FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

....PLAY OFF....

+3
hasnamus
teo
Bezyr
7 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 11 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από Bezyr 13/4/2014, 20:29

Αντε φτανει με τον Ηρακλη.Πλεον χαλαμε την υγεια μας.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από hasnamus 13/4/2014, 20:49

Σύμπτωση επαναλαμβανόμενη παύει να είναι σύμπτωση. Τρίτος τελικός στη σειρά εκτός έδρας που δεν παίρνουμε ούτε την ισοπαλία. Οι παίκτες θέλουν αλλά απλά δεν μπορούν. Η ομάδα έχει ξεκάθαρο πρόβλημα τακτικής. Είναι προβλέψιμη, φλύαρη και πάντα κάτι γίνεται και ως εκ δια μαγείας καταφέρνει να τρώει γκόλ. Η αμυντική λειτουργία δεν έχει να κάνει μόνο με τα στόπερ 

Η κατάσταση είναι μη αναστρέψιμη. Δυστυχώς μόνο με αλλαγή προπονητή μπορεί να διεκδικήσει την τρίτη θέση, αν και δεν ξέρω αν έχει νόημα να παίξεις στο μπαράζ.

hasnamus

Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από teo 13/4/2014, 20:53

μονο την υγεια μας?
καποιοι εχουν χασει την ζωη τους, αλλοι εχουν κανει φυλακη.

και το αντικρισμα ειναι η αγωνιστικη πικρα.
γυριζει ο τροχος λενε, το ποτε δεν ξερουμε ομως..

αγωνιστικα δεν υπαρχει γυρισμος για μενα.
και με αλλαγη κοουτς νομιζεις θα γινουν μαγικα?
τα ποδια και η ψυχολογια των παιχτων ειναι τετοια που δεν ξερω γιατι ισως βαρεθηκαν δεν ξερω, αλλα ταβανι αποδωσης δεν εχουν πιασει και δεν θα πιασουν.

ας αρχισουμε να σκεφτομαστε σοβαρα την λυση στο διοικητικο και τον σχεδιασμο της νεας χρονιας και αν ειναι να ανεβουμε και κλεισει τα ματια ο θεος θα ανεβουμε. τι να πω.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από Bezyr 13/4/2014, 21:06

Ποιος κοουτς ρε παιδια.Ενα ημιχρονο καναν τουρισμο στο γηπεδο.Το γκολ το καναμε παιζοντας 10 λεπτα σαν Ηρακλης.Το ματς αν δεν ετρωγαν το 2ο γυριζε ανετα.
Και τρωνε γκολ για παιδακια....
Ο Ογιος θα μπορουσε να κανει τις αλλαγες λιγο πιο γρηγορα.Αλλα ειναι ησσονος σημασιας οι ευθυνες του.
Δεν φταιει αν δεν κανει εξοδο στο πρωτο ο Κολιτσι, ουτε αν τρωνε γκολ απο εκ νεου σεντρα απο γκολ...
Εβλεπα τον Ζαχορα και ελεγα δεν υπαρχει αυτο που βλεπω.Διωξαμε τον Σκοπιανο γι αυτον?
Αλλα ποιον να βαλει φορ, τον Σκορτσα?
Η ομαδα το ξερουμε οτι δεν θα ανεβει γιατι υπαρχουν συγκεκριμενοι αγωνιστικοι λογοι.
Ξερουμε πώς τρωμε ΟΛΑ τα γκολ και απο πού.
Το εξωργιστικο ειναι η αδιαφορια.Και σημερα ηταν προκλητικη.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από hasnamus 13/4/2014, 21:20

Ποια αδιαφορία ρε παιδιά. Με τον Όγιος τα vamos και τους όρκους στα αποδυτήρια, το μόνο που δεν υπάρχει είναι αδιαφορία. Οι παίκτες θέλουν πολύ. 

Η ομάδα απλά δεν ξέρει να πάρει αποτέλεσμα. Οταν δεν ξέρεις να πάρεις αποτέλεσμα, πάντα κάτι κουλό θα συμβεί και θα φας γκολ. Δεν υπάρχει σωστό στήσιμο της ομάδας. Οι ελλείψεις στο ρόστερ υπάρχουν, αλλά τα Ψαχνά έχουν ρόστερ; Το ένα τρίτο του δικού μας μπάτζετ έχουν.

hasnamus

Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από teo 13/4/2014, 22:51

εγω παλι στο σημειο που ειμαστε δε νομιζω οτι η αλλαγη κοουτς θα βοηθησει.
βεβαια μπορουν να το δοκιμασουν.
το εξορηστηκο ειναι οτι οι παιχτες κλαιγονται και περνανε μυνηματα χωρις ομως να κανουν πρωτα την δουλεια τους

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από sakoulas74 14/4/2014, 10:03

Tο εξοργιστικο ειναι πως καποιοι απλα ξεχασαν να παιζουν ποδοσφαιρο. Δεν μπορει ο πορτου να τρεχει πανικοβλητος και να κουβαλαει μπαλα για ολη την ομαδα και κατι τυποι να περπατανε. Ονουατσης, ζαχορας, τσιλιας ηταν αδιαφοροι εως προκλητικοι.
Και αλλαγες στο 90φευγα. Μπραβο ρε ογιος.

Οπως ειπε ο γιατρος, 10 λεπτα παιξαμε αυτο που ουσιαστικα μπορουμε ευκολα, και ηρθε το γκολ. Ρε πουστηδες, δεν τα παραταμε μετα. Ελεος.

Μια μερα περασε και εχω νευρα ακομα. Τι να πω...

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από teo 14/4/2014, 12:49

και εγω ρε φιλε μεσα στα νευρα ειμαι ολη μερα.

ο πορτουλιδης οντως ειναι απ τους μονους που προσπαθει σε ολο τον αγωνα σχεδον. τελος παντων ξεχωριζει ρε συ.

οι υπολοιποι μου θυμιζουν οχι μια κακη ομαδα σαν μοναδες τουλαχιστον αλλα πλεον λες και ειναι αδιαφοροι, βαριουντε ισως δεν ξερω.

ξεχωριζω στα αρνητικα τον σαββιδη που οκ καλο το γκολακι με τον φωστηρα αλλα αμυντικα ειναι τραγωδια.

φτασαμε λοιπον καρμπον χρονια οπως και περσυ να λεμε οτι ΟΝΤΩΣ με 3 μεταγραφες ανεβαινες, και δεν τις καναμε.
το απελπιστικο ειναι οτι η ομαδα οχι τοσο παιζει τοσο μπορει, αλλα απλα δεν παιζει αυτο που ξερουμε και εχει δειξει οτι μπορει.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από Bezyr 14/4/2014, 14:27

Κατεβηκα σημερα για εναν καφε το πρωι και μιλησα στα φιλαρακια μου τους βετερανους.
Καλα ρε μλκες λεω, ειναι δυνατον να ωφελησει η αλλαγη προπονητη παραμονες πλαιη οφ?
Γελασανε.
Τρελλος εισαι ρε συ? μου λενε.Ξερεις ποσο θελει το μυαλο για χωνεψει ενα νεο συστημα?Και μετα ξερεις ποση προπονηση χρειαζεται για να το εφαρμοσεις? Και ξερεις ποσο χρειαζεται για να το εφαρμοσεις ΚΑΛΑ?
Μωρε εγω το ξερω, λεω αλλα ρωταω μηπως αλλαξανε τα πραγματα....
Εν τω μεταξυ μαθαινω οτι ειναι συγκεκριμενοι 5 παικτες οι οποιοι μπορουν να πιαστουν.Ο Ογιος το ξερει.Δεν ειναι μεσα ο Χουαν.(εκτος αν ηδη παιχτηκε κατι μ αυτον αλλα δεν μου ειπαν τιποτε)
Μου ανεφεραν και οτι πιαστηκαν δικοι μας μεταξυ τους και επεσαν και μαχαιριες λεει. Ακουσατε τιποτε?
Τα εχουν με τον Τσαλικη που βγαινει τωρα και πουλαει τρελλα για τις μεταγραφες που δεν εγιναν.
Ολοι τα λεγαμε μου λενε αλλα μας εγραφε ο Ποντιος.
Ακουνε Γαλανο και γελανε ρε σεις....
Οχι οτι δεν μπορει να ερθει, για το ΠΟΙΟΝ ΤΟΥ....snif
Και ξερετε οτι απο αξιοπιστια δεν το συζηταμε.Θυμαστε τοτε με τους Ιρανους τι σας ελεγα με τον αντιπροεδρο τι ακριβως παιζει.... Suspect Suspect
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από teo 14/4/2014, 14:50

το θεμα με τον γαλανο οντως ειναι αστειο..ανεκδοτο βασικα.

ποιοι ειναι οι 5 που μπορουν να πιαστουν ή ποιοι ειναι αυτοι που εριξαν μαχαιρωμα.
δεν εχω ακουσει κατι, ριξε τα φωτα σου.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από Bezyr 14/4/2014, 15:10

Ο,T,K,Π.Τον 5ο τον ξεχασα  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από teo 14/4/2014, 15:14

δωσε νουμερα φανελας ρε φιλε.χαθηκα. Razz Razz Razz Razz 
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από sakoulas74 16/4/2014, 11:42

Ο ογιος το ξερει και συνεχιζει να τους χρησιμοποιει; Δεν εχει λογικη αυτο. Εκτος εαν εχει πιαστει και ο ιδιος. Δυσκολο δλδ. Δεν λεω οτι δεν μπορει να συμβαινει κατι τετοιο, αλλα δεν γινεται προπονητης να γνωριζει κατι τοσο σοβαρο και απλα να μην το δινει σημασια. Τι περιμενει μετα, οτι θα τους πιασει το φιλοτιμο και θα παιξουν μπαλα;
Σορρυ γιατρε, αλλα δεν μπορω να το πιστεψω αυτο.

Γμ την πτν μου, το ατομο που μου ελεγε πραματα εχει φυγει μεσα απο εκει και δεν μαθαινω τι γινεται.........

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από teo 16/4/2014, 12:03

Το θεμα ειναι απ οσο καταλαβαινω οτι η βρωμια δεν ειναι απο ενα σημειο αλλα απο διαφορα. Και εκναι μαλλον και ευκολακι να πιασουν παιχτες μας, μιας και ηδη ειμαστε παιδικη χαρα..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από Bezyr 16/4/2014, 12:10

Κανενας δεν τα επιασε ρε σεις.Απλα τους εχουν απο κοντα.Λοιπον σας στελνω και τους δυο π.μ για κατι βρωμες που ακουγονται.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από teo 16/4/2014, 14:58

οι βρωμες που ακουγονται ειναι η μια καλη η αλλη ειναι βελτιωμενος ποντιος.

στα δικα μας τωρα, η ομαδα δεν βγαινει στα πλευ οφ λογο του οτι δημιουργηθηκε για να ειναι ο ρυθμιστης.

δεν ξερω αν εδω ή στο διπλα φορουμ ειχε γραφτει πολυυυυ αρχες οταν ειπαν δεν ανεβαινει κανεις οτι τα πλευ οφ θα ειναι η χαρα του στοιχηματζη.
ε οριστε.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από Knack 17/4/2014, 10:24

Ο λογος που δεν γραφω τις τελευταιες μερες ειναι διοτι δεν θελω να κουρασω με τις επαναληψεις μου.
Θα το πω παλι ομως:
Η κατασταση που επικρατει στον συλλογο τα τελευταια χρονια ειναι πολιτικοοικονομικο παιχνιδι.
Κι αυτο γιατι απο τα χρονια του ρουφιανοπρασινοφρουρου  περουκα (ησυχια να μη βρει η σκατοψυχη του) ο συλλογος ηταν παρκο ρουφιανων του κομματικου μηχανισμου των δυο  παραδοσιακων μονομαχων  που προωθούσαν μικροσυμφεροντα διαφορων με οχημα το συλλογο και ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ εις βαρος του.
Τωρα που οι κομματικοι μηχανισμοι κατερευσαν και εχει καταρευσει και ο ιδιος ο συλλογος απο την αθλια οικονομικη διαχειρηση όλων ανεξαρτητως οσων εχουν εμπλακει τα τελευταια 15 χρονια σε ΓΣ και ΠΑΕ ο συλλογος εχει αφεθει στην τυχη του και φανταζει σαν σχεδία σε θαλασσα 10 μποφωρ.
Ο συλλογος εχει αφεθει στην τυχη του αλλα ο supervisor της ολης καταστασης καραδοκει μη τυχον και ασχοληθει κανενας σοβαρος και χαλασει η δουλεια.
Ο τελικος στοχος δεν ξερω ποιος ειναι.
Ισως ειναι τα οικοπεδα ισως οχι.
Ισως τα οικοιοποιηθει καποιος μεσω του συλλογου.
Η καταρευση των σκουληκιων ομως μου βρωμαει τουρκικος δακτυλος.
Η πολιτικη δραστηριοποιηση γνωστων τουρκων λαμογιων (τοντορι γκια εμπροβολεφτι) υπο τις ευλογιες του πατερουλη ιβαν βρωμαει απο χιλιομετρα μακρια οτι η προσπαθεια προβατοποιησης και αποχαυνωσης των μαζων μεσω της μπαουγκ ειναι εν εξελιξει.
Η πιθανοτητα για κατακτηση του κυπελλου απο την ομαδα των πουστηδων ειναι πολυ μεγαλη.
Το συστημα θελει τις μαζες μαστουρωμενες απο τη μπαλλλλα, για να προωθει τα πολιτικοοικονομικα του συμφεροντα μεσω του εκφασισμου της κοινωνιας και το καλυτερο οχημα για την επιτευξη του στοχου ειναι η μπαουγκ που εκπροσωπει τα χαμηλοτερα (οικονομικα και κυριως πολιτισμικα) στρωματα της κοινωνιας.Ο εκφασισμος επιτρεπει στον οχλο να κυριαρχει στους σκεπτομενους και ο οχλος να χειραγωγειται ευκολα απο τους ρουφιανους του συστηματος.
Γιαυτο οι αλλες ομαδες καταστρεφονται και πολωνεται το κλιμα.
Το ιδιο συμβαινει και στην Αθηνα.
Χανουμι ισοπεδωμενο, Βαζελος ξεδοντιαρης και αγωνιστικα ελεεινος, (παρολο που ειναι συλλογοι του συστηματος αλλα η συγκυρια τους δεν ειναι ευνιοϊκη) μεσουρανουν ομαδες σαν τον Ατρομητο, αστερα που ειναι χειραγωγισιμες και υπακουες απο τοι συστημα.
Στην ουρα Πανιωνιος Πλατανιας οφη καλλονη κρατιουνται με το ζορι ζωντανοι γιατι και αυτοι παιζουν ρολο.
Το συστημα ειναι πλεον ο Μαρινακης και η ακροδεξια  συμμορια του  και ως αναχωμα εχουν δημιουργησει τον Σαββιδη και την ομαδα των πουστηδων με υποστηριξη απο την κομματικη σαπιλα της Θεσσαλινικης την εκκλησια τα ΜΑΤ και λοιπες δημοκρατικες δυναμεις αφου του δωσαν κι αυτουνου καποιο ευτελες ανταλλαγμα. (καποιες επιχειρησεις για ενα κομματι ψωμι και κανα κυπελλακι στον βρωμοσυλλογο)
Κατοπιν των παραπανω μην περιμενετε ανοδο και στιγμες δοξας. ΕΑΝ ΠΟΤΕ το αποφασισουν θα σου βαλουν για προεδρο καποιον ρουφιανο τους και θα σε ανεβασουν μεχρις οτου παψεις να εξυπηρετεις τα σχεδια τους οποτε θα στρεψουν τον κοσμο εναντιον του ρουφιανου που θα φυγει κυνηγημενος (και πλουσιοτερος) και θα σε ξαναριξουν στα ταρταρα.
Ανοιξτε τα ματια σας και ξεφυγετε απο την εσωστρεφεια του ''εμεις φταιμε για την καταντια"
ανοιξτε το μυαλο σας και μην πιστευετε οτι με μπουνοκλωτσιδια στους ποδοσφαιριστες και τον Ογιος θα λυθει το προβλημα.
ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΛΥΘΕΙ γιατι πολυ απλα τετοιες λογικες και νοοτροπιες διαιωνιζουν το προβλημα συνεχιζοντας τη μιζερια και ΤΗΝ ΕΣΩΣΤΡΕΦΕΙΑ.
Οταν θα συμφιλιωθουμε μεταξυ μας και δουμε πρωτα τους εσωτερικους εφιαλτες του συλλογου που ειναι τσιρακια του συστηματος (πολλοι απο αυτους ασυναισθητα)  και στραφουμε εναντιον των εξωτερικων εχθρων (οσο μεγαλοι κι αν ειναι αυτοι) θα εχουμε κανει το πρωτο μεγαλο βημα προς τα εμπρος.
Η ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ.
Και εννοω στα χερια του ανωνυμου απλου Ηρακληδεα που εχει ευνουχιστει ψυχολογικα απο αυτα που εχει περασει τα τελευταια χρονια.
Μερικες φορες κι εγω νιωθω κουρασμενος  και μονολογω "τι θες κι ασχολεισαι ακομα;"
Ομως σκεφτομαι οτι ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΤΟΧΟΣ ΤΟΥΣ:
Να σταματησει να ασχολειται και ο τελευταιος ρομαντικος .
Κι εκει λεω οχι θα το παω μεχρι τελους.
Μεχρι να δω τον Ημιθεο στο αθλητικο μουσειο η να τον δω να ανασταινεται.
Μην πιστευετε στα πλαιη οφφ οτι θα γινει κατι.
Μην πιστευετε οτι η περιφερεια ενδιαφερεται πραγματικα για τον ΓΣ. Προεκλογικο πυροτεχνημα ειναι. Απο τον Ιουνιο δεν θα ξαναασχοληθει κανεις μεχρι να ερθει το επομενο χαρτι του ΥΠΟΙΚ που θα κλεισει οριστικα τον ΓΣ και τοτε καποιοι θα χυσουν κροκοδειλια δακρυα  και θα προσπαθησουν να πας πεισουν οτι εκαναν οτι μπορουσαν αλλα.....

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Knack στις 17/4/2014, 10:43, 2 φορές συνολικά

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από sakoulas74 17/4/2014, 10:37

...μακαρι να μην ειναι ετσι τα πραματα, γιατι κνακ μου εμεις θα ειμαστε οι τελευταιοι ρομαντικοι, δεν θα υπαρξουν αλλοι αν ισχυει αυτο γιατι πολυ απλα δεν θα υπαρχουμε ως συλλογος...

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από Bezyr 17/4/2014, 17:41

Νομιζω οτι ηρθε η ωρα να αποσυρθει η ομαδα απο τα πλαιη οφ.Υπαρχει κατι που λεγεται φανελα.Φτανει ο βουρκος.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από hasnamus 17/4/2014, 20:03

Γιατι εγώ νομίζω οτι αν είχαμε Τεννέ, που είναι ντροπή για τον Ηρακλή συμφωνα με το Χαιτογλου, 

1. θα είχαμε τώρα τουλάχιστον 6 βαθμούς 
2. θα είμασταν στο κόλπο της δεύτερης θέσης 
3. Δεν θα γράφατε όλες αυτές τις πίπες για στημένους παίκτες του Ηρακλή και για συνωμοσία των εξωγήινων κατά του Ηρακλή

hasnamus

Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από Επισκέπτης 17/4/2014, 22:50

εγω πάλι φίλτατε δε μπορώ να πιστέψω ούτε για το αγωνιστικό των ποδοσφαιριστών/προπονητών που λες, και μου δώσαν το δικαίωμα.. έτσι δεν είναι? 

πιστεύω οτι αυτοί οι παίκτες θα κάνουν και καλούς αγώνες με περίσσιο πάθος και θα πάρουν ματς και θα δούμε πολλά ακόμη όπως τώρα που χάνουν οι πρωτοπόροι.....

οι "ομορφιές" δεν τελειώνουν έτσι εύκολα και μάλλον θα μας σύρουν σε υπερπάντων αγώνα όπως και πέρσι

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από hasnamus 17/4/2014, 23:31

Εχετε φάει όλοι ένα τρελό κόλλημα με το στοίχημα. Η άνοδος δίνει στις ομάδες με το καλημέρα 3-4 εκ ευρώ. Καμμία ομάδα με πρωταγωνιστικό ρόλο και φιλοδοξίες δεν πρόκειται να παίξει με το θέμα της ανόδου της για μαλακίες και στοιχήματα. Και δεν το κάνει, πολύ απλά, γιατί δεν την συμφέρει οικονομικά. Στην τελική, εφόσον θέλεις να παίξεις, το κάνεις ανώδυνα για τους στόχους σου. Να θυμίσω αυτά που ειπώθηκαν για το οver στο αδιάφορο Ηρακλής - Νίκη πέρσι. Στη θέση τους και εγώ θα το έκανα.

hasnamus

Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από Επισκέπτης 17/4/2014, 23:55

hasnamus έγραψε:Εχετε φάει όλοι ένα τρελό κόλλημα με το στοίχημα. Η άνοδος δίνει στις ομάδες με το καλημέρα 3-4 εκ ευρώ. Καμμία ομάδα με πρωταγωνιστικό ρόλο και φιλοδοξίες δεν πρόκειται να παίξει με το θέμα της ανόδου της για μαλακίες και στοιχήματα. Και δεν το κάνει, πολύ απλά, γιατί δεν την συμφέρει οικονομικά. Στην τελική, εφόσον θέλεις να παίξεις, το κάνεις ανώδυνα για τους στόχους σου. Να θυμίσω αυτά που ειπώθηκαν για το οver στο αδιάφορο Ηρακλής - Νίκη πέρσι. Στη θέση τους και εγώ θα το έκανα.
gay του βόλου???γιατί έκανε πάσα την θέση του στην καλλονή?δεν ήταν τόσο ισχυρός παρασκηνιακά?είχε λιγότερο κόσμο? δεν ειχε καλή ομάδα?  
και η κομμώτρια στην ίδια πολιτική είναι(και πόσοι άλλοι)...   

ποια τηλεοπτικά ρε φίλε...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από Επισκέπτης 17/4/2014, 23:56

hasnamus έγραψε:Γιατι εγώ νομίζω οτι αν είχαμε Τεννέ, που είναι ντροπή για τον Ηρακλή συμφωνα με το Χαιτογλου, 

1. θα είχαμε τώρα τουλάχιστον 6 βαθμούς 
2. θα είμασταν στο κόλπο της δεύτερης θέσης 
3. Δεν θα γράφατε όλες αυτές τις πίπες για στημένους παίκτες του Ηρακλή και για συνωμοσία των εξωγήινων κατά του Ηρακλή

Φιλαράκι, πίστευε οτι θέλεις αλλά αυτά τα πίπες κλπ τί τα θες?
Η ομάδα δέν ανεβαίνει γιατι το λαμόγιο ο πρόεδρος της δεν έκανε αυτο που λέει όλος ο κοσμος.Δεν πήρε 3 παίκτες που το φωνάζουν εδώ μεσα και εκεί έξω όλοι εδώ και μήνες.Ο Τεννές ρε φιλαράκι τι θα έκανε, θα έπαιζε αντί του Κοντέων ή του Σαββίδη ή του Ζάχορα ή του Φαντασμαστεριανού;

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

....PLAY OFF.... - Σελίδα 5 Empty Απ: ....PLAY OFF....

Δημοσίευση από teo 18/4/2014, 01:42

πιπες ειναι να πιστευεις οτι το στοιχημα δεν ανεβοκατεβαζει η δεν ταιζει ομαδες. Οταν την ωρα που εριχναν τον ΗΡΑΚΛΗ επαιζαν οι συνομιλιες του στοιχηματος. 
Επισης μεγαλη πιπα ειναι να λες οτι ο ποντιος δεν εστησε αγωνα οτανοντως εστησε με το νησι. 
Τα εσοδα με Χ μυρρια τα ακουω βερεσε.αν ηταν ετσι ολοι αυτο θα εκαναν απλα ο τυπος που ειναι στην ομαδα εκατσε να ειναι σαν αυτο της δοξας δραμας. Θα ανεβει αν ανεβει μια στο τοσο (και ενω εχει και πολυ καλο κονε ο τυπος εκει) και θα συνεχιζει ομορφα αθορυβα και πιο  low profile  να συντηρητε στην Β. Δεν θελουν ολοι ουτε μπλεξιματα με την Α και καποιοι ειναι και ευχαριστημενοι μ αυτα, τα λιγοτερα που κερδιζουν. 
Αν εσυ πιστευεις οτι δεν ανεβαινουμε λογο κοουτς και οχι λογο διοικησης πανε ενα χρονο πισω και θα δεις ΑΚΡΙΒΩΣ τα ιδια πραγματα να γινονται. 
Δεν λεω οτι δεν εχει ευθυνες ο ογιος ΑΛΛΑ το Α και το Ω ατην παε ειναι η διοικηση,  οπως φυσικα και στο θεμα βουλησης. 
Τωρα να προσπαθεις να μου αποδειξεις οτι δεν στηνει σε κοσμο λου ειναι ενεργα κοντα, παρα πολυ κοντα στην ομαδα κτλ και διασταυρωνει διαδορα πραγματα απο 2 και 3 μεριες, σορυ φιλε εισαι λαθος. 
Στηνει οπως ολοι οι αλλοι. Και δυστυχως στην ελλαδα ειναι φυσιολογικο. Αφου αυτο σε ωθεο να κανεις το κρατος.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 11 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης