FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Παπαθανασάκης

+32
tolaras10
andy2003
Big bad wolf
playmaker
Iraklaras07
Coleman10
ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ
bluedevil
Night Watcher
milano
Γαλαζιος Ηρωας
mos
sakoulas74
Hood
luxus
χιλια χρονια ηρα
remkobure
kaspar
periplanomenos
Mirlas1908
tolisblue
Timetraveler
rafael nadal
Bezyr
DIMSAV
κατακρεουργημενος
natsinas75
maglin
xibalba
teo
Knack
36 απαντήσεις

Σελίδα 24 από 43 Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 33 ... 43  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 24 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 12/5/2016, 15:28

Ας φυγει πριν πουλησει οτι πουλιεται.
Θα προτιμουσα διοικ πρωτοδ κ ελεγχο της παε με ορκωτους απο το ιδρυτικο σωματειο αλλα δε νομιζω να προλαβαινουμε ουτε να θελουν.

Παντως συμφωνω μαζι σας αν ερχοταν καποιος και δεχοταν να βαλει 5 κ να ειναι χωρις να εχει το πανω χερι θα ηταν ακομα πιο υποπτη κατασταση και θα θυμιζε μια επιχειρηση της γειτονιας μου.
Με στεγνωτηρια-πληντυρια χαλιων.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 24 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Iraklaras07 12/5/2016, 15:40

To θέμα είναι να βρεθεί διάδοχη λύση μέχρι τα μέσα ιουνίου. 
Άμα γίνουν όλα αυτά με διοίκηση πρωτοδικείου τότε θα κατεβούμε στον κοπρολίγκ με τον τσότρα βασικό. 
Άμα βρεις δυνατό επενδυτή πας για 5άδα. Θα υπάρξουν μπόλικες ευκαιρίες με ελεύθερους νεαρούς παίκτες  για την επιθετική γραμμή της ομάδας.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5786
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 24 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 12/5/2016, 15:44

5αδα δεν πας για κανενα λογο αλλα τεσπα.
Αν ειναι απλα 1 γαμημενη χρονια πληρωμενοι θα ειναι και ηρεμοι να σωσουν την ομαδα.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την teo1908 στις 12/5/2016, 16:13, 1 φορά

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 24 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Big bad wolf 12/5/2016, 16:12

Βασικά τα πράγματα είναι τόσο χύμα στην Ελλάδα που αν έρθει επενδυτής και πάει με ενημερότητες, διακανονισμούς και εξοφλήσεις στο διαιτητικό χαλαρά παίρνεις και άδεια. Οπότε δεν είναι να το αφήνουμε και πολύ στην άπλα, αν είναι να γίνει κάτι πρέπει να γίνει όσο προλαβαίνουμε να κάνουμε ένσταση.
Big bad wolf
Big bad wolf

Αριθμός μηνυμάτων : 1345
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 24 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Επισκέπτης 12/5/2016, 16:22

Για τον Βέλιο που λέτε, σιγα μην επιτρέψει να κονομιςει στην καμπούρα του, εσείς τι νομίζετε μακακας ειναι; Και δεν ειναι μονος του ειναι ο μπαμπάς του και ο μάνατζερ του..θα παει οπου γουστάρει και οψιον 50% τουλάχιστο απο την μεταγραφή.
Και γιατι να μη το διεκδικήσει εφόσον κανεις δεν ειναι σίγουρος εαν θα έφταναν τα φράγκα μεταγραφής στην ομάδα και οχι σε πανταλονι

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 24 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 12/5/2016, 16:23

Ακομα και αν ο καναδος πει οτι πουλαει τωρα, ο χ, ψ stand by  επενδυτης (αν ειναι σοβαρος ε) δεν θα θελει ενα χρονικο διαστημα να κανει ελεγχο την παε κτλ;
Δηλαδη να δει εστω τα ανοιγματα ισχυουν η ειναι παραπανω;
Γι αυτο πιστευω οτι και χρονικα δεν προλαβαινουμε (ο καναδος εχει ποσο καιρο που απλα κερδιζει χρονο στην.ουσια) και με την ομαδα πασαλειμα που θα κανουμε απο τυχη θα μεινουμε κατηγορια αν μεινουμε. Εκτος κ αν μεταμορφωθουμε σε νιονιο...

Ντοκτορα9 αυτη τη στιγμη μας ειναι πολυ πιο πολυτιμος ο σεντερ φορ βελλιος παρα τα λεφτσ της μεταγραφης του.
ΜΑΚΑΡΙ να μπαστακωθει στην παε και θα πετυχουμε 2 πραγματα ταυτοχρονα.
Μια χρονια με ενα πολυ.καλο.σεντερ φορ
Και το γρηγοροτερο μπουλο στον καναδο.
Αμα μετα τον κακαγιαννη αντωνελη κτλ τον στειλει κουβα και ο βελλιος θα γελαω μεχρι να παρει αδειοδοτηση ο καναδος

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 24 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Big bad wolf 12/5/2016, 16:36

Εντάξει, αυτό θα είναι με διαφορά το καλύτερο. Να του ρίξει πόρτα ο Βέλλιος και να μην φύγει. Θα γελάει ο κάθε πικραμένος.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Big bad wolf
Big bad wolf

Αριθμός μηνυμάτων : 1345
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 24 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 12/5/2016, 16:53

Και η τεκιλα φερνει αγαπη.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 24 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Bezyr 12/5/2016, 17:42

Αμα ειναι να τον πουλησει στο Αζερμπαιτζαν ή στο Καταρ μονο να οικονομησει, μακακας ειναι να φυγει ο Βελλιος?
Μονο που αν θελει να την κανει ο Θπυροθ, θα τον ξεπεταξει και με ακομη λιγοτερα.
Αφου δεν εχει ξεχρεωσει ικα συκα εφοριες και με ενα μυριο ανετα κονομαει και την κανει Λουης και τα θυματα μεχρι που πινουν νερο στο ονομα του.
Ποτε εγινε ο διακανονισμος, περυσι το Μαιο?
Ποσες δοσεις πληρωσε δηλ?
Βρε με τα μπουύνια στα + ειναι.
Ειλικρινα θελω να ερθει στο Κατσανειο..
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 24 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Iraklaras07 12/5/2016, 19:12

Την άλλη Τετάρτη δεν είναι η συγκέντρωση;


Πάντως εγώ νομίζω πως μόνο τυχαίο δεν είναι ότι η ομάδα βάρεσε διάλυση μετά τον Ιανουάριο. 
Μόλις κατάλαβε ο γκαραζιέρης από το τορόντο ότι το καλοκαίρι θα θέλουμε μεταγραφές φρόντισε να  μας κόψει τον αέρα. Αλλά δεν του τα είπανε καλά. Στον Ηρακλή είναι όχι στον πανθρακικό.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5786
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 24 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Big bad wolf 12/5/2016, 19:14

Very Happy Μπέρδεψα τις ημερομηνίες
Big bad wolf
Big bad wolf

Αριθμός μηνυμάτων : 1345
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 24 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από draco71 12/5/2016, 23:38

Γράφω σπανιότατα και δεν είμαι Θεσσαλονικιός, άρα δε ξέρω τίποτα από τα εσωτερικά της ομάδας. Συνεπώς, υποθέτω πως η γνώμη μου έχει ελάχιστη αξία για τους περισσότερους από εσάς. Παρόλα αυτά, θέλω να τα πω γιατί με τρώει μέρες τώρα.
 
Έχω θυμώσει πάρα πολύ. Δεν είναι δυνατόν πάλι η ομάδα αυτή να μην έχει διοίκηση και να κάνει συνεχώς καταστροφικά πισωγυρίσματα. Δεν είναι δυνατόν να είμαστε πάλι η ομάδα χωρίς άδεια, από τη στιγμή που, τουλάχιστον για τις  μεταγραφές που έγιναν όλη τη σεζόν, η ομάδα την έβγαλε με 2 τυρόπιτες και 3 πορτοκαλάδες. Δεν είναι δυνατόν κάθε μα κάθε καλοκαίρι να συζητάμε τα ίδια και τα ίδια.
 
Έτυχε να διαβάσω τη συνέντευξη του "προέδρου". Πιστέψτε με, χρειάστηκε μεγάλη προσπάθεια. Λόγος ανερμάτιστος, ό,τι να 'ναι, τρικυμία εν κρανίω. Ο άνθρωπος αυτός δεν έχει το δικαίωμα να αποκαλείται "πρόεδρος του Ηρακλή". Ή έχει σοβαρά νοητικά προβλήματα ή προσπαθεί να κοροϊδέψει τον κόσμο, δεν υπάρχει άλλη εξήγηση. Και στις δύο περιπτώσεις είναι επικίνδυνος. Κάνει τον Ηρακλή πιο γραφικό και από τη Σαντορίνη. Γραφικός ο Ηρακλής δεν ήτανε ποτέ, ούτε όταν καταστράφηκε. Αμφισβητώ έντονα την πιθανότητα να έχει όντως λεφτά. Πιο πιθανό είναι να παίζει κάτι "άλλο" και να του πληρώνουν μέχρι και τις μπουγάτσες που τρώει τα αφεντικά του.
 
Λύση δεν έχω. Δυστυχώς, κανένας δε φαίνεται να έχει τη δυνατότητα και το μεράκι να ασχοληθεί και να νοικοκυρέψει την ομάδα. Είναι και η κρίση, δε βλέπω φως από πουθενά. Αυτός όμως, μακριά από την ομάδα μου.
 
Δεν έχω να πω κάτι άλλο αυτή τη στιγμή. Είμαι πολύ θυμωμένος, πολύ απογοητευμένος, πολύ κουρασμένος. Και δε ζω καν στη Θεσσαλονίκη, ούτε καν εκεί κοντά. Μόνο σεβασμός από μεριάς μου στα παιδιά (και τα μεγαλύτερα παιδιά) που ζουν αυτό το πράγμα καθημερινά, χρόνια τώρα, και αντέχουν ακόμη.
 
Ευχαριστώ.
draco71
draco71

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 06/01/2016
Ηλικία : 52
Τόπος : Πάτρα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 24 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 13/5/2016, 00:05

draco71 έγραψε:Γράφω σπανιότατα και δεν είμαι Θεσσαλονικιός, άρα δε ξέρω τίποτα από τα εσωτερικά της ομάδας. Συνεπώς, υποθέτω πως η γνώμη μου έχει ελάχιστη αξία για τους περισσότερους από εσάς.
Στα υπολοιπα συμφωνω.
Σ αυτο κανεις λαθος.
Η γνωμη ολων εχει αξια (και του αγαπη μονο).

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 24 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Bezyr 13/5/2016, 00:48

draco71 έγραψε:Γράφω σπανιότατα και δεν είμαι Θεσσαλονικιός, άρα δε ξέρω τίποτα από τα εσωτερικά της ομάδας. Συνεπώς, υποθέτω πως η γνώμη μου έχει ελάχιστη αξία για τους περισσότερους από εσάς. Παρόλα αυτά, θέλω να τα πω γιατί με τρώει μέρες τώρα.
 
Έχω θυμώσει πάρα πολύ. Δεν είναι δυνατόν πάλι η ομάδα αυτή να μην έχει διοίκηση και να κάνει συνεχώς καταστροφικά πισωγυρίσματα. Δεν είναι δυνατόν να είμαστε πάλι η ομάδα χωρίς άδεια, από τη στιγμή που, τουλάχιστον για τις  μεταγραφές που έγιναν όλη τη σεζόν, η ομάδα την έβγαλε με 2 τυρόπιτες και 3 πορτοκαλάδες. Δεν είναι δυνατόν κάθε μα κάθε καλοκαίρι να συζητάμε τα ίδια και τα ίδια.
 
Έτυχε να διαβάσω τη συνέντευξη του "προέδρου". Πιστέψτε με, χρειάστηκε μεγάλη προσπάθεια. Λόγος ανερμάτιστος, ό,τι να 'ναι, τρικυμία εν κρανίω. Ο άνθρωπος αυτός δεν έχει το δικαίωμα να αποκαλείται "πρόεδρος του Ηρακλή". Ή έχει σοβαρά νοητικά προβλήματα ή προσπαθεί να κοροϊδέψει τον κόσμο, δεν υπάρχει άλλη εξήγηση. Και στις δύο περιπτώσεις είναι επικίνδυνος. Κάνει τον Ηρακλή πιο γραφικό και από τη Σαντορίνη. Γραφικός ο Ηρακλής δεν ήτανε ποτέ, ούτε όταν καταστράφηκε. Αμφισβητώ έντονα την πιθανότητα να έχει όντως λεφτά. Πιο πιθανό είναι να παίζει κάτι "άλλο" και να του πληρώνουν μέχρι και τις μπουγάτσες που τρώει τα αφεντικά του.
 
Λύση δεν έχω. Δυστυχώς, κανένας δε φαίνεται να έχει τη δυνατότητα και το μεράκι να ασχοληθεί και να νοικοκυρέψει την ομάδα. Είναι και η κρίση, δε βλέπω φως από πουθενά. Αυτός όμως, μακριά από την ομάδα μου.
 
Δεν έχω να πω κάτι άλλο αυτή τη στιγμή. Είμαι πολύ θυμωμένος, πολύ απογοητευμένος, πολύ κουρασμένος. Και δε ζω καν στη Θεσσαλονίκη, ούτε καν εκεί κοντά. Μόνο σεβασμός από μεριάς μου στα παιδιά (και τα μεγαλύτερα παιδιά) που ζουν αυτό το πράγμα καθημερινά, χρόνια τώρα, και αντέχουν ακόμη.
 
Ευχαριστώ.

+1908
Να γραφεις συχνοτερα, λιγοι μειναμε.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 24 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Επισκέπτης 13/5/2016, 15:40

έβγαλε στο ράδιο οπαδός της ομάδας τις οφειλές του μπροέδρου σε παίκτες της ομάδας...για να μας κλαίνε οι ρέγγες ειμεθα...   
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 24 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από mos 13/5/2016, 16:01

Πόσα χρωστάει μόνο στους παίκτες;
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 24 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Επισκέπτης 13/5/2016, 19:31

θα έχουμε σύντομα εξελίξεις στα διοικητικά σύμφωνα με τα "τζιμάνια" στην μπλουαρινα..τους έιπε ο αφεντικός, υποθέτουν μοινννοιτσ'? άβυσσος..
να και το άρθρο τους
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
πάντως την ερχόμενη εβδομάδα πρέπει να τελειώνουμε, δεν νομίζω να πάει άλλο, παίζουμε με την φλόγα θα γίνει κανα μπαμ και του χρόνου θα παίξουμε με τα δεύτερα
*πάλι καλά που τα μουνι@ της λάσπης και τα τρία παίζουν πλειοφ και περιμένουν να δουν τι θέση και λεφτά θα τερματίσουν, εάν είχαν τελειώσει θα κλαίγαμε κάνα 2-3 ήδη

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 24 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Iraklaras07 13/5/2016, 19:39

Έχετε ακούσει κανένα όνομα; 
Πάντως πρέπει να ισχύει πως θέλει να πουλήσει. 
Δεν μπορώ να φανταστώ έναν λόγο αυτός ο άνθρωπος να θέλει να μείνει στον Ηρακλή.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5786
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 24 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Bezyr 13/5/2016, 21:25

Λαμογιο να μην ειναι και να ξερει το αθλημα, γινεται?
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 24 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Iraklaras07 13/5/2016, 21:29

Ένας τυπάς στο γκαζέτα λέει πως ενδιαφέρεται ο πρόεδρος των Τρικάλων και ένας Σουδανός. Ο Πρόεδρος των Τρικάλων πάντως είναι τρελό καρναβάλι. Ελπίζω να μην ισχύει γιατί θα ζήσουμε χειρότερες εποχές....
edit; Ένα άρθρο που δεν είχα δει πριν ένα μήνα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5786
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 24 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Big bad wolf 13/5/2016, 21:50

Στις ανασυσκευασίες που κάνουν ο Γιαλιάς με τον Γερόλυμο είναι η πιο μεγάλη εταιρία στην Ελλάδα. Αλλά για να ξέρετε και τι σημαίνει αυτό στις καλές χρονιές τους τζιράρουν 10εκ. και τα τελευταία χρόνια έχουν σταθερά ζημιές. Πάντως στην αγορά έχουν φήμη σοβαρού μαγαζιού.
Big bad wolf
Big bad wolf

Αριθμός μηνυμάτων : 1345
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 24 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Iraklaras07 13/5/2016, 22:12

Δεν ξέρω τι φήμη έχουν στην αγορά πάντως ξέρω ότι στο ποδόσφαιρο είναι ένας τύπος ,πολύ χαμηλού επιπέδου , που μεταπηδά από ομάδα σε ομάδα  αν και πράγματι βάζει λεφτά. Τώρα το ότι αλλάζει προπονητές κάθε δύο μήνες και ότι αλλάζει ολόκληρες ομάδες σε ένα μήνα γιατί παίζουν με γιόματα  είναι γεγονός. Αλλά είπαμε αυτό το έγραψε κάποιος στο γκαζέτα.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5786
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 24 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 14/5/2016, 00:04

Χωρις να την λεω σε κανενα απο εσας (ολοι στην ιδια φαση ειμαστε) νομιζω αν παιρναμε αυτον τον μικρουλη ερασιτεχνη ποντιο κατι παραπανω θα καναμε.

Οκ εχω γινει πιο γραφικος απο την οικουμενικη κυβερνηση του λεβεντη

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 24 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Επισκέπτης 14/5/2016, 07:43

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 24 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Iraklaras07 14/5/2016, 09:15

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5786
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 24 από 43 Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 33 ... 43  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης