέυτες που  δαγκώνουν ή θέλουν να δαγκώσουν τον Ηρακλή, επίσης θέλω να τους τελειώνει πριν γινει το κακό.Βέβαια δεν πρέπει να ειναι αυτή η δουλεία των οπαδών, αλλά με την παραγοντική ανυπαρξία μας κ τον λαμογιομαγνήτη που έχουμε αν δεν κάνει τη δύσκολη δουλειά κάποιος δεν υπάρχει καμία σωτηρία.

bluedevil

Αριθμός μηνυμάτων : 456
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 30 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από teo 17/6/2016, 23:10

Εγω αδερφε θελω δυνατο συνδεσμο αλλα οχι να τρεχει να μαζευει τα σπασμενα.
Γι αυτα ειναι και οι γσ/ασ οπου θεσμικα θα εχουν λογο κατι που λαμογια σαν τον σεντελιδη κ τον καναδο δεν θελουν να υπαρχει.
Γι αυτο απ το 13 που πηρα λιγο γραμμη τι παιζει εσπασα τα αρχιδια του κοσμακη για να μην ερθει αυτη η στιγμη. Που τελικα ηρθε.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12756
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 30 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από teo 17/6/2016, 23:25

Αυτη τη στιγμη πληρωνουμε το λαθος οτι μολις εγινε η αλλαγη αφμ γιναμε ζαμαν φου και μειναμε στα λογια στην εμπιστοσυνη του καθε επενδυτη.
Τοση συμπυκνωμενη βλακεια μονο εμεις.

Πλεον κανει μπαμ οτι σεντελιδης-καναδος ειναι σε εντεταλμενη υπηρεσια να καταστρεψουν την ομαδα.
Η οποιαδηποτε αλλη επιλογη ειναι προτιμωτερη απ αυτα  τα δυο λαμογια.

Σιγουρα δεν εχουμε τους ζαμπλουτους Ηρακληδεις αλλα ενα τιμ ανθρωπων οπως ειπαν να λειτουργησει η παε εως οτου να βρεθει μεγαλομετοχος υπαρχει.
Αν δεν γινουν τα αυτονοητα (ρυθμισεις οφειλων σε κρατος και παιχτες/ιδιωτες) θα κλαιμε τον αυγουστο. Οι μονοι που θα χαιρονται θα ειναι ο καναδος ο τουρκολιδης και η γαλαζια αμαζονα.
Καναδος-τουρκολιδης φροντισαν να βγουμε απο την ρυθμιση 100 δοσεων και τωρα αν προλαβουμε χρονικα θα μπουμε στο καθεστως 12 δοσεων (η  10 δεν θυμαμαι καλα).
Πως θα γινει αυτο; με σωστη διαχειριση εσοδων.
Τηλεοπτικα χορηγιες κτλ και φυσικα τα λεφτα του Βελλιου που θελει να παντελονιασει καναδος-τουρκολιδης. Και αυτα παλι υπο προυποθεσεις ε.
Αν χασουμε τις ημερομηνιες μπαι μπαι.
Ουτε καν νικη βολου. Ουτε πρεμιερα δεν θα κανουμε.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12756
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 30 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από Bezyr 17/6/2016, 23:39

Καντε νεο τοπικ λεμε, διοικηση 2016-2017
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 30 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από bluedevil 17/6/2016, 23:49

Δεν υπάρχει γσ κ οταν υπήρχε είδαμε τα αποτελέσματα, εγώ θέλω και περιμένω απο τον μεγαλύτερο οπαδικό σύνδεσμο καθώς δεν υπάρχουν και άλλοι, να βρει τρόπο να προστατεύει την ομάδα απ τα λαμόγια, ας φτιάξει επιτροπές που θα ελέγχουν καθε μήνα τα έσοδα-έξοδα  τα ανοίγματα κ τα χρεή της παε.Αυτες να ενημερώνουν τον σύνδεσμο και αυτός να ενημερώνει τν κόσμο, τώρα φαίνεται οτι ο καναδος 10 μήνες δεν πλήρωνε τίποτα. Το έλεγες εσυ, κάποιος άλλος μπορεί να έλεγε ολα πάνε καλά δεν έχει αξία το τι λέω εγω μπορεί κ να τρολάρω,αλλά αν βγει ο θεματοφύλακας του Ηρακλή πχ ο γσ ή η Α.Θ.10 και μου πει όλα καλά  ή όλα σκατά θα έχει αξία.

bluedevil

Αριθμός μηνυμάτων : 456
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 30 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 17/6/2016, 23:49

bluedevil έγραψε:Απορώ γιατι ασχολείστε ακόμα με τον γαλάζιο ηρωα, τα σχόλια του θυμίζουν αυτά ενος κολλημένου που γράφει σχόλια στο gazzetta κατά της Α.Θ.10, μπορεί να τρολλάρει κιολάς για τη πλάκα του.Εγω θέλω την Α.Θ.10 ακόμα πιο δυναμική να κλάνουν μέντες όλα τα λαμογια οι κλέφτες και ψέυτες που  δαγκώνουν ή θέλουν να δαγκώσουν τον Ηρακλή, επίσης θέλω να τους τελειώνει πριν γινει το κακό.Βέβαια δεν πρέπει να ειναι αυτή η δουλεία των οπαδών, αλλά με την παραγοντική ανυπαρξία μας κ τον λαμογιομαγνήτη που έχουμε αν δεν κάνει τη δύσκολη δουλειά κάποιος δεν υπάρχει καμία σωτηρία.
Κανενα τρολαρισμα δεν κανω ειναι σαφεστατο πλεον οτι η ΑΘ10 οχι απλα σουπεριζει αλλα εχει ξεπερασει και τον Σουπερ3 σε μαφιοζικες μεθοδολογια.Με την σταση σας απεναντι στον Θεοδωρο Παπαδοπουλο δειχνεται σαφεστατα οτι μαζι με τον Παπαθανασακη διοικουσε και η ΑΘ10.Οπως και απο την σταση σας απεναντι στον Σεντελιδη δειχνει οτι η βομβα μπηκε απο την ΑΘ10.Απο εδω και στο εξης οι αποκαλυψεις μου θα ειναι σε δημοσιο φορουμ και τι κριμα που δεν μπορουν τα μελη της ΑΘ10 να μου απαντησουν μιας και με βαση την 8 εντολη τα μελοι της απαγορευεται να εκφρασουν την αποψη τους. Laughing

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 30 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από teo 18/6/2016, 00:00

Τι ασυναρτησιες γραφεις βρε μαλακαρε βραδιατικα;
Στην τελικη ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΓΑΜΑΕΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ;
ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ.ΜΑΣ.ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΟΥΦΙΑΝΟ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΑΣ.
Πανε κανε αποκαλυψεις οπου γουσταρεις.
Εδω.μιλαμε για Ηρακλη.οχι σεντελιδη.
Σκατορουφιανε.


Παμε λιγο φυσιολογικα τωρα.
Αδερφε bleudevil sorry εχουμε και την περιπτωση στο φορουμ.
Οσο δυνατο συνδεσμο και να εχεις, οσο ενεργο κοσμο κτλ η ουσια η ο καθρεφτης καλυτερα ειναι ο ΓΣ. Ενας συνδεσμος μπορει να κανει 1002 νομικα ομως δεν μπορει να γινει θεματοφυλακας καμιας παε. Αυτα που κανουμε ειναι τα καλυτερα δυνατα οταν δεν εχεις ΓΣ.
Αν ομως μπορεις να εχεις ΑΣ γιατι λεω εγω αυτη τη δυναμη του κοσμου να μην τη συγκεντρωσεις εκει;
Εκει νομιμοτατα θα μαθαινεις τα παντα οχι κατοπιν εορτης.
Γι αυτο υπαρχη η οψιον του 10% των μετοχων της παε. Φιλε δεν υπαρχει αλλος τροπος.
1.000.000 κοσμο να εχουμε ενεργο χωρις ΑΣ δεν κανουμε ΤΙΠΟΤΑ.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12756
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 30 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από bluedevil 18/6/2016, 00:05

Για να μην παρεξηγηθώ γαλάζιε ,  ακόμα πιο δυναμική, εννοώ να κάνει περισσότερες πορείες, διαμαρτυρίες, κινητοποιήσεις μέσα στα όρια των νόμων αυτού του κυρίαρχου κράτους μας. Τα υπόλοιπα που γράφεις φαντάζομαι οτι τα καταδικάζουν όλοι ακραιφνώς.

bluedevil

Αριθμός μηνυμάτων : 456
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 30 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από teo 18/6/2016, 00:07

Η μονη λυση να απαλλαγουμε απο λαμογια τυπου σεντελιδη σε πρωτη φαση και επειτα καναδου ειναι να εχεις λογο νομιμα μεσω του ιδρυτικου σωματειου.
Ο συγκεκριμενος ασ δεν ειναι της μπαρτσα, της αε ποντιων ειναι ποσα μελη να εχει ενεργα;
Και ειναι και φιλικος απεναντι μας. Γραφεσαι και ελεγχεις της παε.

Αλλη νομιμη λυση δεν υπαρχει

Οταν το αποφασισουμε θα απαλλαγουμε απ τα διοικητικα σκουπιδια.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12756
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 30 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από teo 18/6/2016, 00:12

bluedevil έγραψε:Για να μην παρεξηγηθώ γαλάζιε ,  ακόμα πιο δυναμική, εννοώ να κάνει περισσότερες πορείες, διαμαρτυρίες, κινητοποιήσεις μέσα στα όρια των νόμων αυτού του κυρίαρχου κράτους μας. Τα υπόλοιπα που γράφεις φαντάζομαι οτι τα καταδικάζουν όλοι ακραιφνώς.

Πορειες, κινητοποιησεις διαμαρτυριες κτλ κτλ ολα καλα δεκτα δοκιμασμενα.
Χωρις ομως ΑΣ απο πισω φιλε δεν..
Δεν περασαν πολλα χρονια απο τοτε που τα καναμε αλλα δεν μαθαμε τιποτα δυστυχως.
Αλλο η νομιμη εκπροσωπιση αλλο οι πορειες

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12756
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 30 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από bluedevil 18/6/2016, 00:18

Συμφωνώ, ας ελέγχει ο σύνδεσμος τον ΑΣ ο οποίος θα ελέγχει την παε, βέβαια δεν υπάρχει περιθώριο αποτυχίας κ αυτου του μοντέλου γιατί αν ξεθοριάσει η εικόνα της αυτόνομης όπως συνέβει στη παπαναστασίου δεν θα υπάρχει περίπτωση επιστροφής. Οι άλλοι συμπολίτες ειχαν τη τύχη να έχουν κάποιους καλούς παράγοντες με διασυνδέσεις κ μεγάλη μάζα κόσμου οπότε δε χρειάσθηκε  να δοκιμασθούν στον έλεγχο ή στη διοίκηση της παε τους.

bluedevil

Αριθμός μηνυμάτων : 456
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 30 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από teo 18/6/2016, 00:34

Μα σε καμια περιπτωση δε μιλαμε για διοικηση. Δεν γινετε με το 10% ετσι κι αλλιως.
Μιλαμε για ελεγχο και λειτουργια του ερασιτεχνη φυσιολογικα. πολυ πιο απλο απ την διοικηση παε νομιζω.
Τωρα τον ερασιτεχνη γιατι το δενουμε κομπο οτι πρεπει ντε και καλα να τον κανει "κουμαντο" η αυτονομη; ο ερασιτεχνης ειναι ολων.
Αυτη ειναι η απλη λογικη μου γιατι πραγματικα βαρεθηκα καθε λιγο και λιγακι να κανουμε τα ιδια λαθη.
Δλδ οκ αν δεν θελουμε ας περιοριστουμε στο ερασιτεχνικο.
Εκει εχει ενα καλο. Δεν εχει καναδους τουρκοσεντελιδιδες κτλ.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12756
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 30 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από rafael nadal 18/6/2016, 00:45

Γαλαζιος Ηρωας έγραψε:1.H κριτικη Κωφιδη-Γραμμενου-Λ.Παπαιωαννου ηταν για τις πεπαλαιωμενες αντιληψεις που ειχε ο Σεντελιδης για ζητηματα οργανωσης της ΠΑΕ.Εσυ και πολλοι αλλοι τον κατηγορητε-στοχοποιητε για παρανομες ενεργειες οπλιζοντας τους μαφιοζους να του ανατιναξουν το αυτοκινητο.
2.Ο Γραμμενος αναφερει απλα οτι ο Σεντελιδης ηθελε να ελεγχει τα παντα.Αποσιωπας ομως οτι το προγραμμα του το ακυρωσε ο χαμαιλεοντας της ΑΘ10.
Οσο για το Κατσανειο που αναφερεις ο αντιπροεδρος ειχε τα αρχιδια.....να τα χρεωσει ολα στον Παπαθανασακη να βγαλει λαδι τον εαυτο του και να επιβεβαιωσει τα κολλητιλικια που εχει με τηνΑΘ10.Το οικονομικο φιασκο της ΠΑΕ ειναι εργο του Παπαδοπουλου και οχι του Σεντελιδη.Η ανοδος στο αρμα του Μαρινακη ηταν συμβουλη Παπαδοπουλου και οχι του Σεντελιδη.Υπαρχουν και οι δηλωσεις του Κακαγιαννη καθως και τα υπονοουμενα του Αντωνελη που το φωτογραφιζουν.
Για ποιον λογο λοιπον να δεχτω μια κινηση που συμμετεχει ενα ατομο που δεν του εχω καμια εμπιστοσυνη.
Για ποιον λογο εμφανιστηκε σαν σωτηρας μια μερα μετα την βομβα στο αμαξι του Σεντελιδη.
Για ποιο λογο ο Θ.Παπαδοπουλος εχει βγει απο το καδρο των ευθυνων απο την ΑΘ10
Για ποιο λογο θαφτηκαν απο την ΑΘ10 οι δηλωσεις Γραμμενου-Κακαγιαννη για τον Παπαδοπουλο.
Εχεις απαντησεις σε αυτα τα ερωτηματα.

1.επειδη μαλλον θα ζεις σε παραλληλο συμπαν να σου πω οτι αυτος με το καμμενο αυτοκινητο και το λαμογιο εξ καναδα ΔΙΕΛΥΣΑΝ ΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ..αρα δεν χρειαζεται καμια δηλωση κανενος κωφιδη και κανενος γραμμενου για να αντιδρασει ο κοσμος με τον τροπο που αντεδρασε..και επισης να σου πω οτι αυτη ηταν μονο η αρχη αν δεν ξεκουμπιστουν χθες και αυτοι και οι ομοιοι τους
2.σου ειπε κανεις να στηριξεις καμια κινηση?ισα ισα εγω σου ειπα ΜΗΝ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΕΙΣ...αυτο σημαινει οτι οι προθεσεις τους ειναι αγνες και οχι μιζολαμογιστικες
3.η κινηση ειναι του ιδρυτικου σωματειου και κανενος Παπαδοπουλου (το ιδρυτικο σωματειο ξερεις ειχε κανει και την εκδηλωση στο Κατσανειο οπου δεν βρηκαν τα αρχιδια να ερθουν οι κολλητοι σου και πηγες για καποιο λογο εσυ ενω δεν εισαι οπαδος του συλλογου αλλα του σκατοτουρκου)..και γιατι μια μερα μετα τη βομβα στο αμαξι?ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ 18 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΑΔΑ ΕΧΟΥΝ ΦΥΓΕΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΣΑΣ..και συγγνωμη κιολας μου δεν κυρηξαμε 3μερο πενθος για το σαραβαλο του σκατοτουρκου
4.το μονο που αναγνωριζεται στον παπαδοπουλο ειναι 1)οτι ειχε τα αρχιδια να μιλησει τα οποια δεν εχουν τα φιλαρακια σου 2)δεν ειναι λαμογιο να κατσει να φαει τα λεφτα του βελλιου (οσα καταφερε να παρει απο το ξεπουλημα το λαμογιο εξ καναδα) και παραιτηθηκε (αληθεια κυριε Στραντζαλη οπαδε του ΗΡΑΚΛΗ(?) εσεις τι κανετε ακομα εκει μεσα?)..κατα τα αλλα η ευθυνη του οτι δεν μιλουσε/παραιτηθηκε τον Γεναρη δεν εχει βγει απο κανενα καδρο στο δικο μας συμπαν..στο δικο σου ισως...
5.κακαγιαννης?τι ειναι αυτο?τρωγεται?τα ελυσε τα ''''''προσωπικα προβληματα''''' που τον εκαναν να παραιτηθει η ακομα????

υ.γ1 τα παραπανω οι ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ αποψεις γιατι δεν ανηκω σε καμια ΑΘ10..απλα ειμαι οπαδος του ΗΡΑΚΛΗ και στεναχωριεμαι για τον ΗΡΑΚΛΗ οπως και ολα τα παιδια στην ΑΘ10 σε αντιθεση με εσενα που στεναχωριεσαι για το σαραβαλο του σκατοτουρκου
υ.γ2 το ''το οικονομικο φιασκο της ΠΑΕ ειναι εργο Παπαδοπουλου'' ειναι πολυ ωραια δικαιολογια...πεθαμενος ειναι ο Παπαδοπουλος δεν μπορει να μας κραξει (μονο οι πεθαμενοι δεν σας κραζουν αλλωστε) ας του τα ριξουμε ολα αυτουνου
υ.γ3 πες τον καναδο να παει σε κανενα πιο φτηνο ξενοδοχειο να μεινουν και λιγα λεφτα απο τα τηλεοπτικα να κανει το σαραβαλο του ο σκατοτουρκος
υ.γ4 η παρομοιωση του σουπερ κατερινα με την ΑΘ10 ειναι τοσο πετυχημενη οσο αν σε παρομοιαζε εσενα κανεις με οπαδο του ΗΡΑΚΛΗ
υ.γ5 καληνυχτα σε σενα και στο καμμενο αυτοκινητο του κολλητου σου

rafael nadal

Αριθμός μηνυμάτων : 319
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016 - Σελίδα 30 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2015-2016

Δημοσίευση από mos 18/6/2016, 00:58

Έχω μπερδευτεί. Ποιος Παπαδόπουλος μας φταίει τώρα; Ο μακαρίτης, τα αδέρφια του μακαρίτη, ο του ιδρυτικού συλλόγου, ο τέως αντιπρόεδρος, ο προπονητής, ο Σούλης ή ο άλλος με τα μπισκότα;

Ο ψεύτης φταίει καθόλου;
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 30 από 31 Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης