Margasv10
Iraklaras07
18 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 6 Empty Απ: Aγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από Big bad wolf 26/2/2019, 13:00

Αυτό το ξέρω, εκείνο το πανί που κρεμάνε λέω γιατί το κρεμάνε; Τι χρεώνουν στον Δρακόπουλο.

Δημοσίευση από Iraklaras07 26/2/2019, 22:21

Πάντως αν υποθέσουμε πως  περνούσε η ιδέα του φέτος θα έπρεπε να βάλει  κοντά 1εκατ. 500χιλ για να ανεβάσει το μπάσκετ και άλλα τόσα για να ανεβάσει την ομάδα στην Β. Δεν παίζει να έχει τόσα χρήματα αυτός. Άρα και σε αυτόν σε καλό του βγήκε. Ελπίζω να το καταλάβει κάποια στιγμή και να ξεκολλήσει.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5786
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Δημοσίευση από AntiGrinias 26/2/2019, 22:38

Iraklaras07 έγραψε:Βασικά  ο Δρακόπουλος έχει στραβώσει με τον ποδοσφαιρικό Ηρακλή και την Αυτόνομη από τότε που δεν πέρασε το δικό του με τον Ηρακλή Αμπελοκήπων.
ηταν ριψοκίνδυνο για να μη πω επικίνδυνο, γιατί δεν καταφέραμε να βγάλουμε το κωλο "αεπ" απο πάνω μας, για φαντάσου το αμπελόκηποι, να κολλήσουμε με τον παράγοντα και τον ερασιτέχνη τους να μας πουλάει τρέλα και να μέναμε σε χαμηλότερες κατηγορίες χωρίς καμία εξέλιξη
θα ήταν χειρότερα
τώρα σου έμεινε και ένας ιδρυτικός απο πίσω

τα χρέη που άφησε ο καναδός όπως φημολογείται είναι 2,5-3εκ είναι κλάιν νούμερο ακόμη και για τον σημερινό συρρικνωμένο Ηρακλή, ένα ικανό λαμόγιο με φράγκα να ερχόταν θα το έβγαζε το καράβι

Δημοσίευση από mos 9/3/2019, 23:00

Τρένο το μπάσκετ. Το επόμενο Σάββατο εντός και το μεθεπόμενο στον Ιωνικό τα δίνουμε όλα για την πρώτη θέση.
Με τον Μέξα πλέον γίνεται προσπάθεια που αξίζει και πρέπει να στηρίξουμε.

Δημοσίευση από mos 23/3/2019, 17:54

10 πόντοι πίσω στο ημίχρονο, καθαρά λόγω διαιτητών. Φάνηκε ξεκάθαρα στο 37-37 όπου άρχισαν τα όργανα. 1η βολή κερδίσαμε στο 18'. Έστω και έτσι όμως είμαστε καλοί, μπορούμε να το πάρουμε.
mos
mos

Δημοσίευση από Iraklaras07 23/3/2019, 17:57

ακριβώς. Κλασική σιχαμένη ομάδα  τσάπα.  Μας έδωσαν 4 βολές στο τέλος για το ξεκάρφωμα.

Μπράβο στον Δρακόπουλο που έβγαλε κοινή ανακοίνωση μαζί του μέσα στην εβδομάδα.
Iraklaras07
Iraklaras07

Δημοσίευση από mos 23/3/2019, 18:21

Ηρακλάρα τι έγινε στο 3ο και μείναμε πίσω; Κόπηκε το ρεύμα και το έχασα...
mos
mos

Δημοσίευση από mos 23/3/2019, 18:23

Οι καραγκιόζηδες τώρα που είμαστε πίσω δίνουν και κανένα φάουλ υπέρ μας..
mos
mos

Δημοσίευση από Iraklaras07 23/3/2019, 18:37

δεν ξερω  πήγα σουπερ μάρκετ .
Τέσπα κακά τα ψέματα καλύτερη ομάδα από μας με πολύ βαθύτερο ρόστερ. Δεν υπάρχει καμιά σύγκριση. Εμείς να δούμε το ματς με την αγιά εδώ μέσα.
Iraklaras07
Iraklaras07

Δημοσίευση από mos 23/3/2019, 18:39

Iraklaras07 έγραψε:δεν ξερω  πήγα σουπερ μάρκετ .

Χαχαχαχα!!! Είσαι ωραίος!
mos
mos

Δημοσίευση από teo 23/3/2019, 18:41

Iraklara07 αδερφέ με εκαψες!
Ότι και να γίνει λογικά φέτος ανεβαίνουμε.

teo
teo

Δημοσίευση από AntiGrinias 23/3/2019, 18:50

teo έγραψε:Iraklara07 αδερφέ με εκαψες!
Μη το λες πολλα ειδαμε, αλλα συμφωνώ οτι αν δεν ανεβει και φετος ως δευτερος καμια δικαιολογία.
Για το σημερινό οκ σφυριξαν εδρα αλλα και εμείς γατια, ενας παικτης σκοραρε διψήφιο οι υπόλοιποι τίποτα

AntiGrinias
AntiGrinias

Δημοσίευση από Iraklaras07 23/3/2019, 19:01

Βγαίνει ο Κακαρούδης π.χ και μπαίνει ο Αγγελακόπουλος που δεν μπορεί καθόλου το παλικάρι όλη την χρονιά και φαίνεται. Το ίδιο με  τον Τζουγκαράκη και τον Ρουτκάουσκας. Το ίδιο με τον Καλαϊτζίδη  ,Αθανασούλα και πάει λέγοντας.
Δεν έχουμε ρόστερ για να βγούμε πρώτοι σε αυτήν την Α2. Για δεύτεροι ναι αρκεί να μην έχουμε τραυματισμούς. Αν για παράδειγμα τραυματιστεί ο Κακαρούδης και βγει νοκ άουτ για την υπόλοιπη χρονιά, ούτε  δεύτεροι θα βγούμε. Το ίδιο ισχύει για Ρουτκάουσκας, Πολυτάρχου και σε μικρότερο βαθμό για τον Σοκ.

Κατά τα άλλα τιμητικό το τελικό σκορ. Ήμασταν για πιο πολλούς πόντους.
Iraklaras07
Iraklaras07

Δημοσίευση από mos 23/3/2019, 19:02

Εντάξει, καλύτεροι οι άλλοι, το ξέραμε, αλλά υπήρχε και πλαν μπι σε περίπτωση που τα έβρισκαν σκούρα και μπήγε σε εφαρμογή κάποια στιγμή όταν το χρειάστηκαν.
Εκεί που είδα να αδικούμε τον εαυτό μας είναι ότι δεν μπήκαμε με τους βασικούς στην αρχή για να τους κόψουμε τον αέρα και ένα άλλο ότι όταν άρχισαν να παίρνουν επιθέσεις οι Σοκ, Ρουτκάουσκας και να ρολάρει η ομάδα, ξαφνικά αρχίσαμε μόνοι μας να μοιράζουμε αλλιώς τις επιθέσεις μας.
Το πάλεψε η ομάδα, μπορούσε και καλύτερα αλλά δεν πειράζει, αν δεν αυτοκτονήσουμε θα ανέβουμε...
mos
mos

Δημοσίευση από Iraklaras07 23/3/2019, 19:15

Περα απο τους τραυματισμους φοβάμαι μην τον φανε στα εξωγωνιστικά και οι Λαρισαίοι τον δρακοπουλο
Iraklaras07
Iraklaras07

Δημοσίευση από Behind the curtain 23/3/2019, 19:27

Να μην τον φάνε και εκ των έσω.
Δεν ήταν τραγικός ο Ηρακλής όπως τοσο εύκολα γράφουν οι ανόητες φαρίνες.
Απλά χάσαμε από καλύτερη ομάδα και με κόντρα διαιτησία.
Τραγικά είναι όλα τα άλλα τμήματά μας.

Δημοσίευση από mos 23/3/2019, 20:41

Η φαρίνα που κλαψομουνιάζει κάθε τρεις και λίγο, σήμερα κουβέντα για τους διαιτητές. Κατευθυνόμενη η κριτική τους σήμερα.

Δημοσίευση από mos 23/3/2019, 22:50

Αρχικά άλλαξαν τον τίτλο αλλά μετά το κράξιμο που έφαγαν άλλαξαν και το κείμενο, και την είπαν κιόλας από πάνω σε φίλο της ομάδας που τους παρατήρησε...
Σιχάματα...

mos
mos

Δημοσίευση από mos 13/4/2019, 17:56

Κάπως αγχωμένους μας βλέπω χωρίς να χρειάζεται και κάνουμε αρκετά λάθη. Με λίγη σοβαρότητα δεν θα έχουμε πρόβλημα.

Δημοσίευση από Iraklaras07 13/4/2019, 18:59

η ομάδα τους τελευταίους 2 μήνες γίνεται σταθερά χειρότερη.
Μια χαρά προλαβαίνουμε να χάσουμε την άνοδο.
Αν  ο  Ερμής Αγιας δεν έχανε και τον κοινοτικό που είχε στον πρώτο γύρο(τον αγόρασε μια ομάδα στην α2 ιταλίας) σίγουρα θα ήταν το φαβορί .
Τώρα πιστεύω είναι 50-50.Σε καμιά περίπτωση δεν είμαστε φαβορί.